Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο ίδιο ερώτημα ήμουν και εγώ.

Μάλλον, σίγουρα ταιριάζει.

Πρέπει να είναι ίδιες οι διαστάσεις, .

Δεν εχεις δει κατι περίεργο στην εφαρμογή τους;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Έχει δύο πλαστικά Αρ, δξ

το πιάνεις, στην μέση είναι ,και το περνάς. Οι φουσκάλες έφυγαν σε 10 λεπτά. Πάρε αυτό. ή. Nilkin

Το ίδιο είναι.

Θέλει προσοχή στο κεντραρισμα, μου ξέφυγε ένα χιλιοστό προς τα αριστερά, σκουπιδακι ευτυχώς όχι, οπότε το αφήνω έτσι.

Η θήκη πήγε να το σηκώσει,κατω Αρ, αλλά ευτυχώς έκατσε σωστά, και δεν το πειράζω.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δύο πλαστικά Αρ, δξ

το πιάνεις, στην μέση είναι ,και το περνάς. Οι φουσκάλες έφυγαν σε 10 λεπτά. Πάρε αυτό. ή. Nilkin

Το ίδιο είναι.

Θέλει προσοχή στο κεντραρισμα, μου ξέφυγε ένα χιλιοστό προς τα αριστερά, σκουπιδακι ευτυχώς όχι, οπότε το αφήνω έτσι.

Η θήκη πήγε να το σηκώσει,κατω Αρ, αλλά ευτυχώς έκατσε σωστά, και δεν το πειράζω.

Συγκρινα τιμές από Nilkin και αυτα που προτεινεις της Spigen και εχουν διαφορα 4 ευρω (κερδίζω κάτι στα μεταφορικά). Οπότε θα παρω και εγω σαν τα δικά σου, μιας και εγω πιστευω οτι αυτες οι δυο εταιρειες ειναι εφαμιλες σε ποιότητα. Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, φίλε μου.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς η ονομασίες σε temperid glass και θήκη; Εαν σου ειναι ευκολο μα μου τα γραψεις; Ευχαριστώ.

 

Δες κι εδω...

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8146600#post8146600

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Βάλε κωδικό για WiFi μόνο, πάτησε παράλειψη σε όλα τα άλλα.

 

Αφού πάρεις και την τελευταία ενημέρωση σε Android 11 μετά κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και ξεκινάς από την αρχή, σαν να το ανοίγεις πρώτη φορά (μόνο που θα έχει πλέον περασμένη την τελευταία έκδοση λογισμικού).

 

Και εγώ το παρέλαβα χθες (το απλό, όχι το pro) και έκανε μία πρώτη ενημέρωση αλλά την μεγάλη ενημέρωση σε Android 11 δεν την βγάζει ακόμη. Θα περιμένω να την φέρει και μετά επαναφορά, εισαγωγή sim και στήσιμο.

Εγώ πήρα σήμερα την 11....γιατί πρέπει να ακολουθήσω όλη αυτή την διαδικασία που λες; Edited by akisk75
Link to comment
Share on other sites

Επίσης ρε παιδιά πραγματικά δεν καταλαβαίνω την τόση εμμονή με μεμβράνες ή Τζαμάκια. Αν είναι να παραμορφώνω και να χάνω την μαγεία της χρήσης τότε τι να το κάνω. Άλλωστε 1. Έχουν. Gorilla 5 και 2. Βάλτε μια θήκη τυπου πορτοφόλι και την προστασία να έχετε και την μαγεία της οθόνης μην χαλάτε. Πότε δεν είχα και πότε δεν θα έχω προστασία στην οθόνη, μόνο την εργοστασιακη και αυτή όσο κρατήσει και μετά τίποτα και τόσα χρόνια πραγματικά δεν έχω πάθει τίποτα....

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by akisk75
Link to comment
Share on other sites

Επίσης ρε παιδιά πραγματικά δεν καταλαβαίνω την τόση εμμονή με μεμβράνες ή Τζαμάκια. Αν είναι να παραμορφώνω και να χάνω την μαγεία της χρήσης τότε τι να το κάνω. Άλλωστε 1. Έχουν. Gorilla 5 και 2. Βάλτε μια θήκη τυπου πορτοφόλι και την προστασία να έχετε και την μαγεία της οθόνης μην χαλάτε. Πότε δεν είχα και πότε δεν θα έχω προστασία στην οθόνη, μόνο την εργοστασιακη και αυτή όσο κρατήσει και μετά τίποτα και τόσα χρόνια πραγματικά δεν έχω πάθει τίποτα....

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να προσθέσω και τις τιμές που έχουν αυτά τα .. τζάμια... Απίστευτες.

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά θα συμβεί το κακό παιδιά.

Και πιστέψτε με τότε δε θα σκεφτείτε τα 9-11€ που κάνει ένα καλό τζάμι.

 

Καλή Κυριακή σε όλους.

 

Αλήθεια, έχει διαβάσει κανείς που βρισκόμαστε με την 12.5 έκδοση του miui? Παραμένει για Απρίλιο;

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

Στην επάνω μεριά της οθόνης εκεί ακριβώς που υπάρχουν τα σηματάκια του bluetooth του wifi του σήματος και της μπαταρίας μου έχει βγάλει ένα σηματάκι σε σχήμα τσαντάκι με μία γραμμή σχήματος / στην μέση ακριβώς του σήματος. Τι σημαίνει αυτό το σηματάκι;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά θα συμβεί το κακό παιδιά.

Και πιστέψτε με τότε δε θα σκεφτείτε τα 9-11€ που κάνει ένα καλό τζάμι.

 

Καλή Κυριακή σε όλους.

 

Αλήθεια, έχει διαβάσει κανείς που βρισκόμαστε με την 12.5 έκδοση του miui? Παραμένει για Απρίλιο;

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι Απρίλιο. Προς το παρόν δεν υπάρχει κάποιο θέμα - ενημέρωση για καθυστέρηση

 

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα για 1η φορά μου έκανε μια μίνι επανεκκίνηση-κρασαριμα εντελώς τυχαία και χωρίς να κάνω κάτι ιδιαίτερο, απλά μπήκα στην εφαρμογή του skroutz και ενώ έβλεπα ένα προϊόν εκεί που σου βγάζει τις φωτό και ένα βίντεο του προϊόντος το προσπέρασα και μου έκανε reboot, έδειξε δηλαδή το σήμα 5G και μετά το MIUI logo όπως όταν ανοίγει και σε μερικά δεύτερα άνοιξε.

Όλα αυτά με Android 11!!!! :(

Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ξεκλείδωσα bootloader και έβαλα την τελευταία stable Miui (12.0.12) Android 10 από xiaomi.eu και πραγματικά βλέπω άλλο τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με την 12.0.18. όταν πάνω στις ρυθμίσεις για το σκούρο θέμα δεν μου εμφανίζει τις ρυθμίσεις ανά εφαρμογή.

Σπάνια, μπορεί και να εμφανίσει τις εφαρμογές; Σε κάποιον άλλο έχει τύχει αυτό;fcab643835e9ada5e7ad41021bd9c270.jpg

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με την 12.0.18. όταν πάνω στις ρυθμίσεις για το σκούρο θέμα δεν μου εμφανίζει τις ρυθμίσεις ανά εφαρμογή.

Σπάνια, μπορεί και να εμφανίσει τις εφαρμογές; Σε κάποιον άλλο έχει τύχει αυτό;fcab643835e9ada5e7ad41021bd9c270.jpg

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάνε κλικ στις από κάτω επιλογές και θα τις εμφανίσει

Link to comment
Share on other sites

Κάνε κλικ στις από κάτω επιλογές και θα τις εμφανίσει
Που ακριβώς; Συγγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς; Συγγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ενεργοποίηση σκοτεινής λειτουργίας. Πρόσθετες ρυθμίσεις, εκεί από κάτω έχει δύο επιλογές. Ενεργοποίηση βάλε και θα εμφανιστούν οι εφαρμογές

Συγνώμη τώρα είδα ποία ρομ γράφεις. Εγώ έχω την καινούργια με Android 11 άλλη ρομ δηλαδή, οπότε μπορεί να αλλάζει.

Edited by kall
Link to comment
Share on other sites

Πάτησε ακριβώς εκεί που λέει εξατομικευμένες εφαρμογές και σύρε το προς τα πάνω. Θα στις εμφανίσει από κάτω κανονικά. Είναι bug.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με την 12.0.18. όταν πάνω στις ρυθμίσεις για το σκούρο θέμα δεν μου εμφανίζει τις ρυθμίσεις ανά εφαρμογή.

Σπάνια, μπορεί και να εμφανίσει τις εφαρμογές; Σε κάποιον άλλο έχει τύχει αυτό;fcab643835e9ada5e7ad41021bd9c270.jpg

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είναι bug έχει αναφερθεί και περιμένουμε την επιδιόρθωση. Συμβαίνει όταν υπάρχουν πολλές εφαρμογές. Συμβαίνει και σε εμένα με a11.

Προσωρινή λύση...στην αναζήτηση γράψε... σκοτεινή λειτουργία και από εκεί θα σου τις δείξει κανονικά

 

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι σοβαρά την αγορά του Mi 10T Pro, που τώρα είναι στα 500 ευρώ. Θεωρείτε καλή την τιμή? Πιστεύετε ότι θα πέσει κι άλλο?

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Σήμερα παρελαβα τη συσκευή το Mi 10T Pro και θα ηθελα να μου πειτε πως θα περασω κατι αρχεια από το pc μου. Ψαχνω ωρα τωρα αλλα....Με το καλωδιο θελω.Συνδεση στσκευης με pc. Ευχαριστώ.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι σοβαρά την αγορά του Mi 10T Pro, που τώρα είναι στα 500 ευρώ. Θεωρείτε καλή την τιμή? Πιστεύετε ότι θα πέσει κι άλλο?

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μια χαρά είναι. Μεταχειρισμένα κάτω από 450 δύσκολα τα βρίσκεις, βέβαια είναι ημερών συνήθως...

Απλά θα σου πρότεινα να περιμένεις και το νέο κινητό της Realme το gt 5g με τον Snapdragon 888 με πολύ δυνατά specs

https://www.google.com/amp/s/m.gsmarena.com/realme_gt_5g-ampp-10689.php

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι σοβαρά την αγορά του Mi 10T Pro, που τώρα είναι στα 500 ευρώ. Θεωρείτε καλή την τιμή? Πιστεύετε ότι θα πέσει κι άλλο?

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγω φιλε μου σημερα το πηρα. Οι πρωτες εντυπώσεις αριστες. Αξιζει η συσκευή και η τιμή για αυτα που προσφέρει κατ εμε, ειναι καλή.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

@giorgos1966 σύνδεσε το και όταν σου ζητήσει τί θες να κάνει κατά την σύνδεση επέλεξε μεταφορά αρχείων.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

@giorgos1966 σύνδεσε το και όταν σου ζητήσει τί θες να κάνει κατά την σύνδεση επέλεξε μεταφορά αρχείων.

Eλα ντε που δεν ζητάει...μονο δειχνει για φορτιση το εικονιδιο.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...