Jump to content

Samsung Galaxy S20 FE


baggelispr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 7/3/2022 at 8:19 ΜΜ, Cutthroat said:

Το samsung pass που το χρησιμοποιείς; για κωδικούς;

 

Ναι για κωδικούς και password εφαρμογών ή σελίδων. Σαν το google smartlock είναι αλλά προτιμώ το pass

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Alexander_T said:

Δε νομίζω να έχει διαφορά, εγώ κάνω update από όπου μου έρθει πρώτο.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 

Δεν έχει διαφορά...... 

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Γραφω γιατί έχω ένα δίλημμα.. Είμαι μεταξύ s20 fe (snap 865) καινούργιο στα 370 και iPhone 11 pro μεταχειρισμένο ενός έτους στα 470. Είχα στο παρελθόν το fe και δυστυχώς το έδωσα λόγω οικονομικών συγκυριών, αλλά παρόλα αυτά ήμουν πάρα πολύ ικανοποιημενος. Από iphone δεν έχω καθόλου εικόνα μιας και δεν είχα ποτέ μου.. Αν κάποιος είχε ή έχει και τα δύο, ας βοηθήσει να βγάλουμε άκρη.. Χαχα 

Πιο πολύ η κάμερα με ενδιαφέρει που από ότι βλέπω σε reviews είναι σχεδόν στα ίδια και τα δύο, με μόνη διαφορά το βίντεο υπέρ του iphone. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
9 ώρες πριν, jeronimo7 said:

Καλησπέρα παιδιά. Γραφω γιατί έχω ένα δίλημμα.. Είμαι μεταξύ s20 fe (snap 865) καινούργιο στα 370 και iPhone 11 pro μεταχειρισμένο ενός έτους στα 470. Είχα στο παρελθόν το fe και δυστυχώς το έδωσα λόγω οικονομικών συγκυριών, αλλά παρόλα αυτά ήμουν πάρα πολύ ικανοποιημενος. Από iphone δεν έχω καθόλου εικόνα μιας και δεν είχα ποτέ μου.. Αν κάποιος είχε ή έχει και τα δύο, ας βοηθήσει να βγάλουμε άκρη.. Χαχα 

Πιο πολύ η κάμερα με ενδιαφέρει που από ότι βλέπω σε reviews είναι σχεδόν στα ίδια και τα δύο, με μόνη διαφορά το βίντεο υπέρ του iphone. 

Σου απάντησα και στο άλλο θέμα που έκανες την ίδια ερώτηση. Επειδή τα topic αυτά δεν είναι για σύγκριση συσκευών, θα ήταν καλύτερο να απευθυνθείς στο σχετικό θέμα και να συνεχίσει εκεί αυτή η συζήτηση... https://myphone.gr/forum/forum/117-επιλογή-συσκευής/

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα , να ρωτησω κατι. Τα τζαμακια του s20fe ειναι ολοιδια με του Α52s ? ρωταω γιατι βρισκω για το α52 τζαμακια χωρις τρυπα στη περιοχη της σελφομακερας ενω για το s20 fe με τρυπα που με εκνευριζει. Οποτε αν ειναι να παρω ενα απο το Α52 να το κουμπωσω. ΑΠλα ρωταω πριν παω μηπως το εχει κανει κανενας απο εδω μεσα. 

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Ειναι παρα πολυ κοντα στις διαατασεις οποτε πιθανον να ταιριαζουν....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Σας έχει τύχει τον τελευταίο καιρό με ενεργοποιημένο το WiFi calling και δε λειτουργία πτησης, να χάνει κλήσεις; 8 μήνες τώρα δεν είχε εμφανίσει κάτι ανάλογο

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, stapd_21 said:

Καλημέρα σε όλους. Σας έχει τύχει τον τελευταίο καιρό με ενεργοποιημένο το WiFi calling και δε λειτουργία πτησης, να χάνει κλήσεις; 8 μήνες τώρα δεν είχε εμφανίσει κάτι ανάλογο

Sent from my SM-G781B using Tapatalk
 

Έχω και εγώ πρόβλημα με wifi calling. Και σε snap  και σε exynos μοντέλα 4g.

Εκεί που μιλάω κόβεται συνεχώς. Δυστυχώς στο σπίτι δεν έχει σήμερα οπότε μόνο μέσω wifi calling επικοινωνούμε. 

Λέτε να τα ρίξω και τα 2 κάνα format ??

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, jimpsar said:

Έχω και εγώ πρόβλημα με wifi calling. Και σε snap  και σε exynos μοντέλα 4g.

Εκεί που μιλάω κόβεται συνεχώς. Δυστυχώς στο σπίτι δεν έχει σήμερα οπότε μόνο μέσω wifi calling επικοινωνούμε. 

Λέτε να τα ρίξω και τα 2 κάνα format ??

και στο iphone μου το κανει τελευταια, αστο μην ειναι προβλημα παροχου

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Στη δουλειά μου χρησιμοποιώ wi-fi calling γιατί δεν έχω καλό σήμα , και τον τελευταίο μήνα έχει ξεσκιστει στις χαμένες κλήσεις. Μιλάμε για 3 στις 4 κλήσεις σχεδόν . Όλα αυτά με Vodafone. Έχω μπει στη διαδικασία να πάω σε what's up γιατί η κατάσταση είναι τραγική.

adok13
Link to comment
Share on other sites

Στη δουλειά μου χρησιμοποιώ wi-fi calling γιατί δεν έχω καλό σήμα , και τον τελευταίο μήνα έχει ξεσκιστει στις χαμένες κλήσεις. Μιλάμε για 3 στις 4 κλήσεις σχεδόν . Όλα αυτά με Vodafone. Έχω μπει στη διαδικασία να πάω σε what's up γιατί η κατάσταση είναι τραγική.
Μη βιαστείς... Με cosmote είμαι εγώ

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, adok13 said:

αρα φταιει η συσκευη;

οχι φταινε οι παροχοι. εχουμε ολοι προβληματα σε ολες τις συσκευες σε ολα τα δικτυα.

Link to comment
Share on other sites

Oneui 4.1 s20 fe 5g
Switzerland csc
Gg Sammy! f870bbea9037566063748e9e979df04f.jpg

My S20 Fe 5g is Awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ✌️ πραγματικά δεν ξέρω άμα αξίζει η μετάβαση στο s21 fe...τόσο καλό παραμένει ακόμη το τηλεφωνάκι (5g) 🙂

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, johnnyman25 said:

Oneui 4.1 s20 fe 5g
Switzerland csc
Gg Sammy! f870bbea9037566063748e9e979df04f.jpg

My S20 Fe 5g is Awesome
 

εχει καποια διαφορα σε animations? Κατι τετοιο νομιζω ειχα διαβασει .

Σε 4g εμας λογικα σε 15+ ημερες το κοβω ..

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονος οτι το G780G λανσαριστηκε με android 11, σημαινει οτι θα παει μεχρι 14? ή θα ακολουθησει το απλο που λανσαριστηκε με 10 και θα παει μεχρι 13?

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Παντα με οτι ερχεται και ποσες αναβαθμισεις ταζει η εταιρια  για το συγκεκριμενο .

Link to comment
Share on other sites

Έσκασε και σε μένα (5g) πριν από λίγο...κατεβαίνει ✌️

Μεγαλούτσικο το 4.1

Screenshot_20220323-102312_Software update.jpg

Screenshot_20220323-101950_Software update.jpg

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Υπέρ σμουθίλα πάλι το εργαλείο, του έκανα φυσικά κι ένα wipe cache partition και ράβει ασύστολα...απολαυστικό πάει το σκάλισμα φουλ 😁😄

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Υπέρ σμουθίλα πάλι το εργαλείο, του έκανα φυσικά κι ένα wipe cache partition και ράβει ασύστολα...απολαυστικό πάει το σκάλισμα φουλ
Πως μπαίνουμε recovery για wipe cache?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κλεινεις το τηλ. Συνδεεις ακουστικα η ubc καλωδιο σε pc και πιεζεις ταυτοχρονα power + volume up μεχρι να μπει.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

On 23/3/2022 at 12:16 ΜΜ, konakis said:

Υπέρ σμουθίλα πάλι το εργαλείο, του έκανα φυσικά κι ένα wipe cache partition και ράβει ασύστολα...απολαυστικό πάει το σκάλισμα φουλ 😁😄

Μετά το update στην 4.1 και πρώτη φορά wipe cache partition όντως το κινητό έχει γίνει ποιο γρήγορο και ποιο smooth φανερή διαφορά στα πρώτα δέκα λεπτά χρήσης. Και σκεφτόμουνα να το αντικαταστήσω με το s21 fe αλλά τώρα άλλαξα γνώμη τέτοια μπαταρία και τέτοια αίσθηση χρήσης δεν την αφήνεις εύκολα.

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Μες στο μυαλό μου είσαι 🤔😁 

Αυτό μονολογούσα κι εγώ πριν λίγο. Πραγματικά φυσάει το έγραψα κι από χθες όπως βλέπεις... είναι όλα εξαιρετικά! Έχω και δύο τρεις όμορφες θήκες Samsung και πραγματικά δεν μου πάει να το αλλάξω προς το παρόν. Κάθε φορά η Σάμμυ χτυπά, ένα χρόνο το έχω και το χαίρομαι καθημερινά. Και το s21 Fe έχει τα γνωστά ατού του με την τιμή που έχει πέσει τώρα ( ακόμη πιο μαζεμένο, μακροχρόνια υποστήριξη ουσιαστικά για τέσσερα χρόνια λίγο καλύτερη οθόνη κλπ) ...θα πάω μια και καλή σε s22+ που το θεωρώ πολύ πιο premium με εξαιρετικά φωτεινή οθόνη σε διαστάσεις ουσιαστικά fe s20.! 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...