Jump to content

[Pixel] 5G & VoLTE / VoWiFi - Διαθεσιμότητα στην Ελλάδα


spookype20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Just now, nikosp88 said:

Ναι φίλε μου, έχεις δίκιο, πλάκα σου κάνουμε γιατί δεν έχουμε τι να κάνουμε, εγχώριοι και μη! Το link το άνοιξες ή μπα;

χα χα χα την απάντηση την διάβασες ή μπα; Smarty Mobile... χα χα χα MVNO 

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

7 minutes ago, nikosp88 said:

Ναι και; Και η google Fi MVNO είναι 

Ευτυχώς που το Google Fi υποστηρίζει το 5G σε Pixel Phones... Φαντάσου τι θα έγραφες αν δεν το υποστήριζε! 

image.thumb.png.d96be2886b1a6e92475b105a0a5336a3.png

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, nikosp88 said:

Ακόμη και στην Αγγλία είναι κλειδωμένο το 5g :classic_laugh: και περιμένουμε να ανοίξει στην Ελλάδα ..

https://support.google.com/pixelphone/thread/146634713/would-it-be-possible-to-have-5g-please?hl=en 

Τραγικοί!!

 

ναι τραγικοί,οκ

d9cb018c4349a416bb8d49190b66429a.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, bill33 said:

ναι τραγικοί,οκ

d9cb018c4349a416bb8d49190b66429a.jpg

Έχεις 5G στην Αγγλία; Αποκλείεται ρε συ!!! Μάλλον ξέρεις καλά το photoshop!

 Ο @nikosp88 λέει ότι δεν έχουν στην Αγγλία 5G!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν βγάλτε μια άκρη δεν θα με τρελάνετε εσείς εμένα😆..κάθε δέκα λεπτα αλλάζω γνώμη😤 με αυτά που βλέπω εδώ..θα σας παρατήσω και θα πάω σε iPhone☠️ 13 pro η s22 αν δεν καταλήξετε κάπου.. 

Εστάλη από το Huawei p30 pro

Edited by sharky1981
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, spookype20 said:

Έχεις 5G στην Αγγλία; Αποκλείεται ρε συ!!! Μάλλον ξέρεις καλά το photoshop!

 Ο @nikosp88 λέει ότι δεν έχουν στην Αγγλία 5G!

2Γ και πολύ μας είναι.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν βγάλτε μια άκρη δεν θα με τρελάνετε εσείς εμένα..κάθε δέκα λεπτα αλλάζω γνώμη με αυτά που βλέπω εδώ..θα σας παρατήσω και θα πάω σε iPhone 13 pro η s22 αν δεν καταλήξετε κάπου.. 
Εστάλη από το Huawei p30 pro
Σκέψου καλά τι θες και ποιες είναι οι προτεραιότητες σου. Το ότι είναι κορυφαίες σε σε κάποιους τομείς ως συσκευές, δεν σημαίνει ότι θα σε ικανοποιήσουν σε όλα. Μην πάρεις κάτι που δε θα σου κάνει την δουλειά σου. Αν ζούσες στο εξωτερικό και ειδικά σε χώρα που τα υποστηρίζει, θα σου έλεγα πήγαινε με τα χίλια!

Τώρα για εμάς εδώ, τα Google Pixels είναι για εμάς τους λίγους "ελιτιστές" κι όχι για την πλέμπα με τις πακιστανοκινέζικες buggy ROMs τους ;)

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

ρε κάποιος να κρατάει σκορ μιλάμε δεν παίζεται η φάση όπως έχει γίνει εδώ.. προσωπικά το vowifi volte τα έχω κλειστά στο p30 pro ,όσο για το  5g θεωρώ ότι μέχρι να γίνει απαραίτητο για τις καθημερινές μας 'αναγκες' θα έχει βγει το pixel 8 μέχρι τότε θα καίει τσάμπα μπαταρια και δεδομένα αλλά αυτό είναι προσωπικό του κάθε ένα από εμάς...στο θέμα κλήσεων που είναι το μόνο που με καίει έχω κάποιες επιφυλάξεις και μαζεύω γνώμες από το ματς που βλέπω να γίνεται εδώ

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι@leo06 και@nikosp88, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τη συμμετοχή σας σε αυτό το νήμα.
Από τη στιγμή που είτε δεν έχετε το κινητό, είτε το έχετε αλλά είσαστε δυσαρεστημένοι, δε βρίσκω τον λόγο να επαναλβανεστε.

Είπατε αυτά που είχατε να πείτε, ας πούμε για να προστατέψετε κάποιους εν δυνάμει αγοραστές και τελειώνει η ιστορία.

Με το να γράφετε ξανά και ξανά για το σήμα, για το volte, για το 5G και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, δε νομίζω ότι καταφέρνετε κάτι, πέρα από το να χαλατε το νήμα.

Δε χρειάζεται να υπάρχει αστυνόμευση στο φόρουμ. Κοινός νους χρειάζεται ώστε να καταλαβαίνει ο καθένας που πρέπει να γράψει και τι.

Κι εγώ για παράδειγμα έκανα ένα διάλειμμα με το S21, δε με ικανοποίησε κι επέστρεψα στο Ρ6.
Τι θα πρέπει τώρα δηλαδή; Να μπαίνω σε καθημερινή βάση στο νήμα τους και να γράφω ότι δεν έμεινα ικανοποιημένος από την μπαταρία, ότι η κάμερα δεν είναι και τόσο καλή όσο περίμενα και άλλα τέτοια γραφικά;
Δε νομίζω.....

Εστάλη από το Google Pixel 6

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ρε κάποιος να κρατάει σκορ μιλάμε δεν παίζεται η φάση όπως έχει γίνει εδώ.. προσωπικά το vowifi volte τα έχω κλειστά στο p30 pro ,όσο για το  5g θεωρώ ότι μέχρι να γίνει απαραίτητο για τις καθημερινές μας 'αναγκες' θα έχει βγει το pixel 8 μέχρι τότε θα καίει τσάμπα μπαταρια και δεδομένα αλλά αυτό είναι προσωπικό του κάθε ένα από εμάς...στο θέμα κλήσεων που είναι το μόνο που με καίει έχω κάποιες επιφυλάξεις και μαζεύω γνώμες από το ματς που βλέπω να γίνεται εδώ
Με το σέρβις τι κάνεις;

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, sharky1981 said:

ρε κάποιος να κρατάει σκορ μιλάμε δεν παίζεται η φάση όπως έχει γίνει εδώ.. προσωπικά το vowifi volte τα έχω κλειστά στο p30 pro ,όσο για το  5g θεωρώ ότι μέχρι να γίνει απαραίτητο για τις καθημερινές μας 'αναγκες' θα έχει βγει το pixel 8 μέχρι τότε θα καίει τσάμπα μπαταρια και δεδομένα αλλά αυτό είναι προσωπικό του κάθε ένα από εμάς...στο θέμα κλήσεων που είναι το μόνο που με καίει έχω κάποιες επιφυλάξεις και μαζεύω γνώμες από το ματς που βλέπω να γίνεται εδώ

Υπάρχει ένα χρήστης που υποτίθεται ότι έχει κάποιο Pixel και... παραπλανήθηκε αγοράζοντας το κινητό. Μας είχε ζαλίσει επί μήνες γκρινιάζοντας, αλλά δεν πουλούσε το κινητό. Υποτίθεται ότι τελικά το έδωσε και πήρε iPhone και γλίτωσε. Συνεχίζει να ποστάρει αποκλειστικά εδώ (και όχι π.χ. για το νέο του κινητό) και για την... καρτοκινητή της βόνταφον. Βάζει μονάδες στο άιφον για να μιλάει σε VoLTE με κρυστάλλινο ήχο, αλλά η πρεμούρα του είναι να μπαίνει εδώ.

Τα post του είναι όλα τα ίδια, ψεύδεται συνέχεια, είναι παντελώς άσχετος και κάνει flame. Δυστυχώς το moderation είναι ανύπαρκτο και συνεχίζει ακάθεκτος.

Αν θέλεις να σε επηρεάσει αυτός ο τύπος είναι δικαίωμά σου. Προσωπικά θα προτιμούσα ανθρώπους που αποδεδειγμένα έχουν κάποια συσκευή και όχι ένα τρολ του internet.

Με απλά λόγια. Η ποιότητα στις κλήσεις είναι μια χαρά. Υπήρξε θέμα στο σήμα με το update Δεκεμβρίου, αλλά λύθηκε με το επόμενο update. Αν σε απασχολεί το 5G ή το VoLTE μην το πάρεις. Προσωπικά πιστεύω ότι το θέμα με το 5G θα λυθεί στο μέλλον. Αν αυτό όμως είναι σύντομο ή πολύ μακρινό δεν το ξέρω, ούτε στο υπογράφει κανείς.

Από εκεί και πέρα, μια που μιλάμε για το 2022, εγώ προσωπικά για θέματα δουλειάς χρησιμοποιώ Teams και αντίστοιχες εφαρμογές και όχι να παίρνω με την τηλεκάρτα κάποιον. Έχει τύχει λόγω δουλειάς να μιλήσω και να ηχογραφηθεί η συνομιλία μου (για podcast) και επειδή το άκουσα δεν ήταν Αλκατέλ του 20ρικου. Eπειδή όμως ακριβώς ζω στο 2022 και όχι στο 1995, το κινητό μου είναι κάτι πολύ πιο σημαντικό από τις τηλεφωνικές κλήσεις (στις οποίες έτσι κι αλλιώς μια χαρά ανταποκρίνεται το κινητό) και με καλύπτει πλήρως το κινητό. Προβλήματα υπήρξαν, τα είχαν/έχουν και παιδιά εδώ, μπορούν να σου απαντήσουν. Απλώς άκουσε τα συγκεκριμένα 5-6 άτομα που έχουν τη συσκευή και όχι έναν τυπάκο που κακώς βρίσκεται εδώ μέσα ακόμη.

By the way, δεν πουλάω κανένα κινητό μου. Τα δίνω σε γονείς και φίλους, οπότε ειλικρινά στα @@ μου η μεταπωλητική τους αξία.

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, nikosp88 said:

Ελλάδα, iPhone 

IMG-501d8874a771f5c25ca1de1e16fd67d7-V.thumb.jpg.48e72009742f0b0e23be37c4dd33c0e6.jpg

Όταν έρθεις Ελλάδα μη ξεχάσεις να κρατάς ένα iPhone μαζί σου γιατί αλλιώς 4g και κλήσεις σε 2g...

Το γυρνάς τώρα ε;

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, nikosp88 said:

 

https://support.google.com/pixelphone/threads?hl=en&thread_filter=(category:pixel_connectivity)

Δλδ όλοι εμείς λέμε ψέματα σε τόσες χώρες και εσύ και άλλοι 2-3 την αλήθεια..Μάλιστα ότι πεις!

Ρε συ @nikosp88 ξεκόλλα! Το καταλάβαμε... δεν παίζει το 5G/VoLTE/VoWiFi σε διάφορες χώρες KAI ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! 

Έχεις 453 σχόλια και τα 400+ αφορούν τα Pixel και το 5G/VoLTE/VoWiFi από τη Σαουδική Αραβία μέχρι το... Reunion!

Και δεν νομίζω κανένας χρήστης Pixel να λέει ψέματα! Μια χαρά αναφέρουμε τα διάφορα προβλήματα. Λες να "θέλουμε" να εκδικηθούμε τους υποψήφιους αγοραστές γιατί κάναμε μ.......... που το αγοράσαμε; 

Δεν ξέρω... πρέπει να σου στοίχισε πολύ η αγορά του Pixel! Και στην τελική το πούλησες. Πήρες iphone και όλα δουλεύουν ρολόι! Το καταλάβαμε και αυτό! Ο υποψήφιος αγοραστής θα ψάξει σε forums, reviews και θα αποφασίσει! 

Πάντως μεταξύ σοβαρού και αστείου... 😊 αν πουλήσεις και το 4a τότε μετά θα φύγει το "bad karma" και μας βλέπω να παίρνουμε 5G/VoLTE/VoWiFi....

Και πλέον για μένα δεν υπάρχει δικαιολογία... μπαίνεις στο site της Google, βλέπεις τις χώρες που υποστηρίζεται το 5G/VoLTE/VoWiFi και αποφασίζεις αν θα αγοράσεις! Τελεία και παύλα!

https://pixel.withgoogle.com/5G/?p=networkinfo&visit_id=637795048707006856-1537143552&rd=1 

 

Edited by spookype20

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Ρε 'συ@nikosp88, ειλικρινά αρχίζω να πιστεύω ότι χρήζεις ιατρικής παρακολούθησης.
Αυτά που κάνεις δεν αρμόζουν σε άνθρωπο που έχει σωας τα φρένας.

Συμφωνούμε με όλα όσα λες, κανείς δε διαφώνησε ποτέ για volte/vowifi, 5G και τα ρέστα, κι όμως εξακολουθείς να επιμένεις.

Όχι μόνο δε διαφωνούμε, αλλά έχουμε ανοίξει ολόκληρο νήμα αποκλειστικά και μόνο για το εν λόγω θεμα. Τι άλλο πια;

Γούστο μας καπέλο μας. Εμείς θελαμε να δώσουμε €650 για κινητό που υπολειτουργεί.
Εσένα τι σε κοφτει;

Ειλικρινά δηλαδή......σκας γάιδαρο.

Εστάλη από το Google Pixel 6

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, jimteo said:


Όχι μόνο δε διαφωνούμε, αλλά έχουμε ανοίξει ολόκληρο νήμα αποκλειστικά και μόνο για το εν λόγω θεμα. Τι άλλο πια;
 

Και μάλιστα πρώτο στην αναζήτηση... για 5G/VoLTE σε Pixel στην Ελλάδα!!! 😜

image.thumb.png.1b68ecffce6352cc9b64261313d969cc.png

Edited by spookype20

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Να ενημερώσω και εδώ... το παρόν topic παραμένει ανοιχτό όσο εσείς οι ίδιοι είστε σε θέση να διατηρήσετε το επίπεδο σε πολιτισμένα επίπεδα. Αν αυτή η κατάσταση των κοκορομαχιών συνεχιστεί για πολύ ακόμα, καταλαβαίνετε ότι η ομάδα διαχείρισης θα χρειαστεί να πάρει περεταίρω μέτρα χωρίς να είναι στην πρόθεσή της. Εκφραστείτε ελεύθερα, πείτε την άποψή σας, δεν χρειάζεται να επιτίθεστε ο ένας στον άλλο, δεν έχετε να κερδίσετε τίποτα ουσιαστικό. Όλοι εδώ μέσα το hobby μας κάνουμε, μη το ξεχνάτε αυτό γιατί έτσι χάνεται και όλο το νόημα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, nikosp88 said:

Να είμαι καλά εγώ που το κρατώ ψιλά 😉

Να διαβάζεις καμιά φορά και τα... ψιλά γράμματα!

https://pixel.withgoogle.com/5G/?p=networkinfo&visit_id=637795048707006856-1537143552&rd=1 

1 Pixel phones work with all major carriers. But not all Pixel 6, Pixel 6 Pro, Pixel 5a (5G), Pixel 5, and Pixel 4a (5G) phones work on all 5G networks. Check with your carrier to make sure your phone works on its 5G network.

2 Requires a 5G data plan (sold separately). 5G service and roaming not available on all carrier networks or in all areas. Contact carrier for details about current 5G network performance, compatibility, and availability. Phone connects to 5G networks, but 5G service, speed and performance depend on many factors including, but not limited to, carrier network capabilities, device configuration and capabilities, network traffic, location, signal strength and signal obstruction. Actual results may vary. Some features not available in all areas. Data rates may apply.

3 MVNO (mobile virtual network operator) is a collection of carriers, so there's no single website. Each individual carrier has their own website.

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ από περιέργεια μπήκα στο support της Apple και έβαλα απλώς drop calls και filter τελευταία βδομάδα. Ούτε καν τόσο χρειαζόταν.

5iYK3mo.png

Η διαφορά είναι ότι δεν γινόμαστε γραφικοί να πηγαίνουμε σε φόρουμ της Αππλ και να φωνάζουμε σαν την Ελένη Λουκά "μην το αγοράζετε, είναι χάλια το άιφον" γιατί ξέρουμε ότι είναι μια χαρά συσκευές τα iPhone και γιατί δεν μας απασχολεί.

Όπως έγραψε κι ο @jimteo το θέμα με το 5G/VoLTE είναι υπαρκτό και κανείς δεν το αρνείται. Γι' αυτό και άνοιξε το συγκεκριμένο τόπικ για να μην... παραπλανηθεί κανένας άλλος καημένος που δεν διαβάζει το site της Google. O καθένας κρίνει με την τσέπη του και με τα κριτήριά του πριν το αγοράσει.

Τα Pixel δυστυχώς έχουν άθλιο support από άποψη διαθεσιμότητας σε χώρες. Αυτό σημαίνει ότι ορισμένες λειτουργίες τους δεν δουλεύουν σε χώρες όπως η Ελλάδα (και όχι μόνο). Από εκεί και πέρα η πλειοψηφία των αγοραστών τους εδώ μέσα είναι ικανοποιημένη και γι' αυτό έχει αγοράσει παραπάνω από ένα μοντέλο της σειράς. Εδώ έχουμε ανθρώπους που αγόραζαν Huawei εν γνώσει τους χωρίς Google Services. Για μένα που μου είναι παντελώς αδιάφορο το VoLTE π.χ. δεν έχει καμία σημασία. Όποιος κρίνει όμως ότι είναι ουσιώδους σημασίας το 5G και VoLTE, κάτι απόλυτα σεβαστό, τότε δεν το αγοράζει με την ελπίδα να ανοίξουν γιατί θυμίζει κάποιον στο πόκερ που με 2-7 δεν πάει πάσο γιατί περιμένει να κάνει καρέ στη συνέχεια. Από εκεί μέχρι από αυτό το πανηγυράκι που βλέπουμε εδώ μέσα, υπάρχει τεράστια διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

¨Εχει δοκιμάσει κανεις την ενεργοποιήσει μέσω root ? 

https://www.droidwin.com/how-to-enable-volte-in-google-pixel-6-pro/

Δουλευει αυτή η διαδικασία ?

Edited by dimkit
Link to comment
Share on other sites

¨Εχει δοκιμάσει κανεις την ενεργοποιήσει μέσω root ? 
https://www.droidwin.com/how-to-enable-volte-in-google-pixel-6-pro/
Δουλευει αυτή η διαδικασία ?
Όχι δεν δουλεύει. Ενεργοποιεί τους διακόπτες μεν μέσα στο μενού, αλλά δεν λειτουργεί.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Να ρωτήσω κάτι κι εγώ, αν κάποιος έχει 2 sim και μιλάει στη μια η άλλη έχει δεδομένα ή όχι?

Για μένα ο μόνος λόγος που με αποτρέπει να πάρω κάποιο από τα 6άρια είναι η έλλειψη VoLTE.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις.

ΥΓ. Προφανώς αναφέρομαι σε Pixel 6/6 Pro.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, kollatos said:

Να ρωτήσω κάτι κι εγώ, αν κάποιος έχει 2 sim και μιλάει στη μια η άλλη έχει δεδομένα ή όχι?

Για μένα ο μόνος λόγος που με αποτρέπει να πάρω κάποιο από τα 6άρια είναι η έλλειψη VoLTE.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις.

ΥΓ. Προφανώς αναφέρομαι σε Pixel 6/6 Pro.

Η ελλειψη αφορά την Ελλάδα καθώς δεν υποστηρίζεται το pixel 6 απο τα ελληνικά δίκτυα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εντωμεταξύ, @Finn ή οποιοσδήποτε άλλος, για το Pixel 4a λειτουργεί το μοντακι για ενεργοποίηση voWIFI και voLTE? Αν όχι, ξέρουμε κάποιο που να λειτουργεί;

Δεν εχω σήμα στην πολυκατοικία και δεν παλεύεται. Μετά από τόσο καιρό ήρθε η ώρα ή να το φιξάρω ή να αλλάξω κινητό. 😔

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά, κάθε φορά που του απαντάτε ανανεώνετε το ενδιαφέρον του να ποστάρει. 😛

 

Κατά τ'άλλα απλά τελικά περιμένουμε μήπως αλλάξει κάτι από πλευράς Google εκτός κι αν είναι θέμα νομικής φύσεως που δε λύνεται τόσο απλά όσο νομίζουμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αλο,

Μήπως είχαμε κάτι με το τελευταίο June update? Είδα ότι η Google ενεργοποίησε το volte για roaming. Και λέω μήπως 1% αυτή η αλλαγή έκανε enable το volte για Ελλάδα 🤞

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Pixel] 5G & VoLTE / VoWiFi - Διαθεσιμότητα στην Ελλάδα
  • The topic was pinned
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...