Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα απο που θα την κατεβασεισ?

εχω και εγω ακομα την 13 και δεν εχει ερθει τπτ ... ευ?

Ακολουθώ στο telegram το γκρουπ miui updates και όποτε βγαίνει μια ρομ τη γράφει και έχει και λινκ για κατέβασμα.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου ήρθε το πρωί κανονικά όπως όλες δηλαδή είχα πάρει και την 16 πριν... δεν μπορώ ν καταλάβω τι στο καλό κάνει η xiaomi και σε κάποιους δεν πάνε ποτέ.

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλους, είμαι σε φάση αναζήτησης νέας συσκευής,απο Mi Note 10 αξίζει η μετάβαση σε Μi 10t?

Ειμαι φαν των amoled οθονων και αυτό είναι ένα αρνητικό,ωστόσο συνολικά σαν συσκευές θα ήθελα την γνώμη σας.

Εκτός της amoled οθόνης,με ενδιαφέρει η μπαταρία και η καλή κάμερα,τα αναφέρω σαν tips για το τι με ενδιαφέρει κυρίως σε μια συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση ότι περισσότερο αξίζει να περιμένεις την έλευση στην Ευρώπη ( εκτός αν το πάρεις από Κίνα κατευθείαν) του mi 11 που έχει και amoled οθόνη σε συνδυασμό με το πιο πρόσφατο setup καμερών και με android 11 κατευθείαν.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Υπαρχει κανεις που να το χρησιμοποιει μαζι με το Samsung Galaxy Watch?

Συνδέονται σωστα? Γιατι εχω διαβασει διαφορα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Ακολουθώ στο telegram το γκρουπ miui updates και όποτε βγαίνει μια ρομ τη γράφει και έχει και λινκ για κατέβασμα.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εχεις λινκ;; εμενα ειναι ακομα 12.0.15.0 σταθερη :confused:

Link to comment
Share on other sites

εχεις λινκ;; εμενα ειναι ακομα 12.0.15.0 σταθερη :confused:
https://bigota.d.miui.com/V12.0.18.0.QJDEUXM/miui_APOLLOEEAGlobal_V12.0.18.0.QJDEUXM_d2096a3a0d_10.0.zip

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι όταν ενεργοποιείς την πρώτη sim με το 5g η δεύτερη sim δουλεύει κανονικά η οχι; Γιατί κάποιος που πουλάει σε ένα άλλο sait λέει ότι εάν ενεργοποιήσεις την πρώτη sim με το 5g δεν δουλεύει η δεύτερη sim.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι όταν ενεργοποιείς την πρώτη sim με το 5g η δεύτερη sim δουλεύει κανονικά η οχι; Γιατί κάποιος που πουλάει σε ένα άλλο sait λέει ότι εάν ενεργοποιήσεις την πρώτη sim με το 5g δεν δουλεύει η δεύτερη sim.

 

κανονικά δουλευουν τουλαχιστον σε εμενα

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι αρχικά όταν πρωτοεμφανίστηκε στα τέλη Δεκεμβρίου,ότι εφόσον λειτουργεί κανονικά σε 5g η συσκευή μετατρέπεται σε single SIM κι όχι dual.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Screenshot-2021-01-13-12-59-54-654-com-miui-home.jpg

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Λογικά λοιπόν έφτιαξε με τα τελευταία updates ;)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=486117&page=21

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Υπαρχει κανεις που να το χρησιμοποιει μαζι με το Samsung Galaxy Watch?

Συνδέονται σωστα? Γιατι εχω διαβασει διαφορα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το έχω μόνο για ειδοποιήσεις και δουλεύει μια χαρά χωρίς αποσυνδέσεις το Bluetooth.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://bigota.d.miui.com/V12.0.18.0.QJDEUXM/miui_APOLLOEEAGlobal_V12.0.18.0.QJDEUXM_d2096a3a0d_10.0.zip

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Α ωραια......αυτο ειναι το απευθειας λινκ αυτο που ειναι για να το παρακολουθεις ως ποστ;; ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Το λινκ για την ρομ είναι.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι αρχικά όταν πρωτοεμφανίστηκε στα τέλη Δεκεμβρίου,ότι εφόσον λειτουργεί κανονικά σε 5g η συσκευή μετατρέπεται σε single SIM κι όχι dual.
Μετά την αναβάθμιση Νοεμβρίου λειτουργεί κανονικά. Μία κάρτα 5g μία 4g

 

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση Νοεμβρίου λειτουργεί κανονικά. Μία κάρτα 5g μία 4g

 

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

 

οκ παιδια ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Screenshot-2021-01-13-12-59-54-654-com-miui-home.jpg

Τι dialer χρησιμοποιείς?

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετά την αναβάθμιση Νοεμβρίου λειτουργεί κανονικά. Μία κάρτα 5g μία 4g

 

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Όταν μιλάς σε κλήση στο ρίχνει σε 4G ή Η+?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το Volte σε εμενα δεν υπαρχει..........και οταν ανοιγω τα δεδομενα μου τουλαχιστον εδω που μενω τωρα και κανω δοκιμες δεν μου βγαζει καν 5 και 4g Η+ μου βγαζει.......αν και εχω βαλει στα δεδομενα προτινομενα δικτια 5g μηπως πρεπει να κανω μια ενεργεια να κατεβασω τιποτα για να γινει τουλαχιστον 4g ;;; ξεχασα να πω πως εχω vodafone........:confused:
Link to comment
Share on other sites

Τι dialer χρησιμοποιείς?

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν μιλάς σε κλήση στο ρίχνει σε 4G ή Η+?

 

true dialer εχω βαλει (κανονικα αγορασμενο απο το Playstore)

οταν μιλαω στο τηλ το κινητο δεν εχει ιντερνετ .

 

με vodafone ακομα 5g δεν εχω δει , με cosmote εχω κανονικα 5g σημα

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Υπαρχει κανεις που να το χρησιμοποιει μαζι με το Samsung Galaxy Watch?

Συνδέονται σωστα? Γιατι εχω διαβασει διαφορα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στην αρχή είχα κάποιες αποσυνδέσεις πολύ συχνές όταν όμως κλείδωσα την εφαρμογή wear στο παρασκήνιο δεν έχει ξεσυνδεθεί ποτέ. Έδωσα και όλα τα δικαιώματα από την μπαταρία και είμαι κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή είχα κάποιες αποσυνδέσεις πολύ συχνές όταν όμως κλείδωσα την εφαρμογή wear στο παρασκήνιο δεν έχει ξεσυνδεθεί ποτέ. Έδωσα και όλα τα δικαιώματα από την μπαταρία και είμαι κομπλέ.
Καλησπερα τι εννοεις (όταν όμως κλείδωσα την εφαρμογή wear στο παρασκήνιο)
Link to comment
Share on other sites

true dialer εχω βαλει (κανονικα αγορασμενο απο το Playstore)

οταν μιλαω στο τηλ το κινητο δεν εχει ιντερνετ .

 

με vodafone ακομα 5g δεν εχω δει , με cosmote εχω κανονικα 5g σημα

Γιατί τον προτιμάς σε σχέση με τον κλασικό Google dialer?

Παρέχει ηχογράφηση?

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κάποιος στον stock dialer πως γίνετε να κάνεις με γρήγορη αναζητηση για επαφές στα ελληνικά με Τ9? Η θα πρέπει να αλλάξω dialer? Βέβαια βολεύει πάρα πολύ με την φωνητικη αναζήτηση.. Edited by petrangcc
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ολα καλα τελικα με την 12.0.18?? Επειδή δεν μου εχει έρθει τπτ ακομα αν την κατεβάσω απο το λινγκ που έχετε βάλει εδω θα ειναι ολα οκ?? Ευχαριστώ πολύ ...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...