Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί πριν δεν ήταν έτσι;;

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

οχι, δεν ηταν ετσι πριν.

μπορω να το διορθωσω τωρα;

HTC Magic > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy S7 > Xiaomi Redmi Pro > Xiaomi Redmi Note 8Pro > Xiaomi Mi8 > Poco X3 pro > Xiaomi Mi10T > Google Pixel 6a 😄 

Link to comment
Share on other sites

άλλο ψάχνω αλλά έπεσε το μάτι μου με κάρτα εθνικής στο Γερμανό στα 460€ περίπου το 10t pro

Εγω ετσι το αγορασα απο Γερμανο αλλα με καρτα Eurobank επιστροφη κ μου βγηκε 425...εξαιρετικη ευκαιρια,δεν το εχω μετανιωσει ουτε στο ελαχιστο!

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Την 12.1.4 περιμέναμε η 12.1.5.0 μας ήρθε μόλις

Εγώ πάντως έχω ξεμείνει στην 12.1.2.0 ακόμη :(

Βέβαια η συσκευή είναι τελείως απροβληματιστη μόνο με τον proximity sensor στις κλήσεις έχω μερικές φορές θέμα που θέλει διπλό double tap για να ανοίξει και να πατήσω για τερματισμό της κλήσης.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω ξεμείνει στην 12.1.2.0 ακόμη :(

Βέβαια η συσκευή είναι τελείως απροβληματιστη μόνο με τον proximity sensor στις κλήσεις έχω μερικές φορές θέμα που θέλει διπλό double tap για να ανοίξει και να πατήσω για τερματισμό της κλήσης.

 

αυτό δυστυχώς είναι το μοναδικό πρόβλημα και συνεχίζεται και στην 12.1.4 και στην 12.1.5 που πέρασα χθες βράδυ..ας ελπίσουμε να λυθεί με την 12.5...

εγώ το άλλο μεγάλο θεμα που έχω από την μέρα που πήρα το κινητό είναι η μπαταρία.. το έβγαλα από τον φορτιστή στις 8 το πρωί με 79% και τώρα έχω πέσει στο 14%...αντε μπας κ στρώσει με την 12.5 όπου θα κάνω αναγκαστικά reset.

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί σε προηγούμενο ποστ πως δεν έχει proximity sensor. Δεν ξέρω αν ισχύει πράγματι ή όχι.

Λειτουργεί λέει με ένα ηχητικό κύμα ή κάτι τέτοιο, το ποιο ανιχνεύει το πρόσωπο και σβήνει την οθόνη.

 

Θα έλεγα να δοκιμάσετε να το κρατήσετε στο αυτί σας και λίγο διαφορετικά.

Αστείο μεν, ίσως πρακτικό δε.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, θα το κοιτάξω , πριν που μιλούσα κανονικά όχι μέσω ανοιχτής ακρόασης ήταν όλα κομπλέ.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Την 12.1.4 περιμέναμε η 12.1.5.0 μας ήρθε μόλις

Επιβεβαιώνω κι εγώ πριν από λίγο έσκασε και σε μένα τελικά η 12.1.5.0

Screenshot-2021-04-20-19-49-43-786-com-android-updater.jpg

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με το Facebook messenger έχει φτιάξει? Ειδοποιήσεις, συννεφάκι?

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με το Facebook messenger έχει φτιάξει? Ειδοποιήσεις, συννεφάκι?

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δυστυχώς όχι

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με το Facebook messenger έχει φτιάξει? Ειδοποιήσεις, συννεφάκι?

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στο 12.5 θα φτιάξει

 

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω καταντήσει γραφικός όμως αυτή η συσκευή με εκπλήσσει αφάνταστα... περνάς τα update σφαίρα βλέπεις 30 βαθμούς όλα γρήγορα χαλαρά και ωραία. Έκανες updates στα Sammy κι έψαχνα ανεμιστήρες να δροσίζονται. Τούτο δω τελείωσε πέρασα από τα περισσότερα apps μου όλα δουλεύουν ρολόι ( ειδοποιήσεις με συννεφάκια δεν χρησιμοποιώ και συνηθισμένος από παλιότερα είμαι με Facebook Lite & Messenger Lite) αλλά αυτή η σμουθίλα των 144hz δεν παίζεται... μόνο Miui την έχω καταβρεί με βλέπω να κάνω υπέρβαση αν φτιάξει η κάμερα με updates στο Mi 11 λόγω ασύρματης φόρτισης και λιγότερο λόγω amoled όχι βέβαια ότι με χαλάει από αυτά που έχω δει η οθόνη του είναι απλά στις τοπ!
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σας.Βρε παιδια εχω το εξής πρόβλημα: Εκει που μιλάω για κανα λεπτο περιπου, κοβεται η συνομιλία. Δηλαδη δεν με ακουει ο συνομιλητης μου ενω εγω τον ακουω κανονικά.Βεβαια παραγγειλα μια νεα sim καρτα διοτι αυτη που εχω ειναι από το 2016. Μπας όμως θελει κατι αλλο,καποια άλλη ρυθμιση; Το εχω στο LTE

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν μου την έχει βγάλει ακόμα την 12.1.5 και λέω να την κατεβάσω μόνος μου, είναι η ίδια με την 12.1.5 mi pilot που βγήκε πριν μέρες έτσι; Γιατί δεν υπάρχει άλλη για κατέβασμα.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν μου την έχει βγάλει ακόμα την 12.1.5 και λέω να την κατεβάσω μόνος μου, είναι η ίδια με την 12.1.5 mi pilot που βγήκε πριν μέρες έτσι; Γιατί δεν υπάρχει άλλη για κατέβασμα.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εγω τις δύο τελευταίες τις έχω κατεβάσει απο το https://xiaomifirmwareupdater.com... κατέβασε και πέρασε την απο εκεί αν θέλεις.

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Στο 12.5 θα φτιάξει

 

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

 

Είχα και εγώ αυτό το θέμα .Όπως και στο Instagram. Πήρα στις ρυθμίσεις και τικαρα το autostart . Παραδόξως δούλεψε .

Xiaomi Mi10T

Amazfit T-Tex

Sony a6000

Link to comment
Share on other sites

Στην 12.1.5 εξαφανίστηκε απο τις επιλογές προγραμματιστή η επιλογή για βελτιστοποίηση MIUI. Το κάνει σε όλους;
Επιβεβαιώνω. Πάει το vanced επομένως...

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Στην 12.1.5 εξαφανίστηκε απο τις επιλογές προγραμματιστή η επιλογή για βελτιστοποίηση MIUI. Το κάνει σε όλους;
Δεν εξαφανίστηκε.... απλά το έκρυψαν.... γιατί δημιουργεί πολλά θέματα αν δεν είναι ενεργό.

Αρκετά κλικ στο reset values to default και εμφανίζεται ξανά

 

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η βέλτιστοποίηση miui τι ακριβώς κάνει?

 

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Ενεργοποιεί το framework του miui

 

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σας.Βρε παιδια εχω το εξής πρόβλημα: Εκει που μιλάω για κανα λεπτο περιπου, κοβεται η συνομιλία. Δηλαδη δεν με ακουει ο συνομιλητης μου ενω εγω τον ακουω κανονικά.Βεβαια παραγγειλα μια νεα sim καρτα διοτι αυτη που εχω ειναι από το 2016. Μπας όμως θελει κατι αλλο,καποια άλλη ρυθμιση; Το εχω στο LTE

 

Φίλε μου έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Θεωρείς ότι είναι θέμα SIM? Έχει κάποιος άλλος αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω. Πάει το vanced επομένως...

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μια χαρά δουλεύει το vanced σ εμένα

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύει το vanced σ εμένα

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τα updates της εφαρμογής εννοώ.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Θεωρείς ότι είναι θέμα SIM? Έχει κάποιος άλλος αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα?

Πηρα την Q που εχω σύνδεση, ελέγξαν την γραμμή μου και είπαν ότι είναι ενταξει. Αυτοι μου είπαν ότι ισως ειναι η καρτα sim...μιας και ειναι λενε και παλια κατα κάποιο τρόπο. Θα δειξει όταν την παραλαβω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...