Jump to content

iPhone 12 Pro Max


Tken
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρόνια πολλά σε όλους, με υγεία.

Μιας και θα πάρω την συσκευή για την σύζυγο, έχει βγάλει θέματα? Τρέχει ή πρόκειται να τρέξει κάποια προσφορά?

 

Εχει βγαλει θεματα με τις οθονες ναι.Εχει αναφερθει αρκετα στο διπλα iphonehellas οταν ειχα κοιταξει πριν λιγο καιρο.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί δεν μου εμφανίζει ενδειξη 5G ;; Μονο 3g & 4g, έχω καρτα vodafone.

διοτι εχεις vodafone και επισημα δεν εχει ενεργοποιησει δικτυο 5g

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς. Κυρίως αναφερόμουν σε προσφορές πχ κάποιας τραμεζας (σε πόντους κλπ).

 

Πριν λιγες βδομαδες παντως στο λανσαριμα ο Γερμανος το είχε προσφορά με δωροεπιταγή 50 ευρώ για να ψωνισεις κατι αποτο Γερμανο (οποτε σου έβγαινε και δωρεαν ο φορτιστής ή ο magsafe φορτιστης πχ). .Δε ξέρω αν ισχύει ακόμα

Προσφορές με ποντους τραπεζων κτλ επισης σπανια θα δουμε σε iphone. Συνηθως λέει επιστροφή 10% για αγορές ανω των 300 και απο κατω γραφει εξαιρειται το iphone και το ps5 (προσφατο παραδειγμα προσφορα επιστροφης eurobank Γερμανου_Κοσμοτε) το ιδιο εγινε και με Κωτσοβολο με alpha bonus

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί δεν μου εμφανίζει ενδειξη 5G ;; Μονο 3g & 4g, έχω καρτα vodafone.

 

Εμένα με Cosmote δεν μου εμφανίζει καν το 3G.Μονο 4G και 5G.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με Cosmote δεν μου εμφανίζει καν το 3G.Μονο 4G και 5G.

 

Σε όλους έτσι είναι ..Aλλωστε δεν υπάρχει πια 2G σε cosmote

Link to comment
Share on other sites

Το παράδοξο είναι ότι μέχρι στιγμής δεν υποστηρίζεται 5G σε dual sim mode. Ελπίζω να λυθεί με κάποιο software update

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

-iPhone 6s

-iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το παράδοξο είναι ότι μέχρι στιγμής δεν υποστηρίζεται 5G σε dual sim mode. Ελπίζω να λυθεί με κάποιο software update

 

Το έχουν ανακοινώσει εξ' αρχής ότι στην αρχή δε θα υποστηρίζεται αλλά θα δοθεί αργότερα. Αναμονή λοιπόν...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το έχουν ανακοινώσει εξ' αρχής ότι στην αρχή δε θα υποστηρίζεται αλλά θα δοθεί αργότερα. Αναμονή λοιπόν...

 

Όπα. Αυτό δεν το ήξερα. Δηλαδή αν έχουμε μέσα e-sim και φυσική sim δεν μπορούμε σε καμία από τις δύο να έχουμε 5G?

Link to comment
Share on other sites

Όπα. Αυτό δεν το ήξερα. Δηλαδή αν έχουμε μέσα e-sim και φυσική sim δεν μπορούμε σε καμία από τις δύο να έχουμε 5G?

 

Για να έχεις 5G πρέπει να έχεις μόνο μία σιμ...Δεν υποστηρίζει με δύο κάρτες...

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους!!!

Σε 12 pro max ενώ σε κλήσεις κ στα ηχητικά μνμτσ στο imessage,το μικρόφωνο λειτουργεί άψογα,σε messenger,whatapp viber k voice memo κάνει ένα θόρυβο(βουητο)

Διάβασα στο support ότι το έχουν αρκετοί αυτό το θέμα!!

Δούλευε σωστά ο νομίζω ότι με την αναβάθμιση σε 14.3 άρχισε το πρόβλημα!!

Έγινε επανεκκίνηση κ reset αλλά συνεχίζει!!

Ρο

 

Το έχει άλλος αυτό το πρόβλημα???

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους!!!

Σε 12 pro max ενώ σε κλήσεις κ στα ηχητικά μνμτσ στο imessage,το μικρόφωνο λειτουργεί άψογα,σε messenger,whatapp viber k voice memo κάνει ένα θόρυβο(βουητο)

Διάβασα στο support ότι το έχουν αρκετοί αυτό το θέμα!!

Δούλευε σωστά ο νομίζω ότι με την αναβάθμιση σε 14.3 άρχισε το πρόβλημα!!

Έγινε επανεκκίνηση κ reset αλλά συνεχίζει!!

Ρο

 

Το έχει άλλος αυτό το πρόβλημα???

 

 

Αν είναι έτσι όπως τα λες είναι θέμα εφαρμογών και όχι IOS η συσκευής

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι όπως τα λες είναι θέμα εφαρμογών και όχι IOS η συσκευής

Μόνο σε αυτές τις εφαρμογές μου το κάνει!

Να προσθέσω ότι κ με τα ακουστικα (airpods pro) γίνεται το ίδιο!!!

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας

χρονια πολλά σε όλους. Κάτοχος note 10, πάντα πιστός φαν του adroid εκανα την μετάβαση στο συγκεκριμένο μοντέλο. Μου εκαναν δώρο για τα χριστούγεννα ενα ipad 11 pro και έφαγα τοσο κόλλημα με το ios που λέω ήρθε η στιγμή για την μέγαλη μετάβαση στην apple μιας και ήδη το σκεφτόμουν τους τελευταίους μήνες.

Την συσκευή την εχω κάνει παραγγελία απο κατάστημα cosmote και το περιμένω λογικά απο την νεα χρονιά.

iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλά σε όλους και εύχομαι μια καλή και κανονική χρονιά.

 

Συγνώμη που ρωτάω, αλλά είμαι καινούριος στο iOS, και θέλω να ξέρω αν υπάρχει τρόπος να γράφεις με ολίσθηση (swype τύπου) με το πληκτρολόγιο το μανίσιο στα Ελληνικά.

 

Γίνεται ή κάτι δεν κάνω εγώ σωστά; Γιατί στα Αγγλικά γίνεται.

 

Θα ήθελα να αποφύγω άλλα πληκτρολόγια, ή αν έχετε να προτείνετε μια καλή λύση.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλά σε όλους και εύχομαι μια καλή και κανονική χρονιά.

 

Συγνώμη που ρωτάω, αλλά είμαι καινούριος στο iOS, και θέλω να ξέρω αν υπάρχει τρόπος να γράφεις με ολίσθηση (swype τύπου) με το πληκτρολόγιο το μανίσιο στα Ελληνικά.

 

Γίνεται ή κάτι δεν κάνω εγώ σωστά; Γιατί στα Αγγλικά γίνεται.

 

Θα ήθελα να αποφύγω άλλα πληκτρολόγια, ή αν έχετε να προτείνετε μια καλή λύση.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

αλλαξε το keyboard και γινεται. δεν θυμαμαι πως το λενε αυτο που εβαλα,νομιζω τησ microsoft το swiftkey και γινεσαι ανθρωπος..απλο κατεβασμα απο το στορ..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους σας για τις απαντήσεις.

Μετά από δέκα χρόνια σε Android (Note, S, Pixel), είμαι πρώτη φορά με iPhone και όλα μου φαίνονται ξένα και καινούρια.

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Απόλυτα λογικό

Εδώ εμείς μετά από καμιά μεγάλη αναβάθμιση λογισμικού και νιώθουμε έτσι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Μια ζωή στο Android, σκέφτομαι να πάω σε iPhone. Να ρωτήσω όσους έχουν το YouTube premium, παίζει με σβηστή την οθόνη;

 

Στάλθηκε από το M2003J15SC μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Μια ζωή στο Android, σκέφτομαι να πάω σε iPhone. Να ρωτήσω όσους έχουν το YouTube premium, παίζει με σβηστή την οθόνη;

 

Στάλθηκε από το M2003J15SC μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι, για μουσική φαντάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Μια ζωή στο Android, σκέφτομαι να πάω σε iPhone. Να ρωτήσω όσους έχουν το YouTube premium, παίζει με σβηστή την οθόνη;

 

Στάλθηκε από το M2003J15SC μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κανονικά!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Μια ζωή στο Android, σκέφτομαι να πάω σε iPhone. Να ρωτήσω όσους έχουν το YouTube premium, παίζει με σβηστή την οθόνη;

 

Στάλθηκε από το M2003J15SC μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Παίζει κανονικά ναι

Αυτός είναι ένας λόγος που κι εμείς έχουμε Android μην νομίζεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους σας για τις απαντήσεις.

Μετά από δέκα χρόνια σε Android (Note, S, Pixel), είμαι πρώτη φορά με iPhone και όλα μου φαίνονται ξένα και καινούρια.

 

ετσι ειναι. εγω με το 12 αντεξα ενα ΣΚ, πραγματικα μου φανηκε αναπηρο το μενου με τρομερους περιορισμους. μπορει να εχει αλλα θετικα αλλα απο ευχρηστια πασχει ακομα και εκει δεν συμβιβαζομαι. ακομα και για να το κλεισεις σε πρηζει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Wallet: πέρασε σχεδόν χρόνος , και δεν προστέθηκαν κάρτες από Πειραιώς και Εθνική .... αν έχουν πρόθεση φυσικά

περίμενα πιο θερμή υποστήριξη από τις δυο μεγαλύτερες τράπεζες.

Το μπράβο αξίζει και το παίρνει δίκαια η eurobank , που από την αρχή μπήκε στο παιχνίδι

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 12 Pro Max
  • The topic was pinned
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...