Jump to content

OnePlus 8T


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ήξερα το ΑΑ και το ΒΑ τι ήταν γιαυτό και λέω μήπως θέλει του σαιτ. Beta είχα πάντα και στα προηγούμενα 1+

Κανένα πρόβλημα ποτέ με beta

Ευχαριστώ πάντως για την βοήθεια και καλό Πάσχα σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα και χρονια πολλα!Εχω το 7τ και σκεφτομαι να το αλλαξω με το 8τ.Αξιζει να παω στο 8τ ή δεν θα δω τεραστιες διαφορες;Σιγουρα η καλυτερη επιλογη θα ηταν το 9 αλλα στα 760 που παιζει τωρα ειναι λιγο δυσκολο να δωσω τετοιο ποσο...
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς άλλον φορτιστή εκτός από αυτόν που ήταν στο κουτί;

Για γρήγορη φόρτιση, μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποιονδήποτε type c σε type c φορτιστή που υποστηρίζει το πρότυπο Power Delivery(PD).

Δεν θα δώσει τις τιμές του warp, δηλαδή 5V και όσα αμπέρ γράφει ο φορτιστής (πχ 6 για το warp 30T) αλλά θα σε πάει στα μέγιστα του εκάστοτε φορτιστή.

Εχω δοκιμάσει το Nord QC3.0 φορτιστή αλλά δυστυχώς δεν έκανε γρήγορη φόρτιση με οποιοδήποτε type c καλώδιο, ακόμα και με το εργοστασιακό.

Αντίθετα σε Samsung 25W φορτιστή C σε C έγραψε κανονικά γρήγορη φόρτιση (δεν έβγαλε βεβαια το σηματάκι του warp) και φόρτισε πιο γρήγορα.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω επειδή το έχω αγοράσει από bangood και δεν είναι ευρωπαϊκός ο φορτιστής και δεν μου αρέσει με τον αντάπτορα επειδή φαίνεται σαν τούβλο. Οπότε θέλω να αγοράσω άλλον. Είχα βολευτεί με έναν anker που είχε 5 θύρες και ψάχνω κάτι παρόμοιο που να έχει wrap φόρτιση βέβαια.
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω επειδή το έχω αγοράσει από bangood και δεν είναι ευρωπαϊκός ο φορτιστής και δεν μου αρέσει με τον αντάπτορα επειδή φαίνεται σαν τούβλο. Οπότε θέλω να αγοράσω άλλον. Είχα βολευτεί με έναν anker που είχε 5 θύρες και ψάχνω κάτι παρόμοιο που να έχει wrap φόρτιση βέβαια.

 

Πάρε κατευθείαν από oneplus 40€

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω επειδή το έχω αγοράσει από bangood και δεν είναι ευρωπαϊκός ο φορτιστής και δεν μου αρέσει με τον αντάπτορα επειδή φαίνεται σαν τούβλο. Οπότε θέλω να αγοράσω άλλον. Είχα βολευτεί με έναν anker που είχε 5 θύρες και ψάχνω κάτι παρόμοιο που να έχει wrap φόρτιση βέβαια.
Εγώ πήρα αυτό

https://www.skroutz.gr/s/21616997/14489.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

και το κόλλησα με κόλλα στον φορτιστή, γιατί σε μερικά πολυπριζα έμενε πάνω στη πρίζα, και όλα ΟΚ..

Link to comment
Share on other sites

Το κόλλησα με μονωτική πλαστικη ταινία, σε άλλη συσκευή, για τον φόβο ηλεκτροπληξίας, επειδή κολλούσε στο πολυπριζο.
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και χρόνια πολλά. Σκεφτόμουν την αγορά του 8Τ απο κάποια μεγάλη αλυσίδα κυρίως για αποφορολόγηση και 2ετη εγγύηση στην Ελλάδα. Αλλά βλέπω ότι όλοι οι μεγάλοι το έχουν 679 ακατέβατο παρότι βγήκε το 9 και ενώ η ίδια η oneplus το έχει σε προσφορά 500!! πως γίνεται ?
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και χρόνια πολλά. Σκεφτόμουν την αγορά του 8Τ απο κάποια μεγάλη αλυσίδα κυρίως για αποφορολόγηση και 2ετη εγγύηση στην Ελλάδα. Αλλά βλέπω ότι όλοι οι μεγάλοι το έχουν 679 ακατέβατο παρότι βγήκε το 9 και ενώ η ίδια η oneplus το έχει σε προσφορά 500!! πως γίνεται ?

 

Τι εννοείς πώς γίνεται?Ελευθερη αγορά έχουμε ο καθένας το τιμολογει όπως θέλει.Το οτι η oneplus το έχει σε προσφορά στο site της δεν πάει να πεί οτι θα πρέπει να το κάνουν και τα τοπικά καταστήματα...

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς πώς γίνεται?Ελευθερη αγορά έχουμε ο καθένας το τιμολογει όπως θέλει.Το οτι η oneplus το έχει σε προσφορά στο site της δεν πάει να πεί οτι θα πρέπει να το κάνουν και τα τοπικά καταστήματα...

 

Εννοείται πως έχουμε ελεύθερη αγορά . Απλά ρωτάω μήπως τα παιδιά που παρακολουθούν τις τιμές από τα προηγούμενα μοντέλα έχουν κάποια εκτίμηση ή ενημέρωση σχετικά με ενδεχόμενη μείωση της τιμής και από τα γνωστά καταστήματα με αφορμή την μείωση της μαμάς oneplus εξαιτίας του oneplus 9 αν και περίμενα το Πάσχα να γίνει κάτι .

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μπορεί κάποιος να μου προτείνει μία θήκη σιλικόνης διαφανή καλής ποιότητας όμως που να μην κιτρινίζει με την πάροδο του χρόνου;

Αυτή που έχει στην συσκευασία είναι καλή αλλά τα τεράστια γράμματα που έχει πίσω είναι πολύ άσχημα

Edited by empeiros
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους παρέλαβα κι εγώ σήμερα μετά από 20 ημέρες από banggood... πρώτες εντυπώσεις άριστες, οθόνη, σβελτάδα λειτουργικού και για τη φόρτιση δεν έχω λόγια!!!

OnePlus 8T KB2000 12/256 Global

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος κι εγώ της συσκευής εδώ και λίγες ημέρες. Παρατηρώ ότι ανεβάζει θερμοκρασία. Είναι φυσιολογικό; Φταίνε τα 120hz;
Link to comment
Share on other sites

https://postimg.cc/TpS1X6RP

Έχει φτάσει και σε 45 βαθμούς, αν είναι στον ήλιο.

Όλα τα κινητά ζεστενονται.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, υπάρχει κάποιος που να χρησιμοποιεί την beta ROM στο εργαλείο του;

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, υπάρχει κάποιος που να χρησιμοποιεί την beta ROM στο εργαλείο του;
Καλησπέρα, εγώ. Beta 4. Όλα άψογα και μπαταρία μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, εχω κάνει κι εγω παραγγελία απο bangood και ενω έφυγε άμεσα το δέμα απο Κίνα δείχνει να έχει κολλήσει 10 μέρες τώρα στην Ρουμανία...μπορώ να κάνω κάτι η μόνο αναμονή; έστειλα και ένα mail σε Gls να ρωτήσω αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 8T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...