Jump to content

iPhone 12 Pro Max


Tken
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Ε αφού θα παθαίνεις γιατί να ζήσεις σωστά !!!! Ε φίλε εγώ έχω esim άρα δεν μπορεί να την Βγάλει την κάρτα αλλά σου διαφεύγει Επίσης αν είναι έτσι να αφήνουμε Και τα κλειδιά απέξω αφού έτσι κι αλλιώς θα μπούνε κλέφτες με κάποιο τρόπο έχεις δίκιο ωραία λογική πλήρωσε 1300 € για να μπορεί ο άλλος με κουμπάκια πρέπει να κλείσει την συσκευή ασφάλεια μόνο αυτό έχω να πω

 

Πρέπει να δουλέψεις λίγο το συντακτικό σου και να αποκτήσεις καλύτερη σχέση με τς σημεία στίξης γιατί δεν βγαίνει νόημα έτσι όπως γράφεις...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και νόημα να έβγαζε ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τις ενστανσεις του στο κομμάτι της απενεργοποίησης της συσκευής. Το θέμα είναι να μην την χάσεις / κλέψουν, από την στιγμή που θα συμβεί αυτό δυστυχώς την θεωρούμε χαμένη την συσκευή όσο και αν ακούγετε σκληρό η ίσως κυνικό.
Link to comment
Share on other sites

Αφού 90% δεν τα το βρεις εάν το χάσεις

Τα υπόλοιπα είναι ημίμετρα ώστε να μην σου πάρουν από μέσα πχ φώτο, κωδικούς από τράπεζες και λοιπά

Τωρα εάν κλείνει χωρίς κωδικό, εάν εάν νομίζω δεν έχει νόημα γιατί όπως είπα στην αρχή 90% δεν θα το ξανά δεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

{ Δυνατότητα ανέπαφων πληρωμών προσθέτει σήμερα η Εθνική Τράπεζα στην Android εφαρμογή}

 

Μπήκα να κάνω ενημέρωση , αλλά άδικος κόπος ....

Για iOS ίσως κάποια άλλη στιγμή

Edited by xabos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα να κάνω μια ερώτηση.

 

Χρόνια τώρα σε Huawei έχω το P30 pro.

Με ξετρελαίνει το Design του IPhone όμως.

 

Μπορεί κανείς με το ios να κατεβάσει προγράμματα επεξεργασίας βίντεο, ήχου.

Μου αρέσει να κατεβάζω πχ από το YouTube να τα κόβω εκεί που θέλω να αλλάζω ήχο και τέτοια.

Γίνετε αυτό?

 

Έχω το 5s σαν συλλεκτικό αλλά κάπου κάτι κολλάει και δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα να κάνω μια ερώτηση.

 

Χρόνια τώρα σε Huawei έχω το P30 pro.

Με ξετρελαίνει το Design του IPhone όμως.

 

Μπορεί κανείς με το ios να κατεβάσει προγράμματα επεξεργασίας βίντεο, ήχου.

Μου αρέσει να κατεβάζω πχ από το YouTube να τα κόβω εκεί που θέλω να αλλάζω ήχο και τέτοια.

Γίνετε αυτό?

 

Έχω το 5s σαν συλλεκτικό αλλά κάπου κάτι κολλάει και δεν γίνεται.

 

Δεν μπορείς να κατεβάσεις σε iPhone

Στον υπολογιστή μόνο και μετα τα περνάς από εκεί

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

{ Δυνατότητα ανέπαφων πληρωμών προσθέτει σήμερα η Εθνική Τράπεζα στην Android εφαρμογή}

 

Μπήκα να κάνω ενημέρωση , αλλά άδικος κόπος ....

Για iOS ίσως κάποια άλλη στιγμή

 

Εθνική Apple pay με λίγη τύχη στο τέλος του 2021. Τρέχει το project.

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα να κάνω μια ερώτηση.

 

Χρόνια τώρα σε Huawei έχω το P30 pro.

Με ξετρελαίνει το Design του IPhone όμως.

 

Μπορεί κανείς με το ios να κατεβάσει προγράμματα επεξεργασίας βίντεο, ήχου.

Μου αρέσει να κατεβάζω πχ από το YouTube να τα κόβω εκεί που θέλω να αλλάζω ήχο και τέτοια.

Γίνετε αυτό?

 

Έχω το 5s σαν συλλεκτικό αλλά κάπου κάτι κολλάει και δεν γίνεται.

 

Δεν μπορείς να κατεβάσεις σε iPhone

Στον υπολογιστή μόνο και μετα τα περνάς από εκεί

 

Υπάρχει ένα μικρό trick για το YouTube μέσω pip shortcut, έχεις επιλογή κατεβάσματος κατευθείαν στο iPhone αλλά μόνο 360p και 720p.

Απλά τα 720p ειναι λίγα για επεξεργασία νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα μικρό trick για το YouTube μέσω pip shortcut, έχεις επιλογή κατεβάσματος κατευθείαν στο iPhone αλλά μόνο 360p και 720p.

Απλά τα 720p ειναι λίγα για επεξεργασία νομίζω.

 

Μπορείς να δώσεις λεπτομέρειες?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά εδώ :

 

 

Εφόσον βάλεις το shortcut και το scriptable, ανοίγεις το video στο YouTube ->κοινοποίηση -> περισσότερα -> YouTube PiP -> download video -> download using Safari, ανοίγει το video,πατάς πάνω αριστερά X και μετά κοινοποίηση -> αποθήκευση στα αρχεία και έτοιμο . Αν θέλεις αποθήκευση στην gallery, εφόσον το έχεις στα αρχεία,πας στην κοινοποίηση -> αποθήκευση βίντεο.

Edited by Tsarli
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά εδώ :

 

 

Εφόσον βάλεις το shortcut και το scriptable, ανοίγεις το video στο YouTube ->κοινοποίηση -> περισσότερα -> YouTube PiP -> download video -> download using Safari, ανοίγει το video,πατάς πάνω αριστερά X και μετά κοινοποίηση -> αποθήκευση στα αρχεία και έτοιμο . Αν θέλεις αποθήκευση στην gallery, εφόσον το έχεις στα αρχεία,πας στην κοινοποίηση -> αποθήκευση βίντεο.

 

Σε ευχαριστώ πολύ.

Θα το δοκιμάσω.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε curve και μην ασχολείστε

 

Όταν γίνει σε όλες τις τράπεζες τότε εντάξει

να σε ρωτήσω κάτι; πάω μάρκετ ταμείο μπορώ με το κινητό να πληρώσω; και πως θα γίνει την μια θέλω να πληρώσω με της εθνικής πχ την άλλη με της αλφα. πως κάρτα με την οποία θέλουμε να πληρώσουμε;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτήσω κάτι; πάω μάρκετ ταμείο μπορώ με το κινητό να πληρώσω; και πως θα γίνει την μια θέλω να πληρώσω με της εθνικής πχ την άλλη με της αλφα. πως κάρτα με την οποία θέλουμε να πληρώσουμε;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

 

 

Αλλάζεις την ενεργή κάρτα μέσα από την εφαρμογή της curve.

Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτήσω κάτι; πάω μάρκετ ταμείο μπορώ με το κινητό να πληρώσω; και πως θα γίνει την μια θέλω να πληρώσω με της εθνικής πχ την άλλη με της αλφα. πως κάρτα με την οποία θέλουμε να πληρώσουμε;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

 

Ναι μπορείς

Και με το ρολόι επίσης εάν έχεις πάλι μπορείς χωρίς το κινητό

 

Για να αλλάξει κάρτα μπαίνεις στην εφαρμογή της curve και επιλέγεις όποια θέλεις να πληρώνεις πολύ εύκολα

 

Μόνο κάτι παίζει με τους πόντους νομίζω δεν παίρνεις ότι δίνει απευθείας πχ η κάρτα της εθνικής στα Έκο βενζινάδικα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τι να λέμε... είναι μεγάλη διευκόλυνση η curve στο Apple Pay. Ειδικά αν έχεις και το Apple Watch, δεν χρειάζεται καν να βάλεις το χέρι στη τσέπη για να ψάξεις το κινητό. Όλα γίνονται με ένα double click.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι να λέμε... είναι μεγάλη διευκόλυνση η curve στο Apple Pay. Ειδικά αν έχεις και το Apple Watch, δεν χρειάζεται καν να βάλεις το χέρι στη τσέπη για να ψάξεις το κινητό. Όλα γίνονται με ένα double click.

 

Έτσι ακριβώς

Πολλές φορές μπορεί να είχες ξεχάσει και το κινητό πχ στο αμάξι, στο μπουφάν

Κάνεις την δουλειά σου κανονικά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Και νόημα να έβγαζε ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τις ενστανσεις του στο κομμάτι της απενεργοποίησης της συσκευής. Το θέμα είναι να μην την χάσεις / κλέψουν, από την στιγμή που θα συμβεί αυτό δυστυχώς την θεωρούμε χαμένη την συσκευή όσο και αν ακούγετε σκληρό η ίσως κυνικό.

 

Το ότι αν δεν έκλεινε με ανοιχτά δεδομένα και gps βρίσκεις την συσκευή ; Ούτε καν έτσι ; Και ναι έχει τύχει σε αρκετούς ανθρώπους . Όσο για τα σημεία Στίξης και ορθογραφίας να ‘ναι καλά το τέλειο πληκτρολόγιο της Apple με φωνητική πληκτρολόγηση

Link to comment
Share on other sites

Αφού τότε δεν το έχει η συσκευη/λειτουργικό αυτή την λειτουργία τότε γιατί ασχολησε; προφανώς δεν σου κάνει σαν συσκευή και δεν υπάρχει λόγος να γεμίζει το θέμα με ποστ που επαναλαμβάνουν συνέχεια τα ίδια και τα ίδια.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το ότι αν δεν έκλεινε με ανοιχτά δεδομένα και gps βρίσκεις την συσκευή ; Ούτε καν έτσι ;

Θεωρητικά καλή σκέψη και δεν είσαι ο μόνος που την έχει κάνει. Δυστυχώς όμως όλες οι συσκευές με τον ένα ή τον άλλο τρόπο κλείνουν. Άρα ουσιαστικά δεν είναι αποκλειστικό «πρόβλημα» του iOS.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όταν προσθέτουμε μια επαφή που βλέπουμε εάν προστέθηκε σαν Google contact;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

 

Εάν έχεις ανοιχτή την επιλογή πάει απευθείας εκεί

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εάν έχεις ανοιχτή την επιλογή πάει απευθείας εκεί
μου θυμίζεις λίγο που είναι η επιλογή; γιατί είναι της γυναίκας και εγώ με iPhone δεν....

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μου θυμίζεις λίγο που είναι η επιλογή; γιατί είναι της γυναίκας και εγώ με iPhone δεν....

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

 

Εξαρτάται που συγχρονίζει

Μία επιλογή είναι στο icloud οπότε πηγαίνεις ρυθμίσεις, επάνω στο προφίλ θα βρεις το διακόπτη που λέει για επαφές

 

Αλλιώς πηγαίνεις πάλι ρυθμίσεις/λογαριασμοί/ και εκεί μέσα στο Gmail έχει αντίστοιχη επιλογή για επαφές

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 12 Pro Max
  • The topic was pinned
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...