Jump to content

OnePlus 8T


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στα 400-410ε που βλεπω οτι παιζει αυτες τις μερες απο Κινα θεωρείτε οτι υπαρχει κατι καλυτερο εκει εξω? το θεωρω τρελο vfm και παροτι δεν ελεγα να αλαξω με τρωει να πω την αληθεια σε αυτη την τιμη
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στα 400-410ε που βλεπω οτι παιζει αυτες τις μερες απο Κινα θεωρείτε οτι υπαρχει κατι καλυτερο εκει εξω? το θεωρω τρελο vfm και παροτι δεν ελεγα να αλαξω με τρωει να πω την αληθεια σε αυτη την τιμη
Κι εμένα το ίδιο,417€ βρίσκω το 12-256 GB!Να το χτυπήσω;

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το ίδιο,417€ βρίσκω το 12-256 GB!Να το χτυπήσω;

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε αυτη την τιμη να υπαρχει κατι καλύτερο ουτε για πλακα.. Εκτος κ αν μου εχει διαφύγει καποια αλλη συσκευή.. Αντε μετα κανα pixel 4a η 4a 5G που κ παλι το δεύτερο ειναι πανω απο 450€ νομιζω..

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτη την τιμη να υπαρχει κατι καλύτερο ουτε για πλακα.. Εκτος κ αν μου εχει διαφύγει καποια αλλη συσκευή.. Αντε μετα κανα pixel 4a η 4a 5G που κ παλι το δεύτερο ειναι πανω απο 450€ νομιζω..

Τελικά δεν κρατήθηκα και το αγόρασα!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν κρατήθηκα και το αγόρασα!

 

Καλορίζικο το εργαλείο.. Κ γω εχω σκεφτεί να το παρω.. Ανάμεσα σε αυτο κ το pixel 4a 5G..

 

Εντυπώσεις οταν ερθει η συσκευή με το καλο..

Edited by Fotis7_75
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το εργαλείο.. Κ γω εχω σκεφτεί να το παρω.. Ανάμεσα σε αυτο κ το pixel 4a 5G..

 

Εντυπώσεις οταν ερθει η συσκευή κ το καλο..

 

Ευχαριστώ πολύ,να έρθει με το καλό και θα τα πούμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Σήμερα διαπίστωσα κάτι κουλό, έχουν σβηστεί όλες οι φωτογραφίες που είχα τραβήξει από το Γενάρη που το αγόρασα!

Βέβαια δεν ήταν και πολλές, και τις είχα όλες και στο Google photos, αλλά και πάλι είναι πολύ περίεργο και ανησυχητικό.

Έχει συμβεί και σε κανέναν άλλον κάτι παρόμοιο;

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα ότι το Google photos θα μπορεί να σβήνει αυθαίρετα ό,τι φωτογραφία του βιδώσει αλλά δεν το χω πρόχειρο

 

Sent from my IN2020 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για την φιλοξενία εδώ από σήμερα δεν έχω το κινητό στα χέρια μου πια πήγα σε κάτι διαφορετικό για αλλαγή δύο παράπονα για αυτό το τηλέφωνο έχω καμερα κ θέματα με συνδέση Bluetooth όταν είχα μαζί μ ρολόι κ ακουστικά που λόγο δουλειάς τα έχω όλη την ώρα σας ευχαριστώ τα λέμε σε άλλο νήμα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, εχω κάνει κι εγω παραγγελία απο bangood και ενω έφυγε άμεσα το δέμα απο Κίνα δείχνει να έχει κολλήσει 10 μέρες τώρα στην Ρουμανία...μπορώ να κάνω κάτι η μόνο αναμονή; έστειλα και ένα mail σε Gls να ρωτήσω αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση...

 

21/05 Γερμανία

22/05 Ρουμανία

25/05 Βουλγαρία

27/05 ACS και μάλλον σήμερα παραλαμβάνω.

Bangood GLS

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

21/05 Γερμανία

 

22/05 Ρουμανία

 

25/05 Βουλγαρία

 

27/05 ACS και μάλλον σήμερα παραλαμβάνω.

 

Bangood GLS

Α εμένα το έχουν ερωτευτει εκει στη Ρουμανία και δεν λένε να το αφήσουν....

4/5 Βέλγιο

5/5 Γερμανία

7/5 Ρουμανία...μέχρι και σήμερα..

Link to comment
Share on other sites

Α εμένα το έχουν ερωτευτει εκει στη Ρουμανία και δεν λένε να το αφήσουν....

4/5 Βέλγιο

5/5 Γερμανία

7/5 Ρουμανία...μέχρι και σήμερα..

Δεν το έχουν ερωτευτεί, κάποιος μακροχέρης Ρουμάνος του έβαλε χέρι αδερφέ και πήγε άκλαυτο, είναι πάρα πολλές οι ημέρες, επικοινώνησε άμεσα με το Banggood για επαναποστολή ή refund.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε που μπορώ να βρω την 11.0.8.12ΑΑ? Μου έχει εμφανίσει το OTA update για την 12ΑΑ, αλλά όταν πάω στο Oxygen updater να κατεβάσω τη full ROM μου εμφανίζει μόνο την 11ΑΑ..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε που μπορώ να βρω την 11.0.8.12ΑΑ? Μου έχει εμφανίσει το OTA update για την 12ΑΑ, αλλά όταν πάω στο Oxygen updater να κατεβάσω τη full ROM μου εμφανίζει μόνο την 11ΑΑ..

 

Λάθος ......

Edited by liam69
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχουν ερωτευτεί, κάποιος μακροχέρης Ρουμάνος του έβαλε χέρι αδερφέ και πήγε άκλαυτο, είναι πάρα πολλές οι ημέρες, επικοινώνησε άμεσα με το Banggood για επαναποστολή ή refund.
Έχει κάνει κάποιος πρόσφατα claim μέσω PayPal για επιστροφή χρημάτων για να εχω μια εικόνα πότε μπορεί να έχω τα χρήματα μου πίσω;
Link to comment
Share on other sites

Πριν χρόνια, ένα δέμα είχε χαθεί στην Ολλανδία. Έστειλα email sto banggood, μου συνέστησαν να περιμένω, και πραγματικά ήρθε μετά από ενάμιση μήνα .

Επικοινωνήστε με το banggood, να δούμε τι απάντηση θα δώσουν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.oneplus.com/gr/support/softwareupgrade/details?code=PM1605596915581

 

Official site,

 

https://forum.xda-developers.com/t/oneplus-8t-rom-ota-oxygen-os-repo-of-oxygen-os-builds.4193183/

 

To xda.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, όσοι έχετε το κινητό και έχετε και WATCH π.χ huawei gt2, ενώ δουλεύει πολύ καλά, στην αναμονή (δηλαδή δεν ασχοληθώ με το κινητό) μετά από καμιά ώρα κλείνει το bt με αποτέλεσμα αποσυνδέεται, μόλις το πιάσω στα χέρια και πατισω στις επιλογές bt συνδέετε αμέσως, έχει καμία ρυθμηση/επιλογή στην επιλογή bt ή μπαταρία;;;;;;

Είχα και εγώ το gt2 και μου έκανε τα ίδια + πολλά άλλα μετο oneplus 5 γι'αυτό και το έδωσα το ρολόι και πήρα το gt2e είναι θέμα του ρολογιού μόνο με Huawei κινητά δουλεύει σωστά

Link to comment
Share on other sites

Είχα και εγώ το gt2 και μου έκανε τα ίδια + πολλά άλλα μετο oneplus 5 γι'αυτό και το έδωσα το ρολόι και πήρα το gt2e είναι θέμα του ρολογιού μόνο με Huawei κινητά δουλεύει σωστά

 

Το GT 2 έχω κ εγώ σε OnePlus 7 Pro, ποτέ δεν μου έκανε μόνο του αποσύνδεση.. Μόνο όταν δεν πάρω το τηλέφωνο μαζί μου αποσυνδέεται (ειδοποίηση + δόνηση).. Μόλις επιστρέψω επανασυνδεεται μόνο του σε μερικά δευτερόλεπτα..

Επειδή το έχω ξαναδιαβάσει, δεν μου έχει εμφανίσει κανένα θέμα συμβατότητας εδώ κ περίπου ένα εξάμηνο που το έχω κ το χρησιμοποιώ καθημερινά..

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, όσοι έχετε το κινητό και έχετε και WATCH π.χ huawei gt2, ενώ δουλεύει πολύ καλά, στην αναμονή (δηλαδή δεν ασχοληθώ με το κινητό) μετά από καμιά ώρα κλείνει το bt με αποτέλεσμα αποσυνδέεται, μόλις το πιάσω στα χέρια και πατισω στις επιλογές bt συνδέετε αμέσως, έχει καμία ρυθμηση/επιλογή στην επιλογή bt ή μπαταρία;;;;;;

 

Κάτοχος ONEPLUS 8T καθώς και του gt2 ποτέ δεν είχα πρόβλημα με αποσυνδέσεις. Ούτε στο 6Τ που είχα μέχρι πριν λίγο καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ενδιάμεσα στο 8t με 8ραμ και το απλό 8 με 12 ραμ που παίζουν σχεδόν ίδια τιμή στο σκρουτζ (θα το πάρω χωρίς φπα). Ποιο μου προτείνετε να διαλέξω?
Huawei Honor 3C (H30-U10) - B120 - unroot
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ενδιάμεσα στο 8t με 8ραμ και το απλό 8 με 12 ραμ που παίζουν σχεδόν ίδια τιμή στο σκρουτζ (θα το πάρω χωρίς φπα). Ποιο μου προτείνετε να διαλέξω?

 

Εύλογος ο προβληματισμός και μάλιστα πριν μήνες και εγώ είχα την ίδια απορία πριν αποκτήσω το OP8T.

Κοίτα, σίγουρα τα 12GB RAM προκαλούν μια "ανατριχίλα" αλλά πιστεψέ με δεν θα τα χρειαστείς όσο τα 120Hz του OP8T και την ταχεία φόρτιση των 65W! Ναι, αυτά τα δύο χαρακτηριστικά του OP8T το κάνουν να φαντάζει μια εξαιρετική πρόταση έναντι του OP8!

 

Εν τέλει αφού θα δώσεις τόσα χρήματα γτ να μην έχει τέλεια οθόνη και τέλεια μπαταρία + τάχιστη φόρτιση;

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αποφάσισα να πάρω το 8T σε αντικατάσταση του Μi9. Βλέπω στο επίσημο site της εταιρείας τιμή 499€ και δώρο ακουστικά. Παραδίδονται κανονικά σε Ελλάδα ή θα έχω θέμα με τελωνειο; από εγγύηση τι παίζει; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 8T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...