Jump to content

Xiaomi Mi 10Τ Lite 5G


TIM-RANGER
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό έκανα .δε τη δέχεται

 

Μα μόνος έγραψες ότι έχεις ΕU , δεν είναι για σένα.

Όπως αναφέρει είναι GLOBAL δηλαδή MIX

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς κατι τύπους που ξεκολανε το μεταλλικό μέρος της sim και τη κολλάνε στη κάρτα μνήμης;;
Ακριβώς. Εγώ χάλασα μία sim αλλά τη δεύτερη φορά το πέτυχα

 

Στάλθηκε από το M2007J17G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα το αγορασα την Παρασκευη και σημερα ειναι Κυριακη δεν μου εμφανιζει την νεοτερα ενημερωση λογισμικου ρε παιδια.

 

XNzrjLS.jpg

 

5G απο την cytamobile vodafone ειδα αμεσος με το που εβαλα μεσα την καρτα sim μου.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Βαλε φωτο απο την εκδοση της ρομ. Υποψιαζομαι οτι εχεις ρομ Vodafone... Θα σου αργουν πολυ οι ενημερωσεις...

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Βαλε φωτο απο την εκδοση της ρομ. Υποψιαζομαι οτι εχεις ρομ Vodafone... Θα σου αργουν πολυ οι ενημερωσεις...

 

sROJj50.jpg

 

Οριστε φιλε μου.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτήν έχω, δεν έχει βγει νεώτερο update ως τώρα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Vodafone..... Κ στης γυναικας μου το κινητο αυτη ειχε κ την πεταξα... Εβαλα eea. Μεχρι τοτε εχει παρει ηδη 2 update. Κ πλεον εχουν δωσει beta την 11... Αν δεν αλλαξετε δεν σας βλεπω να παιρνετε update ποτε...

Εγω νας σας πω την πικρη μου αληθεια ειχα παρει το μαγαζι τηλ κ τους εβρισα... Κ μου ειπαν οτι αν δεν το θελω να το γυρισω κ να μου επιστρεψουν τα χρηματα. Αλλα ξεκλειδωσα, περασα την ευρωπαικη κ ξανακλειδωσα.

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Vodafone..... Κ στης γυναικας μου το κινητο αυτη ειχε κ την πεταξα... Εβαλα eea. Μεχρι τοτε εχει παρει ηδη 2 update. Κ πλεον εχουν δωσει beta την 11... Αν δεν αλλαξετε δεν σας βλεπω να παιρνετε update ποτε...

Εγω νας σας πω την πικρη μου αληθεια ειχα παρει το μαγαζι τηλ κ τους εβρισα... Κ μου ειπαν οτι αν δεν το θελω να το γυρισω κ να μου επιστρεψουν τα χρηματα. Αλλα ξεκλειδωσα, περασα την ευρωπαικη κ ξανακλειδωσα.

 

Πως την αλλαξουμε ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Θελει ξεκλειδωμα ο bootloader. Υπάρχει official tool της εταιριας. Θελει περιπου μια εβδομαδα απο την στιγμη που θα το τρεξεις για να ξεκλειδωσει. Μετα πρεπει να κατεβάσεις fastboot rom κ παλι με xiaomi flash tool την περνας. Δεν ειναι δυσκολο. Απλα πρεπει να διαβασεις λιγο πριν ξεκινησεις την ολη διαδικασια.... Αν δεν ασχολεισαι καθολου, καλο ειναι να το κανει καποιος που ξερει

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Official rom vodafone αλλα δεν υπαρχει πουθενα ομως... Καποιο χερι εχει βαλει η vodafone. Καλο ειναι να την αλλαξεις. Η τελευταια ευρωπαϊκή ειναι η 12.0. 9.0

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, εδω και λιγο καιρο αντιμετωπιζω το εξης προβλημα. Κατα την διαρκεια μιας κλησης αναβοσβηνει η οθονη. Στην αρχη δεν το χα καταλαβει γιατι το χα στο αυτι οποτε εκει εκλεινε. Το καταλαβα οταν αρχισα να χρησιμοποιω το hands free. Εκει ειδα πως αναβοσβηνε η οθονη. Το ιδιο κανει και χωρις ακουστικα τελικα. Μπορει να βοηθησει καποιος φιλος η φιλη ?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έκανα.. λίγο καλύτερη αλλά όχι κάτι φοβερό...είχα όμως θέμα μετά από την επαναφορά εργοστασιακών που έκανα..δε μου επανέφερε αυτόματα τις εφαρμογές που είχα βάζοντας το google mail μου και το έκανα εγώ περνοντας τες από το playstore
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου ηρθε μηνυμα για αναβαθμιση σε MIUI 12.0.1 ΚΛΠ (EXV THN 12.0.9) αλλα μετα εξαφανιστηκε.

 

Εγώ την έκανα.. λίγο καλύτερη αλλά όχι κάτι φοβερό...είχα όμως θέμα μετά από την επαναφορά εργοστασιακών που έκανα..δε μου επανέφερε αυτόματα τις εφαρμογές που είχα βάζοντας το google mail μου και το έκανα εγώ περνοντας τες από το playstore

Για ποιά αναβάθμιση μιλάτε ;

Εχετε official rom ή custom ;

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Για ποιά αναβάθμιση μιλάτε ;

Εχετε official rom ή custom ;

 

V 12.0.1.0 RJSEUXM ANDROID 11 2,6 gb ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΦΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΥΤΟΜΑΤΑ. Δεν εχω custom rom

Εδω γραφει οτι ειναι beta . Μηπως να την ακυρωσω?

https://adimorahblog.com/xiaomi-mi-10t-lite-android-11-update-in-europe/

Edited by POUARO
Link to comment
Share on other sites

V 12.0.1.0 RJSEUXM ANDROID 11 2,6 gb ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΦΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΥΤΟΜΑΤΑ. Δεν εχω custom rom

Εδω γραφει οτι ειναι beta . Μηπως να την ακυρωσω?

https://adimorahblog.com/xiaomi-mi-10t-lite-android-11-update-in-europe/

 

Αυτή που έρχεται OTA δεν είναι beta...Σταθερή είναι... Μόλις κατέβηκε...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή που έρχεται OTA δεν είναι beta...Σταθερή είναι... Μόλις κατέβηκε...

Την εγκατεστησα, πρεπει να κανω και επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων?

Link to comment
Share on other sites

Αν δουλευουν ολα μια χαρα δεν χρειαζεται... Αν βλεπεις κολληματα, ασχετα reboot τοτε ισως χρειαστει...

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Κανένας που να πέρασε custom η xtvr? Αρχίζω να το σκέφτομαι...

Εγώ έβαλα την xtrv. Το πρώτο πράγμα που έκανα. Όλα τέλεια

:luck:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...