Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.εδω και κανα μηνα  το κιντο μου δεν λειτουργει το φωτακι με τις ειδοποιησεις.Ουτε κατα την φόρτιση λειτουργεί.δοκιμασα διαφορες εφαρμογές να το κανω να δουλεψει,αλλα τιποτα.εκανα επανεγκατασταση παλι το firmware,και πάλι τα ιδια.Το κινητο ειναι αγορασμενο μόνο ενα χρόνο.Αν το παω στην Infoquest Θα το φτιαξουν η θα χασω τον χρόνο μου?Διαβασα πολλες αρνητικες κριτικες για αυτους και φοβάμαι να το πάω.τι λέτε να φταιει?

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.εδω και κανα μηνα  το κιντο μου δεν λειτουργει το φωτακι με τις ειδοποιησεις.Ουτε κατα την φόρτιση λειτουργεί.δοκιμασα διαφορες εφαρμογές να το κανω να δουλεψει,αλλα τιποτα.εκανα επανεγκατασταση παλι το firmware,και πάλι τα ιδια.Το κινητο ειναι αγορασμενο μόνο ενα χρόνο.Αν το παω στην Infoquest Θα το φτιαξουν η θα χασω τον χρόνο μου?Διαβασα πολλες αρνητικες κριτικες για αυτους και φοβάμαι να το πάω.τι λέτε να φταιει?
Εκεί που είναι το led έχει μια τρύπα, σίγουρα θα μαζέψει σκόνη ή κάποιο χνούδι, απαλά με μια βούρτσα ( οδοντόβουρτσα ) ή ένα πινέλο με λίγο σκληρές τρίχες καθάρισε την τρύπα να φύγουν οι βρωμιές.

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, longus said:

Εκεί που είναι το led έχει μια τρύπα, σίγουρα θα μαζέψει σκόνη ή κάποιο χνούδι, απαλά με μια βούρτσα ( οδοντόβουρτσα ) ή ένα πινέλο με λίγο σκληρές τρίχες καθάρισε την τρύπα να φύγουν οι βρωμιές.

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

το εκανα και δεν εγινε τιποτα.προσπαθησα μετα με μια οδοντογλυφιδα,και σφηνωσε η μυτη μεσα.δεν μπορω με τιποτα να την βγαλω.δοκιμασα με βρεγμενη μπατονετα και τιποτα.προσπαθησα μετα με το καρφακι για την σιμ,κια καπως την εσπασα.τελικα σε πολυ σκοτάδι κάτι αχνοφαινεται.Αλλα δεν μπορω με τιποτα να αφαιρεσω την οδοντοφλυγιδα.δοκιμασα και μετο φυσητηρι αερα,αλλά τιποτα,καμια αλλη ιδεα?

 

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

το εκανα και δεν εγινε τιποτα.προσπαθησα μετα με μια οδοντογλυφιδα,και σφηνωσε η μυτη μεσα.δεν μπορω με τιποτα να την βγαλω.δοκιμασα με βρεγμενη μπατονετα και τιποτα.προσπαθησα μετα με το καρφακι για την σιμ,κια καπως την εσπασα.τελικα σε πολυ σκοτάδι κάτι αχνοφαινεται.Αλλα δεν μπορω με τιποτα να αφαιρεσω την οδοντοφλυγιδα.δοκιμασα και μετο φυσητηρι αερα,αλλά τιποτα,καμια αλλη ιδεα?
 
Δεν έπρεπε να βάλεις οδοντογλυφίδα... τώρα αφού έχει σπάσει μέσα το κεφάλι της θα πρέπει να βρεις μια βελόνα, όχι καρφίτσα, η βελόνα έχει ποίο λεπτή μύτη, και προσεχτικά με την χρήση μεγενθυτικού φακού σιγά σιγά με απαλές κινήσεις έτσι ώστε να μην τραυματιστεί η συσκευή να βγάλεις την μύτη της οδοντογλυφίδας.

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση ένα καλό  πρόγραμμα για μύνηματα γιατί αυτό που έχει η συσκευή είναι χαλια. Βάζω να βρω μια επαφή να στείλω ενα μύνημα , κάνει πραγματικά ενα λεπτό να βρει την επαφή. Ειναι πολύ κουραστικό .

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, chrispetses said:

Καλησπέρα μια ερώτηση ένα καλό  πρόγραμμα για μύνηματα γιατί αυτό που έχει η συσκευή είναι χαλια. Βάζω να βρω μια επαφή να στείλω ενα μύνημα , κάνει πραγματικά ενα λεπτό να βρει την επαφή. Ειναι πολύ κουραστικό .

Ευχαριστώ πολύ

Εγώ χρόνια τώρα δουλεύω το textra και είμαι πολύ ευχαριστημένος. 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Νέο update 12.5.12.0
Υπάρχει πουθενά;

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, supermario said:

Υπάρχει πουθενά;

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ΟΤΑ μου ήρθε.

3 ώρες πριν, konakis said:

Patches Γενάρη; 

Ναι!

Από το Bosch Com 607(2000) και 23 κινητά στο Samsung Galaxy S10 (2017)!:D
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, slekkas said:

Ελαβε κανένας την 13; σημερα στης 5μμ παίρνω το 11t Pro και είμαι περιεργος αν μπορώ να βαλω τη 13 αμέσως. 

Μπααααα.... είναι νωρίς ακόμα

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα, εμένα το πρωί μου έβγαλε ειδοποίηση για την 12.5.12 ΕU την οποία πέρασα πριν από λίγο με patches Ιανουαρίου. Λογικά κατά το καλοκαίρι αρχές μας βλέπω για το Miui 13 . Το Mi 10 T έχω.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Επί ευκαιρία επειδή έχω και το Mi 11i και σήμερα πήρε ταυτόχρονα αναβάθμιση σε MIUI 13 ,να γράψω πως δεν είδα τίποτα το ιδιαίτερο σε σχέση με το MIUI 12.5. Όμως δεν το δουλεύω με το νέο στυλ ελέγχου αλλά με το παλιό και χρησιμοποιώ το iOS 13 X Pro theme...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
4 ώρες πριν, panforce said:

Καλησπερα netflix δεν μπορουμε να δουμε απο το κηνητο μας ??

Μπορούμε. 

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

έχεις netflix στο τηλέφωνο; βγάλε το προσωρινά κάνε μία επανεκκίνηση φόρτισε φουλ και δες πως πάει

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, apotsi said:

Μπορούμε. 

πως ? οταν παω να κανω εγγατασταση απο το play store μου γραφει η συσκευη σας δεν ειναι συμβατη

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, chios said:

έχεις netflix στο τηλέφωνο; βγάλε το προσωρινά κάνε μία επανεκκίνηση φόρτισε φουλ και δες πως πάει

oxi δεν εχω ... τι αλλο να ειναι?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, panforce said:

πως ? οταν παω να κανω εγγατασταση απο το play store μου γραφει η συσκευη σας δεν ειναι συμβατη

Εγώ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα. Δοκίμασε να κάνεις μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων. 

Screenshot_2022-03-16-22-13-17-385_com.netflix.mediaclient.jpg

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα σε όλα τα μοντέλα( redmi 9s, redmi note 9, Mi 10 T & Mi 11i) που υπάρχουν σπίτι έχουν Netflix κανονικά.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

On 16/2/2022 at 8:50 ΠΜ, hellasdp said:

 

Καλημέρα σε όλους , μια ερώτηση τι έχω ενεργοποιηση και μου βγάζει συνέχεια τις ταπετσαρίες καρουζέλ σαν πρόταση?? αν ξερει καποιος να βοηθήσει είναι πολύ ενοχλητικό, σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις ενεργοποιήσει κάτι απλά με το τελευταίο  update  που αφορούσε τις ομώνυμες ταπετσαρίες και θέματα, ενεργοποίησε και τις συνεχόμενες αυτές ειδοποιήσεις. Και στο δικό μου το κάνει μια φορά την μέρα συνήθως το πρωί που το ανοίγω αν το έχω απεργοποιήσει το βράδυ. 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει καρουζέλ για πλάκα και τελικά το κράτησα. Σου βγάζει ωραία wallpaper στο κλείδωμα οθόνης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...