Jump to content

Samsung Galaxy S20 FE


baggelispr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 ώρες πριν, siberiantiger said:

Έχεις ενεργοποιήσει την εξοικονόμηση δεδομένων.

Sent from my awSoMe-A52s
 

Ευχαριστώ πολύ. 

Edited by bd0718
Link to comment
Share on other sites

Μετά τη τελευταία αναβάθμιση, κάθε πρωί το τηλέφωνο έχει κάνει επανεκκίνηση. Έχει συμβεί σε κανένα άλλο;

Στάλθηκε από το SM-G780G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, saltofx_v said:

Μετά τη τελευταία αναβάθμιση, κάθε πρωί το τηλέφωνο έχει κάνει επανεκκίνηση. Έχει συμβεί σε κανένα άλλο;

Στάλθηκε από το SM-G780G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κανενα προβλημα. Το μοναδικο που μπορω να σκεφτω ειναι μηπως εχεις ενεργοποιησει την αυτοματη επανεκινηση

Screenshot_20220808-012101_Device care.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, saltofx_v said:

Μετά τη τελευταία αναβάθμιση, κάθε πρωί το τηλέφωνο έχει κάνει επανεκκίνηση. Έχει συμβεί σε κανένα άλλο;

Στάλθηκε από το SM-G780G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δυστυχώς και σε μένα το κινητό κάνει πλέον σε τυχαίες στιγμές επανεκκίνηση, χωρίς να έχω ενεργοποιήσει την αυτόματη επιλογή. Στη χειρότερη περίπτωση έφτασε να κάνει δύο επανεκκινήσεις μέσα σε διάστημα 20 λεπτών. Ελπίζω να διορθωθεί με την επόμενη ενημέρωση. 

Samsung Galaxy S20 FE 5G:)

 

«Οι πιο σκοτεινές γωνιές στην Κόλαση είναι φυλαγμένες για εκείνους που διατηρούν την ουδετερότητά τους σε εποχές ηθικής κρισης». - Dante Alighieri

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα λύθηκε ενημερώνοντας όλες τις εφαρμογές συστήματος και κάνοντας επανεκκίνηση.

Στάλθηκε από το SM-G780G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλές γιορτές σε όλους!! Καινούργια αναβάθμιση σήμερα με ενημέρωση ασφαλείας 1 Αυγούστου , για κοιτάξτε.

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, longus said:

Καλημέρα και καλές γιορτές σε όλους!! Καινούργια αναβάθμιση σήμερα με ενημέρωση ασφαλείας 1 Αυγούστου , για κοιτάξτε.

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μέχρι το πρωί που είχα τσεκάρει δεν είχε εμφανιστεί κάτι. Τώρα μόλις ήρθε και σε εμένα.... !!!!!!!!!!

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

φορτιζει καποιος το κινιτο με φορτιστη 25W τωρα το καλοκαιρι; μου φορτιζει σε super fast charging για 3 με 6 % και μετα σταματαει.

με φορτιστη 15w η με απενεργοποιημενη την γρηγορη φορτιση στον 25w  δεν εχω καποιο προβλημα.

εβαλα μια παγοκυστη κατω απο το κινιτο  και φορτισε και σε super fast.

Εχει καποιος αλλο ιδιο προβλημα;

adok13
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cutthroat said:

Όχι ποτέ. Γενικά δε ζεσταίνεται το κινητό. Εκτός άμα κάνω κάτι βαρύ 

Δεν ρωτάω για τη συσκευή. Ούτε εγώ έχω πρόβλημα με θερμοκρασίες. Συγκεκριμένα για τη φόρτιση ρωτάω, αν έχει κάποιος φορτιστή 25 watt και του φορτίζει κανονικά.

adok13
Link to comment
Share on other sites

Ανέφερες ότι έβαλες παγοκυστη για αυτό το είπα. Προφανώς απάντησα γιατί τόσον καιρό το φορτίζω με 25w φορτιστή και δεν είχα ποτέ θέμα 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cutthroat said:

Ανέφερες ότι έβαλες παγοκυστη για αυτό το είπα. Προφανώς απάντησα γιατί τόσον καιρό το φορτίζω με 25w φορτιστή και δεν είχα ποτέ θέμα 

Σευχαριστω πολύ. Επειδή ειμουνα στο δρόμο και έγραφα , δεν διατύπωσα σωστά αυτό που ήθελα και φαίνεται ότι απάντησα απότομα αλλά δεν ισχυει . Απλά στο διευκρινίζω.

adok13
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ανα 2-3 μερες παρατηρω οτι κανει μονο του επανεκκίνηση.  Υπαρχει καπου καμια ρυθμιση που μπορει να πειραχτηκε. Απο τι θυμάμαι δεν πειραξα κατι.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, adok13 said:

Σευχαριστω πολύ. Επειδή ειμουνα στο δρόμο και έγραφα , δεν διατύπωσα σωστά αυτό που ήθελα και φαίνεται ότι απάντησα απότομα αλλά δεν ισχυει . Απλά στο διευκρινίζω.

Καλημέρα κανένα θέμα. Εδώ και 1 χρόνο που είμαι κάτοχος φορτίζω από την 2η βδομάδα που το πήρα με 25watt και δεν είχα ποτέ κάποιο πρόβλημα. Τα 15 είναι πολύ αργά αλλα ίσως είναι καλύτερα για τη ζωή της μπαταρίας. 

11 minutes ago, liverpool89 said:

Το κινητο ανα 2-3 μερες παρατηρω οτι κανει μονο του επανεκκίνηση.  Υπαρχει καπου καμια ρυθμιση που μπορει να πειραχτηκε. Απο τι θυμάμαι δεν πειραξα κατι.

Καλημέρα. Υπάρχει αυτόματη επανακινηση δεν ξέρω άμα την έχεις ενεργοποιησει 

Screenshot_20220831-091536_Settings Suggestions.jpg

Screenshot_20220831-091513_Device care.jpg

Edited by Cutthroat
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Cutthroat said:

Καλημέρα κανένα θέμα. Εδώ και 1 χρόνο που είμαι κάτοχος φορτίζω από την 2η βδομάδα που το πήρα με 25watt και δεν είχα ποτέ κάποιο πρόβλημα. Τα 15 είναι πολύ αργά αλλα ίσως είναι καλύτερα για τη ζωή της μπαταρίας. 

Καλημέρα. Υπάρχει αυτόματη επανακινηση δεν ξέρω άμα την έχεις ενεργοποιησει 

Screenshot_20220831-091536_Settings Suggestions.jpg

Screenshot_20220831-091513_Device care.jpg

Σε ευχαριστώ  για την απαντηση. Οχι δεν το εχω ενεργοποιημενο. Μονο την αυτοματη βελτιστοποιηση. 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ  για την απαντηση. Οχι δεν το εχω ενεργοποιημενο. Μονο την αυτοματη βελτιστοποιηση. 
Και εγώ έχω θέματα με την τελευταία ενημέρωση.... Πολύ απογοητευμένος από το λογισμικό της Samsung

Στάλθηκε από το SM-G780G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

φορτιζει καποιος το κινιτο με φορτιστη 25W τωρα το καλοκαιρι; μου φορτιζει σε super fast charging για 3 με 6 % και μετα σταματαει.
με φορτιστη 15w η με απενεργοποιημενη την γρηγορη φορτιση στον 25w  δεν εχω καποιο προβλημα.
εβαλα μια παγοκυστη κατω απο το κινιτο  και φορτισε και σε super fast.
Εχει καποιος αλλο ιδιο προβλημα;
Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα. Μου κάνει ακριβώς το ίδιο. Θεώρησα ότι κάτι έπαθε ο φορτιστής ή το καλώδιο.
Με 15w φορτιστή δουλεύει εντάξει. Λες να είναι το τελευταίο update?
Μάλλον αυτό φταίει, δεν μπορεί να συμβαίνει το ίδιο και στους δύο.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Alexander_T said:

Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα. Μου κάνει ακριβώς το ίδιο. Θεώρησα ότι κάτι έπαθε ο φορτιστής ή το καλώδιο.
Με 15w φορτιστή δουλεύει εντάξει. Λες να είναι το τελευταίο update?
Μάλλον αυτό φταίει, δεν μπορεί να συμβαίνει το ίδιο και στους δύο.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 

Το κάνει μόνο όταν έχει ζέστη και σε σένα; Με παγοκυστη από κάτω φόρτισε κανονικά. Σημερα σε δωμάτιο με air-condition επίσης φόρτισε κανονικά.σε διπλανό δωμάτιο που το έβαλα χωρίς κλιματισμό κόλλησε.

Μήπως με το update , αντί να φορτίζει πιο αργά όταν έχει ζέστη , όπως κάνουν όλα , τ δικό μας σταματΑει;

Edited by adok13
adok13
Link to comment
Share on other sites

Εγω απο την πρωτη μερα το φορτιζω με τον φορτιστη απο το S10 Lite που ειναι 25W.

Δεν εχω καποιο θεμα μεχρι τωρα.

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Το κάνει μόνο όταν έχει ζέστη και σε σένα; Με παγοκυστη από κάτω φόρτισε κανονικά. Σημερα σε δωμάτιο με air-condition επίσης φόρτισε κανονικά.σε διπλανό δωμάτιο που το έβαλα χωρίς κλιματισμό κόλλησε.
Μήπως με το update , αντί να φορτίζει πιο αργά όταν έχει ζέστη , όπως κάνουν όλα , τ δικό μας σταματΑει;
Εδώ και 10 μέρες που το έκανε φόρτιζα με τον 15w. Σήμερα δοκίμασα με τον 25αρη, φόρτισε περίπου 10% και σταμάτησε, έβγαλα το καλώδιο στο κινητό το γύρισα από την άλλη και το έβαλα να φορτίζει... 100%
Τι να πω, δεν ξέρω τι γίνεται, και δεν έχει ιδιαίτερη ζέστη ούτε το κινητό ζεστάθηκε τόσο.
Και χρησιμοποιώ τον 25w πάνω από χρόνο πάντα super fast charging χωρίς κανένα πρόβλημα.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Alexander_T said:

Εδώ και 10 μέρες που το έκανε φόρτιζα με τον 15w. Σήμερα δοκίμασα με τον 25αρη, φόρτισε περίπου 10% και σταμάτησε, έβγαλα το καλώδιο στο κινητό το γύρισα από την άλλη και το έβαλα να φορτίζει... 100%
Τι να πω, δεν ξέρω τι γίνεται, και δεν έχει ιδιαίτερη ζέστη ούτε το κινητό ζεστάθηκε τόσο.
Και χρησιμοποιώ τον 25w πάνω από χρόνο πάντα super fast charging χωρίς κανένα πρόβλημα.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 

αρα μηπως εχεις καποιο προβλημα εσυ με το port; γιατι εμενα μου το κανει μονο καλοκαιρι και σε ζεστο δωματιο.

adok13
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...