Jump to content

iPhone 12 Pro Max


Tken
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 minutes ago, paros99 said:

Μίλησα με τον κωτσοβολο τώρα και μου είπαν ότι είναι σε έλλειψη και ο προμηθευτής στέλνει ενημέρωση για το πότε θα στείλουν απόθεμα κάθε 20 μέρες.. Οπότε τις λεω απόθεμα στέλνει μια φορά το μήνα και μου απαντάει μερικές φορές παίρνει και πάνω από μήνα... Πάνε καλά? Οπότε για κάτι που έχουμε πληρώσει θα παραλάβουμε Δεκέμβριο? Όταν εκανα την παραγγελία δεν μου ανέφεραν τέτοια αναμονή.. 

Μήπως εννοείς το 13 pro max και ποστάρες  σε λάθος θέμα;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pwpwpw said:

Μήπως εννοείς το 13 pro max και ποστάρες  σε λάθος θέμα;

Ουπς το μεταφέρω 😁

Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2021 at 8:18 ΜΜ, jg_sot said:

Λένε για 10 ώρες 

10 ωρες λενε και για το 12 Pro Max. Νομιζω και εδω εχει αναφερθει απο φιλους. Εχει αλλαξει κατι?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά και στο 12 pro max αλλά και στο 11 δεν γίνεται να γράψεις για κάποια γράμματα ΣΥΝΕΧΌΜΕΝΑ κεφαλαια! πατάμε 2 φορες το πάνω βελάκι αλλά μετά το πρώτο γράμμα ξαναγίνονται μικρά! τι κάνουμε λάθος;;;

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ilka71 said:

ρε παιδιά και στο 12 pro max αλλά και στο 11 δεν γίνεται να γράψεις για κάποια γράμματα ΣΥΝΕΧΌΜΕΝΑ κεφαλαια! πατάμε 2 φορες το πάνω βελάκι αλλά μετά το πρώτο γράμμα ξαναγίνονται μικρά! τι κάνουμε λάθος;;;

Θέλει δυο γρήγορα χτυπήματα το βελάκι!

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ilka71 said:

ρε παιδιά και στο 12 pro max αλλά και στο 11 δεν γίνεται να γράψεις για κάποια γράμματα ΣΥΝΕΧΌΜΕΝΑ κεφαλαια! πατάμε 2 φορες το πάνω βελάκι αλλά μετά το πρώτο γράμμα ξαναγίνονται μικρά! τι κάνουμε λάθος;;;

Είναι επιλογή στις ρυθμίσεις

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, ilka71 said:
49 minutes ago, GEOGEOGEO said:
Θέλει δυο γρήγορα χτυπήματα το βελάκι!

το κάνουμε! πιο γρήγορα δεν γίνεται!

Αν και θα σου πρότεινα να βάλεις το Microsoft SwiftKey ή το gboard. Το πληκτρολόγιο της Apple δεν είναι το καλύτερο 😉

7AA7916A-5224-4EDB-BB48-5F7EDD35D84A.jpeg

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίζουμε να διορθώνει την κατανάλωση.

Σε εμένα πάντως στην 15.02 η αυτονομία ήταν πάρα πολύ καλή! Ευελπιστώ να παραμείνει έτσι και στην 15.1.


Sent from my iPhone 12 ProMax using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

 Όλη η συζήτηση περί bezels, μεταφέρθηκε στο thread του iOS 15. Αν θέλετε συνεχίζετε την κουβέντα εκεί (πολιτισμένα 🙂 ).

 

Εδώ ας επικεντρωθούμε στα της συσκευής του τίτλου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, προσπαθώ εδώ και λίγη ώρα να περάσω την κάρτα της Πειραιώς στο πορτοφόλι και δυστυχως δεν είναι δυνατόν. Πρέπει να κάνω κάτι πρώτα με την τραπεζα;

Edited by GEOGEOGEO
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, GEOGEOGEO said:

Καλησπέρα, προσπαθώ εδώ και λίγη ώρα να περάσω την κάρτα της Πειραιώς στο πορτοφόλι και δυστυχως δεν είναι δυνατόν. Πρέπει να κάνω κάτι πρώτα με την τραπεζα;

Ενδέχεται 

ή να είναι προσωρινά bugs της εφαρμογής 

ή εάν είσαι με το πιο τελευταίο ios να μην έχει προλάβει η τράπεζα να κάνει αναβάθμιση της εφαρμογής της. 

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει μετά το iOS 15 συχνά κολλήματα του Fb να παγώνει και να πρέπει να το "σκοτώσω" και άνοιγμα ξανά για να πάρει μπρος.Το έχει παρατηρήσει και κάποιος άλλος;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 minutes ago, ioannis_m said:

Έχω παρατηρήσει μετά το iOS 15 συχνά κολλήματα του Fb να παγώνει και να πρέπει να το "σκοτώσω" και άνοιγμα ξανά για να πάρει μπρος.Το έχει παρατηρήσει και κάποιος άλλος;

Και σε φόρουμ του εξωτερικού που διαβάζω, υπάρχουν γενικότερα παράπονα με την 15 όσον αφορά κολλήματα, μικρά σκαλώματα κτλ. Θέλει δουλειά ακόμα να έρθει στα ίσια της. Τώρα, σε συνδυασμό με την εφαρμογή του Facebook, που είναι η χειρότερη των εφαρμογών, μάλλον αναμενόμενο μου φαίνεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει μετά το iOS 15 συχνά κολλήματα του Fb να παγώνει και να πρέπει να το "σκοτώσω" και άνοιγμα ξανά για να πάρει μπρος.Το έχει παρατηρήσει και κάποιος άλλος;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Στις μισές των περιπτώσεων που πάω να ανοίξω φωτό στο Facebook και πάω να κάνω swipe down για να φύγει τότε κολλάει η εφαρμογή. Πρέπει όπως είπες να κάνεις kill την εφαρμογή και να την ξανά ανοίξεις.
Πρόβλημα της εφαρμογής είναι, και παρόλο που έχει πάρει κάμποσα updates με την έλευση του iOS 15 ακόμα δεν έχουν δεήσει να φτιάξουν αυτό το bug.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους,

Ενδιαφέρομαι για μετάβαση από android (note 9) σε ios, βασικά για την δοκιμή μιας, και είμαι χρόνια στο android.
Αν μπορεί κάποιος/α φίλος/η να δώσει εντυπώσεις:
- για μπαταρία (browsing, 4 mail accounts, youtube, cosmote tv, eon tv, netflix, social, 4g/bt/wifi always on), με το Note 9 βγάζω περίπου 1,5 μέρα
- ποιότητα κλήσεων
- ποιότητα ήχου σε multimedia και loudspeaker
- είναι συμβατός ο φορτιστής από ipad 8th gen?
- υπάρχει εφαρμογή στο ios για call recording?( στο Note 9 π.χ. χρησιμοποιώ cube acr, προφανώς επαγγελματική χρήση)
- μέχρι πότε αναμένουμε περίπου ότι θα υποστηρίζεται με αναβαθμίσεις από την Apple

Ευχαριστώ προκαταβολικά όποιο/α φίλο/η ασχοληθεί.
 

Όποιος φέρνει την μπάλα, παίζει έστω και τερματοφύλακας...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
33 minutes ago, alepapas said:

Ενδιαφέρομαι για μετάβαση από android (note 9) σε ios, βασικά για την δοκιμή μιας, και είμαι χρόνια στο android.
Αν μπορεί κάποιος/α φίλος/η να δώσει εντυπώσεις:
- για μπαταρία (browsing, 4 mail accounts, youtube, cosmote tv, eon tv, netflix, social, 4g/bt/wifi always on), με το Note 9 βγάζω περίπου 1,5 μέρα
- ποιότητα κλήσεων
- ποιότητα ήχου σε multimedia και loudspeaker
- είναι συμβατός ο φορτιστής από ipad 8th gen?
- υπάρχει εφαρμογή στο ios για call recording?( στο Note 9 π.χ. χρησιμοποιώ cube acr, προφανώς επαγγελματική χρήση)
- μέχρι πότε αναμένουμε περίπου ότι θα υποστηρίζεται με αναβαθμίσεις από την Apple

Η αυτονομία του είναι ανώτερη από τη συσκευή που έχεις, γενικώς είναι πολύ καλή. Ποιότητα εν γενεί εξαιρετική σε όλους τους τομείς. Ο φορτιστής του iPad σου ταιριάζει. Αναβαθμίσεις 5 χρόνια τουλάχιστον. Με το call recording δεν έχω ασχοληθεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, athanaso77 said:

Η αυτονομία του είναι ανώτερη από τη συσκευή που έχεις, γενικώς είναι πολύ καλή. Ποιότητα εν γενεί εξαιρετική σε όλους τους τομείς. Ο φορτιστής του iPad σου ταιριάζει. Αναβαθμίσεις 5 χρόνια τουλάχιστον. Με το call recording δεν έχω ασχοληθεί.

σε ευχαριστώ πολύ,
κάτι τελευταίο, που βλέπω ότι σημειώνεται από πολλούς φίλους
εισαγωγή σε Iphone μουσική, φωτογραφίες κ βίντεο από windows pc είναι τόσο μεγάλη ταλαιπωρία? δεν αρκεί μια σύνδεση μεταξύ τους με ένα καλώδιο?

Όποιος φέρνει την μπάλα, παίζει έστω και τερματοφύλακας...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 hour ago, alepapas said:

σε ευχαριστώ πολύ,
κάτι τελευταίο, που βλέπω ότι σημειώνεται από πολλούς φίλους
εισαγωγή σε Iphone μουσική, φωτογραφίες κ βίντεο από windows pc είναι τόσο μεγάλη ταλαιπωρία? δεν αρκεί μια σύνδεση μεταξύ τους με ένα καλώδιο?

Όχι δεν αρκεί, θα χρειαστείς υπολογιστή με iTunes, αλλά και πάλι δεν έχει την αμεσότητα που γνωρίζεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Just now, athanaso77 said:

Όχι δεν αρκεί, θα χρειαστείς υπολογιστή με iTunes, αλλά και πάλι δεν έχει την αμεσότητα που γνωρίζεις.

δλδ θέλω οπωσδήποτε mac?

Όποιος φέρνει την μπάλα, παίζει έστω και τερματοφύλακας...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 minute ago, alepapas said:

δλδ θέλω οπωσδήποτε mac?

Όχι, και με windows pc κανείς τη δουλειά σου αν του εγκαταστήσεις το iTunes.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...