Jump to content

OnePlus 8T


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Θα ήθελα να κάνω και μία πιο συγκεκριμένη ερώτηση.

Όταν ενεργοποιείς τα gestures του κινητού για να φύγει η μπάρα από κάτω με το home, τα recents και το back δουλεύουν όλα κανονικά? Στο Samsung με τον Nova δουλεύουν κανονικά ενώ στο Xiaomi αυτό μου παίζει μόνο με το Miui.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
Θα ήθελα να κάνω και μία πιο συγκεκριμένη ερώτηση.
Όταν ενεργοποιείς τα gestures του κινητού για να φύγει η μπάρα από κάτω με το home, τα recents και το back δουλεύουν όλα κανονικά? Στο Samsung με τον Nova δουλεύουν κανονικά ενώ στο Xiaomi αυτό μου παίζει μόνο με το Miui.
Άψογα δουλεύουν δεν έχουν τους ηλιθιους περιορισμούς miui.

Sent from my Redmi 9C NFC using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, alextrela said:

Άψογα δουλεύουν δεν έχουν τους ηλιθιους περιορισμούς miui.

Sent from my Redmi 9C NFC using Tapatalk
 

Thank you.

Link to comment
Share on other sites

Βρίσκω 8t 12gb/256 στα 439 καινούργιο. Αξίζει; είμαι ανάμεσα σε αυτό και το s20 fe 4g. Επίσης το 8t έρχεται με θήκη και screen protector στην οθονη;

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το εξής θέμα εδώ και πολύ καιρό και δεν μπορώ να βρω λύση. Ανοίγω άρθρα από διάφορες σελίδες και ενώ αυτά περιέχουν βίντεο δεν τα βλέπω πουθενά. Δεν φαίνονται καν ούτε σαν ένα μαύρο παράθυρο. Και το έχω διασταυρώσει με άλλη συσκευή ταυτόχρονα ότι υπάρχουν και παίζουν κανονικά. Μόνο οι φωτογραφίες φαίνονται κανονικά. Δεν είναι θέμα Chrome γιατί έχω εγκαταστήσει και άλλους browsers για να δοκιμάσω και το πρόβλημα παραμένει. Έχει συναντήσει κανείς κάτι παρόμοιο; 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
10 minutes ago, lungo1980 said:

Παιδιά έχω το εξής θέμα εδώ και πολύ καιρό και δεν μπορώ να βρω λύση. Ανοίγω άρθρα από διάφορες σελίδες και ενώ αυτά περιέχουν βίντεο δεν τα βλέπω πουθενά. Δεν φαίνονται καν ούτε σαν ένα μαύρο παράθυρο. Και το έχω διασταυρώσει με άλλη συσκευή ταυτόχρονα ότι υπάρχουν και παίζουν κανονικά. Μόνο οι φωτογραφίες φαίνονται κανονικά. Δεν είναι θέμα Chrome γιατί έχω εγκαταστήσει και άλλους browsers για να δοκιμάσω και το πρόβλημα παραμένει. Έχει συναντήσει κανείς κάτι παρόμοιο; 

Έχεις βάλει κάποιον adblocker;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, smyrali said:

Βρίσκω 8t 12gb/256 στα 439 καινούργιο. Αξίζει; είμαι ανάμεσα σε αυτό και το s20 fe 4g. Επίσης το 8t έρχεται με θήκη και screen protector στην οθονη;

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έρχεται με μια clear θήκη και ένα built in screen protector.

Τώρα για το αν αξίζει ή όχι πιστεύω εσύ θα κρίνεις, η διαφορά τους είναι ότι το 8Τ είναι 5G ενώ το FE όχι, τα υπόλοιπα δες τα και εδώ: https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10420&idPhone2=10428

Εγώ πάντως, είμαι κάτοχος εδώ και 10 μέρες περίπου, και εχομενος από Xiaomi Mi A3 η διαφορά είναι χαοτική. Το κινητό πετάει στη κυριολεξία, η οθόνη του είναι καταπληκτική, η κάμερα πολύ δυνατή και γενικά δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο θέμα μέχρι τώρα. Και η μπαταρία τα πάει καλά, βγάζω Screen on time πάνω από 6h30m και γενικά δε με έχει αφήσει καθόλου από μπαταρία, επίσης φορτίζει φουλ σε μισή ώρα περίπου 

Link to comment
Share on other sites

Just around the corner open beta 12 για συσκευή.
IMG_20211127_163521_169.thumb.jpg.471d5a3dd46e870e1dd5ecf07aa9f291.jpg

New update for @Oneplus 8T coming soon stay tunes

Sent from my IN2023 using Tapatalk



OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Μετά από πολύωρη αναζήτηση και παρακολούθηση άπειρων βίντεο, καταλήγω στην επιλογή του 8T. Αυτή την στιγμή διαθέτω το Huawei Mate 10 pro, οπότε θεωρώ η διαφορά που θα δω πρόκειται να είναι χαοτική! Είμαι ανάμεσα σε 8GB και 12GB, η διαφορά τους στο skroutz είναι γύρω στα 50 ευρώ. Δεν είναι μεγάλη, αλλά έχω ήδη ξεφύγει σε μπάτζετ. Θεωρείτε ότι για έναν φουλ casual χρήστη που δεν παίζει παιχνίδια, αξίζει να πάω στο 12αρι; Επίσης, τι γίνεται με την εγγύηση από skroutzoμάγαζα; Καλύπτομαι κανονικά από την μαμά εταιρεία ή θα πρέπει να έρθω σε συνεννόηση με το εκάστοτε κατάστημα;  

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω η OnePlus, δίνει ένα χρόνο εγγύηση, από όπου και να το αγοράσεις. ( Ψάξτο.).

Να προσέξετε, να μην είναι η κινέζικη έκδοση, αλλά και αυτό, δεν είναι πολύ σοβαρό, φλασαρεις  eu version, με local update.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, kistos said:

Καλημέρα σε όλους. Μετά από πολύωρη αναζήτηση και παρακολούθηση άπειρων βίντεο, καταλήγω στην επιλογή του 8T. Αυτή την στιγμή διαθέτω το Huawei Mate 10 pro, οπότε θεωρώ η διαφορά που θα δω πρόκειται να είναι χαοτική! Είμαι ανάμεσα σε 8GB και 12GB, η διαφορά τους στο skroutz είναι γύρω στα 50 ευρώ. Δεν είναι μεγάλη, αλλά έχω ήδη ξεφύγει σε μπάτζετ. Θεωρείτε ότι για έναν φουλ casual χρήστη που δεν παίζει παιχνίδια, αξίζει να πάω στο 12αρι; Επίσης, τι γίνεται με την εγγύηση από skroutzoμάγαζα; Καλύπτομαι κανονικά από την μαμά εταιρεία ή θα πρέπει να έρθω σε συνεννόηση με το εκάστοτε κατάστημα;  

Έχοντας το 8gb/128gb θα πω ότι ακόμα και εγώ που ίσως είμαι λίγο πιο power user, το κινητό μου φαίνεται αστέρι. Αν το 50άρι δε σε ενοχλεί, δωσ'το για περισσότερο χώρο, αλλιώς μια χαρά θα είσαι μετα 8gb RAM και 128gb χώρο. Για την εγγύηση και εγώ δεν είμαι σίγουρος, αλλά νομίζω ότι τον 1 χρόνο από την OnePlus τον έχουμε όλοι. 

Link to comment
Share on other sites

2 χρόνια δεν είναι από αγορά σε EU μαγαζι?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Η oneplus δίνει 2 χρόνια επίσημο δικό της service μόνο αν αγοραστεί απευθείας από αυτούς. Μου το έχουν πει οι ίδιοι. Ούτε από το Amazon είναι 2 χρόνια. Είναι ένα της oneplus και ένα της Amazon. 

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία δοκιμασμένη πρόταση για καλώδια και φορτιστές πλην των επίσημων της OnePlus;

Sent from my KB2003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε πάλι προσφορά στο σάιτ το κινητό (το μικρό) στα 479 ευρώ. Λέω να το χτυπήσω, επιτέλους. Στα ίδια χρήματα δεν βρίσκω κάτι άλλο τόσο αξιόλογο ΣΥΝΟΛΙΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Σημειώνω εδώ ότι άλλαξα sim από Vodafone σε Cosmote, και χωρίς να κάνω τίποτα, το κινητό πλέον δουλεύει με 5G. Ζωγράφου πιάνω ακόμα και μέσα στο σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Παραγγειλα και γω χθες το βραδυ το 8Τ απο amazon Ιταλιας!Βγηκε στα 405 ευρω μαζι με τα μεταφορικα!Εκδοση 8/128.Εχω το LG V30 τωρα,το οποιο δυσκολευομαι να το αποχωριστω!!.Με την εγγυηση τι παιζει??Ισχυουν 2 χρονια??Οι καμερες του τι λενε?Επισης,εχει προβληματα με green tint οπως εχουν τα 8/8 pro?Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 ώρες πριν, gustom2008 said:

Καλησπερα!Παραγγειλα και γω χθες το βραδυ το 8Τ απο amazon Ιταλιας!Βγηκε στα 405 ευρω μαζι με τα μεταφορικα!Εκδοση 8/128.Εχω το LG V30 τωρα,το οποιο δυσκολευομαι να το αποχωριστω!!.Με την εγγυηση τι παιζει??Ισχυουν 2 χρονια??Οι καμερες του τι λενε?Επισης,εχει προβληματα με green tint οπως εχουν τα 8/8 pro?Ευχαριστω!!!

Από τη στιγμή που το πήρες από Amazon, τουλάχιστον για τα δύο (2) πρώτα χρόνια δεν θα έχεις λόγο να αγχώνεσαι για προβλήματα και εγγύηση. Καλώς να το δεχθείς και να το απολαύσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.Πρόσφατα κάτοχος του κινητού.Μια ερώτηση θέλω να κάνω.Αν γνωρίζει κάποιος πως εμφανίζονται τα εικονίδια (bluetooth, gps ) στην γραμμή κατάστασης όταν τα ενεργοποιώ.Δεν ξαναείχα oneplus κινητό και λέω μήπως έχει κάποια ρύθμιση που δεν βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SCORPIOS72 said:

Καλησπέρα και από μένα.Πρόσφατα κάτοχος του κινητού.Μια ερώτηση θέλω να κάνω.Αν γνωρίζει κάποιος πως εμφανίζονται τα εικονίδια (bluetooth, gps ) στην γραμμή κατάστασης όταν τα ενεργοποιώ.Δεν ξαναείχα oneplus κινητό και λέω μήπως έχει κάποια ρύθμιση που δεν βρήκα.

Καλησπέρα. Καλοδούλευτο!! Πας ρυθμίσεις, προβολή, γραμμή κατάστασης, διαχείριση εικονιδίων και επιλέγεις τι θέλεις να φαίνεται. Το bluetooth θα εμφανιστεί όταν συνδεθεί συσκευή. 

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, flandra said:

Καλησπέρα. Καλοδούλευτο!! Πας ρυθμίσεις, προβολή, γραμμή κατάστασης, διαχείριση εικονιδίων και επιλέγεις τι θέλεις να φαίνεται. Το bluetooth θα εμφανιστεί όταν συνδεθεί συσκευή. 

Ευχαριστώ.Το έχω δοκιμάσει αλλά και πάλι δεν δείχνει το εικονίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μόλις συνθεθει στα ακουστικά φαίνεται το συμβολάκι του bluetooth. Δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο 

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...