Jump to content

Poco M3


Coolgreek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως γίνεται να βγει το λουκετακι για να κλειδώσω εφαρμογές που θέλω ωστε να μην κλείνουν οταν κάνω εκκαθάριση προσφάτων;

 

Οταν πατάω παρατεταμένα σε μία εφαρμογή μου βγάζει κάτι επιλογές, αλλά όχι λουκέτο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 85
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Γνωρίζει κάποιος να μου πει γιατί ενώ έχω την αυτόματη φωτεινότητα off και η φωτεινότητα την έχω max, αυτή κατεβαίνει μετα απο χρήση για 5 λεπτά περιπου, ξανάρχεται μετά για κάνα πεντάλεπτο και ξανά τα ιδια;

Και στις ρυθμίσεις η φωτεινότητα δείχνει ότι είναι φουλ.

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται να βγει το λουκετακι για να κλειδώσω εφαρμογές που θέλω ωστε να μην κλείνουν οταν κάνω εκκαθάριση προσφάτων;

 

 

 

Οταν πατάω παρατεταμένα σε μία εφαρμογή μου βγάζει κάτι επιλογές, αλλά όχι λουκέτο.

Έχει βρει κάποιος την λύση σε αυτό το πρόβλημα?

 

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κάποιος την λύση σε αυτό το πρόβλημα?

 

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

 

Πας στην εφαρμογή ασφάλεια/ενίσχυση ταχύτητας, και πατάς το γρανάζι πανω δεξιά. Μετά πατάς κλείδωμα εφαρμογών, και διαλέγεις τις εφαρμογές που θέλεις να μην κόβονται...

Σε όλες που διάλεξες θα έχει μπει λουκέτο.

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

Κατοχος και Εγω απο σημερα το πηρα απο bangood πολυ καλο τηλ. για τα λεφτα του !!!:)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

οτι και να κανω ηχοι ολοι εκτος ουτε καν δονηση παιζεις ενα παιχνιδι και μολις αρχισουν διαφημισεις τοτε παιζει καποιες τερμα ποιο τερμα απλα δεν παει.

υπαρχει κατι εκτος να το σπασω για να σταματησει?

miui 12.0.5.0 global (qjfeuxm)

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω κάτι για το θέμα αυτό.

 

Αλλο ένα review από το notebookcheck:

https://www.notebookcheck.net/Xiaomi-Poco-M3-Smartphone-Review-The-150-Euro-smartphone.515467.0.html

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με ινφο κουεστ είπαν ότι δεν φταίει η συσκευή είναι software πρόβλημα το έλεγξαν και οι ίδιοι και περιμένουμε αναβάθμιση.

σήμερα έγινε μια αλλά δεν το είδα το έχει ο πατέρας μου

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με ινφο κουεστ είπαν ότι δεν φταίει η συσκευή είναι software πρόβλημα το έλεγξαν και οι ίδιοι και περιμένουμε αναβάθμιση.

σήμερα έγινε μια αλλά δεν το είδα το έχει ο πατέρας μου

Καλησπερα φιλε μου αν σκέφτεσαι να το πουλήσεις με ενδιαφέρει. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως οχι .

για το να το δωσω μαλλον δυσκολο .

ο πατερας μου μετα την αναβαθμιση δεν ειδε αλλαγες και βαρανε τερμα συνηθως μονο οι μεγαλες διαφημίσεις των 30 δευτ.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Πώς γίνεται η ενεργοποίηση/απενεργοποίηση της κάρτας sim? Δεν μου δίνει τέτοια επιλογή στις ρυθμίσεις.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται η ενεργοποίηση/απενεργοποίηση της κάρτας sim? Δεν μου δίνει τέτοια επιλογή στις ρυθμίσεις.

Ευχαριστώ.

 

Δε δείχνει να υπάρχει επιλογή στις ρυθμίσεις, αλλά έχω μια κάρτα SIM μέσα. Νομίζω ότι αν έχεις δύο SIM σου δίνει επιλογή απενεργοποίησης της μίας (ή τουλάχιστον επιλογής ποιας SIM θες να έχεις για τηλέφωνα ή δεδομένα). Μήπως με τη λειτουργία πτήσης, που απενεργοποιεί τις εκπομπές, κάνεις δουλειά;

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Δε δείχνει να υπάρχει επιλογή στις ρυθμίσεις, αλλά έχω μια κάρτα SIM μέσα. Νομίζω ότι αν έχεις δύο SIM σου δίνει επιλογή απενεργοποίησης της μίας (ή τουλάχιστον επιλογής ποιας SIM θες να έχεις για τηλέφωνα ή δεδομένα). Μήπως με τη λειτουργία πτήσης, που απενεργοποιεί τις εκπομπές, κάνεις δουλειά;

Ακριβώς, με 2 SIM, υπάρχει η δυνατότητα απενεργοποίησης, με μία όχι. Το airplane mode δέν λύνει το πρόβλημά μου, γιατί χρειάζομαι μόνο τα δεδομένα, χωρίς να θέλω να λαμβάνω κλήσεις..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν θέλετε δείτε το παρακάτω βιντεο.

Ειναι η 1η μου προσπάθεια να κανω review κινητό.

Μπορείτε να κάνετε σχόλια για να βελτιωθώ. Ευχαριστώ

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Το WiFi calling και το VOLTE λειτουργούν με την Cosmote; Σκέφτομαι να το αγοράσω για μια φίλη από τον Γερμανό, αλλά χρειάζεται οπωσδήποτε WIFI CALLING και VOLTE.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ναι, λειτουργούν κανονικά. Υπάρχει σαν επιλογή, αλλά εγώ δεν τη χρησιμοποιώ.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά το πήρα. Είναι καλό κινητό για απλή χρήση. Δεν του λείπει τίποτα. Αλλά αυτό που λέτε για την μπαταρία ότι κρατάει και δύο μέρες είναι υπερβολή. Κρατάει μία μέρα και με το ζόρι νομίζω.....
Link to comment
Share on other sites

To μία ή δύο μέρες δεν βοηθάει ,

μπορείτε να δώσετε SOT και να γράψετε τι χρήση κάνατε

έστω στο περίπου;

Είναι άλλο πράγμα να το φορτίζεις κάθε 5 μέρες και να το χρησιμοποιείς για μισή ώρα την ημέρα

και άλλο να το φορτίζεις κάθε ημέρα αλλά να το χρησιμοποιείς 7-8 ώρες.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά, έχει Google dialer ή miui; έχει ηχογράφηση κλήσεων; το θέλω για τη δουλειά. Έχετε υπόψιν κάποιο που έχει από τα καινούργια;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όλα έχουν Google Dialer κανένα ηχογράφηση κλήσεων.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...