Jump to content

OnePlus 8T


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αποθήκευσα τώρα, μια επαφή, δες το screenshot 
737267067_PointBlur_Aug032022_202828.thumb.jpg.c6c22bf735abb55d5d77e067b844f41e.jpg
πολυ ωραια σε ευχαριστω για το χρονο σου.
Επειδη με το android 12 στο oneplus χαθηκε η σελιδα με τη λιστα απο επιλεγμενες γρηγορες επαφες, αν δεν το διορθωσουν μελλοντικα, θα στραφω σε αλλον dialer.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω !

το 8t,, to oxygen updater, έδειξε ενημέρωση σε c33, που δεν κάνω, δεν εμπιστεύομαι την εφαρμογή, και δεν μπορώ να ολοκληρωθεί η εγκατάσταση, θα το κοιτάξω τις επόμενες ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα factory reset, το κινητό δεν δούλευε το OnePlus store/ more fonts., (ούτε σε 8 pro/ C 21 firmware.).

Το κινητό, δεν το χρησιμοποιώ, οπότε μου πήρε ένα 10λεπτο, να το στήσω στα πιο βασικά/ wifi - google account.

Το παράξενο είναι, ότι η επιλογή περισσότερες γραμματοσειρες, δεν υπάρχει τώρα.

( Είχα κατεβάσει ένα APK theme store, πριν το factory reset).

Δεν ξέρω, αν παίζει ρόλο, που πέρασα λογισμικό, από το oxygen updater.

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, tsilarxos said:

Μου ρθε χθες κανονικά OTA update για την c_33 και την πέρασα.

Γίνεται να κοιτάξεις, στην γραμματοσειρες, αν έχει επιλογή: roboto/ ..sans/ . more

;;

Και αν θέλετε, ανέβασε ένα screenshot.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το εχεις λιωσει το κινητο, ε; Μπορεις να γραφεις μονος σου για δεκαδες σελιδες, ειμαι σιγουρος. C33 εσεις, εγω ακομα android 11. Και επειδη εβαλα custom 12, αλλα και stock 12 και δε μου αρεσε, θα μεινω οπως εχει. 

Edited by Lux
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, agpol07 said:


 

 


Κι εμένα τα ίδια

 

Μπορείς να κοιτάξεις στις γραμματοσειρες, αν έχετε επιλογή 

roboto/ .. sans/ περισσότερες

Τι έκδοση firmware έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα στο κινητό, firmware India version, δουλεύει η επιλογή/

roboto / ..sans/ περισσότερες γραμματοσειρες, αλλά δεν μπόρεσα να βρω γραμματοσειρά, που να υποστηρίζει τους ελληνικούς χαρακτήρες, ( πχ roboto medium/ έστειλα ένα μήνυμα στον developer, κλπ).

Link to comment
Share on other sites

 Το one plus store σου δούλεψε;;

Το ρωτάω γιατί προχθές που συζητούσαμε, μετά κατέβασα την εφαρμογή την global (ως Ινδική rom στο κινητό που έχω είχε το ινδικό one plus store) η οποία δεν μου άνοιγε και μου έδειχνε την ίδια ακριβώς οθόνη όπως και εσένα. Δεν την διέγραψα και τώρα που είδα την ανάρτηση σου και το θυμήθηκα, λέω δεν το δοκιμάζω και ως εκ θαύματος λειτουργεί κανονικά, μάλιστα αρχικά μου ζήτησε να επιβεβαιώσω και την χώρα (Ελλάδα είχε επιλέξει μόνο του και ζητούσε επαλήθευση). Για δοκίμασε.

Edited by terkos2

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το OnePlus store, στην India version, δουλεύει, η γνώμη μου, μην κατεβάσεις το OnePlus store, από το google play store., αν εννοείς αυτό, και δεν έχω καταλάβει λάθος!

Οι γραμματοσειρές δουλεύει, αγόρασα τρις, περίπου συνολικά 7€, αλλά δεν υποστηρίζουν ελληνικούς χαρακτήρες, για αλλαγή σε medium/ bold font, στο chrome/ Samsung browser., το κινητό India version, προορίζεται για χρήση στην Ινδία, Κίνα κλπ 

Έγραψα ένα σχόλιο, μήπως τυχόν ο προγραμματιστής, θελήσει να το φτιάξει κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, athanasios1112 said:

Καλημέρα. Το OnePlus store, στην India version, δουλεύει, η γνώμη μου, μην κατεβάσεις το OnePlus store, από το google play store., αν εννοείς αυτό, και δεν έχω καταλάβει λάθος!

Ναι αυτό εννοώ από το google play store, εμένα στην ινδική είναι μεν στην αγγλική αλλά έχει τιμές με το ινδικό νόμισμα και ίσως (δεν το έψαξα) να έχει και διαφορές στα προϊόντα και φαντάζομαι αν θέλεις να χρησιμοποιήσεις την εφαρμογή για να αγοράσεις κάτι δεν θα μπορείς. Επίσης στις ρυθμίσεις δεν σου δίνει άλλη επιλογή Country/Region & Language πέραν της India English. 

Γιατί λες να μην την κατεβάσω από το google play store;; 

Ηδη όπως είπα την κατέβασα και δουλεύει πλέον κανονικά, όπως το site της one plus της Ελλάδας. (https://www.oneplus.com/gr).

Εμένα το κινητό είναι από Banggood για αυτό και έχει την Ινδική rom, με την οποία δεν έχω κανένα θέμα, έτσι μάλιστα έρχονται και οι ενημερώσεις γρηγορότερα.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, agpol07 said:

Ναι γράφει..

Sent from my KB2005 using Tapatalk
 

Πρέπει να είναι πρόβλημα, λογισμικού. Δεν έκατσε καλά το update.

Σε κάποια ενημέρωση μελλοντικά, πρέπει να φτιάξει. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...