Jump to content

Samsung Galaxy S20 FE


baggelispr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το θυμάμαι γι 'αυτό υπερθεμάτισα

Έτσι μόνο στα gestures και όχι πάντα όπως το έγραψα. Μακάρι να το διορθώσει με κάποιο update ,δεν βλέπω κάτι άλλο που να με ενοχλεί , μόνο αυτή η τρύπα πάνω της σελφι κάμερας στο κέντρο... χάθηκε να την έβαζαν δεξιά ή αριστερά να μην είναι στον κεντρικό άξονα στην θέαση βίντεο ειδικά αν ήταν κάτω θα ήταν πολύ πολύ πιο καλά δεν πάει το μάτι έτσι εύκολα σε αντίθεση με εκεί που είναι σε οριζόντια κλήση η συσκευή το μάτι πάει κατευθείαν διότι βρίσκεται στην μέση του κάθετου άξονα στα αριστερά... Και η μπαταρία του αρκετά καλή!

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Πήρα πριν λίγες μέρες το κινητό και ψάχνω για θήκη. Αυτή που πήρες είναι από αυτές που μ' ενδιαφέρουν.

  1. Προστατεύει καλά;
  2. Κάνει πολύ ογκώδες το κινητό;
  3. Δουλεύει το μαγνητικό κλείσιμο;
  4. Καμιά ιδέα τι διαφορά έχει με αυτή;

 

Λοιπόν το κάνει πολύ ογκώδες τελικά...πάλι καλά που έκανε μόλις 9 ευρώ. Κλείνει καλά μαγνητικά και φαίνεται να το προστατεύει. Θα την κρατήσω για να υπάρχει και θα ψάξω κάτι σε πιο λεπτό για όταν...θα μας αφήσουν να βγούμε έξω :lol::lol:

 

Έχετε βρει 25W ασύρματο φορτιστή μήπως;

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Η μαμά ζελατινα κόβει πολύ ευκρίνεια και χρώματα η μου φαίνεται?

Για πείτε όσοι την βγάλατε.

 

My S20 FE 5G Is Awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με του Mi 10 T έχει πολύ πιο καλή αίσθηση. Όσον αφορά όμως αυτό που ρωτάς σίγουρα υπάρχει διαφορά! Νομίζω σε μερικές σελίδες πιο πίσω είχε αναφερθεί από δυο άλλα μέλη που την είχαν αφαιρέσει. Edited by konakis
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα αυτή την θήκη χθες στα 3.90 και μόλις έκανα παραγγελία και το γυαλί της spigen.

Η θήκη είναι φοβερή παιδιά

Link θήκης pls;

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπόν το κάνει πολύ ογκώδες τελικά...πάλι καλά που έκανε μόλις 9 ευρώ. Κλείνει καλά μαγνητικά και φαίνεται να το προστατεύει.

Thanks. Γλίτωσα το δεκάρικο.

...lost in translation...
Link to comment
Share on other sites

@evankouros

Wtf.

Την βγάλανε.

Από phoneclub την πήρε η γυναίκα μου Θεσσαλονίκη Αριστοτέλους.

 

My S20 FE 5G Is Awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγω φοραω την nilkin Super Frosted.Βασικα αυτην παιρνω σε ολα τα κινητα που εχω.Μ αρεσει γιατι ειναι παρα πολυ λεπτη σαν να μην φορας θηκη και προεξεχει στην καμερα για προστασια οχι παρα πολυ αλλα κατα 1 με 2 χιλιοστα

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Και εγω φοραω την nilkin Super Frosted.Βασικα αυτην παιρνω σε ολα τα κινητα που εχω.Μ αρεσει γιατι ειναι παρα πολυ λεπτη σαν να μην φορας θηκη και προεξεχει στην καμερα για προστασια οχι παρα πολυ αλλα κατα 1 με 2 χιλιοστα
Καλημέρα.

Είναι τόσο καλη ε?

 

My S20 FE 5G Is Awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγω φοραω την nilkin Super Frosted.Βασικα αυτην παιρνω σε ολα τα κινητα που εχω.Μ αρεσει γιατι ειναι παρα πολυ λεπτη σαν να μην φορας θηκη και προεξεχει στην καμερα για προστασια οχι παρα πολυ αλλα κατα 1 με 2 χιλιοστα

 

Το wireless σου λειτουργεί οκ με την θήκη; Βλέπω έχει και μια ακόμα με πορτάκι για την κάμερα η nillkin, που ίσως δεν είναι κακή ιδέα

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχω τον ασύρματο φορτιστη 55W της Xiaomi και η φόρτιση γίνετια άμεσα και ταχύτατα και με τις δύο θήκες,

 

----- προσθήκη μηνύματος 109 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η ασύρματη φόρτιση λειτουργεί κανονικά;

 

Έχω τον ασύρματο φορτιστή 55W της Xiaomi και δουλεύει άμεσα κια ταχύτατα κια με τις δύο θήκες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Mπορεις να ανεβασεις μια φωτο με την Super Frosted φορεμενη να την δω?

Σκεφτομαι να την παρω!

 

Σε ευχαριστω πολυ!

 

Δεν έχω δυστυχώς τρόπο να φωτογραφίσω το κινητό αλλά μπορώ να σου κάνω πλήρη περιγραφή.

Τις θήκες της Nillkin τις φοράω από το S4 και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Τοποθετούνται πανεύκολα.

Είναι λεπτές. Προεξέχουν ελάχιστα χιλιοστά από την οθόνη και πίσω στην κάμερα.

Η Frosted έχει απίστευτη αίσθηση όταν την κρατάς.

Είναι από σκληρό πλαστικο΄, αλλά το texture που υπάρχει πίσω και στο πλάι δεν παίζονται.

Η ίδια σε διαστάσεις έιναι και η άλλη μόνο που το πλαινό πλάισιο είνια soft και το texture πισω είναι ύφασμα κανονικό!

Η αλήθεια είναι ότι από τότε που φόρεσα αυτήν την Frosted την έχω στο συρτάρι.

Μέχρι και το S9+ έιχα και Spigen.

Τώρα παοφάσισα να πάρω μονο Nillkin κια δεν το έχω μετανιώσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχω τον ασύρματο φορτιστη 55W της Xiaomi και η φόρτιση γίνετια άμεσα και ταχύτατα και με τις δύο θήκες,

 

H ασύρματη φορτίζει γρήγορα με αυτόν τον φορτιστή;

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω φοραω την nilkin Super Frosted.Βασικα αυτην παιρνω σε ολα τα κινητα που εχω.Μ αρεσει γιατι ειναι παρα πολυ λεπτη σαν να μην φορας θηκη και προεξεχει στην καμερα για προστασια οχι παρα πολυ αλλα κατα 1 με 2 χιλιοστα
Είναι καλή θήκη αλλά επειδή είναι λεπτή και σκληρή δεν έχει αρκετή απορρόφηση ενέργειας σε ενδεχόμενη πτώση.. Απο ομορφιά σκίζει πάντως

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχεις κάνεις Vodafone cu που να δουλεύει το 5g?

Επίσης ενώ έχω ενεργοποιήμενο το volte και το vowifi δεν μου βγαζει τα εικονίδια στο status bar.

Εννοείται ότι είναι ενεργοποίημενη η υπηρεσία.

 

My S20 FE 5G Is Awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι λειτουργεί στην Vodafone... για κάνε δοκιμή ενώ μιλάς στην γραμμή το δίκτυο παραμένει σε ένδειξη 4g,4g+ ? Αν ναι είσαι κομπλέ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Περισσότερα και αναλυτικότερα δες εδώ:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=459578&page=140

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

H ασύρματη φορτίζει γρήγορα με αυτόν τον φορτιστή;

 

Ναι κανονικά, δεν την έχω μετρήσει βέβαια αλλά είναι γρήγορη! Αν όμως ενδιαφέρεσαι για την αγορα του φορτιστή πρέπει να αγοράσεις καλώδιο για την πρίζα με περισσότερα W. Εγώ αγόρασα ένα 65W της BASEUS και δουλεύει μια χαρα.

Επίσης έιναι αθόρυβος.

Edited by xs_creative
Link to comment
Share on other sites

Έτσι λειτουργεί στην Vodafone... για κάνε δοκιμή ενώ μιλάς στην γραμμή το δίκτυο παραμένει σε ένδειξη 4g,4g+ ? Αν ναι είσαι κομπλέ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Περισσότερα και αναλυτικότερα δες εδώ:

 

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=459578&page=140

Στο 7 pro το εμφάνιζε κανονικά το σήμα volte.. Πολύ περίεργο.

 

Στάλθηκε από το SM-T500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά, δεν την έχω μετρήσει βέβαια αλλά είναι γρήγορη! Αν όμως ενδιαφέρεσαι για την αγορα του φορτιστή πρέπει να αγοράσεις καλώδιο για την πρίζα με περισσότερα W. Εγώ αγόρασα ένα 65W της BASEUS και δουλεύει μια χαρα.

Επίσης έιναι αθόρυβος.

 

Σε ευχαριστώ ;-)

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα το γυαλί της spigen..

Πέρα από το ότι έκανα μια ώρα να το περάσω επακριβώς να ειναι κεντραρισμενο παντού, κάμερα πάνω κάτω πλαϊνά και να μην έχει και κοκο σκόνης από κάτω παρατήρησα έξω στον ήλιο έχει κυκλικές αραχνιες παντού επάνω το γυαλί.....

Μέσα στο σπίτι δεν φαίνεται.

Επίσης τρώει μισό χιλιοστο από οθόνη δεξιά και αριστερά.

Ανεπαίσθητο άλλο τρώει.

Έχει λίγο σαν 3d effect.

Προσωπικά δεν μου άρεσε....

 

My S20 FE 5G Is Awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Το περίμενα για αυτό και δεν το έχω βάλει και αγοράσει φυσικά. Σε ευχαριστώ που το μοιράστηκες...εγώ το έχω με την εργοστασιακή μεμβράνη η οποία έχει πολύ καλή υφή και αίσθηση. Σίγουρα κάτι κόβει όμως δεν την βγάζω προς το παρόν...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το περίμενα για αυτό και δεν το έχω βάλει και αγοράσει φυσικά. Σε ευχαριστώ που το μοιράστηκες...εγώ το έχω με την εργοστασιακή μεμβράνη η οποία έχει πολύ καλή υφή και αίσθηση. Σίγουρα κάτι κόβει όμως δεν την βγάζω προς το παρόν...
Η υφή της εργοστάσιακης μεμβράνης είναι πολύ χάλια.

Επίσης κόβει ποιότητα από την οθόνη.

Και το καταλαβαίνεις με το που βάλεις το γυαλί.

Δεν υπάρχει σύγκριση λέμε.

 

 

My S20 FE 5G Is Awesome

Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μερικές φώτος από το γυαλί σοκ λέμε...

Τους έστειλα τις φωτός και θα με στείλουν καινούριο δωρεάν εννοείται

Καλήμερα.

 

 

My S20 FE 5G Is Awesome

675a9bd22ebca59f1441358e90a428da.jpgecc167741a6a1e434b2067dd8411906e.jpg

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20 FE

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...