Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα μια ερώτηση πως εμφανίζεται το Κουμπή volte για να το απενεργοποιήσω.. ευχαριστώ πολύ και καλή Ανάσταση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση πως εμφανίζεται το Κουμπή volte για να το απενεργοποιήσω.. ευχαριστώ πολύ και καλή Ανάσταση
Έλα, εύκολο....


Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


acd97f38233c895fa2e770b4d4d2b69b.jpg
e0fef815d53fa60a67ff37f0bed69dc6.jpg
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, MeddlingMageGR said:

Έλα, εύκολο....


Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


acd97f38233c895fa2e770b4d4d2b69b.jpg
e0fef815d53fa60a67ff37f0bed69dc6.jpg

Αυτο το ξέρω αλλα δεν μου το βλέπω μετά την 13 γι'αυτό λεω πως να εμφανιστεί... 

Μονο το wifi calling εχει να βαλω και να βγάλω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά να ρωτήσω miui center έκανα ότι λένε οι οδηγίες αλλά δεν μου το εμφανίζει, πρέπει να κανω κατι άλλο?? σας ευχαριστώ και καλό Πάσχα σε όλους!

Edited by bert68
Link to comment
Share on other sites

On 22/4/2022 at 3:45 ΠΜ, MeddlingMageGR said:

Έλα, εύκολο....


Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


acd97f38233c895fa2e770b4d4d2b69b.jpg
e0fef815d53fa60a67ff37f0bed69dc6.jpg

Καλημέρα καλή Ανάσταση τελικά το βρήκα. Έβαλα αυτόν τον κωδικό και εμφανίστηκε * # * # 86583 # * # *

Screenshot_2022-04-23-09-33-17-180_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να κατεβάσω την ErtFlix και μου έβγαλε το παρακάτω μήνυμα.... Σε εσάς παίζει κανονικά?137ddef77b7bfa50b294bf646b32ff9f.jpg

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, MeddlingMageGR said:

Προσπάθησα να κατεβάσω την ErtFlix και μου έβγαλε το παρακάτω μήνυμα.... Σε εσάς παίζει κανονικά?137ddef77b7bfa50b294bf646b32ff9f.jpg

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε εμενα παίζει κανονικά.... 

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

On 22/4/2022 at 10:57 ΠΜ, bert68 said:

Καλημέρα και χρόνια πολλά να ρωτήσω στο miui center έκανα ότι λένε οι οδηγίες αλλά δεν μου το εμφανίζει, πρέπει να κανω κατι άλλο?? σας ευχαριστώ και καλό Πάσχα σε όλους!

Καλημέρα, ξέρει κάποιος να βοηθήσει?

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, MeddlingMageGR said:

Προσπάθησα να κατεβάσω την ErtFlix και μου έβγαλε το παρακάτω μήνυμα.... Σε εσάς παίζει κανονικά?137ddef77b7bfa50b294bf646b32ff9f.jpg

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Και εγώ δεν έχω πρόβλημα 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα,είχα γράψει πριν 10 μέρες για ξαφνικό θάνατο κινητού 11μηνων που δεν άνοιγε ούτε με hard reset και το πήγα άμεσα στα mediamarket. Σήμερα παρέλαβα ρώτησα τι είχε και μου είπαν αλλαγή πλακέτας φόρτισης. Τα κάλυψε όλα η εγγύηση. Δεν θυμάμαι ποτέ να είχα πρόβλημα με φόρτιση και πάντα έβαζα στο δικό του φορτιστή με προσοχή. Έκαναν βέβαια και φόρματ. Τι να πω ίσως ήταν κάποια αστοχία software

Edited by aaaaztek84
Link to comment
Share on other sites

Πάντως 10 μέρες με ενδιαμεσα το 5ημερο και να πήγε Αθήνα από ότι μου είπαν πιστεύω ήταν μια χαρά 

Edited by aaaaztek84
Link to comment
Share on other sites

Καλο μεσημερι σε ολους. θα ηθελα να ρωτησω εαν καποιος απο το forum χρησιμοποιει android auto. Το εβαλα απο την αρχη
που πηρα το αυτοκινητο και ενω λειτουργουσε αψογα ασυρματα (Bluetooth) ξαφνικα (δεν θυμαμαι σε ποια αναβαθμιση)
οταν με παιρνουν τηλεφωνο και απαντησω αποσυνδεεται απο το android auto και για να ξανασυνδεθει πρεπει να το κανεις χειροκινητα. Οταν ειναι συνδεδεμενο με καλωδιο λειτουργει αψογα. Δεν μπορω να καταλαβω εαν ειναι θεμα android, android auto , ή του λογισμικου του αυτοκκινητου. Εαν εχει καποιος παρομειο προβλημα παρακαλω βοηθεια
 
Σε εμένα Corolla Hybrid δουλεύει μονο με usb καλώδιο. Το τηλ κανονικά με Bluetooth.
Androidt12 και MUI 13 τώρα.. Άψογα όλα αλλά χρησιμοποιώ Nova Launcher

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία αναβάθμιση, σας εμφανίζει και εσάς ένα απαλό ροζουλί χρώμα στον dialer? Αν ναι υπάρχει τρόπος να το αλλάξουμε?

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία αναβάθμιση, σας εμφανίζει και εσάς ένα απαλό ροζουλί χρώμα στον dialer? Αν ναι υπάρχει τρόπος να το αλλάξουμε?

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Το χρώμα ακολουθεί κατά κάποιο τρόπο το wallpaper. Άλλαξε wallpaper να δεις πως αλλάζει η απόχρωση στις εφαρμογές της Google.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Goliath said:

Ρε παίδες,εγώ έχω τη MIUI Global 12.5.12 σταθερή και αναβάθμιση δε μου έχει έρθει ακόμα, γιατί?

Κ δεν χαίρεσαι; Αν δεν θες να δεις μείωση στην διάρκεια της μπαταρίας μέχρι να βγει νεότερη από την τρέχουσα που να διορθώνει το θεμα της μπαταρίας , μην αναβαθμίζεις! 

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με τις κλήσεις όποτε μιλάω με κάποιον η οθόνη σβήνει και δε Μ αφήνει να κάνω τίποτα και ελπίζω αυτό να το διορθώση με την αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Goliath said:

Έχω πρόβλημα με τις κλήσεις όποτε μιλάω με κάποιον η οθόνη σβήνει και δε Μ αφήνει να κάνω τίποτα και ελπίζω αυτό να το διορθώση με την αναβάθμιση.

Μπα το κάνει κ με την αναβάθμιση. Πάντως οταν σβήνει, αν το βάλεις ξανά στο πρόσωπο σου, σαν να μιλάς κ το ξανααπομακρύνεις, ανάβει ξανά η οθόνη. Τουλάχιστον εγώ έτσι το αντιμετωπίζω 

Edited by teobot
Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, teobot said:

Κ δεν χαίρεσαι; Αν δεν θες να δεις μείωση στην διάρκεια της μπαταρίας μέχρι να βγει νεότερη από την τρέχουσα που να διορθώνει το θεμα της μπαταρίας , μην αναβαθμίζεις! 

Δε με πειράζει η μπαταρία,άλλωστε φορτίζει γρήγορα,έχω πρόβλημα με τις κλήσεις,σβήνει η οθόνη και δε μπορώ να κάνω τίποτα και με έχει σπάσει τα νευρα

 

3 minutes ago, teobot said:

Μπα το κάνει κ με την αναβάθμιση. Πάντως οταν σβήνει, αν το βάλεις ξανά στο πρόσωπο σου, σαν να μιλάς κ το ξανααπομακρύνεις, ανάβει ξανά η οθόνη. Τουλάχιστον εγώ έτσι το αντιμετωπίζω 

Δε το διορθώσαμε δηλαδή? Και την αναβάθμιση γιατί δε τη παίρνω τι γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια κάποιος!!! Γιατί δε παίρνω την αναβάθμιση ακόμα?
Κάνε μόνος σου την αναβάθμιση από εδώ
https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/apollo/stable/V13.0.2.0.SJDEUXM/

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Αυτή με τα 5giga να κατεβάσω?
Την πρώτη με τα 3.5. Και μετά θα πας εδώ που σου δείχνω με τη φωτογραφία, θα επιλέξεις το πακέτο που κατέβασες, και θα το κάνει εγκατάσταση.
Αν πατώντας τις 3 τέλειες δεν εμφανίζεται αυτό το μενού, είναι επειδή είναι κρυμμένο. Πάτα πολλές φορές επάνω στον αριθμό 12 και θα στο εμφανίσει. 698b56c17188e4f0c8748a6e17356ec7.jpg

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...