Jump to content

Samsung Galaxy S20 FE


baggelispr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας, ηθελα να ρωτησω αυτους που εχουν την εκδοση 5g με τον snapdragon, εχει ραδιο η συσκευη?
Δυστυχώς δεν έχει

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα το ίδιο! :clap:

 

(σήμερα μου έστειλαν mail οτι εντος 10 εργάσιμων ημερών θα παραλάβω τα buds που ηταν στην προσφορά.. για να δούμε)

Εδώ πήγαινε η απάντηση!

Edited by pantius12
If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα το ίδιο! :clap:

 

(σήμερα μου έστειλαν mail οτι εντος 10 εργάσιμων ημερών θα παραλάβω τα buds που ηταν στην προσφορά.. για να δούμε)

Εδώ πήγαινε η απάντηση!

 

Καλημέρα. Πότε είχες κάνει το claim για τα ακουστικά, εάν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

Μια επιβεβαίωση... Δεν έχουμε εγγραφή κλήσης, σωστά? Λόγω πνευματικών δικαιωμάτων?

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μια ερωτηση εσεις που λαβατε το one ui 3.1 οταν κανετε power on την συσκευη σας εχει αλλαξει το ονομα του μοντελου που εμφανιζε και εχει μπει μονο το samsung galaxy η παραμενει...
Link to comment
Share on other sites

Μια επιβεβαίωση... Δεν έχουμε εγγραφή κλήσης, σωστά? Λόγω πνευματικών δικαιωμάτων?

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μια απάντηση ρε παίδες παρακαλώ, μια απλή ερώτηση εκανα.

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πότε είχες κάνει το claim για τα ακουστικά, εάν επιτρέπεται;

 

 

Καλησπέρα. 30 Ιανουάριου έκανα το claim και παρέλαβα e-mail ότι η καταχώρηση των στοιχείων μου ολοκληρώθηκε επιτυχώς!

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Μια απάντηση ρε παίδες παρακαλώ, μια απλή ερώτηση εκανα.

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν εχουμε εγγραφη κλησης.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. 30 Ιανουάριου έκανα το claim και παρέλαβα e-mail ότι η καταχώρηση των στοιχείων μου ολοκληρώθηκε επιτυχώς!

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Είχα και τα δυο. Για μένα το oneplus ανώτερο σε όλα , ειδικά σε θέμα οθόνης , εκτός από τα δίκτυα. Το έδωσα το oneplus γιατί το vowifi του δεν δούλευε σωστά.

 

Μπορεις να με βοηθησεις λιγο φιλε μου γιατι κ εγω αναμεσα σε 20FE ειμαι και 8Τ.

Απο καμερα κυριως εχουν μεγαλες διαφορες?

 

Κυριως αυτο με ενδιαφερει, παιχνιδια δεν παιζω, απλα σερφαρω οπως ολος ο κοσμος, κανα βιντεο κτλ

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να με βοηθησεις λιγο φιλε μου γιατι κ εγω αναμεσα σε 20FE ειμαι και 8Τ.

Απο καμερα κυριως εχουν μεγαλες διαφορες?

 

Κυριως αυτο με ενδιαφερει, παιχνιδια δεν παιζω, απλα σερφαρω οπως ολος ο κοσμος, κανα βιντεο κτλ

 

Αν σε ενδιαφερει κυριως καμερα δε κοιτας το 8Τ. Οσα reviews κι αν διαβασεις κι οσες κριτικες κι απο κατοχους το ιδιο πραγμα λενε ολοι. Με gcam τα παει καλυτερα καπως. Αλλα ο φακος που φοραει ειναι 2ετιας πισω. Βεβαια και παιχνιδια να παιζεις το FE με τον snap ιδια αποδοση εχει. Εκτος της καμερας παρα πολυ καλη συσκευη το 8Τ επισης.

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!

 

Παρακαλώ! Έχεις κάνει νωρίτερα εσύ και δεν έχεις παραλάβει ακόμα τίποτα;

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Σταμάτησε η αναβάθμιση σε UI 3.1 λόγω προβλημάτων. Σε εμένα δεν είχε έρθει καν ειδοποίηση.

 

https://www.gsmarena.com/samsung_pulls_the_stops_of_the_galaxy_s20_fes_one_ui_31_update-news-47724.php

Link to comment
Share on other sites

Το εχω απο προχθες στα χερια μου,και οσα καλα εχω διαβασει για την συγκεκριμενη συσκευη ανταποκρινονται πληρως στην πραγματικοτητα!:up:
SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Σταμάτησε η αναβάθμιση σε UI 3.1 λόγω προβλημάτων. Σε εμένα δεν είχε έρθει καν ειδοποίηση.

 

https://www.gsmarena.com/samsung_pulls_the_stops_of_the_galaxy_s20_fes_one_ui_31_update-news-47724.php

 

Εγώ έκανα την αναβάθμιση αλλά δεν βλέπω κάτι περίεργο. Έχει κάποιος παρατηρήσει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την αναβάθμιση αλλά δεν βλέπω κάτι περίεργο. Έχει κάποιος παρατηρήσει κάτι;

 

ίσως battery drain εγώ , Θα το δω και τις επομενες ημέρες

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!

Έγινα και εγώ κάτοχος του FE 5G τον προηγούμενο μήνα, και είμαι είμαι πολύ ευχαριστημένος από το κινητό! :wink:

 

Εμένα δεν μου βγήκε ειδοποίηση για την 3.1, οπότε αναμένουμε να δούμε..

 

Ωραίος ο ΟΤΕ το έβαλε στα 5G και είδα κάτι ταχύτητες ~800 Mpbs στα τεστ!! :up:

 

Από χθες μάλιστα είδα ότι το έβαλε στα 5G και η Vodafone!

https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/smartphones-axesouar/smartphones/samsung-mblph-sam-glx-s20fe128gb5gdsbluev/p-127170/?m_source=tile&m_medium=banners&m_name=20201217-giga-5g

αλλά ακόμη δεν είδα ένδειξη 5G..

 

Ας το τσεκάρει και κάποιος άλλος, ιδίως αυτοί που βάλανε την 3.1,

γιατί κάποιος έλεγε ότι πρέπει να πάρει κάποια αναβάθμιση το κινητό για το 5G της Vodafone.. :confused:

Θα έπρεπε να είχε κάποιο SMS για το 5G και η Vodafone..

 

* Έλαβα και το δωράκι από την Samsung!

Εξαιρετικά! :up:

Edited by Akis2021
Link to comment
Share on other sites

Παίδες κάπου είχα δει για υπενθύμιση ημερολογίου, ότι μπορείς να ρυθμίσεις να σου ερχεται και μεηλ, αλλά δεν μπορώ να το ξανά βρω, ξερει κάποιος κάτι?

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!

Έγινα και εγώ κάτοχος του FE 5G τον προηγούμενο μήνα, και είμαι είμαι πολύ ευχαριστημένος από το κινητό! :wink:

 

Εμένα δεν μου βγήκε ειδοποίηση για την 3.1, οπότε αναμένουμε να δούμε..

 

Ωραίος ο ΟΤΕ το έβαλε στα 5G και είδα κάτι ταχύτητες ~800 Mpbs στα τεστ!! :up:

 

Από χθες μάλιστα είδα ότι το έβαλε στα 5G και η Vodafone!

https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/smartphones-axesouar/smartphones/samsung-mblph-sam-glx-s20fe128gb5gdsbluev/p-127170/?m_source=tile&m_medium=banners&m_name=20201217-giga-5g

αλλά ακόμη δεν είδα ένδειξη 5G..

 

Ας το τσεκάρει και κάποιος άλλος, ιδίως αυτοί που βάλανε την 3.1,

γιατί κάποιος έλεγε ότι πρέπει να πάρει κάποια αναβάθμιση το κινητό για το 5G της Vodafone.. :confused:

Θα έπρεπε να είχε κάποιο SMS για το 5G και η Vodafone..

 

* Έλαβα και το δωράκι από την Samsung!

Εξαιρετικά! :up:

 

Τα άσπρα σου έστειλαν; :worry:

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Ναι, είχα δει και το δελτίο τύπου της Samsung για το δώρο..

Νομίζω μόνο άσπρα έλεγε.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20 FE

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...