Jump to content

Redmi Note 9S


P_papadis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις το έκανε ξανά, κατά την διάρκεια της κλήσης μαζί μου μέσω WIND, διακοπή συνομιλίας..... Οπότε ούτε το "χωρίς να το δουλεύεις" ισχύει....

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σου μιλούσε με ανοικτά δεδομένα σε 4G δηλαδή;

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να αποκλείσουμε ότι δεν έχει θέμα ο πάροχος ή η σιμ? (Σπάνιο αλλά συμβαίνει)

Ας το δουλέψει σε 2g/3g αν είναι εφικτό για να δούμε αν η συμπεριφορά αυτή υπάρχει σε 4g

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σου μιλούσε με ανοικτά δεδομένα σε 4G δηλαδή;
Από ότι μου είπε, δεν κλείνει τα δεδομένα όταν μπαίνει σπίτι και το WiFi είναι μόνιμα ανοιχτό, οπότε όταν πιάνει WiFi με αυτό συνδέεται στο ίντερνετ, αλλά δεδομένα δεν κλείνει χειροκίνητα ξαναλέω.... Οπότε ναι, είχε δεδομένα 4G ανοιχτά....

 

Μπορούμε να αποκλείσουμε ότι δεν έχει θέμα ο πάροχος ή η σιμ? (Σπάνιο αλλά συμβαίνει)

Ας το δουλέψει σε 2g/3g αν είναι εφικτό για να δούμε αν η συμπεριφορά αυτή υπάρχει σε 4g

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι να πω.... αύριο θα του πω να δοκιμάσει σε 3G και τις 2 κάρτες να δούμε τι θα γίνει...σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας... Θα ενημερώσω αύριο για νεότερα....

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το έκανε ξανά, κατά την διάρκεια της κλήσης μαζί μου μέσω WIND, διακοπή συνομιλίας..... Οπότε ούτε το "χωρίς να το δουλεύεις" ισχύει....

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν διαβάσεις ακριβώς τι έγραψα θα δεις ότι λέμε το ίδιο πράγμα. Θα το κάνει σε κλήση πάνω από δέκα λεπτά που το κινητό θα είναι σε αδράνεια. Αυτό έγραψα.

Να σημειωθεί ξανά ότι το πρόβλημα σε εμένα ήταν σε αυξανόμενο ρυθμό. Τις πρώτες μέρες 3-4 φορές μέχρι που έφτασε να το κάνει κάθε 10 λεπτά. Έχω κάνει κλήσεις πάνω από 45 λεπτά χωρίς να κλείσει και μετά στο δεκάλεπτο να κλείνει. Έχω βάλει καινούργιες sim και μίλησα αρκετά με τα τεχνικά τμήματα των wind και Vodafone για το πρόβλημα. Τέλος πάντων εγώ πλέον δεν έχω θέμα. Ότι γράφω είναι για να βοηθήσω και μόνο. Είμαι σίγουρος ότι είναι πρόβλημα sw και ισως σε επόμενο update το διορθώσουν. Το κακό είναι ότι τις τελευταίες μέρες γινόταν συνέχεια με αποτέλεσμα να ξυπνάει την οθόνη, να τρώει μπαταρία και να κλείνει σε κλήσεις και να έρχομαι σε δύσκολη θέση.

Ελπίζω σε σύντομο update για να διορθώσει το πρόβλημα.

Htc One X

Samsung Galaxy S 3

Samsung Galaxy S plus

redmi note 3 pro

redmi note 5 pro

Link to comment
Share on other sites

Από ότι μου είπε, δεν κλείνει τα δεδομένα όταν μπαίνει σπίτι και το WiFi είναι μόνιμα ανοιχτό, οπότε όταν πιάνει WiFi με αυτό συνδέεται στο ίντερνετ, αλλά δεδομένα δεν κλείνει χειροκίνητα ξαναλέω.... Οπότε ναι, είχε δεδομένα 4G ανοιχτά....

 

Τι να πω.... αύριο θα του πω να δοκιμάσει σε 3G και τις 2 κάρτες να δούμε τι θα γίνει...σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας... Θα ενημερώσω αύριο για νεότερα....

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ακόμα και σε 2G, και να τα κλείνει (όταν κάνει τη δοκιμή και με κλειστά δεδομένα) στις δοκιμές ομιλίας σας χειροκίνητα αφού δεν το κάνει.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δοκιμή το βράδυ, με WiFi κλειστό και δεδομένα κλειστά και δεν το παρουσίασε το πρόβλημα....

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Είναι μεγάλο και βαρυ.

Όμως εξαρτάται τι θέλει ο καθένας και πως μπορεί να το διαχειριστεί

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με αυτά που διαβάζω αυτό το τηλέφωνο δεν το αγοράζεις μέχρι να λυθούν με update τα προβλήματα με τις κλήσεις.Δεν αγοράζεις ενα τηλέφωνο στα 170-190 ευρω υπερτιμημενη για redmi και να ασχολείσαι γιατί δεν μπορώ να κανω κλήσεις κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δοκιμή το βράδυ, με WiFi κλειστό και δεδομένα κλειστά και δεν το παρουσίασε το πρόβλημα....

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημέρα. Πολλά credits στον @mol που σκέφτηκε την εν λόγω δοκιμή, διότι αυτό ανεξαρτήτως αποτελέσματος πρέπει να γίνει. Έπρεπε να υποψιαστώ ότι μια απο τις αιτίες ίσως είναι και τα δεδομένα που είναι ανοικτά κατά τη διάρκεια των κλήσεων. Θα το δούμε όμως, να κάνει ο φίλος σου δοκιμή τώρα, αρχικά με ανοικτό μόνο το 2G. Έπειτα άλλη κλήση με ανοικτό μόνο το 3G. Και την τελική δοκιμή με ανοικτό το 4G.

 

Ας επαναλάβει όσες φορές μπορεί, ώστε να δούμε εάν ευθύνεται ότι οι κλήσεις τερματίζονται επειδή κόβεται το σήμα των δεδομένων (ή όχι).

Πολύ θετική η πρώτη δοκιμή που έγινε με κλειστά τα δεδομένα.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με αυτά που διαβάζω αυτό το τηλέφωνο δεν το αγοράζεις μέχρι να λυθούν με update τα προβλήματα με τις κλήσεις.Δεν αγοράζεις ενα τηλέφωνο στα 170-190 ευρω υπερτιμημενη για redmi και να ασχολείσαι γιατί δεν μπορώ να κανω κλήσεις κλπ.

Εντάξει, πάντα τα ρεντμι ξεκινάνε γύρω στα 200€ και έπειτα πέφτουν στα 150€.

Το ερώτημα είναι αν θέλεις να πάρεις κάτι νέο άμεσα ή να το αγοράσεις όταν ωριμάσει (μετά από 4-5 μήνες).

 

 

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα. Πολλά credits στον @mol που σκέφτηκε την εν λόγω δοκιμή, διότι αυτό ανεξαρτήτως αποτελέσματος πρέπει να γίνει. Έπρεπε να υποψιαστώ ότι μια απο τις αιτίες ίσως είναι και τα δεδομένα που είναι ανοικτά κατά τη διάρκεια των κλήσεων. Θα το δούμε όμως, να κάνει ο φίλος σου δοκιμή τώρα, αρχικά με ανοικτό μόνο το 2G. Έπειτα άλλη κλήση με ανοικτό μόνο το 3G. Και την τελική δοκιμή με ανοικτό το 4G.

 

Ας επαναλάβει όσες φορές μπορεί, ώστε να δούμε εάν ευθύνεται ότι οι κλήσεις τερματίζονται επειδή κόβεται το σήμα των δεδομένων (ή όχι).

Πολύ θετική η πρώτη δοκιμή που έγινε με κλειστά τα δεδομένα.

Μέχρι να βγει πόρισμα, δυστυχώς πρέπει να κάνουμε δοκιμές.

Και συνήθως όταν υπάρχουν τέτοια θέματα, το πρόβλημα το δημιουργεί η λειτουργία του μόντεμ.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, πάντα τα ρεντμι ξεκινάνε γύρω στα 200€ και έπειτα πέφτουν στα 150€.

Το ερώτημα είναι αν θέλεις να πάρεις κάτι νέο άμεσα ή να το αγοράσεις όταν ωριμάσει (μετά από 4-5 μήνες).

 

 

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μέχρι να βγει πόρισμα, δυστυχώς πρέπει να κάνουμε δοκιμές.

Και συνήθως όταν υπάρχουν τέτοια θέματα, το πρόβλημα το δημιουργεί η λειτουργία του μόντεμ.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ακριβώς, το έχω πει απο τη πρώτη στιγμή, το πρόβλημα αυτό αφορά τον προγραμματισμό του modem, και είναι καθαρά θέμα sw.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μενα.

 

Κάτοχος και εγώ του 9S εδώ και 1 μήνα περίπου, πρώτη φορά με Xiaomi και θέλω να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία μου με το συγκεκριμένο κινητό.

 

Είμαι με την 11.0.8.0 από την πρώτη ημέρα μετά από αναβάθμιση και με 2 κάρτες SIM Cosmote και ερχομενος από Honor 8X.

 

Στα θετικά:

+Απίστευτη μπαταρία που κρατάει με ορθή χρήση τουλάχιστόν 2 μέρες.

+Πολύ καλή και χορταστική οθόνη με ανεκτή φωτεινότητα στην ηλιοφάνεια (Τέρμα φωτεινότητα με νυχτερινή λειτουργία).

+Γρήγορος επεξεργαστής στην καθημερινότητα,(δεν ασχολούμαι καθόλου με παιχνίδια)

+Καλή φωτογραφική με αρκετές δυνατότητες για mid range κινητό.

+Πολύ έξυπνη η τοποθέτηση του δακτυλικού αποτύπωματος (με βόλεψε κράτημα με το αριστερό χέρι και δακτυλικό αποτύπωμα του δείκτη)

+Ικανοποητικό ηχείο πιο δυνατό και καθαρό από το Honor 8X που είχα

+IR και τέρμα τα controls για ολες τις συσκευές

 

Στα αρνητικά

-Βαρυ στην πρώτη επαφή μαζί του, συνηθίζεται με τον καιρό.

-Αρκετά μεγάλο για χρήση με το ένα χέρι (δεν χρησιμοποιω gestures), δεν χωράει πουθενά σε τσέπη.

-Με Nova βλεπώ μερικές φορές μια καθυστέρηση στην κύλιση και στην αρχική οθόνη.

-Στο widget καιρού που χρησιμοπoιώ δεν λειτουργούν τα events.

 

Συνολικά για 190 ευρώ (με τιμολογιο χωρις φπα) και για αυτά που προσφέρει το θεωρώ σαν μια από τις τίμιες αγορές που έχω κάνει.

Επίσης αν και φοβόμουνα το θέμα Xiaomi μια και δεν είχα ποτέ πριν, μπορώ να πω ότι είμαι κατενθουσιασμένος με το miui και τα ενσωματωμένα apps.

Edited by vidavi
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρήσεις για θέματα κυρίως στις κλήσεις: Το γνωστό θέμα με τον αισθητήρα δίπλα στα ακουστικά και απενεργοποιησα λειτουργία τσέπης. Καμμιά φορά δονείται είτε σαν μήνυμα είτε σαν κλήση χωρίς να υπάρχει μήνυμα η κλήση. Επίσης χθες με καλούσαν στο viber αλλά δεν έδειχνε ποιος καλεί και φυσικά δε μπορούσα να απαντήσω. Επίσης προηγουμένως για αρκετή ώρα δεν άνοιγε η οθονη παρόλο που ακουγοταν ήχος ξεκλειδωματος. Ελπίζω να.λυθουν με update. Μάλλον η 11.0.3 έχει αρκετά θεματα Edited by giokspy
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να γράψω κάποια πράγματα που γνωρίζω γιατί βλέπω ότι έχετε πελαγώσει με το πρόβλημα με τις αποσυνδέσεις και ακούγονται πολλές απόψεις και δεν χρειάζεται να το κουράζουμε άλλο. Δεν είναι θέμα software! Ούτε θα φτιάξει με κανένα update! Προσωπικά έχω την 11.0.8.0 με Vodafone και δεν αντιμετωπίζω κανένα απολύτως πρόβλημα! Μην λέτε συνέχεια για συνδιασμούς με 3G ή κλειστά δεδομένα ή wifi για να δουλέψει. Πήραμε κινητό να κάνουμε την δουλειά μας και όχι κινητό να κάνουμε πειράματα για να δουλεύει όπως πρέπει! Ούτε ο πάροχος παίζει κανένα απολύτως ρόλο! Το είπα από την αρχή αλλά δεν έλαβε κάνεις υπόψιν του αυτό που είπα και λυπάμαι. Το πρόβλημα είναι ξεκάθαρα Η ΣΥΣΚΕΥΗ! Ούτε τι ρομ φοράει ούτε τίποτα από αυτά που έχετε αναφέρει! Έπρεπε εύκολα να καταλάβετε ότι ορισμένες παρτίδες είναι προβληματικές!! Είναι ολοφάνερο!! Δε γίνεται η δική μου συσκευή να δουλεύει απροβληματιστα και σε έναν άλλον να του βγάζει την πίστη ακριβώς το ίδιο μοντέλο!! Κανένα update δεν φτιάχνει ελαττωματική συσκευή. Οπότε για να κλείσει επιτέλους αυτή η κουβέντα μία είναι η λύση. Το παίρνεις καινούριο και λειτουργεί πένα; Το κρατάς! Το παίρνεις καινούριο και αρχίζει τα κουλά με αποσυνδέσεις; Το γυρίζεις επιτόπου για αντικατάσταση ή για επιστροφή χρημάτων!!!! Συγγνώμη αν ο τόνος μου είναι κάπως αλλά δεν μπορώ να δεχτώ ότι ο άλλος έχει προβληματική συσκευή και δεν το καταλαβαίνει.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά για το 9ς και συμφωνώ με τον προλαλήσαντα. Απλά η κουβέντα γίνεται μπας και βρεθεί κάποια λύση-μοντίφα γιατί απ'όσο κατάλαβα η τελευταία περίπτωση αφορά συσκευή-δώρο οπότε κι επειδή έχει περάσει κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα μπορεί να μην υπάρχει η δυνατότητα αντικατάστασης της συσκευής.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για το 9s ή και για το προ?????

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στο 9s αναφέρομαι. Για το pro έχει δημιουργηθεί ξεχωριστό νήμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να γράψω κάποια πράγματα που γνωρίζω γιατί βλέπω ότι έχετε πελαγώσει με το πρόβλημα με τις αποσυνδέσεις και ακούγονται πολλές απόψεις και δεν χρειάζεται να το κουράζουμε άλλο. Δεν είναι θέμα software! Ούτε θα φτιάξει με κανένα update! Προσωπικά έχω την 11.0.8.0 με Vodafone και δεν αντιμετωπίζω κανένα απολύτως πρόβλημα! Μην λέτε συνέχεια για συνδιασμούς με 3G ή κλειστά δεδομένα ή wifi για να δουλέψει. Πήραμε κινητό να κάνουμε την δουλειά μας και όχι κινητό να κάνουμε πειράματα για να δουλεύει όπως πρέπει! Ούτε ο πάροχος παίζει κανένα απολύτως ρόλο! Το είπα από την αρχή αλλά δεν έλαβε κάνεις υπόψιν του αυτό που είπα και λυπάμαι. Το πρόβλημα είναι ξεκάθαρα Η ΣΥΣΚΕΥΗ! Ούτε τι ρομ φοράει ούτε τίποτα από αυτά που έχετε αναφέρει! Έπρεπε εύκολα να καταλάβετε ότι ορισμένες παρτίδες είναι προβληματικές!! Είναι ολοφάνερο!! Δε γίνεται η δική μου συσκευή να δουλεύει απροβληματιστα και σε έναν άλλον να του βγάζει την πίστη ακριβώς το ίδιο μοντέλο!! Κανένα update δεν φτιάχνει ελαττωματική συσκευή. Οπότε για να κλείσει επιτέλους αυτή η κουβέντα μία είναι η λύση. Το παίρνεις καινούριο και λειτουργεί πένα; Το κρατάς! Το παίρνεις καινούριο και αρχίζει τα κουλά με αποσυνδέσεις; Το γυρίζεις επιτόπου για αντικατάσταση ή για επιστροφή χρημάτων!!!! Συγγνώμη αν ο τόνος μου είναι κάπως αλλά δεν μπορώ να δεχτώ ότι ο άλλος έχει προβληματική συσκευή και δεν το καταλαβαίνει.

Συμφωνώ και επαυξάνω οσοι θελουμε να πειραξουμε τα κινητα μας και να βαλουμε rom ειναι δικαιωμα μας αλλα οταν περνω ενα τηλεφωνο για να κανουμε την δουλεια μας και μας δυσκολευει τοτε δεν αξιζει να ασχολεισαι ακομα και αν ειναι το 10% απο αυτα που παρουσιαζουν προβληματα. Εχουν περασει 5 xiaomi απο τα χερια μου και ποτε δεν ειχα τετοιτα προβληματα και δεν θυμαμα να εχω ξαναδιαβασει τετοια προβληματα που να σου επηρεαζουν την επικοινωνια σου με του αλλους.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει πολλά bugs. Ελπίζω η 11.0.8 να ειναι καλύτερα. Είναι κάποιος που με 11.0.3 έχει θέμα με το viber; Σε κλήσεις μαυρίζει η οθονη και δεν ανοίγει μέχρι να κλεισει. Μου το κάνει πάντως και σε άλλες κλήσεις και πρέπει να να πατήσω το power δύο φορές για να ανοίξει η οθονη Edited by giokspy
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σήμερα παρέλαβα κι άλλο 9s 4/64 από ελληνικό κατάστημα (για σύζυγο), μετά το προηγούμενο που έδωσα σε φίλο.

 

Είχε μέσα την 11.0.2.0 και έβγαλε update για την 11.0.3.0, το οποίο δεν έκανα ακόμη.

 

Προς το παρόν δεν έχω πρόβλημα με την απώλεια σήματος, όπως του φίλου μου με το άλλο 9s κινητό (το οποίο σημειωτέον αγοράσθηκε από άλλο κατάστημα), βέβαια έχω μόνο μια κάρτα WIND στο σημερινό κινητό και όχι Vodafone + WIND όπως του φίλου με το πρόβλημα.

 

Πρώτο μικρό θέμα είναι ότι βγάζει ένα μήνυμα να μην καλύπτετε την είσοδο των ακουστικών, όταν το πιάνω να το ξεκλειδώσω. Αυτό πως το βγάζω ρε παιδιά;

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

f36e130fffba6d053091545f8430b71c.jpg

Edited by topmar

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλώ πειτε καμιά ιδέα γιατι θα με τρελάνει το 9s. Το κάνω φορητό σημείο πρόσβασης, συνδέομαι ειτε στα 2.4 ειτε στα 5 Ghz από το tablet μου, αλλά μετά από 3-4 λεπτά σταματά να στέλνει data το κινητό!!!

Edit: Τελικά, δε φταίει το κακόμοιρο. Στην εφαρμογή "Ασφάλεια" ήταν ρυθμισμένο να κλείνει το 4g μετά απο 5 λεπτά κλειδωμένης οθόνης. Ακομα μαθαινω το miui..

Edited by thanvot
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 9S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...