Jump to content

OnePlus 8T


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ λέει τι πρέπει να κάνεις μετά

 

 

https://forum.xda-developers.com/t/no-root-enable-native-call-recording-working-even-after-reboot.4008239/

 

Ένα λεπτό υπόθεση είναι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ για τις οδηγίες ..... και τους δυο σας :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σκέφτομαι την αγορά απο bangood. Υπάρχει περίπτωση να έχουμε μελλοντικά πρόβλημα με τις μπάντες για το 5g;προχωράμε άφοβα;
Link to comment
Share on other sites

Πότε θα βγει beta, γνωρίζει κανείς κάτι?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα, σκέφτομαι την αγορά απο bangood. Υπάρχει περίπτωση να έχουμε μελλοντικά πρόβλημα με τις μπάντες για το 5g;προχωράμε άφοβα;
Χθες το παρήγγειλα, στα 474. Δεν γνωρίζω για 5g, λογικά θα έχει. Γιατί να μην έχει?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα βγει beta, γνωρίζει κανείς κάτι?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χθες το παρήγγειλα, στα 474. Δεν γνωρίζω για 5g, λογικά θα έχει. Γιατί να μην έχει?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν δεν κάνω λάθος έχει ήδη βγει.

https://www.xda-developers.com/oneplus-8t-first-oxygenos-11-open-beta-android-11/amp/

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε συσκευη απο banggood με global rom εχετε 5g στην cosmote?
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε συσκευη απο banggood με global rom εχετε 5g στην cosmote?

 

Oχι απο banggood αλλα εχω κινεζικη συσκευη kb2000 με global rom. 5g στην cosmote κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για το 8t και έχω κάποιες απορίες..

 

1) Όλα τα skroutzμαγαζα εισάγουν από Κίνα οπότε και έχει μόνο 1 χρόνο official εγγύηση ή 2 εγγύηση καταστήματος?

2) Λογικά το Amazon είναι official reseller?

3) Πιστεύετε ότι μέχρι τον Μάιο θα υπάρξει σημαντική μείωση στην τιμή, τώρα στο Amazon έχει ~530, υπάρχει περίπτωση να πέσει πχ στα 450 σχετικά σύντομα μιας και βγήκε η σειρά 9.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα, κάτοχος της συσκευής εδώ και 2 μέρες. Δεν πήρα το κινητό για την κάμερα του και ούτε περίμενα κάτι εκπληκτικό σε απόδοση κάμερας αφού ήμουν ενήμερος για το που "πονάει" η συσκευή. Έπεσα από τα σύννεφα όμως όταν σε σύγκριση με το παλιό μου Oneplus 6t (χρησιμοποιώντας στοκ app και στις 2 συσκευές) είδα καλύτερα αποτελέσματα στο Oneplus 6t! Όχι βέβαια σε όλες τις περιπτώσεις αλλά σε ένα σεβαστό ποσοστό, ειδικά φωτογραφίζοντας πρόσωπα, οι φωτό από το Oneplus 6t είναι εμφανώς καλύτερες. Σε έγκριση βέβαια με iphone 12pro max η διαφορά είναι χαοτική. Δεν είχα περίμενα να συγκρίνονται αλλά η διαφορά είναι μεγαλύτερη του αναμενόμενου.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι να το αγορασω απο την προσφορα του bangood. Διαβασα για προβληματα με reception, κακο σημα και προβληματα με wifi. Ισχυει η ηταν μονο σε πρωτες παρτιδες και φτιαχτηκε με αναβαθμισεις?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι να το αγορασω απο την προσφορα του bangood. Διαβασα για προβληματα με reception, κακο σημα και προβληματα με wifi. Ισχυει η ηταν μονο σε πρωτες παρτιδες και φτιαχτηκε με αναβαθμισεις?

 

 

Παίζει σχεδόν πάντα σε αυτή την τιμή στο bg, πιστεύω οτι είναι κρίμα για 70-80 να χάσεις την επίσημη εγγύηση!

Link to comment
Share on other sites

Παίζει σχεδόν πάντα σε αυτή την τιμή στο bg, πιστεύω οτι είναι κρίμα για 70-80 να χάσεις την επίσημη εγγύηση!

 

 

Απο το λιγο που εψαξα ειδα οτι η εγγυηση ισχυει κανονικα. Το θεμα ειναι αν υπαρχουν οντως θεματα με τις κεραιες και δεν εχει καλο σημα. Ειμαι μεταξυ αυτου και του F3 αλλα για να πω την αληθεια η καμερα στη κεντρο που εχει το F3 δε μαρεσει καθολου

Link to comment
Share on other sites

Απο το λιγο που εψαξα ειδα οτι η εγγυηση ισχυει κανονικα. Το θεμα ειναι αν υπαρχουν οντως θεματα με τις κεραιες και δεν εχει καλο σημα. Ειμαι μεταξυ αυτου και του F3 αλλα για να πω την αληθεια η καμερα στη κεντρο που εχει το F3 δε μαρεσει καθολου

 

 

Επειδή το είχα ρωτήσει και εγώ πριν λίγες μέρες, κατά 99% δεν ισχύει. Διαφορετικά κάνεις δεν θα αγόραζε από το επίσημο site ή από το Amazon! Αν πάθεις το οτιδήποτε θα πρέπει να το στείλει Κίνα!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το είχα ρωτήσει και εγώ πριν λίγες μέρες, κατά 99% δεν ισχύει. Διαφορετικά κάνεις δεν θα αγόραζε από το επίσημο site ή από το Amazon! Αν πάθεις το οτιδήποτε θα πρέπει να το στείλει Κίνα!

 

 

Θα το ψαξω λιγο παραπανω αλλα νομιζω πως σε καλυπτει. Ισως βεβαια να μην ισχυει, η διαφορα παντως ειναι πολυ μεγαλη, μιλαμε για 250ε.

 

Γνωριζεις τιποτα για το θεμα με το σημα;

Link to comment
Share on other sites

Θα το ψαξω λιγο παραπανω αλλα νομιζω πως σε καλυπτει. Ισως βεβαια να μην ισχυει, η διαφορα παντως ειναι πολυ μεγαλη, μιλαμε για 250ε.

 

Γνωριζεις τιποτα για το θεμα με το σημα;

 

Το θέμα της εγγύησης έχει συζητηθεί πολλές φορές και σε αυτό το φόρουμ και στο insomnia.

Στο Amazon είναι σχεδόν μόνιμα στα 530 και το Amazon είναι επίσημος reseller. Για το σήμα πρώτη φορά το ακούω από εσένα, συνήθως για την κάμερα γκρινιάζει π κόσμος! Που το διάβασες?

Link to comment
Share on other sites

Απο το λιγο που εψαξα ειδα οτι η εγγυηση ισχυει κανονικα. Το θεμα ειναι αν υπαρχουν οντως θεματα με τις κεραιες και δεν εχει καλο σημα. Ειμαι μεταξυ αυτου και του F3 αλλα για να πω την αληθεια η καμερα στη κεντρο που εχει το F3 δε μαρεσει καθολου

 

Εγγύηση έχει για ένα χρόνο αντί για δυο. Από oneplus πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση έχει για ένα χρόνο αντί για δυο. Από oneplus πάντα.

Αυτό το έχω διαβάσει και εγώ αλλά οι απόψεις διίστανται.

Έχουμε κάποιο επίσημο source της oneplus?

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα της εγγύησης έχει συζητηθεί πολλές φορές και σε αυτό το φόρουμ και στο insomnia.

Στο Amazon είναι σχεδόν μόνιμα στα 530 και το Amazon είναι επίσημος reseller. Για το σήμα πρώτη φορά το ακούω από εσένα, συνήθως για την κάμερα γκρινιάζει π κόσμος! Που το διάβασες?

 

για το σημα το ειδα σημερα πρωτη φορα σε αυτο το βιντεο

 

και με λιγο ψαξιμο ειδα οτι εχει θεμα αρκετος κοσμος

 

η προσφορα ειναι αυτη εδω, μιλαω για το 256, δεν ξερω αν αυτο πουλανε ισπανια

https://www.banggood.com/OnePlus-8T-5G-Global-Rom-NFC-Android-11-12GB-256GB-Snapdragon-865-6_55-inch-FHD+-HDR10+-120Hz-Fluid-AMOLED-Screen-48MP-Quad-Camera-65W-Warp-Charge-Smartphone-p-1759544.html?utm_campaign=2983576_2018&utm_content=10535&p=6G10102983576201511A&fbclid=IwAR1wWw7dsJ1xoaDM3mAgxJI3mEnSWrHrpz-Z-s0wf7qWxhbIHNgb-IP9jCc&cur_warehouse=HK&ID=6287837

 

Εγγύηση έχει για ένα χρόνο αντί για δυο. Από oneplus πάντα.

 

και εγω αυτο εχω διαβασει, η αληθεια εινια οτι αν ισχυει αυτο προσωπικα ειμαι καλυμενος, η χρηματικη διαφορα ειναι αρκετα μεγαλη

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 8T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...