Jump to content

OnePlus 8T


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 13/12/2021 at 8:55 ΠΜ, alextrela said:

Η OnePlus που ξέραμε πέθανε!!

Sent from my Redmi 9C NFC using Tapatalk
 

Κ παλι εχει αυτο το κατι που μου αρεσει στις συσκευες που βγαζει.. Κ μιλαω για κατηγορια οπως το 8Τ η το Nord 2 που για τα χρηματα στο συνολο ειναι εξαιρετικα..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 hour ago, gustom2008 said:

Καμια εναλλακτικη εφαρμογη για μηνυματα?Γιατι της google ειναι μαπα.

Textra. Εξαιρετική κατά τη γνώμη μου.

 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5g και wifi call υποστηρίζονται κανονικά από την cosmote?

Κάτι βλέπω στο site της cosmote ότι υποστηρίζεται το 8T η έκδοση kebap και δεν είμαι σίγουρος τι σημαίνει αυτό

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, suspect21 said:

5g και wifi call υποστηρίζονται κανονικά από την cosmote?

Κάτι βλέπω στο site της cosmote ότι υποστηρίζεται το 8T η έκδοση kebap και δεν είμαι σίγουρος τι σημαίνει αυτό

Ναι κανονικα

Kebap ειναι η κωδικη ονομασια του 8Τ

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, empeiros said:

Ναι κανονικα

Kebap ειναι η κωδικη ονομασια του 8Τ

 Όλα τα 8T δηλαδή αναφέρονται και ως kebap;

Φαντάζομαι για να έχω 5g, vowifi κτλ θα πρέπει να έχω την ευρωπαϊκή έκδοση, έτσι;

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, suspect21 said:

 Όλα τα 8T δηλαδή αναφέρονται και ως kebap;

Φαντάζομαι για να έχω 5g, vowifi κτλ θα πρέπει να έχω την ευρωπαϊκή έκδοση, έτσι;

Όλα έχουν κωδική ονομασία kebap

Εγώ έχω την κινεζική έκδοση και έχω 5g. Το μόνο που έχει σημασία είναι το τηλέφωνο να υποστηρίζει τις κατάλληλες συχνότητες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Επειδή έχω φάει ένα σκάλωμα με τη συσκευή και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την αγοράσω (είμαι ανάμεσα σε αυτό και το iphone 13, ξέρω τελείως άσχετα μεταξύ τους) θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με τα bugs τι γίνεται?

Το να υπάρχουν 1-2 μικρά bugs σε κάποιο update είναι ανεκτό, αλλά στη φάση που είμαι θέλω κάτι να λειτουργεί απροβληματιστα και σίγουρα δε θα κάτσω να ασχοληθώ με ρουτ, φλασαρισματα κτλ, κάποτε τα έκανα όλη μέρα, πλέον μεγάλωσα 😛

Οπότε στο δια ταύτα, να μπω στη διαδικασία να αγοράσω συσκευή oneplus η θα βλαστημησω την ώρα και τη στιγμή με την πληθώρα των bugs? 

Ευχαριστώ

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα
Επειδή έχω φάει ένα σκάλωμα με τη συσκευή και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την αγοράσω (είμαι ανάμεσα σε αυτό και το iphone 13, ξέρω τελείως άσχετα μεταξύ τους) θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με τα bugs τι γίνεται?
Το να υπάρχουν 1-2 μικρά bugs σε κάποιο update είναι ανεκτό, αλλά στη φάση που είμαι θέλω κάτι να λειτουργεί απροβληματιστα και σίγουρα δε θα κάτσω να ασχοληθώ με ρουτ, φλασαρισματα κτλ, κάποτε τα έκανα όλη μέρα, πλέον μεγάλωσα 
Οπότε στο δια ταύτα, να μπω στη διαδικασία να αγοράσω συσκευή oneplus η θα βλαστημησω την ώρα και τη στιγμή με την πληθώρα των bugs? 
Ευχαριστώ
Μια χαρά είναι η συσκευή και με stock rom αλίμονο δηλαδή.

Sent from my LE2123 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alextrela said:

Μια χαρά είναι η συσκευή και με stock rom αλίμονο δηλαδή.

Sent from my LE2123 using Tapatalk
 

Δε ξέρω, απλά ακούω πολλά και διάφορα και έχω προβληματιστεί

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω, απλά ακούω πολλά και διάφορα και έχω προβληματιστεί
Μια χαρά είναι για απροβληματιστη every day usage.
Δεν ξέχασε η OnePlus φτιάχνει λογισμικό έστω θα μπορούσε και καλύτερα σαφώς αλλά αυτό σε βάθος χρόνου θα κριθεί με ασφάλεια αφού πλέον κάτω από την ομπρέλα της Oppo θα πορεύεται πλέον.

Sent from my Redmi 9C NFC using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ώρες ώρες όχι πάντα μου βγάζει όταν είναι κλειδωμένη η οθόνη ότι η λειτουργία pocket είναι ενεργοποιημένη.. πως βγαίνει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!Εγω δεν εχω παρει ακομα ενημερωση Δεκεμβριου..Μπορω να το αναβθμισω μονος μου??Εχει εφαρμογη το κινητο για ενημερωση?Απ'οτι ειδα vodafone και 5g δεν παιζει.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, george_21 said:

Καλημέρα ώρες ώρες όχι πάντα μου βγάζει όταν είναι κλειδωμένη η οθόνη ότι η λειτουργία pocket είναι ενεργοποιημένη.. πως βγαίνει αυτό?

Στις ρυθμίσεις γράψε στην αναζήτηση που έχει πάνω πανω :τσέπη αν το έχεις στα ελληνικά ή pocket αν το έχεις στα αγγλικά και θα στο βγάλει. 

1 hour ago, gustom2008 said:

Καλησπερα!!Εγω δεν εχω παρει ακομα ενημερωση Δεκεμβριου..Μπορω να το αναβθμισω μονος μου??Εχει εφαρμογη το κινητο για ενημερωση?Απ'οτι ειδα vodafone και 5g δεν παιζει.

Εγώ την πέρασα από το Oxygen updater. Είναι εφαρμογή από το playstore. Σου κατεβάζει ολόκληρη τη rom και την περνάς εσύ από την τοπική αναβάθμιση. 

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, flandra said:

Στις ρυθμίσεις γράψε στην αναζήτηση που έχει πάνω πανω :τσέπη αν το έχεις στα ελληνικά ή pocket αν το έχεις στα αγγλικά και θα στο βγάλει. 

Εγώ την πέρασα από το Oxygen updater. Είναι εφαρμογή από το playstore. Σου κατεβάζει ολόκληρη τη rom και την περνάς εσύ από την τοπική αναβάθμιση. 

Πρεπει να ξαναστησεις το τηλ απο την αρχη μετα??

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gustom2008 said:

Πρεπει να ξαναστησεις το τηλ απο την αρχη μετα??

Όχι δεν χάνεται κάτι. 

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gustom2008 said:

Πρεπει να ξαναστησεις το τηλ απο την αρχη μετα??

Όχι δεν χάνεται κάτι. 

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αναρωτιέμαι λίγο που δεν έχουν κάνει ακόμα γενικό rollout τη νέα έκδοση... Στην ανακοίνωση έλεγαν ότι θα κάνουν σταδιακό rollout για να σιγουρευτούν ότι δεν θα έχει θέματα με bugs κλπ. Εγώ θα περιμένω να έρθει επίσημα, έτσι κι αλλιώς δεν έχω κάποιο θέμα τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω για τη 12. Εννοώ την τελευταία έκδοση του με τα security Δεκεμβρίου. 

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Όλοι μας νομίζω για αυτό το update αναφερόμαστε. Όπως και να χει, αν τη θες τώρα, βάλε το oxygen updater αν δε θες να περιμένεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια!Ειχα βαλει το κινητο για φορτιση κλειστο.Πηγα να το ανοιξω και μολις εβαλα το pin της sim το εσβησε και δεν αναβει.ειναι νεκρο.τι σκατα φταιει καινουριο τηλ??Καμια ιδεα καποιος???Ευχαριστω!:!!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...