Jump to content

Samsung Galaxy S20 FE


baggelispr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
8 ώρες πριν, dimitris15 said:

Δεν φαίνεται να υπάρχει στο site της Spigen.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν φαίνεται να υπάρχει στο site της Spigen.
Υπάρχει παρόμοια άλλης μάρκας;

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους.
Μέχρι στιγμής άψογο τo oneui 4 .
Όλα τρέχουν ρολόι κανένα θέμα.
Αναμένω να δω πως θα πάει η μπαταρία!

My S20 Fe 5g is Awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, athanaso77 said:

Να υπολογίζει και κανα 3ε χαράτσι από τα ΕΛΤΑ, εκτός από την αναμονή!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
26 minutes ago, xetasa said:

Να υπολογίζει και κανα 3ε χαράτσι από τα ΕΛΤΑ, εκτός από την αναμονή!

Σε αυτές τις τιμές δεν παίζει χαράτσι, έχω πάρει τελευταία πάνω από 20 παραγγελίες χωρίς κανένα πρόβλημα. Αλλά και πάλι, κερδισμένος θα είναι ο φίλος σε σχέση με τις εγχώριες τιμές. Η αναμονή ναι… είναι αναπόφευκτη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, athanaso77 said:

Σε αυτές τις τιμές δεν παίζει χαράτσι, έχω πάρει τελευταία πάνω από 20 παραγγελίες χωρίς κανένα πρόβλημα. Αλλά και πάλι, κερδισμένος θα είναι ο φίλος σε σχέση με τις εγχώριες τιμές. Η αναμονή ναι… είναι αναπόφευκτη.

ευτυχως εχω ηδη αυτη https://www.amazon.de/gp/product/B08GY3ZSHW/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 και μπαινει ενα χαρτονομισμα απο κατω αλλα με συρταρακι ειναι πιο βολικο

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

On 2/1/2022 at 3:33 ΜΜ, athanaso77 said:

Σε αυτές τις τιμές δεν παίζει χαράτσι, έχω πάρει τελευταία πάνω από 20 παραγγελίες χωρίς κανένα πρόβλημα. Αλλά και πάλι, κερδισμένος θα είναι ο φίλος σε σχέση με τις εγχώριες τιμές. Η αναμονή ναι… είναι αναπόφευκτη.

Εγώ δυστυχώς, μετά τις αλλαγές, σε 3 δεματάκια από ebay έφαγα χαράτσι 2,5ε στα 2 από τα 3... λοταρία είναι...

ότι θα είναι φθηνότερα και πάλι, σαφώς ισχύει!

Edited by xetasa

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

On 1/1/2022 at 7:35 ΜΜ, johnnyman25 said:

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους.
Μέχρι στιγμής άψογο τo oneui 4 .
Όλα τρέχουν ρολόι κανένα θέμα.
Αναμένω να δω πως θα πάει η μπαταρία!

My S20 Fe 5g is Awesome
 

Καλημέρα johnny. Πως σου φαίνεται η μπαταρία;

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμενετε θαυματα για τη μπαταρια. Η μπαταρια με αναλογα με τον καιρο και το  τροπο φορτισης φθηνει και ενα update δεν μπορει να την κανει καινουργια.

Ειναι 99% θεμα στησιματος και τροπου χρησης του καθενος.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και χρόνια πολλά σε όλους!!
Μια χαρά είναι η μπαταρία του για εμένα, περίπου 4 ώρες sot με 50% υπόλοιπο δεν την λες χάλια...Δύο κάρτες Sim, η μία με χάλια σήμα, συνέχεια παλεύει να βρει σήμα ή έχει μόλις μία γραμμή ( Vodafone ), η δεύτερη Sim έχει πάντα full ( cosmote ). Με λίγα τηλέφωνα, ενεργά wifi και Data συνέχεια , φωτεινότητα στο αυτόματο. Πολύ ικανοποιημένος θα έλεγα...Φυσικά υπάρχουν και τηλέφωνα με καλύτερο sot όπως το Mi10T Pro που είχα πριν το S20 FE αλλά είχε και απαγορευτικό βάρος...Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας...

Στάλθηκε από το SM-G780G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, GMF80 said:

Μην περιμενετε θαυματα για τη μπαταρια. Η μπαταρια με αναλογα με τον καιρο και το  τροπο φορτισης φθηνει και ενα update δεν μπορει να την κανει καινουργια.

Ειναι 99% θεμα στησιματος και τροπου χρησης του καθενος.

Καινούργια προφανώς και όχι. Το ζητούμενο είναι να διατηρηθεί στα ίδια επίπεδα απόδοσης

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά στην παρέα και καλή χρονιά! Πρώτη μέρα με το one Ui 4( android 12) δεν μπορώ φυσικά να έχω άποψη για την μπαταρία, αυτό όμως που είναι οφθαλμοφανέστατο είναι η ομαλότητα της λειτουργίας με full gestures ειδικά στην επιστροφή κλείσιμο και άνοιγμα της αρχικής οθόνης. Επιτέλους ομαλή βελούδινη λειτουργία, ήταν το μοναδικό κομμάτι που έπασχε κατ'εμέ το συγκεκριμένο κινητό. Τώρα όλα άψογα!! Εύγε σαμμυ για άλλη μια φορά... άργησε να την δώσει κάπως όμως άξιζε η αναμονή. Τα υπόλοιπα για την συγκεκριμένη συσκευή τα γνωρίζετε και με το παραπάνω όλοι σας πιστεύω... ουσιαστικά με τα three majors updates και την τετραετή + υποστήριξη η σαμμυ είναι  ουσιαστικά η Apple του Android.

Να αναφέρω επίσης ότι δεν έκανα καθαρή εγκατάσταση και την πέρασα κατευθείαν από πάνω ΟΤΑ φυσικά.

 

Edited by konakis
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, konakis said:

Γεια χαρά στην παρέα και καλή χρονιά! Πρώτη μέρα με το one Ui 4( android 12) δεν μπορώ φυσικά να έχω άποψη για την μπαταρία, αυτό όμως που είναι οφθαλμοφανέστατο είναι η ομαλότητα της λειτουργίας με full gestures ειδικά στην επιστροφή κλείσιμο και άνοιγμα της αρχικής οθόνης. Επιτέλους ομαλή βελούδινη λειτουργία, ήταν το μοναδικό κομμάτι που έπασχε κατ'εμέ το συγκεκριμένο κινητό. Τώρα όλα άψογα!! Εύγε σαμμυ για άλλη μια φορά... άργησε να την δώσει κάπως όμως άξιζε η αναμονή. Τα υπόλοιπα για την συγκεκριμένη συσκευή τα γνωρίζετε και με το παραπάνω όλοι σας πιστεύω... ουσιαστικά με τα three majors updates και την τετραετή + υποστήριξη η σαμμυ είναι  ουσιαστικά η Apple του Android.

Να αναφέρω επίσης ότι δεν έκανα καθαρή εγκατάσταση και την πέρασα κατευθείαν από πάνω ΟΤΑ φυσικά.

 

 Ήρθε και σε ελληνικό!

Edited by stapd_21
Link to comment
Share on other sites

εγω με πορτογαλικο θα περιμενω πολυ μου φαινεται...

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω για ελληνικο (απο Κωτσόβολο).
Downloading τώρα, αργότερα η εγκατάσταση. (να πάρουμε τα 'απαραίτητα ' backup....

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε 5g S20 Fe  μέχρι στιγμής έχει έρθει; Εν τω μεταξύ σε exynos ελληνικό έχει έρθει αναβάθμιση Δεκεμβρίου  σε εμένα με Snapdragon έχει μείνει σε Νοεμβρίου. Με το καλό να μας έρθει λοιπόν το UI 4.0 . Διαβάζω αρκετά καλά πράγματα. 

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε S20 FE 4G Snapdragon 865, όσες φορές και αν έψαξα στον updater δεν μου δίνει καμία αναβάθμιση...μάλλον δεν έχει βγει για το 4G μοντέλο...

Στάλθηκε από το SM-G780G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, longus said:

Πάντως σε S20 FE 4G Snapdragon 865, όσες φορές και αν έψαξα στον updater δεν μου δίνει καμία αναβάθμιση...μάλλον δεν έχει βγει για το 4G μοντέλο...

Στάλθηκε από το SM-G780G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Στα ίδια είμαστε ...

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...