Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαλημερα παιδια. Μία τελευταία ερώτηση για το θέμα των κλήσεων. Μπαινει εφαρμογή για καταγραφή κλήσεων; Την χρειαζομαι λόγω δημοσιογραφικής δουλειας. Στο note εχω βαλει την cube acr και δουλευει μια χαρά.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι φάση με πρόβλημα με τη "φούσκα" του messenger που εμφανίζεται ως τετράγωνη??

Είναι πολύ ενοχλητικό....έχετε βρει λύση?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι φάση με πρόβλημα με τη "φούσκα" του messenger που εμφανίζεται ως τετράγωνη??

Είναι πολύ ενοχλητικό....έχετε βρει λύση?

 

Tί ειναι η φούσκα ρε παιδιά

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και με Skype πλέον.

Τις απενεργοποίησα τις φούσκες.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

με το android 11 τα επαιξαν οι διπλοτυπες εφαρμογες πχ βαιμπερ δουλευει αλλα οταν πας να στειλει κατι κανει θεματα

Insta δεν μπορεις να ανεβασεις φωτο

 

πφφφφ

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και με Skype πλέον.

Τις απενεργοποίησα τις φούσκες.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Από που τις απενεργοποιείς φίλε μου;;

Link to comment
Share on other sites

Μπες στις ρυθμισεις μεσα στο Messenger,προτιμησεις κ θα δεις οτι γραφει Φυσαλιδες

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

αν παω στις εφαρμογες - δικαιωματα δεν μου δινει επιλογη να δωσω δικαιωμα ...

αν μπω στην εφαρμογη να ανεβασω κατι κολλαει εκει δεν μπορω να επιλεξω ...

 

Capture1.png

 

Screenshot-2021-03-03-20-24-10-374-com-google-android-permissioncontroller.jpg

 

Και μολις ειδα κατι πολυ βασικο ... δεν μου δουλευει η εφαρμογη της winbank , ανοιγει και μου πεταει παλι κατι για Permissions κτλ ...

μπορει καποιος να δει αν παιζει στο δικο του ;

Edited by MAFIA

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

αν παω στις εφαρμογες - δικαιωματα δεν μου δινει επιλογη να δωσω δικαιωμα ...

αν μπω στην εφαρμογη να ανεβασω κατι κολλαει εκει δεν μπορω να επιλεξω ...

 

Capture1.png

 

Screenshot-2021-03-03-20-24-10-374-com-google-android-permissioncontroller.jpg

 

Και μολις ειδα κατι πολυ βασικο ... δεν μου δουλευει η εφαρμογη της winbank , ανοιγει και μου πεταει παλι κατι για Permissions κτλ ...

μπορει καποιος να δει αν παιζει στο δικο του ;

Δουλεύει κανονικά η Πειραιώς

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει κανονικά η Πειραιώς

 

ευχαριστω κατι θα ειχε κολλησει σε εμενα αφου με επανεκινηση ανοιξε κανονικα.

τα αλλα ομως ισχυουν και μετα απο επανεκινησεις

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Μπες στις ρυθμισεις μεσα στο Messenger,προτιμησεις κ θα δεις οτι γραφει Φυσαλιδες

 

Το βρήκα ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα την ζελατίνα, και πέρασα spigen tempered glass, .

Εγώ πήρα αυτό το και καλά tempered αλλά τελικά είναι σαν την ζελατίνα που έχει από το εργοστάσιο. Δυστυχώς δεν μου άρεσε και δεν θα το περάσω. Θα πάρω spigen η nillkin που είναι σίγουρα γυαλί. Εσύ είσαι ευχαριστημένος? Είναι full? Διαφορά σε χρώματα, οθόνη, κάμερα?

Htc One X

Samsung Galaxy S 3

Samsung Galaxy S plus

redmi note 3 pro

redmi note 5 pro

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το 3mk,,

και το spigen, το οποίο και πέρασα, και το θεωρώ, με μια μέρα χρήσης, καλό και το προτείνω.

Είναι full face, με γνωστό πρόβλημα μου, δεν μπορώ να κεντραρω ακριβώς, βγήκε 1 χιλιοστό προς αριστερά, κλπ.,

(Είχα OnePlus 7t είχε σετ εγκατάστασης,

αυτό έχει στις μεση, προεκτάσεις πλαστικό, το απο πάνω κάλυμμα του tempered glass, το κράτησα από τις δύο , από την μέση, και το πέρασα, .).

Αν κατάλαβα σωστά, αγόρασες το 3mk. Spigen ή nilkin οποίο θες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα!

Εχθές κατέβηκε και η 11!

Το μόνο που βρήκα σοβαρό ότι έχει προστεθεί είναι το android auto. Συνδέθηκε με το σύστημα του αυτοκινήτου αλλά έχει ακόμα κάποια bugs.

Εσείς τι άλλο έχετε βρει ενδιαφέρον;; Εάν έχει απαντηθεί απλά πείτε μου την σελίδα να πάω.

Κατά τα άλλα το κινητό πάει μπάλα! Η μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

αν παω στις εφαρμογες - δικαιωματα δεν μου δινει επιλογη να δωσω δικαιωμα ...

αν μπω στην εφαρμογη να ανεβασω κατι κολλαει εκει δεν μπορω να επιλεξω ...

 

Capture1.png

 

Screenshot-2021-03-03-20-24-10-374-com-google-android-permissioncontroller.jpg

 

Και μολις ειδα κατι πολυ βασικο ... δεν μου δουλευει η εφαρμογη της winbank , ανοιγει και μου πεταει παλι κατι για Permissions κτλ ...

μπορει καποιος να δει αν παιζει στο δικο του ;

 

Καλημέρα, πρέπει να ενεργοποιήσεις από τις επιλογές προγραμματιστών την βελτιστοποίηση MIUI κάτω κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πρέπει να ενεργοποιήσεις από τις επιλογές προγραμματιστών την βελτιστοποίηση MIUI κάτω κάτω.

 

Mε εσωσες ! 1000 ευχαριστω

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σας. Μόλις το μπουμπούνισα για το Mi 10T Pro 128GB το μάυρο, στα 454 ευρω με δωρα θηκη και προστασία οθόνης. Πρώτη φορά σε συσκευή Xiaomi. Ελπίζω να το ευχαριστηθώ και ακούγοντας τις καλές κριτικές και από εσας, ειδικά στο θέμα της κάμερας. Χρειαζεται οταν το πάρω να κάνω κάτι; Καπου ειχα διαβάσει για επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και ας ειναι καινούργιο. Ισχύει;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σας. Μόλις το μπουμπούνισα για το Mi 10T Pro 128GB το μάυρο, στα 454 ευρω με δωρα θηκη και προστασία οθόνης. Πρώτη φορά σε συσκευή Xiaomi. Ελπίζω να το ευχαριστηθώ και ακούγοντας τις καλές κριτικές και από εσας, ειδικά στο θέμα της κάμερας. Χρειαζεται οταν το πάρω να κάνω κάτι; Καπου ειχα διαβάσει για επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και ας ειναι καινούργιο. Ισχύει;
Όχι.

 

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια βδομάδα περίπου με την 11 δεν διαπίστωσα το παραμικρό σε σχέση με το android 10. Επίσης έχω την εντύπωση ότι η φωτεινότητα έχει βελτιωθεί αρκετά και στο αυτόματο αποδίδει σούπερ. Τέρμα φωτεινότητα έχει γίνει πολύ δυνατή. Μηδαμινά ελάχιστα λαγκς στο αρχικό μενού δείχνουν να εξαλείφονται σιγά σιγά με την καθημερινή χρήση. Τέλος να αναφέρω ότι δεν έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και την πέρασα ΟΤΑ . Όλα λοιπόν βαίνουν καλώς με την 11 μέχρι τώρα.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Όχι όλα.... ο Chrome κάνει σπασιματάκια σα να είναι ρυθμισμένος στα 60hz ενώ το έχω στα 144hz και το messenger έχει καταστραφεί πλέον που δεν βγάζει φυσαλίδες :( .... κατά τα άλλα μπαταρία σκυλί και 0 lag οπουδήποτε αλλού!! :)
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα το μόνο που δεν άλλαξε με την 11 είναι η φοβερή αυτονομία! Κατά τα άλλα έχω παράπονα!
Link to comment
Share on other sites

Όχι όλα.... ο Chrome κάνει σπασιματάκια σα να είναι ρυθμισμένος στα 60hz ενώ το έχω στα 144hz και το messenger έχει καταστραφεί πλέον που δεν βγάζει φυσαλίδες :( .... κατά τα άλλα μπαταρία σκυλί και 0 lag οπουδήποτε αλλού!! :)

 

Η αλήθεια είναι ότι τον chrome τον δουλεύω λίγο, συγκεκριμένα πράγματα παρακολουθώ στο Mi 10 T,σε αντίθεση με το 1+ όπου ο chrome είναι όντως βούτυρο και στα 90hz. Απ'την άλλη, χρησιμοποιώ πολύ kiwi ( εξαιρετική αίσθηση δεν υπάρχει ίχνος λαγκ και κομπιάσματος στο 1+ δεν έχει το ίδιο βελούδινο σκρολ) επίσης Samsung browser κι αυτός σούπερ καί ο πιο γρήγορος και συνάμα πολύ σμουθ ο Via browser.

O chrome μόνο στο 1+ 7 Pro μου πάει μπάλα.

Η συσκευή την έχω μόνιμα στα 144 δεν θυσιάζω το μεγαλύτερο ατού της με τίποτα, εξάλλου και η μπαταρία του είναι βράχος.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

εγω ρε παιδια δεν εχω δει καμια αλλαγη πουθενα, ευτυχως που ο φιλος νωριτερα μου ελυσε ενα θεμα που ειχα...

απο εκει και περα μονο το android auto ειδα που δεν με απασχολει καθως δεν εχω καινουργιο αυτοκινητο

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Όχι όλα.... ο Chrome κάνει σπασιματάκια σα να είναι ρυθμισμένος στα 60hz ενώ το έχω στα 144hz και το messenger έχει καταστραφεί πλέον που δεν βγάζει φυσαλίδες :( .... κατά τα άλλα μπαταρία σκυλί και 0 lag οπουδήποτε αλλού!! :)

 

Πήγαινε στο μεσσεντζερ, ρυθμίσεις και τσέκαρε τις φυσαλίδες

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...