Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 hours ago, athanasios1112 said:

Να ευχαριστήσω για την φιλοξενία, το έδωσα το κινητό. Καλή συνέχεια.

 

Ευχαριστημένος δεν ήσουν από την συσκευή; 

Σε τι πήγες τελικά? 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, vtag said:

Και σε εμένα ήρθε σήμερα, από 12.5.3 σε 12.5.5 κατευθείαν. 

Βλέπεις καμία αλλαγή προς το καλύτερο σε κάποιον τομέα μετά την αναβάθμιση? 

 

Δεν βλέπω κάτι ιδιαίτερο μέχρι στιγμής εκτός του msa που εμφανίζεται πρώτο σε κατανάλωση χώρις να ξέρω τι είναι αυτό

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vag74 said:

Δεν βλέπω κάτι ιδιαίτερο μέχρι στιγμής εκτός του msa που εμφανίζεται πρώτο σε κατανάλωση χώρις να ξέρω τι είναι αυτό

Όντως δε βλέπω κάτι ιδιαίτερο. 

 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, vtag said:

Ευχαριστημένος δεν ήσουν από την συσκευή; 

Σε τι πήγες τελικά? 

Πήρα το OnePlus 8 pro.

Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια  help!!! εχτες εκλησα το κινητο και σημερα παω να το ανοιξω και ειναι νεκρο........το βαζω στη μπριζα και δεν δείχνει να φορτιζει καποιες φορες μου το εκανε και με το samsung αλλα ανοιγε ........ το ειχα παρει απο σκρουτζομαγαζο που μαλον έκλεισε τι κανουμε τωρα;;

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, supermario said:

υπάρχει πουθενά για κατέβασμα η 12.5.5 για κατέβασμα?

https://forum.xda-developers.com/t/miui-updates-tracker-mi-10t-mi-10t-pro-redmi-k30s-ultra-apollo.4266897/

ισχύει αυτό?μπορώ να την κατεβάσω απο εδώ άφοβα?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, supermario said:

https://forum.xda-developers.com/t/miui-updates-tracker-mi-10t-mi-10t-pro-redmi-k30s-ultra-apollo.4266897/

ισχύει αυτό?μπορώ να την κατεβάσω απο εδώ άφοβα?

Δες εδώ ανάλογα ποιά ρομ έχεις. Ή περίμενε να σου έρθει αυτόματα. https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900386

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dukepapas said:

Παιδια  help!!! εχτες εκλησα το κινητο και σημερα παω να το ανοιξω και ειναι νεκρο........το βαζω στη μπριζα και δεν δείχνει να φορτιζει καποιες φορες μου το εκανε και με το samsung αλλα ανοιγε ........ το ειχα παρει απο σκρουτζομαγαζο που μαλον έκλεισε τι κανουμε τωρα;;

Δοκίμασε με άλλο φορτιστή και καλώδιο να το φορτίσεις για πάνω από δύο ώρες,με κάποιον φορτιστή που δουλεύει σίγουρα και φορτίζει άλλη συσκευή, ίσως να άδειασε εντελώς η μπαταρία και να έχει πρόβλημα ο φορτιστής ή το καλώδιο

Link to comment
Share on other sites

το εβαλα δεν δειχνει να περνει ρευμα το θεμα τωρα ειναι τι κανω που δεν μπορω να βρω την εγγιηση απο που προερχεται ........πειρα infoquest λεει οτι και να πληρωνες εκτος εγγιησεις δεν μας στελνουν ανταλακτικα στην γερμανια xiaomi λεει δεν ειναι δικο μας........ ε ποιανου ειναι του φουφουτου ???????? ελεως ρε φιλε ελεος .............

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dukepapas said:

το εβαλα δεν δειχνει να περνει ρευμα το θεμα τωρα ειναι τι κανω που δεν μπορω να βρω την εγγιηση απο που προερχεται ........πειρα infoquest λεει οτι και να πληρωνες εκτος εγγιησεις δεν μας στελνουν ανταλακτικα στην γερμανια xiaomi λεει δεν ειναι δικο μας........ ε ποιανου ειναι του φουφουτου ???????? ελεως ρε φιλε ελεος .............

Vol up + Power ή Vol down + Power για 10-15 δευτερόλεπτα κάνει κάτι;

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

...ή σκέτο Power για 10-15-20 δευτερόλεπτα (με το κινητό στην φόρτιση).

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ομως....... απλα το εκλισα και δεν το εβαλα σε φορτιστη παραξενο .......... το θεμα ειναι τι θα κανω τωρα που εχω ΕΓΓΥΗΣΗ

και δεν μπορω να την διεκδικήσω

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, dukepapas said:

Γιατι ομως....... απλα το εκλισα και δεν το εβαλα σε φορτιστη παραξενο .......... το θεμα ειναι τι θα κανω τωρα που εχω ΕΓΓΥΗΣΗ

και δεν μπορω να την διεκδικήσω

H αποδειξη αγορας ειναι η εγγυηση σου. το μαγαζι απο οπου το αγορασες ειναι υποχρεωμενο να σου την παρεχει. Απο που το πηρες και πότε;

Edited by kallair
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα 12.5.5 τι γίνεται με την μπαταρία;έχει χάσει ένα 20%, γνωρίζει κανείς.

Just now, agg70s said:

Καλησπέρα 12.5.5 τι γίνεται με την μπαταρία;έχει χάσει ένα 20%, γνωρίζει κανείς.m 10t

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, agg70s said:

Καλησπέρα 12.5.5 τι γίνεται με την μπαταρία;έχει χάσει ένα 20%, γνωρίζει κανείς.

 

20% πως? Με τι χρήση?

Δώσε μας πληροφορίες...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vtag said:

20% πως? Με τι χρήση?

Δώσε μας πληροφορίες...

 Ότι έκανα και πριν (δεν άλλαξα συνήθειες σε μια ημέρα) με την αναβάθμιση έχασε ένα 20% περίπου με τις ίδιες εργασίες που έκανα πριν. Φταίει η αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, agg70s said:

 Ότι έκανα και πριν (δεν άλλαξα συνήθειες σε μια ημέρα) με την αναβάθμιση έχασε ένα 20% περίπου με τις ίδιες εργασίες που έκανα πριν. Φταίει η αναβάθμιση;

Δεν μας εξηγείς όμως με το χρήση και σε πόση ώρα χάνει το 20% για να καταλάβουμε!!! Σε αναμονή? Σε gaming? Σε τι? 

Εάν παίζεις μια ώρα παιχνίδια μια χαρά είναι το 20%...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, vtag said:

Δεν μας εξηγείς όμως με το χρήση και σε πόση ώρα χάνει το 20% για να καταλάβουμε!!! Σε αναμονή? Σε gaming? Σε τι? 

Εάν παίζεις μια ώρα παιχνίδια μια χαρά είναι το 20%...

Μάλλον ο φίλος εννοεί ότι είναι 20% κάτω στην γενική χρήση

Link to comment
Share on other sites

Ναι παίδες και εγώ παρατηρώ ότι σαν να εχει πέσει λίγο η αυτονομία της μπαταρίας• 20%που λέει το παιδί μου φαίνεται υπερβολή χοντρικά και από προσωπική εκτίμηση θα έλεγα 5 ως 10%

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..ακομα δεν μου ηρθε η 12.5.5.0...εχουμε τιποτα για να την κατεβασω εγω??

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία αναβάθμιση η οποία και έκανε να κατέβει 2 μερες δεν ξέρω γιατί δεν έχει ξανασυμβεί, μου πετάει μια ειδοποίηση ότι βρέθηκε το παρακάτω αρχείο και είναι σε zip. Τι το κάνω ρε παιδιά? Ξέρει κανείς τι είναι. Και μόνο που διαβάζω Block ota κάτι δεν μου αρέσει. 

Screenshot_2021-09-08-14-26-31-866_com.android.providers.downloads.ui.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...