Jump to content

[CAR] VW Golf V


nickolas84
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείς να γίνεις ποιο σαφής.

Μήπως εννοείς ότι στα μοντέλα που θα βγουν τους επόμενους μήνες θα παίζουν?

Ποια είναι η πληροφόρηση σου ? ID3 Tags δείχνει ?

 

Με ενδιαφέρει γιατί περιμένω να παραλάβω μέχρι τέλος του μήνα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο Touran βάζουν ήδη RCD300 με υποστήριξη MP3 (το έχει ακόμη και μέσα στο φυλλάδιο που σου δίνουν στις αντιπροσωπείες). Στο συγκεκριμένο μοντέλο RCD300, κάτω από τη σχισμή εισόδου των CDs γράφει "mp3".
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να γίνεις ποιο σαφής.

Μήπως εννοείς ότι στα μοντέλα που θα βγουν τους επόμενους μήνες θα παίζουν?

Ποια είναι η πληροφόρηση σου ? ID3 Tags δείχνει ?

 

Με ενδιαφέρει γιατί περιμένω να παραλάβω μέχρι τέλος του μήνα.

 

για παραγωγή από Ιούνιο και μετά θα παίζει και mp3 :rolleyes:

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

πλέον το RCD 300 παίζει και mp3 :w00t:

 

Λέτε να είναι μόνο θέμα λογισμικού και να μπορούμε να κάνουμε αναβάθμιση και να παίζουν και τα δικά μας RCD 300 mp3..:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να είναι μόνο θέμα λογισμικού και να μπορούμε να κάνουμε αναβάθμιση και να παίζουν και τα δικά μας RCD 300 mp3..:shifty:

Μακάρι... Δεν παλεύεται άλλο η κατάσταση με τα απλά CD...

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να είναι μόνο θέμα λογισμικού και να μπορούμε να κάνουμε αναβάθμιση και να παίζουν και τα δικά μας RCD 300 mp3..:shifty:

 

Μακάρι... Δεν παλεύεται άλλο η κατάσταση με τα απλά CD...

Ειναι θεμα software αλλα η VW δε το δινει. Στο C30 που εχω το performance audio system δεν παιζει MP3, αλλα εβγαλε η Volvo software, και ειναι απλα μια επισκεψη στο service για να στο περασουνε. H VW δυστηχως δεν δινει αυτη τη δυνατοτητα σε οσους ειδη εχουν το RCD300. Και γνωριζοντας τη πολιτικη της δε νομιζω οτι θα το κανει.

Link to comment
Share on other sites

Εάν βάλουμε το USB που έτσι θα παίζει mp3 από το stickάκι δε θα μπορεί έπειτα να διαβάζει και mp3 cd? λέω εγώ τώρα...

 

 

μακαρι αλλα δεν γινετε......:(

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

Pw ti les twra emena h evdomada paragwghs ksekinaei ayrio!xathike na to ksekinhsoun apo ayrio?:P

 

Κι εμένα. 21η βδομάδα παραγωγής. Πότε το παρήγγειλες? Πάμε Wolfsburg να φρεσκάρουμε τη γραμμή παραγωγής?:p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Έχετε ακούσει τίποτα για κάποιον 1,2 TSI με 110 άλογα; Το πήρε το μάτι μου σε ένα περιοδικό αλλα κανένας δεν ξέρει τίποτα...

Έκανα την ερώτηση στο τοπικ ''Autoνεα'' αλλα ουδεις απάντησε. Αυτός ο κινητήρας έλεγε οτι θα εφοδιάζει το νεο Polo και το νεο Audi A1...

Αν ισχύει κάτι τέτοιο θα είναι πολυ καλή μαγκια απο πλευράς VW.

Επίσης άκουσα οτι η καινούργια γενια 1,4 TSI με τα 140 άλογα θα χρησιμοποιεί δύο τούρμπο (smells like Opel spirit) για την υπερτροφοδότηση αντικαθιστώντας τον κομπρέσσορα στις χαμηλές στροφές... Αυτά τα λιγα.Παρακαλώ απαντήστε!!

ΤΕΖΑΜΥΓΑ η δουλειά!:wacko:
Link to comment
Share on other sites

για παραγωγή από Ιούνιο και μετά θα παίζει και mp3 :rolleyes:

 

Ναί, ουσιαστικά για τα MY2008 αυτοκίνητα.

http://www.signaturebar.com/uploads/images/33845.png
Link to comment
Share on other sites

Ναί, ουσιαστικά για τα MY2008 αυτοκίνητα.

καποτε καποιος ειχε γραψει ενα site gia αριθμο πλαισιου οτι μπορεις να βρεις που κατασκευαστηκε το αυτοκινητο γραψτε το παρακαλω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καποτε καποιος ειχε γραψει ενα site gia αριθμο πλαισιου οτι μπορεις να βρεις που κατασκευαστηκε το αυτοκινητο γραψτε το παρακαλω

Εγω.:lol: Ψαξε μερικες σελιδες πριν για το VIN

Link to comment
Share on other sites

καποτε καποιος ειχε γραψει ενα site gia αριθμο πλαισιου οτι μπορεις να βρεις που κατασκευαστηκε το αυτοκινητο γραψτε το παρακαλω

 

http://www.abvwc.org.uk/vw_vin.htm

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα. 21η βδομάδα παραγωγής. Πότε το παρήγγειλες? Πάμε Wolfsburg να φρεσκάρουμε τη γραμμή παραγωγής?:p

 

19 martiou!!!:p Fygame:ninja: thelw MP3 :cry: Makari na doun oti hmaste G**w ta paidia kai na mas to valoun mono emas:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα πηρα τηλ και μου ειπανε πως βγηκε απο την μοναδα παραγωγης το παρειγγειλα 1 μαρτιου τελικα τοτε μπηκε στη διαδικασια ασχετα αν τους ειπα εγω 22 φεβρουαριου...Μου ειπανε στη καλυτερη περιπτωση 10 ιουνιου

καλη μου υπομονη...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα πηρα τηλ και μου ειπανε πως βγηκε απο την μοναδα παραγωγης το παρειγγειλα 1 μαρτιου τελικα τοτε μπηκε στη διαδικασια ασχετα αν τους ειπα εγω 22 φεβρουαριου...Μου ειπανε στη καλυτερη περιπτωση 10 ιουνιου

καλη μου υπομονη...

 

 

υπομονη φιλε:)

 

ρε παιδια πηρα και 'γω με την σειρα μου τηλεφωνημα απο την αντιπροσωπεια και μου ειπαν οτι εβδομαδα παραγωγης ειναι 21η, δηλαδη αυτη που διανυουμε.

 

ακομα μου ειπαν οτι να περιμενω παραδωση μεσα του Ιουνιου.

 

ρε παιδια αυτο ισχυει:worry:

ποτε να το περιμενω???

http://car.biglobe.ne.jp/newcar/testdrive_report/200704/img/volkswagen-golf_gt_tsi_tdr004.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτή η αναμονή είναι το χειρότερο πράγμα..Σας καταλαβαίνω..Το polo που είχα πριν έκανε 3 μήνες να έρθει και όταν ήρθε ήρθε σε λαθος χρώμα οπότε άλλοι 3 μήνες...

Γι'αυτό αυτή τη φορά πήρα Φιλοσίδη τηλ.."Υπαρχει TSI ετοιμοπαράδοτο;" και εκλεισε..μεθαυριο παραλαμβάνω..

Link to comment
Share on other sites

18 Ιανουαρίου έγραφα εδω:

 

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΕΙΣΑ:

 

GOLF 1.4 TSI 170 PS GT:baby:

3ΘΥΡΟ

ΧΡΩΜΑ: CANDY WHITE:love:

ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ: ΚΟΚΚΙΝΟ-ΑΝΘΡΑΚΙ:happy:

EΞΤΡΑ: ΗΛΙΟΡΟΦΗ:tease: ,ΥΠΟΒΡΑΧΙΟΝΙΟ,ΠΟΛΥΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΤΙΜΟΝΙ,ΠΑΚΕΤΟ ΑΝΕΣΗΣ,4 ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΗΧΕΙΑ.

ΠΑΡΑΔΟΣΗ:3,5 - 4 ΜΗΝΕΣ:blink:

 

Απο την προηγούμενη Παρασκευή το έχω πάρει....παίδες...Άλλη κλάση...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο να είναι.

 

Άντε να δούμε και ‘μείς.

 

Εντυπώσεις από ΗΛΙΟΡΟΦΗ και ΥΠΟΒΡΑΧΙΟΝΙΟ ? MP3 θα βάλεις ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο να είναι.

 

Άντε να δούμε και ‘μείς.

 

Εντυπώσεις από ΗΛΙΟΡΟΦΗ και ΥΠΟΒΡΑΧΙΟΝΙΟ ? MP3 θα βάλεις ?

 

Ευχαριστώ!

 

 

Hλιοροφή είναι must για μένα....εκτός απο το εφέ και καλά, μεγαλώνει και φωτίζει περισσότερο το εσωτερικό του αυτοκινήτου!

 

Υποβραχιόνιο: πολύ βολικό, με πολλές θέσεις για ρύθμιση, και σε καλή θέση. Πρίν οδηγούσα 316 μοντέλο 2001 και το υποβραχιόνιο σε εμπόδιζε αν είχες κάποιο θηλυκό στη θέση του συνοδηγού έστω και για ένα φιλί!:p

 

 

ΜΡ3 δέν έβαλα, επέλεξα το RCD300 και να κρατήσω τα λεφτά για μια aftermarket πηγή αργότερα. Πάντως RCD300 το σε συνδυασμό με τα 8 ηχεία, με εξέπληξε ευχάριστα με την απόδοση του.

Link to comment
Share on other sites

Οδηγίες εγκατάστασης USB στο RCD300 :

 

http://www.clubtouran.com/foro/showthread.php?t=31222

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...