Jump to content

Redmi Note 9S


P_papadis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι διαφορά έχει η EU από την Global ;

Νομίζω EU παράγγειλα....

Στις εκδόσεις των MIUI έχουν μικρότερο αριθμό έκδοσης από την Global. Δεν βλέπω άλλη διαφορά.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Στις εκδόσεις των MIUI έχουν μικρότερο αριθμό έκδοσης από την Global. Δεν βλέπω άλλη διαφορά.

Οπότε ουσιαστικά είναι το ίδιο... Δεν λείπει ας πούμε κάτι σε κάποια από τις δύο....

Μην ακυρώσω την παραγγελία.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Επιστρέφω με νεότερα με το πρόβλημα στις sim κάρτες. Το κινητό χάνει ταυτόχρονα και κάθε 10 Λεπτά Ακριβώς το σήμα και στις δύο κάρτες και στην Vodafone και στην wind και δείχνει και το wifi να συνδέεται. Το κάνει είτε είσαι σε κλήση με αποτέλεσμα να κλείνει η γραμμή, είτε σε αδράνεια.

Το έστειλα στο μαγαζί που το πήρα και μετά από μια εβδομάδα μου είπαν ότι δεν βρήκαν κάποιο πρόβλημα αλλά με cosmote κάρτα. Την ίδια μέρα που το παρέλαβα κάνει πάλι τα ίδια. Έχω κάνει 3 φορές επαναφορά ρυθμίσεων και ξαναπέρασα την 11.0.8.0 μήπως κάτι δεν έκατσε καλά. Έβγαλα καινούργιες κάρτες και στις δύο εταιρείες και αφού έκανε πάλι τα ίδια μίλησα και με το τεχνικό τμήμα των εταιρειών κινητής τηλεφωνίας. Μετά από reset και ρυθμίσεις που κάνανε κάνει πάλι τα ίδια. Το κινητό το στέλνω πίσω και θα πάρω πίσω τα χρήματα μιας και δεν δέχονται αντικατάσταση αφού σε αυτούς δεν έκανε τίποτα. Όμως για να είμαι καλυμμένος έγραψα βίντεο την οθόνη του κινητού που δείχνει ακριβώς το πρόβλημα χάνει το σήμα ακριβώς κάθε 10 λεπτά.

 

Από εσάς θέλω μια χάρη : να μου πείτε πόσοι έχετε vodafone και αν σας το παρουσίασε καθόλου. Ευχαριστώ

 

Είναι θέμα sw και μόνο με αναβάθμιση φτιάχνεται, bug λογισμικού είναι. Προσωπικά περιμένω το 9 Pro, και ακόμη κι αν μου το κάνει θα το κρατήσω γιατί ΔΕΝ αφορά το hw το πρόβλημα αυτό, σε όσους το κάνει τέλος πάντων, τα κινητά που πρωτοκυκλοφορούν βγάζουν παιδικές ασθένειες αν μου επιτρέπεται η έκφραση, για αυτό τα αγοράζουμε λίγους μήνες μετά την κυκλοφορία τους ώστε να έχει προλάβει η εκάστοτε εταιρεία να προβεί στις ανάλογες διορθώσεις των bugs.

Και βέβαια πλήρωσες και θέλεις μια συσκευή που να κάνει το βασικό: να παίρνει τηλέφωνο.

Όμως επιστρέφω σε αυτό που είπα παραπάνω, περί παιδικών ασθενειών, πρέπει να περιμένουμε προτού προβούμε σε αγορά, ειδάλλως είναι εις γνώση μας ότι όλο και κάποιο bug θα συναντήσουμε, είναι φυσιολογικό σε ένα βαθμό. Καινούργια συσκευή είναι.

Θα φτιαχτεί.

 

Ποια συσκευή έχεις; το 9s;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οπότε ουσιαστικά είναι το ίδιο... Δεν λείπει ας πούμε κάτι σε κάποια από τις δύο....

Μην ακυρώσω την παραγγελία.... ;)

 

Αν ο -μοναδικός σου- ενδοιασμός είναι αυτός, φυσικά και μην ακυρώσεις τη παραγγελία.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οπότε ουσιαστικά είναι το ίδιο... Δεν λείπει ας πούμε κάτι σε κάποια από τις δύο....

Μην ακυρώσω την παραγγελία.... ;)

Με πρόλαβε ο φίλος από πάνω. ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ναι το 9s έχω. Είναι σπαστικό κάθε 10 λεπτά ξυπνά το κινητό και όταν μιλάς κλείνει η γραμμή... Στο κάτω κάτω τηλέφωνο είναι.

Γιαυτό ρώτησα αν και άλλοι με vodafone έχουν το πρόβλημα ώστε να ξέρω αν το ξανά αγοράσω ή όχι.

Htc One X

Samsung Galaxy S 3

Samsung Galaxy S plus

redmi note 3 pro

redmi note 5 pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι το 9s έχω.

 

Σε αυτό που μπορώ να σε βοηθήσω, είναι ότι το 9 Pro είναι άλλη σειρά παραγωγής, επομένως αν υποθέσουμε για την οικονομία της συζήτησης, ότι είναι θέμα hw (που ΔΕΝ είναι), τότε θα φανεί στο 9 Pro που θα έχω στα χέρια μου, επομένως εάν μου το κάνει και εμένα θα σε ενημερώσω.

Αποκλείεται να υπάρχει το ίδιο πρόβλημα εάν μιλάμε για hw και στο 9s και στο Pro. Εάν ΔΕΝ μου το κάνει, τότε ίσως και να μιλάμε για hw. Εάν μου το κάνει και εμένα, τότε μιλάμε για sw ξεκάθαρα, καθότι ως προανέφερα τα Pro επειδή έχουν άλλα specs, είναι και άλλες γραμμές παραγωγής απο τα 9s.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με πρόλαβε ο φίλος από πάνω. ;)

 

Τώρα εσείς κάτι θέλετε να πείτε, αλλά δεν το κατάλαβα...

Edited by pmakridis
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα μοντέλα της Xiaomi έχουν Global και Global EU. Η πρώτη έχει έκδοση 11.0.8 και η δεύτερη 11.0.3.

Αυτό θέλω να πω, εγώ τουλάχιστον.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ναι το 9s έχω. Είναι σπαστικό κάθε 10 λεπτά ξυπνά το κινητό και όταν μιλάς κλείνει η γραμμή... Στο κάτω κάτω τηλέφωνο είναι.

 

Γιαυτό ρώτησα αν και άλλοι με vodafone έχουν το πρόβλημα ώστε να ξέρω αν το ξανά αγοράσω ή όχι.

Εμένα πάντως που έβαλα για λίγες ώρες τη δεύτερη vodafon κάρτα δε μου έκανε κάποιο θέμα. Δούλευε μια χαρά και με καλό σήμα. Δε μίλησα όμως στο τηλ να δω
Link to comment
Share on other sites

Έκανα αρκετές δοκιμές τις προάλλες με wind SIM card , κανένα απολύτως πρόβλημα και πολύ ποιοτική η ακουστική.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Μετά από 1 μήνα χρήσης του 9s ήρθε η ώρα για κάποια συμπεράσματα. Αρχικά να πω ότι προχώρησα και στην εγκατάσταση της τελευταίας ενημέρωσης 11.0.8.0 πριν μία εβδομάδα περίπου για να έχω ολοκληρωμένη εικόνα.

Θα το λέω συνέχεια κι ας κουράσω. Η μπαταρία του είναι Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Η !!! Αυτό που μείνει είναι να δούμε αν θα αντέξει στο χρόνο γιατί προσωπικά κάνω βαριά χρήση. Και μείωση να δω της τάξης του 15-20% μετά από 1 χρόνο πάλι θα με καλύπτει. Είναι ταχύτατο. Δεν έχει φάει κανένα κόλλημα μέχρι στιγμής. Γενικά θα καλύψει την πλειονότητα των χρηστών. Τώρα θα πω και κάποια πράγματα που είναι υποκειμενικά και δεν σημαίνει ότι πρέπει να τα ενστερνιστείτε. Θεωρώ αρνητικό σημείο την κάμερα του! Φυσικά είναι αναβάθμιση σε σχέση με το note 5 pro που είχα αλλά δεν έπαθα την πλάκα μου. Περίμενα πολύ καλύτερα αποτελέσματα. Ακόμα και με gcam οι φωτογραφίες είναι απλά καλές. Επίσης θεωρώ ότι βιάστηκα να το αγοράσω όχι τόσο λόγω της τιμής η οποία έχει μειωθεί κάπως αλλά εξαιτίας του NFC που έχει το 9 pro και το κάνει πιο ολοκληρωμένο μαζί με την 64αρα κάμερα που θα είναι πιθανόν ελαφρώς καλύτερη. Θα με βόλευε αρκετά το NFC και με χαλάει που δεν έχει. Κλείνω λέγοντας στον φίλο που βρήκε το μπελά του με την ελαττωματική συσκευή ότι έχω 2 sim Cosmote + Vodafone και δεν έχω αντιμετωπίσει το παραμικρό πρόβλημα. Δουλεύει ρολόϊ η Vodafone οπότε δεν είναι η εταιρεία το θέμα. Εξ'αρχης τα σημάδια έδειχναν ξεκάθαρα ελαττωματική συσκευή. Θέλω σαν χάρη να μου επιβεβαιώσουν όταν παραλάβουν οι κάτοχοι του 9 pro αν η συσκευή τους έχει την ίδια φοβερή μπαταρία με το 9s! Κρατάω μια μικρή επιφύλαξη μήπως το NFC "τρώει" περισσότερη μπαταρία. Αν κάνει ακριβώς την ίδια διαχείριση με το 9s πάω σφαίρα για παραγγελία 9 pro και πάει προς πώληση το 9s. Οπότε περιμένω εικόνα από κατόχους 9 pro για την μπαταρία για να πράξω ανάλογα.

Υ.Γ(σόρρυ για το σεντόνι αλλά δεν γινόταν αλλιώς)

Link to comment
Share on other sites

[...] Κρατάω μια μικρή επιφύλαξη μήπως το NFC "τρώει" περισσότερη μπαταρία. Αν κάνει ακριβώς την ίδια διαχείριση με το 9s [...]

 

Το NFC είναι κάτι που μεν καταναλώνει ενέργεια, αλλά ελάχιστη, και το κυριότερο είναι ότι δεν είναι κάτι που είναι μόνιμα ανοικτό για να το σκέφτεσαι τόσο, είναι κάτι το οποίο λειτουργείται απο το χρήστη για συγκεκριμένο χρόνο, και συνήθως κρατά το άνοιγμα του δευτερόλεπτα ή στη χειρότερη λίγα λεπτά, πχ πόση ώρα θες να πληρώσεις με το κινητό κάπου που υποστηρίζει τέτοια πληρωμή; μισό λεπτό; Και μετά το απενεργοποιεί ο χρήστης.

Δε πρέπει να σε απασχολεί αυτό.

Η κάμερα που αναφέρεις ναι είναι κάτι που μπορεί να συζητηθεί, αν και οι διαφορές απο τα 48 στα 64 mp δεν είναι και χαοτική, μικρές οι διαφορές υπέρ του 9 Pro.

Και η τρίτη και τελευταία διαφορά όπως γνωρίζεις είναι η ακόμα μεγαλύτερη ταχυφόρτιση μιας που στέκεσαι τόσο στα της μπαταρίας. Προσωπικά ήταν λόγος να το αγοράσω περισσότερο απο τη κάμερα (που με το 9s είναι μικρές οι διαφορές).

Θεωρώ must στην εποχή της ταχύτητας και που βρισκόμαστε περισσότερες ώρες έξω απο το σπίτι μας να μπορείς να φορτίσεις ένα θηρίο των 5020mAh ακόμη πιο γρήγορα.

Οπότε άσε το NFC ως προς τη κατανάλωση, και στρέψε αλλού τη προσοχή σου ως προς τις διαφορές των συσκευών.

Edited by Vasileios26

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Μετά από 1 μήνα χρήσης του 9s ήρθε η ώρα για κάποια συμπεράσματα. Αρχικά να πω ότι προχώρησα και στην εγκατάσταση της τελευταίας ενημέρωσης 11.0.8.0 πριν μία εβδομάδα περίπου για να έχω ολοκληρωμένη εικόνα.

Θα το λέω συνέχεια κι ας κουράσω. Η μπαταρία του είναι Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Η !!! Αυτό που μείνει είναι να δούμε αν θα αντέξει στο χρόνο γιατί προσωπικά κάνω βαριά χρήση. Και μείωση να δω της τάξης του 15-20% μετά από 1 χρόνο πάλι θα με καλύπτει. Είναι ταχύτατο. Δεν έχει φάει κανένα κόλλημα μέχρι στιγμής. Γενικά θα καλύψει την πλειονότητα των χρηστών. Τώρα θα πω και κάποια πράγματα που είναι υποκειμενικά και δεν σημαίνει ότι πρέπει να τα ενστερνιστείτε. Θεωρώ αρνητικό σημείο την κάμερα του! Φυσικά είναι αναβάθμιση σε σχέση με το note 5 pro που είχα αλλά δεν έπαθα την πλάκα μου. Περίμενα πολύ καλύτερα αποτελέσματα. Ακόμα και με gcam οι φωτογραφίες είναι απλά καλές. Επίσης θεωρώ ότι βιάστηκα να το αγοράσω όχι τόσο λόγω της τιμής η οποία έχει μειωθεί κάπως αλλά εξαιτίας του NFC που έχει το 9 pro και το κάνει πιο ολοκληρωμένο μαζί με την 64αρα κάμερα που θα είναι πιθανόν ελαφρώς καλύτερη. Θα με βόλευε αρκετά το NFC και με χαλάει που δεν έχει. Κλείνω λέγοντας στον φίλο που βρήκε το μπελά του με την ελαττωματική συσκευή ότι έχω 2 sim Cosmote + Vodafone και δεν έχω αντιμετωπίσει το παραμικρό πρόβλημα. Δουλεύει ρολόϊ η Vodafone οπότε δεν είναι η εταιρεία το θέμα. Εξ'αρχης τα σημάδια έδειχναν ξεκάθαρα ελαττωματική συσκευή. Θέλω σαν χάρη να μου επιβεβαιώσουν όταν παραλάβουν οι κάτοχοι του 9 pro αν η συσκευή τους έχει την ίδια φοβερή μπαταρία με το 9s! Κρατάω μια μικρή επιφύλαξη μήπως το NFC "τρώει" περισσότερη μπαταρία. Αν κάνει ακριβώς την ίδια διαχείριση με το 9s πάω σφαίρα για παραγγελία 9 pro και πάει προς πώληση το 9s. Οπότε περιμένω εικόνα από κατόχους 9 pro για την μπαταρία για να πράξω ανάλογα.

Υ.Γ(σόρρυ για το σεντόνι αλλά δεν γινόταν αλλιώς)

 

Γενικα δεν τραβαω πολλες φωτογραφιες και βιντεο με το κινητο(εχω μια mirrorless και μια blackmagic για αυτη την δουλεια) αλλα για τα λεφτα του το κινητο εχει φοβερη ποιοτητα και σε stills και σε βιντεο. Σε log (pro mode) ανεβαζει τα shadows (βγαζει θορυβο αλλα το κανεις ευκολα denoise στο post) και δινει μια πολυ καλη δυναμικη περιοχη. Μειονεκτημα ειναι οτι δεν εχει 24p και 25p και οτι βγαζει κατι περιεργα fps (ισως να γινεται με filmic pro) Αλλο μειονεκτημα οτι δεν εχει OIS. Τις φωτο τις RAW με lightroom της φερνεις εκει που θελεις. Με open camera τραβηξα 4Κ 100mbit h265(ισοδυναμει με 200mbit h264) Προσωπικα σε κινητο ειδικα αυτης της κατηγοριας τιμης δεν εχω δει τετοιες δυνατοτητες. Πιστευω με ενα nd φιλτρακι για να μπορεις να εχεις το iso στο 100 και το shutter speed στο 1/50 ή 1/60 θα εχει πολυ καλα αποτελεσματα.

Edited by geozigo
Link to comment
Share on other sites

Γενικα δεν τραβαω πολλες φωτογραφιες και βιντεο με το κινητο(εχω μια mirrorless και μια blackmagic για αυτη την δουλεια) αλλα για τα λεφτα του το κινητο εχει φοβερη ποιοτητα και σε stills και σε βιντεο. Σε log (pro mode) ανεβαζει τα shadows (βγαζει θορυβο αλλα το κανεις ευκολα denoise στο post) και δινει μια πολυ καλη δυναμικη περιοχη. Μειονεκτημα ειναι οτι δεν εχει 24p και 25p και οτι βγαζει κατι περιεργα fps (ισως να γινεται με filmic pro) Αλλο μειονεκτημα οτι δεν εχει OIS. Τις φωτο τις RAW με lightroom της φερνεις εκει που θελεις. Με open camera τραβηξα 4Κ 100mbit h265(ισοδυναμει με 200mbit h264) Προσωπικα σε κινητο ειδικα αυτης της κατηγοριας τιμης δεν εχω δει τετοιες δυνατοτητες. Πιστευω με ενα nd φιλτρακι για να μπορεις να εχεις το iso στο 100 και το shutter speed στο 1/50 ή 1/60 θα εχει πολυ καλα αποτελεσματα.

 

 

我想知道是否有人了解

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

我想知道是否有人了解

Κινεζικα?χχαχχαχαχα θεος!

Ειμαι υπερψειρας σε οτι εχει να κανει με βιντεο και μαλλον μπηκα σε τεχνικες λεπτομερειες που δεν απασχολουν τον περισσοτερο κοσμο.

Το ρεζουμε ειναι παντως οτι γενικα το κινητο ειναι πααααααααααααρα πολυ καλο για τα χρηματα του. Ανελπιστα καλο.

Link to comment
Share on other sites

+1.000 το έχω γράψει κι εγώ μερικές σελίδες πιο πίσω. Εξαιρετικό τηλεφωνάκι
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Κινεζικα?χχαχχαχαχα θεος!

Ειμαι υπερψειρας σε οτι εχει να κανει με βιντεο και μαλλον μπηκα σε τεχνικες λεπτομερειες που δεν απασχολουν τον περισσοτερο κοσμο.

Το ρεζουμε ειναι παντως οτι γενικα το κινητο ειναι πααααααααααααρα πολυ καλο για τα χρηματα του. Ανελπιστα καλο.

 

Φίλε καλαμπούρι κάνω, ειλικρινά βέβαια ο μέσος χρήστης όντως δε γνωρίζει κάτι απο αυτά, αλλά σε κάθε περίπτωση οι πληροφορίες σου είναι expert και φυσικά υπερπολύτιμες, μια χαρά τα εξηγείς!

Να είσαι καλά και να μας διαφωτίζεις με τις γνώσεις σου!

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα μοντέλα της Xiaomi έχουν Global και Global EU. Η πρώτη έχει έκδοση 11.0.8 και η δεύτερη 11.0.3.

Αυτό θέλω να πω, εγώ τουλάχιστον.

 

αα οκ, Ευχαριστώ !!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μόνο το nfc μου λείπει. Στη φόρτιση τι 2.5 ώρες τι 1.5 δε χαλάει και ο κόσμος. Τώρα και σε λίγο καλύτερη κάμερα δε θα έλεγα όχι. Αν είναι όμως κάποιος να πάει στο 6/128 καλύτερα πάει στο pro
Link to comment
Share on other sites

Φίλε καλαμπούρι κάνω, ειλικρινά βέβαια ο μέσος χρήστης όντως δε γνωρίζει κάτι απο αυτά, αλλά σε κάθε περίπτωση οι πληροφορίες σου είναι expert και φυσικά υπερπολύτιμες, μια χαρά τα εξηγείς!

Να είσαι καλά και να μας διαφωτίζεις με τις γνώσεις σου!

 

Ναι βρε το καταλαβα! Γενικοτερα αυτο νομιζω ειναι και το νοημα των φορουμ. Να βοηθαμε ο ενας τον αλλο, κανενας δεν τα ξερει ολα.

Να πω οτι εβαλα και εξωτερικο μικροφωνο (primo em172 ---> ενα πραγματικο κριμενο διαμαντι) με σπλιτερ και ο ηχος ειναι φανταστικος.

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi redmi note 9, 9s, 9 pro και 9 pro max.

1. Τα δύο τελευταία είναι μήπως το ίδιο ακριβώς μοντέλο; Βλέπω και τα δύο με ίδια χαρακτηριστικά κάμερα 64 mp κλπ.

2. Μπορεί κάποιος να κάνει μια αναφορά στην οθόνη του redmi note 9s; Βλέπω σε κάποια βίντεο youtube χειρότερα με διάφορα χρώματα (αναφέρεται) από το redmi note 8 pro.

Επίσης τα χρώματα σε σχέση με redmi note 7 που το έχω ως βασική συσκευή;

Αν κάποιος που έχει πιάσει τα τρία τηλέφωνα αυτά θα ήθελα μια απάντηση. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε ποστ #375 στο ίδιο νήμα μερικές σελίδες πίσω...το 9ς είναι με διαφορά καλύτερο και σε οθόνη και σε κάμερες και σε επεξεργαστή και.. και...

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε σχέση με το redmi N7 που υπάρχει στην οικογένεια επίσης.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα σημερα :yahoo: μετα απο ενα μηνα απο gearbest.

Πρωτο boot πηρα μια κρυαδα, ανοιξε σε fastboot το επανεφερα και απο τοτε ολα καλα, εχω κανει δυο-τρεις επανεκκινησεις.

Πρωτες εντυπωσεις καλες, μεγαλουτσικο, απο βαρος δεν μου δειχνει αυτα που ακουγα σε rewiew και δεν ειμαι και κανενας μπρατσαρας.

Πρωτη επαφη με miui και εχω χαθει :dizzy: θα μου παρει... λιιιγο χρονο να το μαθω. Ειναι και η διαφορα με το προηγουμενο χαοτικη (πεντε χρονια εχει στην πλατη του το jiayu) και τουτο μου φαινεται βουνο, πολλες αγνωστες λεξεις εχει το μενου.

Αυτα προς το παρων θα επανελθω με νεοτερα σε λιγες μερες που θα εχω και καλυτερη εικονα.

 

Κανενα οδηγο για rooting εχουμε? Ειδα οτι εχει αρκετα παιχνιδακια μεσα και θελω να τα σουταρω.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε ποστ #375 στο ίδιο νήμα μερικές σελίδες πίσω...το 9ς είναι με διαφορά καλύτερο και σε οθόνη και σε κάμερες και σε επεξεργαστή και.. και...

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε σχέση με το redmi N7 που υπάρχει στην οικογένεια επίσης.

 

Καλησπέρα, επειδή έχεις ήδη βλέπω και το 9s και το 7αρι, σήμερα το παρήγγειλα από Ελλάδα το 9s με 185€ για την έκδοση 4/64, για τη σύζυγο.

 

Τώρα έχει το RN 6 Pro 3/32, είναι σε όλα καλύτερο το 9s;;

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by topmar

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 9S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...