Jump to content

iPhone 12 Pro Max


Tken
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και το βαλε/βγάλε την θήκη δεν νομίζω να είναι "άκακο". Δημιουργεί φθορές, κυρίως στις γωνίες.

 

Μπα κανένα θέμα τόσα χρόνια δεν είχα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα θεμα δημιουργει,ειδικα στα pro μοντελα με το ατσαλι που μαζευει γρατζουνιες με το παραμικρο.

 

Τωρα βεβαια θα μου πει καποιος για ποιο λογο να εισαι συνεχεια στο ''βαλε,βγαλε''.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα θεμα δημιουργει,ειδικα στα pro μοντελα με το ατσαλι που μαζευει γρατζουνιες με το παραμικρο.

 

Τωρα βεβαια θα μου πει καποιος για ποιο λογο να εισαι συνεχεια στο ''βαλε,βγαλε''.

 

Κάθε δύο μέρες την έβγαζα και την καθάριζα οπότε κανένα θέμα δεν δημιουργεί

Αλλιώς γεμίζει γρατζουνιές

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η εφαρμογή που προστέθηκε τελευταία με το iOS 14 , η μετάφραση .... δεν βλέπω κάποια εξέλιξη.

Ίσως , μας θεωρούν στο Cupertino τον πιο έξυπνο λαό ... και δεν βάλουν ποτέ ελληνικά.

Είχα διαβάσει εδώ μέσα , για την Siri με υποστήριξη ελληνικών ???!!

 

Κάποιος που μπορεί να μας πει πάνω σε αυτά , κάτι νεότερο ...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η εφαρμογή που προστέθηκε τελευταία με το iOS 14 , η μετάφραση .... δεν βλέπω κάποια εξέλιξη.

Ίσως , μας θεωρούν στο Cupertino τον πιο έξυπνο λαό ... και δεν βάλουν ποτέ ελληνικά.

Είχα διαβάσει εδώ μέσα , για την Siri με υποστήριξη ελληνικών ???!!

 

Κάποιος που μπορεί να μας πει πάνω σε αυτά , κάτι νεότερο ...

 

Είχαν βγάλει θέση για πρόσληψη ατόμου με στόχο να γίνει η υλοποίηση των ελληνικών

Προφανώς δεν γίνονται σε ένα μήνα αλλά θέλει χρόνο όλο αυτό

Πιστεύω φέτος να μπορέσουν όμως να το υλοποιήσουν

 

Κάπου στο 2020 ήταν αυτή η θέση που ήθελαν να πληρεί τις προϋποθέσεις για την ελληνική μετάφραση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

1300 συσκευή έχεις (?). Δεν αξίζει να δώσεις 50 για μια καλή θήκη?

 

Μπα δεν θα έδινε ποτέ πάνω από 10 ευρώ για θήκη

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχω και την Pitaka Air αλλά αφήνει ίχνη στην πλάτη αν έχεις ιδρωμένα χέρια και στο φως φαίνεται πολύ βρώμικη συν ότι δεν προστατεύει σε περίπτωση πτώσης
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει πολύ αυτός ο ιστότοπος παίρνω πάντα της απαντήσεις που θέλω όταν ρωτάω . Μάλλον είμαι αόρατος από το φαίνεται κανείς δεν ενδιαφέρετε μάλλον ότι συσκευή του αν την κλέψουν μπορούν άμεσα να την απενεργοποιήσουν .
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει πολύ αυτός ο ιστότοπος παίρνω πάντα της απαντήσεις που θέλω όταν ρωτάω . Μάλλον είμαι αόρατος από το φαίνεται κανείς δεν ενδιαφέρετε μάλλον ότι συσκευή του αν την κλέψουν μπορούν άμεσα να την απενεργοποιήσουν .

 

Έτσι κι αλλιώς και στο iPhone και στο Android με συνδυασμό πλήκτρων μπορεί να κλείσει η συσκευή και να μην πατήσεις τίποτα

Επειδής μπορεί να χώσει μια καρφίτσα να πετάξει την κάρτα άμεσα

Επισης μπορεί να το βάλει με το κουμπάκι στο αθόρυβο

Επισης εάν στο κλέψουν 99% δεν θα το βρεις οπότε γιατί σε απασχολεί;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μου αρέσει πολύ αυτός ο ιστότοπος παίρνω πάντα της απαντήσεις που θέλω όταν ρωτάω . Μάλλον είμαι αόρατος από το φαίνεται κανείς δεν ενδιαφέρετε μάλλον ότι συσκευή του αν την κλέψουν μπορούν άμεσα να την απενεργοποιήσουν .

 

Δεν ξέρω αν το γνωρίζεις αλλά δεν πληρώνεται κανένας εδώ μέσα για να δίνει απαντήσεις υποστήριξης συσκευών.

 

Όσον αφορά το ερώτημα σου, αυτός που θα βρει ή θα κλέψει μια τέτοια συσκευή, δεν θα μπορεί να κάνει κάτι με αυτή, είτε είναι ανοιχτή, είτε κλειστή. Μόνο το hardware μπορεί να εκμεταλλευτεί.

 

Τέλος, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, όλες οι συσκευές μπορούν να απενεργοποιηθούν, ακόμα και στο Android.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα μία βοήθεια θα ήθελα το iPhone 12 Pro Max της συζύγου έσβησε η οθόνη και έγινε μαύρη δεν άνοιγε με τίποτα Μέχρι που το βάλαμε στο φορτιστή και τότε άνοιξε η οθόνη του και μας έβαλε στο κανονικό μενού στη συνέχεια Μόλις αφαιρέσαμε το βύσμα φόρτισης το τηλέφωνο έκλεισε - έσβησε η οθόνη προσπαθήσαμε volume up down και power μπατόν μήπως κάνει restart και ξανανοίξει αλλά τίποτα ακόμα και με το φορτιστή στο βύσμα την ίδια διαδικασία επίσης τίποτα ήθελα να μάθω αν κάποιος ξέρει κάποια λύση ώστε να επαναφέρω το τηλέφωνο πριν το στείλω για service ...επίσης να παρατηρήσω ότι κατά τη διάρκεια που προσπαθώ να το κάνω επανεκκίνηση τρεμοπαίζει για λίγο το Logo της Apple και μετά εξαφανίζεται και φυσικά η οθόνη παραμένει μαύρη Ευχαριστώ πολύ. Edited by Evagelos_

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα μία βοήθεια θα ήθελα το iPhone 12 Pro Max της συζύγου έσβησε η οθόνη και έγινε μαύρη δεν άνοιγε με τίποτα Μέχρι που το βάλαμε στο φορτιστή και τότε άνοιξε η οθόνη του και μας έβαλε στο κανονικό μενού στη συνέχεια Μόλις αφαιρέσαμε το βύσμα φόρτισης το τηλέφωνο έκλεισε - έσβησε η οθόνη προσπαθήσαμε volume up down και power μπατόν μήπως κάνει restart και ξανανοίξει αλλά τίποτα ακόμα και με το φορτιστή στο βύσμα την ίδια διαδικασία επίσης τίποτα ήθελα να μάθω αν κάποιος ξέρει κάποια λύση ώστε να επαναφέρω το τηλέφωνο πριν το στείλω για service ...επίσης να παρατηρήσω ότι κατά τη διάρκεια που προσπαθώ να το κάνω επανεκκίνηση τρεμοπαίζει για λίγο το Logo της Apple και μετά εξαφανίζεται και φυσικά η οθόνη παραμένει μαύρη Ευχαριστώ πολύ.

 

Ή μπαταρία ή μητρική

Πιο πιθανό μητρική

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αν η σύζυγος άδειασε την μπαταρία μέχρι το τέλος... είναι πολύ πιθανόν να υπάρξει μια τέτοια εξέλιξη.

Ίσως στρώσει με την συνεχιζόμενη φόρτιση και μετά από μια ημέρα επανέλθει ... ίσως !!!

Link to comment
Share on other sites

Αν η σύζυγος άδειασε την μπαταρία μέχρι το τέλος... είναι πολύ πιθανόν να υπάρξει μια τέτοια εξέλιξη.

Ίσως στρώσει με την συνεχιζόμενη φόρτιση και μετά από μια ημέρα επανέλθει ... ίσως !!!

 

Δεν υπάρχει πιθανότητα αν αδειάσει η μπαταρία να γίνουν αυτά

Το βάζεις φορτίζει και δουλεύει σωστά

 

Αυτά που ανέφερε ο φίλος μάλλον οδηγούν σε σοβαρό πρόβλημα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μου έχει τύχει στο παρελθόν σε τελείως άδεια μπαταρία να το βάζω για φόρτιση και να ξεκινάει να φορτίζει μετά από δέκα λεπτά. Θα σου προτεινα οπως είπανε και τα παιδιά πιο πάνω να το δοκιμάσεις. Αν δεν δουλέψει το στέλνεις στο service.
GATE 13...TILL THE END OF THE WORLD...
Link to comment
Share on other sites

Μου έχει τύχει στο παρελθόν σε τελείως άδεια μπαταρία να το βάζω για φόρτιση και να ξεκινάει να φορτίζει μετά από δέκα λεπτά. Θα σου προτεινα οπως είπανε και τα παιδιά πιο πάνω να το δοκιμάσεις. Αν δεν δουλέψει το στέλνεις στο service.

 

Όταν αδειάζει εντελώς ναι ξεκινάει να φορτίσει με κάποια καθυστέρηση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έτσι κι αλλιώς και στο iPhone και στο Android με συνδυασμό πλήκτρων μπορεί να κλείσει η συσκευή και να μην πατήσεις τίποτα

Επειδής μπορεί να χώσει μια καρφίτσα να πετάξει την κάρτα άμεσα

Επισης μπορεί να το βάλει με το κουμπάκι στο αθόρυβο

Επισης εάν στο κλέψουν 99% δεν θα το βρεις οπότε γιατί σε απασχολεί;

 

Ε αφού θα παθαίνεις γιατί να ζήσεις σωστά !!!! Ε φίλε εγώ έχω esim άρα δεν μπορεί να την Βγάλει την κάρτα αλλά σου διαφεύγει Επίσης αν είναι έτσι να αφήνουμε Και τα κλειδιά απέξω αφού έτσι κι αλλιώς θα μπούνε κλέφτες με κάποιο τρόπο έχεις δίκιο ωραία λογική πλήρωσε 1300 € για να μπορεί ο άλλος με κουμπάκια πρέπει να κλείσει την συσκευή ασφάλεια μόνο αυτό έχω να πω

Link to comment
Share on other sites

Αν η σύζυγος άδειασε την μπαταρία μέχρι το τέλος... είναι πολύ πιθανόν να υπάρξει μια τέτοια εξέλιξη.

Ίσως στρώσει με την συνεχιζόμενη φόρτιση και μετά από μια ημέρα επανέλθει ... ίσως !!!

 

Μπαταρία είχε ...το άφησα να φορτιστή μπας και ...αλλά δεν κάνει τίποτα το μόνο που δείχνει είναι το Logo της apple για λίγο τρεμοπαιζει και σβήνει.

Θα το στείλω στο service και θα ενημερώσω!!!

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Ε αφού θα παθαίνεις γιατί να ζήσεις σωστά !!!! Ε φίλε εγώ έχω esim άρα δεν μπορεί να την Βγάλει την κάρτα αλλά σου διαφεύγει Επίσης αν είναι έτσι να αφήνουμε Και τα κλειδιά απέξω αφού έτσι κι αλλιώς θα μπούνε κλέφτες με κάποιο τρόπο έχεις δίκιο ωραία λογική πλήρωσε 1300 € για να μπορεί ο άλλος με κουμπάκια πρέπει να κλείσει την συσκευή ασφάλεια μόνο αυτό έχω να πω

 

Μα αφού μπορεί να το κλείσει με τα κουμπιά χωρίς κωδικούς χωρίς τίποτα

Ήξερα για την esim δεν μου διέφυγε καθόλου

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 12 Pro Max
  • The topic was pinned
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...