Jump to content

Google Pixel 4a (5G)


rufous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ότι το ήξερες εσύ και άλλα 5 άτομα δεν λέει τίποτα. Οι περισσότεροι εδώ αλλά και έξω δεν το γνωρίζαμε.

 

Πρόσφατο:

 

Hello,

 

I've bought Pixel 5 recently and did not really know VoLTE & VoWIFI is not working as reading here. It's doesn't work only in Greece but also in Belgium (Orange, Proximus), I'm very disappointed. If I knew this beforehand, I would never buy (expensive) Pixel 5 definitely.

Both, Orange and Proximus support, clearly said that it's up to the phone configuration to support VoLTE & VoWifi, their network supports it out of the box. So Google needs to unlock this feature on Pixel phones, simple as that..

 

So I'm waiting for this to happen soon, otherwise I will switch to iPhone or Samsung phone where this works flawlessly.

 

Αν τώρα εσύ κάθεσαι και ψυρίζεις κάθε τι που αγοράζεις δεν σημαίνει ότι όλοι έχουμε τον χρόνο και την διάθεση να το κάνουμε. Κάποια πράγματα είναι αυτονόητα άλλωστε.

Αυτό θα έπρεπε να το ψάξεις εσύ ειδικά κι όποιος άλλος αγόραζε Pixel από το εξωτερικό, μια συσκευή που ξέρει ότι δεν υποστηρίζεται στην Ελλάδα και φυσικά δεν είχε Pixel ποτέ πριν. Στην Ελλάδα οι 5 νοματαίοι που έχουμε Pixel συσκευές, προφανώς και ξέραμε από πριν τι αγοράζαμε.

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι το ήξερες εσύ και άλλα 5 άτομα δεν λέει τίποτα. Οι περισσότεροι εδώ αλλά και έξω δεν το γνωρίζαμε.

 

Πρόσφατο:

 

Hello,

 

I've bought Pixel 5 recently and did not really know VoLTE & VoWIFI is not working as reading here. It's doesn't work only in Greece but also in Belgium (Orange, Proximus), I'm very disappointed. If I knew this beforehand, I would never buy (expensive) Pixel 5 definitely.

Both, Orange and Proximus support, clearly said that it's up to the phone configuration to support VoLTE & VoWifi, their network supports it out of the box. So Google needs to unlock this feature on Pixel phones, simple as that..

 

So I'm waiting for this to happen soon, otherwise I will switch to iPhone or Samsung phone where this works flawlessly.

 

Αν τώρα εσύ κάθεσαι και ψυρίζεις κάθε τι που αγοράζεις δεν σημαίνει ότι όλοι έχουμε τον χρόνο και την διάθεση να το κάνουμε. Κάποια πράγματα είναι αυτονόητα άλλωστε.

 

Το θέμα το έχουμε εξαντλήσει...Όταν πας να αγοράσεις μια συσκευή,ρίχνεις μια ματιά και στα χαρακτηριστικά της,και το ψάχνεις λίγο...

Τώρα αν έσυ ήθελες Pixel,για να το παίξεις και λίγο ψαγμένος,και να πουλήσεις και μούρη,γιατί έτσι σε κόβω,πρόβλημα σου...Όπως σου έχουν απαντήσει και πιο πριν,υπάρχουν τρεις περιπτώσεις να πράξεις...

1) Το πουλάς

2) Ξεκλειδώνεις bootloader και κάνεις την διαδικασία για αυτά που θες....

3) Περιμένεις....

Όχι τπτ άλλο,αλλά έχει κουράσει το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ήξερα ότι αγόρασα 5G συσκευή για χρήση σε χώρα που ΔΕΝ έχει 5G.

 

Στάλθηκε από το Pixel 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ μάλλον έχεις χάσει επεισόδια :p

 

 

 

Pk2OtaF.jpg by DJTony

Μια γειτονιά στην Αθήνα ή στη Θεσσαλονίκη δε μου λέει κάτι απ' τη στιγμή που δε ζω εκεί. Οπότε για μένα δεν υπάρχει 5G. Άσε που είμαι απόλυτα καλυμμένος από τις ταχύτητες του 4G.

 

Άποψη μου , εν έτη 2021 οποίος αγοράσει συσκευή με γνώμονα την υποστήριξη 5G κάνει μεγάλο λάθος. Δε πήρα το pixel επειδή έχει 5G. Το πήρα για όλα τα υπόλοιπα (form factor, camera , battery, βάρος) με το 5G να είναι ευπρόσδεκτο οπότε και αυτό έρθει.

 

Στάλθηκε από το Pixel 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Finn

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Λάθος thread διαβάζεις. Νο1 topic για συσκευές Pixel σε xda, Pixel community κλπ είναι οι κλειδωμένες υπηρεσίες. Αν δεν σου αρέσει μην τις παρακολουθείς, οδηγίες και υποδείξεις αλλού

 

 

 

Λύση αναζητούμε και όχι το μακρύ και το κοντό του κάθε πικραμένου.

 

 

 

Δλδ εσύ ήξερες ότι δεν έχει 5g και αγόρασες συσκευή 5g... ενδιαφέρον!

Λύση δεν υπάρχει λοιπόν. Καιρός να το πουλήσεις :p

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Λάθος thread διαβάζεις. Νο1 topic για συσκευές Pixel σε xda, Pixel community κλπ είναι οι κλειδωμένες υπηρεσίες. Αν δεν σου αρέσει μην τις παρακολουθείς, οδηγίες και υποδείξεις αλλού

 

Λύση αναζητούμε και όχι το μακρύ και το κοντό του κάθε πικραμένου.

 

Δλδ εσύ ήξερες ότι δεν έχει 5g και αγόρασες συσκευή 5g... ενδιαφέρον!

 

Εγώ ήξερα και ότι δεν δουλεύει το VoLTE,wifi calling,και πάλι όμως Pixel θα επερνα και για δεύτερη συσκευή,μιας και έχω ήδη μια...

Κάπου τα έχεις μπερδέψει...

Εσύ είσαι ο πικραμένος στην προκειμένη περίπτωση,όχι εγώ...

Μάλλον δεν ξέρεις τι λες μου φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Ας μείνουμε on topic. Μιλάμε για την συσκευή. Εντυπώσεις, προβλήματα κλπ Τι σημασία έχουν τα όσα αναφέρεις; Πάρε 10 συσκευές για όλο το σόι :lol: , έχει κάποιο λόγο ύπαρξης η συγκεκριμένη κουβέντα;

 

Ρε συ nikosp88 το έχουμε καταλάβει το θέμα με το VoLTE, VoWiFi, 5G. Αν δεις λίγο οι περισσότεροι από εμάς έχουμε Pixel συσκευές πολύ πριν από σένα. Νομίζω ότι είσαι ο μόνος που έχεις "τρελαθεί" τόσο πολύ. Χαλάρωσε λίγο. Η Google δεν είναι Apple...

Να ξέρεις μπορεί και να μην τα ξεκλειδώσει ποτέ!

Γνωρίζουμε τα θέματα που έχουν οι συσκευές της... αλλά τις παίρνουμε για άλλα διάφορα "καλούδια".

Αν ήσουν στη Γερμανία, στο UK θα είχες VoLTE, VoWiFi, γιατί η συσκευή εκεί πωλείται... official!

Όσα post και να γράψεις, όσα therad και να ανοίξεις στο community της Google... μόνο αυτή θα αποφασίσει!

 

Και κάτι ακόμα... Γιατί ανέφερες σε κάποια post σου την Ολλανδία, Τσεχία, Κουβέιτ!

Παρακάτω θα δεις τις χώρες που πωλούνται "official" οι Pixel συσκευές! Μόνο εκεί "όλα" ξεκλείδωτα!

https://support.google.com/store/answer/2462844?hl=en

Edited by spookype20

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Ας μείνουμε on topic. Μιλάμε για την συσκευή. Εντυπώσεις, προβλήματα κλπ Τι σημασία έχουν τα όσα αναφέρεις; Πάρε 10 συσκευές για όλο το σόι :lol: , έχει κάποιο λόγο ύπαρξης η συγκεκριμένη κουβέντα;

 

Το ότι έχουμε βγει of topic είναι δικό σου λάθος,γιατί εσύ το δημιουργείς...Εσύ κλαις....

Το τι θα κάνω εγώ,ξέρω πολύ καλά,όπως και ξέρω όταν αγοράζω κάτι,να γνωρίζω και τα χαρακτηριστικά του...

Εσύ μόνο να γκρινιάζεις ξέρεις,για κάτι που μόνο εσύ ευθύνεται...Και ρίχνεις τις ευθύνες στους άλλους,και όχι στην αμάθεια σου...

Link to comment
Share on other sites

Ξαναπροσπάθησε, δεν πείθεις.

 

 

 

Όσο δεν υποστηρίζονται βασικές υπηρεσίες τόσο θα δημιουργούνται νέα post και νήματα, εδώ και αλλού (βλ. xda, pixel Community). Ο περιορισμός στην τεχνολογία είναι κατακριτέος και έτσι πρέπει να είναι. Εσύ μπορείς να γυρίσεις σε κάνα Nokia 3310, άσε του υπόλοιπους να διεκδικούμε μια καλύτερη, χωρίς περιορισμούς, συσκευή.

Εγώ δεν βλέπω κανέναν κόσμο. Εσένα βλέπω μόνο να παραπονιέσαι. Ούτε YouTubers, ούτε κάποιον άλλον εδώ μέσα.

 

Όσοι έχουν πρόβλημα σε XDA και στο community, τα επιστρέφουν πίσω, ακυρώνουν τις παραγγελίες τους και πάνε αλλού. Εσύ τι προσπαθείς να μας αποδείξεις δεν καταλαβαίνω;

 

Μήπως έκανες το ιοζούμι κατά του κινεζοϊού και σάλεψες;

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ξαναπροσπάθησε, δεν πείθεις.

 

Όσο δεν υποστηρίζονται βασικές υπηρεσίες τόσο θα δημιουργούνται νέα post και νήματα, εδώ και αλλού (βλ. xda, pixel Community). Ο περιορισμός στην τεχνολογία είναι κατακριτέος και έτσι πρέπει να είναι. Εσύ μπορείς να γυρίσεις σε κάνα Nokia 3310, άσε του υπόλοιπους να διεκδικούμε μια καλύτερη, χωρίς περιορισμούς, συσκευή.

 

Νομίζω ότι διαβάζεις επιλεκτικά... Με κάνεις να επαναλαμβάνομαι!

 

Παρακάτω θα δεις τις χώρες που πωλούνται "official" οι Pixel συσκευές! Μόνο εκεί "όλα" ξεκλείδωτα!

https://support.google.com/store/answer/2462844?hl=en

 

Όσοι παραπονιούνται δεν ανήκουν στις παραπάνω χώρες, είναι κάποιοι σαν εσένα (και εμένα) που το αγόρασαν με διάφορους τρόπους!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δε θα δουλέψει γιατί η Google δεν έχει ενημερώσει τα carrier policy files για να παίζει με όλους τους παρόχους. Σιγά σιγά θα γίνει. Μπορείς όμως να το κάνεις μόνος αν δεν έχεις θέμα να ξεκλειδώσεις τον bootloader και να πειράξεις 2 πράγματα.

 

Πως γινεται να πειραξω δηλαδη τα carrier policy files και να το κανω να δουλευει ; Δωσε οδηγιες με ενδιαφερει.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά παρακαλώ ας παρέμβει κάποιος moderator, τοποθετήσεις άκυρες περί εμβολίου δεν πρέπει να έχουν θέση και βήμα.

 

 

 

https://support.google.com/pixelphone/search?hl=en&q=volte&from_promoted_search=true&count=30

 

 

 

άλλα τόσα θα βρεις σε xda, p community, reddit και αλλού.. χαμούλης!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

μην πάρεις όρκο, υπάρχουν αναφορές πχ για usa & orange όπου οι υπηρεσίες δεν λειτουργούν για κάποιο λόγο

Και ξαναγράφω. Σε όποιο community και αν μπεις, σε όποιο topic οποιασδήποτε συσκευής στο XDA και να μπεις, θα διαβάζεις τέτοιες αναφορές και πολλές άλλες. Κατά τ' άλλα δεν βλέπω κανέναν άλλον να παραπονιέται.

 

Το ζήτημα είναι εσύ πως θα το αντιμετωπίσεις και τι νομίζεις ότι θα πετύχεις αν το γράφεις εδώ μέσα κάθε μέρα σαν εμμονικός.

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε λοιπόν και παράπονα Ελλήνων:

 

 

 

https://support.google.com/pixelphone/thread/85732058?hl=en

 

 

 

ακόμη και ψηφιακές υπογραφές μαζεύουν έξω ...

Και; Αυτό απαντάει σε αυτό που σε ρωτάω; Πέρα από αυτό, το topic αυτό είχε ανοιχτεί από το άλλο μέλος εδώ μέσα, που ξεκίνησε την ιστορία και συμμετείχαμε κι άλλοι για να δωθεί βαρύτητα.

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακομη την απορια και την ερωτηση μπορει να ενεργοποιηθει το 5G με καποιο πλαγιο τροπο εστω και με Root (και να ξανα κλειδωθει μετα να γινει unroot) ή οχι ; Εφοσον αυτη η συσκευη εχει την ονομασια 5G βαση λογικης υποστηριζεται σωστα ;

Δεν καταλαβαινω τον λογο που θα πρεπει οι παροχοι cytamobile vodafone vodafone greece cosmote wind κλπ να δωσουν προσβαση στις καρτες sim μας για να μπορουμε να σεφαρουμε με 5G. Για εξηγηστε μου λιγο τι γινεται εδω. Το Z Fold 2 που το εχω ακομη υποστηριζει κανονικα 5G και κοστιζει τα διπλασια 1900 ευρω και δεν θα το υποστηριζει η Google η ιδια ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το αρχείο με το update του Φεβρουαρίου έχει εξαφανιστεί.

 

Ας δοκιμάσει και κανείς άλλος...

 

Τι εννοεις εχει εξαφανιστει ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Πάρε λοιπόν και παράπονα Ελλήνων:

 

https://support.google.com/pixelphone/thread/85732058?hl=en

 

ακόμη και ψηφιακές υπογραφές μαζεύουν έξω ...

 

nikosp88... έχω postαρει και εγώ στο παραπάνω thread, όταν είχα το Pixel 4 XL. Τώρα έχω το Pixel 5!

Αλλά ανήκω στην κατηγορία των χρηστών που δεν με ενδιαφέρει το VoLTE/VoWiFi/5G στην παρούσα φάση.

Αν σου είναι όλα αυτά τόσο απαραίτητα το πουλάς. Αν σου αρέσει το Pixel 5 και το 4a (5G) τα κρατάς και... περιμένεις!

Το να γράφεις κάθε μέρα στα thread των Pixel, σε χρήστες που έχουν Pixel εδώ και πολλά χρόνια, για το ίδιο θέμα είναι κουραστικό. Άνοιξα ολόκληρο thread για το VoLTE/VoWiFi, βγάλε εκεί τα εσώψυχά σου!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο είναι για voLTE, voWiFi. Για 5g μιλάμε τώρα...

 

:lol::lol::lol:

Εεεε αυτό είναι που θα αργήσεις να το δεις! Ειδικά όταν οι πάροχοί μας βγάζουν λίστες με διαθέσιμες πιστοποιημένες συσκευές!

Αλήθεια περιμένεις να δεις "σύντομα" το Pixel 5 μέσα σε αυτήν τη λίστα;

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο είναι για voLTE, voWiFi. Για 5g μιλάμε τώρα...
Ο CPR σε περιμένει λέει να αλλάξεις συσκευή :p

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

όταν βλέπω κάτι τσαομι όχι απλά το περιμένω... το απαιτώ!
Εμείς απαιτούμε να πάρεις άλλη συσκευή για να βρεις αυτό που θες. Τσαόμι θα 'ναι, OnePlus θα 'ναι, Sammy θα είναι; Δικό σου θέμα.

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

όταν βλέπω κάτι τσαομι όχι απλά το περιμένω... το απαιτώ!

 

Μάλιστα. Δεν ξέρω αν είχες ξανά Nexus, Pixel, Google συσκευή, αλλά μάλλον δεν μπορείς να απαιτήσεις τίποτα. Ειδικά από μία συσκευή ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! Από τα post σου δείχνεις ότι μάλλον δεν γνωρίζεις τίποτα για τις Pixel συσκευές. Δεν ξέρω γιατί το επέλεξες. Μάλλον θα έπρεπε να πάρεις ένα τσαόμι, Samsung, Apple...

 

Σου προτείνω μία από τις παρακάτω:

 

Οι διαθέσιμες πιστοποιημένες συσκευές αυτή την στιγμή είναι οι:

Apple iPhone 12 mini, Apple iPhone 12, Apple iPhone 12 Pro, Apple iPhone 12 Pro Max, Xiaomi Mi10T Lite, Xiaomi Mi10T Pro, Xiaomi Mi10T, Xiaomi Mi10, Xiaomi Mi10 Pro, Samsung Galaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy A42, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S21+, Samsung Galaxy S21 Ultra, OnePlus Nord N10, Realme 7.

 

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/5g.html

 

Τα Pixel δεν είναι για σένα!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Δεν ξέρω αν είχες ξανά Nexus, Pixel, Google συσκευή, αλλά μάλλον δεν μπορείς να απαιτήσεις τίποτα. Ειδικά από μία συσκευή ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! Από τα post σου δείχνεις ότι μάλλον δεν γνωρίζεις τίποτα για τις Pixel συσκευές. Δεν ξέρω γιατί το επέλεξες. Μάλλον θα έπρεπε να πάρεις ένα τσαόμι, Samsung, Apple...

 

 

 

Σου προτείνω μία από τις παρακάτω:

 

 

 

Οι διαθέσιμες πιστοποιημένες συσκευές αυτή την στιγμή είναι οι:

 

Apple iPhone 12 mini, Apple iPhone 12, Apple iPhone 12 Pro, Apple iPhone 12 Pro Max, Xiaomi Mi10T Lite, Xiaomi Mi10T Pro, Xiaomi Mi10T, Xiaomi Mi10, Xiaomi Mi10 Pro, Samsung Galaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy A42, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S21+, Samsung Galaxy S21 Ultra, OnePlus Nord N10, Realme 7.

 

 

 

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/5g.html

 

 

 

 

Τα Pixel δεν είναι για σένα!

Τι ούτε η OnePlus δεν το έδωσε ακόμα; Και τα φέρνει στην Ελλάδα κιόλας; Όχι ρε π@@στη μου!

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Θα συνιστούσα να σταματήσετε αυτή τη κόντρα, δεν έχει άλλο νόημα πια. Έχετε καταθέσει και οι δυο τις απόψεις σας και είναι απολύτως κατανοητές αμφότερες.

 

Ας πάμε παρακάτω γιατί το να μη γίνει μπάχαλο το θέμα και το φόρουμ γενικότερα εξαρτάται αποκλειστικά από εμάς μιας και δεν υπάρχει πια moderation στο φόρουμ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

iphone θα είναι... απλά περιμένω την αμαζον να κάνει το θαύμα!!!

 

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

 

 

Το επέλεξα γιατί είχα χρόνια android one συσκευή και δούλευαν όλα ρολόι...

Ωχ τι θα τραβήξουν τα καημένα τα παιδιά στα topics του iPhone :p

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Απλά να ξέρεις ότι στα iPhone δεν έχεις καμία επιλογή επέμβασης σε θέματα αισθητικής...Σκέψου ούτε γραμματοσειρά δεν θα μπορείς να αλλάξεις,για να βάλεις δικό σου ringtone έχει μια διαδικασία,και άλλα πολλά...

Απλα στο λέω να μην αρχίσεις και εκεί το ίδιο τροπάριο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...