Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θυματε κανεις πως απενεργοπειουμε το αριστερο που εχει τις ειδησης απο που παμε και το αλλαζουμε αλλαξα τηλεφωνο και ειναι το ιδιο android αλλα δεν βλεπω απο που αλλαζει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Εχω μια απορια γτ δεν το εχω βρει ακομη...συνδεω το κινητο με το usb καλωδιο με τον υπολογιστη κ δεν μπορω με τπτ να αντιγραψω τις φωτο που τις εχω σε φακελους, ωστε να τις στειλω στην δουλεια μου...δεν τις βλεπει καθολου,παρα μονο 1-1 φαινονται κ οχι στους φακελους τους

Υπαρχει καποιο προγραμμα ή καποια αλλη λυση,γτ εχω παρα πολλες φωτο ανα καταστημα που θελω για την δουλεια

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Νομίζω εδω είχα διαβάσει για τα τζάμια brotect και upscreen απο το protectionfilms24 και δεν θυμάμαι ποιο απο τα 2 είχαν προτείνει! Ευχαριστώ πολύ!

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dukepapas said:

Θυματε κανεις πως απενεργοπειουμε το αριστερο που εχει τις ειδησης απο που παμε και το αλλαζουμε αλλαξα τηλεφωνο και ειναι το ιδιο android αλλα δεν βλεπω απο που αλλαζει

 

IMG_20211021_220250.jpg

49 minutes ago, t0lias said:

Καλησπερα σε ολους! Εχω μια απορια γτ δεν το εχω βρει ακομη...συνδεω το κινητο με το usb καλωδιο με τον υπολογιστη κ δεν μπορω με τπτ να αντιγραψω τις φωτο που τις εχω σε φακελους, ωστε να τις στειλω στην δουλεια μου...δεν τις βλεπει καθολου,παρα μονο 1-1 φαινονται κ οχι στους φακελους τους

Υπαρχει καποιο προγραμμα ή καποια αλλη λυση,γτ εχω παρα πολλες φωτο ανα καταστημα που θελω για την δουλεια

Υπάρχει η λύση του cloud. Σήκωσε τες εκεί και θα έχεις πρόσβαση από παντού. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, dukepapas said:

ωχ αυτο δεν το εχει ως επιλογη

Τι έκανες τελικά με το τηλέφωνο; 

Δέχτηκες τα χρήματα που σου είπε από το κατάστημα; 

Ποια συσκευή πήρες;

Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

το εγραψα αλλα χαθηκε ...... μου εχουν περησεψει 4-5 θυκες οποιος θελει μου λεει με πμ για τιμη

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 ώρες πριν, dukepapas said:

το εγραψα αλλα χαθηκε ...... μου εχουν περησεψει 4-5 θυκες οποιος θελει μου λεει με πμ για τιμη

Δεν χάθηκε. Οι αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο σχετικό χώρο και όχι μέσα στο forum. Παρακαλώ προς συμμόρφωση βάσει των κανονισμών.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν μου έχει έρθει η Enhanced. 

Από πού μπορώ να την κατεβάσετε ώστε να είναι 100% ασφαλές το αρχείο; 

Έχω τραπεζικές εφαρμογές στο τηλέφωνο και δεν θέλω να παιχτεί καμία βλακεία. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vtag said:

Ακόμα δεν μου έχει έρθει η Enhanced. 

Από πού μπορώ να την κατεβάσετε ώστε να είναι 100% ασφαλές το αρχείο; 

Έχω τραπεζικές εφαρμογές στο τηλέφωνο και δεν θέλω να παιχτεί καμία βλακεία. 

Από εδώ 

https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/apollo/

Την ΕΑA Stable Recovery

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, πέρασα κι εγώ την 12.5.6 EUR με patches Σεπτεμβρίου μέσω ΟΤΑ. Αυτό που με παραξενεύει είναι ότι εκεί όπου ο δεσμευμένος αποθηκευτικός χώρος ήταν λιγότερο από 23GB τώρα είναι 25.5 GB. Επαναλαμβάνω την πέρασα OTA και μέσω data.

Το απλό Mi 10T (8/128) έχω.

Edited by konakis
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Πάτα στις ρυθμίσεις μνήμη, θα σου βγάλει επέκταση μνήμη και εκεί σβήσε την επιλογή που τρώει 3gb από την storage για να πάει στην ram

Edited by djpar
Link to comment
Share on other sites

Είσαι ωραίος! Το 'χα ξεχάσει αν και αναφέρθηκε σε παραπισω σελίδες όμως σήμερα μου ήρθε το update σε εμένα. Thanks again ✌️

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρασα την 12.5.7 από το λινκ που έδωσε ο φίλος πιο πάνω αφού είδα και αποειδα να (ξανά)έρθει πιστεύω να έκανα καλά και να μην έχω θέμα μελλοντικά με τις OTA επειδή την πέρασα χειροκίνητα! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vtag said:

Εγώ πέρασα την 12.5.7 από το λινκ που έδωσε ο φίλος πιο πάνω αφού είδα και αποειδα να (ξανά)έρθει πιστεύω να έκανα καλά και να μην έχω θέμα μελλοντικά με τις OTA επειδή την πέρασα χειροκίνητα! 

Οι ΟΤΑ αργούν. Σχεδόν πάντα έτσι θα κάνεις τα update...

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν την 12.5.7, μπορούν να μου επιβεβαιώσουν ότι λειτουργεί κανονικά το screenshot με drag προς τα κάτω των τριών δάκτυλων, ή με double knuckle tap (εφόσον τα έχετε ενεργοποιήσει στις ρυθμίσεις) ;

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν την 12.5.7, μπορούν να μου επιβεβαιώσουν ότι λειτουργεί κανονικά το screenshot με drag προς τα κάτω των τριών δάκτυλων, ή με double knuckle tap (εφόσον τα έχετε ενεργοποιήσει στις ρυθμίσεις) ;
Σε έμενα προσωπικά δεν λειτουργεί με τρία δάχτυλα αλλά με double knuckle tap λειτουργεί κανονικά κ screenshot κ το άλλο που διαλέγεις σε σχήμα μέρος της οθόνης

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, supermario said:

Σε έμενα προσωπικά δεν λειτουργεί με τρία δάχτυλα αλλά με double knuckle tap λειτουργεί κανονικά κ screenshot κ το άλλο που διαλέγεις σε σχήμα μέρος της οθόνης

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δε σου λειτουργεί ενώ το έχεις επιλέξει κανονικά; 

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου λειτουργεί, ενώ έχω επιλέξει την χειρονομία,η σμίκρυνση της οθόνης...

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το δοκίμασα. Ενεργοποίησα και τις 2 επιλογές, και λειτουργούν και τα δύο κανονικά. 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, MeddlingMageGR said:

Μόλις το δοκίμασα. Ενεργοποίησα και τις 2 επιλογές, και λειτουργούν και τα δύο κανονικά. 

Εμενα λειτουργεί κανονικά η λήψη του στιγμιότυπου με swipe των 3 δακτύλων προς τα κάτω. 

Το άλλο που λέτε δεν ξέρω πως λειτουργεί ούτε που το βρίσκουμε για να το ενεργοποιήσουμε. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, vtag said:

Εμενα λειτουργεί κανονικά η λήψη του στιγμιότυπου με swipe των 3 δακτύλων προς τα κάτω. 

Το άλλο που λέτε δεν ξέρω πως λειτουργεί ούτε που το βρίσκουμε για να το ενεργοποιήσουμε. 

Είναι στην ίδια καρτέλα.

 

IMG_20211028_143628.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε έμενα προσωπικά δεν λειτουργεί με τρία δάχτυλα αλλά με double knuckle tap λειτουργεί κανονικά κ screenshot κ το άλλο που διαλέγεις σε σχήμα μέρος της οθόνης

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελικά για να λειτουργήσει με τα 3 δάχτυλα θα πρέπει να μπεις στις επιλογές για προγραμματιστές κ να ενεργοποιήσεις το miui optimization.
Μόλις το ενεργοποίησα δουλεύει κανονικά με τα 3 δάχτυλα

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, dukepapas said:

καλα κανεις δεν χρειαζετε θηκούλες; και τζαμακι ;

Για στείλε PM τί έχεις...

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...