Jump to content

Samsung Galaxy S20 FE


baggelispr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 minutes ago, s_wind said:

Δεν υπαρχει προβλημα μην αγχωνεσαι οπως βλεπεις τις ρυθμισεις ποιο πανω βαλε οπως εχω  το κοκκινο και το μπλε και το πρασινο παιξτο απο την μεση και μπροστα. Και η μεμβρανη να το ψιλοπροκαλει μη την πειραζεις... ολα καλα.

Έφτιαξε αρκετά με αυτή τη ρύθμιση , σευχαριστω πολύ. 

adok13
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για όποιον αγόρασε τις τελευταίες μέρες και πήρε τα ακουστικά δώρο.. 

Το αγόρασα για την σύζυγο από το public (S20 FE 5G) με την επιστροφή και τα ακουστικά δώρο.

Το άνοιξα, πήγα στο samsung members όπως έλεγε, έβαλα το email της με το οποίο είχε ήδη membership (λόγω samsung tablet) και αφού έβαλα τα στοιχεία για ηλικίες κτλ πήγα στα πλεονεκτήματα όπως έλεγαν οι οδηγίες. Εκεί όμως αντί να έχει την προώθηση για τα ακουστικά ώστε να συμπληρώσω στοιχεία και να τα στείλω, μου γράφει απλά "Δεν υπάρχει περιεχόμενο"

Κάποιος που έκανε την διαδικασία, μπορεί να μου πει τι ακριβώς έκανε και αν ξέχασα να κάνω κάτι; Να φταίει που είχε ήδη samsung συσκευή ή παίζει κάτι με την συσκευή από τα public (σφραγισμένη);

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.  Έβαλε κανείς το τελευταίο update του Οκτωβρίου; Μου φαίνεται ακόμα πιο smooth η εμπειρία χρήσης του κινητού. Είναι ιδέα μου άραγε;;; 

Γιαννης. Μ.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

πηρα το s21 plus της γυναικας μου και συγκρινα τις οθονες , το λευκο ειναι ξεθοριασμενο στο s20 fe. επισης πηγα σε ενα καταστημα και το εβαλα διπλα σε ενα Α52s και παλι το λευκο του φαινοταν χαλια. μπηκα και εψαξα στο google και λενε οτι ειναι γενικα ολες οι οθονες της σειρς s20 ετσι.εχουν 40% λιγοτερο μπλε

Edited by adok13
adok13
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.
Μόλις έσκασε και εδώ.
f1e18ee56862e22d46a1dde02793a4fd.jpg

My S20 FE 5G is Awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τελείως απροβλημάτιστη συσκευή (5g στην προκειμένη) ουσιαστικά περιμένουμε τα αναμενόμενα update κάθε μήνα....0 προβλήματα και ο Sd865 σούπερ σε όλα του. 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, konakis said:

Τελείως απροβλημάτιστη συσκευή (5g στην προκειμένη) ουσιαστικά περιμένουμε τα αναμενόμενα update κάθε μήνα....0 προβλήματα και ο Sd865 σούπερ σε όλα του. 

Ισχύει.. το εχω απο τον Γενάρη και ούτε που σκέφτομαι να το αλλάξω. Που άλλαζα σαν τα πουκάμισα συσκευή

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Μία από τα ίδια, φαντάσου δοκίμασα τον Οκτώβριο ταυτόχρονα και το s21u  για δύο εβδομάδες και η πρακτικότητα του fe σε αίσθηση κρατήματος και ευκολίας χρήσης και με το ένα χέρι δεν συγκρίνεται. Εξαιρετικό κινητό. Δεν με βλέπω κι εμένα να το αλλάζω εύκολα... απ'τον Μάρτιο το έχω εγώ πρώτο χέρι φυσικά.

 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2021 at 10:18 ΜΜ, konakis said:

Μία από τα ίδια, φαντάσου δοκίμασα τον Οκτώβριο ταυτόχρονα και το s21u  για δύο εβδομάδες και η πρακτικότητα του fe σε αίσθηση κρατήματος και ευκολίας χρήσης και με το ένα χέρι δεν συγκρίνεται. Εξαιρετικό κινητό. Δεν με βλέπω κι εμένα να το αλλάζω εύκολα... απ'τον Μάρτιο το έχω εγώ πρώτο χέρι φυσικά.

 

ακριβώς έτσι. Πολύ καλό κινητό, συμφωνώ απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

Κανενας λογος αλλαγης συσκευης ειναι πετυχημενη υλοποιηση.

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο μυστήριο λόγο μου φαίνεται πως εδώ και μια βδομάδα που έχω την αναβάθμιση Νοεμβρίου ότι το κινητό πάει πολύ καλύτερα από ότι πριν. Δεν εχω ούτε λαγκ ούτε κρασαρισματα ούτε περίεργες συμπεριφορές που είχα πριν και να είναι unresponsive. Γενικώς η Samsung φαίνεται να το δουλεύει πολύ. Ελπίζω το update για την 12αρα να μην απογοητεύσει. 

 

Θα ήθελα βέβαια γενικά κάτι με 8gb ram και γρήγορο fingerprint 

Edited by Cutthroat
Link to comment
Share on other sites

Όλες οι συσκευές μου τα τελευταία 3 έτη ήταν με 8 GB Ram & 12 το s21 ultra.

Είναι τόσο καλοδουλεμένο το λειτουργικό του όπου πραγματικά όλο αυτό το διάστημα των 8+ μηνών δεν έχω καταλάβει ποτέ την έλλειψη μνήμης ραμ κι όχι μόνο. Είναι πυραυλακι ,ομαλό γρήγορο και σχετικά μαζεμένο σε διαστάσεις και φυσικά ελαφρύ σε βάρος. Άριστο κινητό, μηδέν θερμοκρασίες...αν είχε μια οθόνη π.χ.των 1200+ nits θα το κρατούσα μέχρι όσο αντέχει...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ετσι νιωθω για το S20+. 18 μηνες και παμε για οσο παει... 1100% ευχαριστημενος σε ολα.

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το πάρω. 

Για το 4G με τον Exynos διαβάζω ότι δεν τα πάει καλά με την αυτονομία στην μπαταρία. 

Με τον Snapdragon έχει μεγάλη διαφορά? 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, aviador said:

Σκέφτομαι να το πάρω. 

Για το 4G με τον Exynos διαβάζω ότι δεν τα πάει καλά με την αυτονομία στην μπαταρία. 

Με τον Snapdragon έχει μεγάλη διαφορά? 

Δεν ξέρω να σου απαντήσω συγκριτικά, αλλά η αυτονομία του 5G απλά τα σπάει !!!!!!!!!!!!!!!

Δε γνωρίζω διαφορές στην τιμή και τι είσαι διατεθειμένος να δώσεις σαν extra. Από ότι λένε όμως γενικά, υπάρχει διαφορά στη διαχείριση της μπαταρίας....

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Black Friday... το S20 FE 6/128 στα 429 ευρώ στα γνωστά καταστήματα.
Το πρωί είχαν το 5G στα 483 για 10 λεπτά κυριολεκτικά. Έκανα παραγγελία αμέσως και πρόλαβα την τιμή..

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στον Γερμανό είδα το έχει επίσης 429 αλλά έχει και 15% επιστροφή με κάρτες Eurobank!

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Στον Γερμανό είδα το έχει επίσης 429 αλλά έχει και 15% επιστροφή με κάρτες Eurobank!
Το 4G...

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
On 19/11/2021 at 1:47 ΠΜ, DjTony said:

Το πρωί είχαν το 5G στα 483 για 10 λεπτά κυριολεκτικά. Έκανα παραγγελία αμέσως και πρόλαβα την τιμή..

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 

Το 5G σε αυτή τη τιμή… εννοείται ότι το παίρνεις χωρίς δεύτερη σκέψη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...