Jump to content

Samsung Galaxy S20 FE


baggelispr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το θέμα με τις touch λύθηκε παιδιά;

 

Με αφορμή το μνμ σου έκανα σήμερα το τεστ (

)

(Πρεπει να δεις το link που εβαλα για να καταλάβεις το πρόβλημα και αυτο που θα σου γράψω.)

 

1ο Τεστ. Ταυτόχρονα με τα 2 δάχτυλα στην οθόνη τραβόντας απο κάτω προς τα πανω δεν βγαίνει το πρόβλημα

2ο τεστ. Το ενα δάκτυλο μετα το αλλό σε αργό ρυθμό δεν βγαινει το προόβλημα. Αυξάνοντας όμως ταχύτητα και κάνοντας πολυ γρήγορα το πρόβλημα το αναπαρήγαγα.

Η αλήθεια είναι σε καθημερινή χρήση δεν εχω παρατηρήσει τίποτα αλλα και δεν έχω προλάβει να πάιξω και κανενα παιχνίδι που χρειάζεται γρήγορες κινήσεις με τα 2 δάχτυλα (δεν είμαι πολύ φαν σε αυτα). Δοκίμασα με τον τεστερ αντίστοιχες κινήσεις παιχνιδίων μου φάνηκαν όλα ΟΚ.Παρόλα αυτά αν έχει κάποιος καμια πρόταση σε παιχνίδι που μπορει να βγεί το πρόβλημα ας το γράψει το παιχνίδι να το κατεβάσω να το δοκιμάσω.

Σε Pinch to zoom κινήσεις επίσης δεν βγήκε το πρόβλημα.

Edited by mmathiou
Link to comment
Share on other sites

Εχω ορίσει να ξεκλειδώσω το κινητό με face unlock +δακτυλικο αποτυπωμα (δουλεύουν μια χαρά) . Εάν αφήσω σε απραξία την συσκευή για αρκετές ώρες όταν πάω να ξεκλειδώσω μου ζητάει pin για unlock (δεν έχει κάνει επανεκκίνηση! ) . Είναι φυσιολογικό η χρειάζεται κάποια ρύθμιση; Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή το μνμ σου έκανα σήμερα το τεστ (
)

(Πρεπει να δεις το link που εβαλα για να καταλάβεις το πρόβλημα και αυτο που θα σου γράψω.)

 

1ο Τεστ. Ταυτόχρονα με τα 2 δάχτυλα στην οθόνη τραβόντας απο κάτω προς τα πανω δεν βγαίνει το πρόβλημα

2ο τεστ. Το ενα δάκτυλο μετα το αλλό σε αργό ρυθμό δεν βγαινει το προόβλημα. Αυξάνοντας όμως ταχύτητα και κάνοντας πολυ γρήγορα το πρόβλημα το αναπαρήγαγα.

Η αλήθεια είναι σε καθημερινή χρήση δεν εχω παρατηρήσει τίποτα αλλα και δεν έχω προλάβει να πάιξω και κανενα παιχνίδι που χρειάζεται γρήγορες κινήσεις με τα 2 δάχτυλα (δεν είμαι πολύ φαν σε αυτα). Δοκίμασα με τον τεστερ αντίστοιχες κινήσεις παιχνιδίων μου φάνηκαν όλα ΟΚ.Παρόλα αυτά αν έχει κάποιος καμια πρόταση σε παιχνίδι που μπορει να βγεί το πρόβλημα ας το γράψει το παιχνίδι να το κατεβάσω να το δοκιμάσω.

Σε Pinch to zoom κινήσεις επίσης δεν βγήκε το πρόβλημα.

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλο με τα παραπάνω.

Σαν touch δεν έχω κανένα θέμα .

Έκανα και εγώ το test και έχω ακριβώς τα ίδια αποτελέσματα.

Εμένα δεν μου δείχνει τόσο μεγάλη απόκλιση σε γρήγορο ρυθμό στο test όσο στο test του βίντεο και σε καθημερινή γενική χρήση είναι απροβλημάτιστο.

Σίγουρα σε σύγκριση με το plus το touch του είναι πιο ευαίσθητο αλλά χωρίς λάθη σε σημείο να προβληματίζει.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση να κανω το δικτυο που πρεπει να ναι αυτοματο 5g η 4g/3g?Γιατι το γυρισα σε 4g/3g με την λογικη αφουν δεν υπαρχει 5g και για μην ψαχνει αλλα βλεπω εχω χειροτερο σημα

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ το s20 fe αν το δώσουν σε καλή προσφορά την Black Friday. Ξέρει κανείς αν μπορώ να το αγοράσω από τον Κωτσοβολο με αντικαταβολή και να πληρώσω με μετρητά οταν μου το φέρει ο κουριερ στο σπίτι?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ το s20 fe αν το δώσουν σε καλή προσφορά την Black Friday. Ξέρει κανείς αν μπορώ να το αγοράσω από τον Κωτσοβολο με αντικαταβολή και να πληρώσω με μετρητά οταν μου το φέρει ο κουριερ στο σπίτι?

Δεν ξέρω για Black Friday αλλα έτσι το αγόρασα από Κωτσοβολο ..με αντικαταβολή και πληρωμή με μετρητά οταν μου το έφερε ο κουριερ στο σπίτι

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση να κανω το δικτυο που πρεπει να ναι αυτοματο 5g η 4g/3g?Γιατι το γυρισα σε 4g/3g με την λογικη αφουν δεν υπαρχει 5g και για μην ψαχνει αλλα βλεπω εχω χειροτερο σημα

 

Και εγώ το γύρισα σε 4G/3G. Όπως γράφεις δεν υπάρχει λόγος να βάζεις το modem να ψάχνει για δίκτυο που δεν υπάρχει. Σπατάλη ενέργειας (έστω και μικρής)...

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχω ορίσει να ξεκλειδώσω το κινητό με face unlock +δακτυλικο αποτυπωμα (δουλεύουν μια χαρά) . Εάν αφήσω σε απραξία την συσκευή για αρκετές ώρες όταν πάω να ξεκλειδώσω μου ζητάει pin για unlock (δεν έχει κάνει επανεκκίνηση! ) . Είναι φυσιολογικό η χρειάζεται κάποια ρύθμιση;

 

Και εμενα το κάνει αυτό , δεν έχω βάλει Face Unlock , αλλά Smart Unlock με το ρολοί μου. Το οποίο γενικά το κράταει ξεκλείδωτο αλλά αν το αφήσω αρκετή ώρα ζητάει PIN ή δακτυλικό αποτύπωμα.

Να σου πώ την αλήθεια δεν το εχώ ψάξει αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος οτί είναι ρύθμιση (κάπου θα είναι χωμένο) αλλά δεν με πειράζει και τόσο να το ψάξω...έχω τόσα πολλά που δεν έχω άκομα ανακαλύψει (χθες έπαιζα με το DεX φοβερό, όπως οτι χειρίζομαι την τηλεόραση μου (Samsung) φωνητικά μέσω bixby και smartthings, κάτι που δεν κάνει το Google now, επίσης φοβερο ) οπότε όπως καταλαβαίνεις η συγκεκριμένη ρύθμιση πάει αρκετά χαμηλά σε σχέση με τι έχω να κάνω/μάθω ακόμα στο τηλέφωνο.

 

Ίσως αν ρωτήσεις στο forum to S20+ να ξέρουν να σου πούν μια και έχουν το ίδιο software στο τηλεφώνο τους και κάποιος να το έχει βρει.

 

PS. Το software της Samsung πραγματικά δεν παίζεται και είναι ο λόγος που πήρα το S20FE 5G (μαζί με τον Snapdragon) απο το να πάω σε άλλη μάρκα Πχ OnePlus.

Edited by mmathiou
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το γύρισα σε 4G/3G. Όπως γράφεις δεν υπάρχει λόγος να βάζεις το modem να ψάχνει για δίκτυο που δεν υπάρχει. Σπατάλη ενέργειας (έστω και μικρής)...

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Και εμενα το κάνει αυτό , δεν έχω βάλει Face Unlock , αλλά Smart Unlock με το ρολοί μου. Το οποίο γενικά το κράταει ξεκλείδωτο αλλά αν το αφήσω αρκετή ώρα ζητάει PIN ή δακτυλικό αποτύπωμα.

Να σου πώ την αλήθεια δεν το εχώ ψάξει αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος οτί είναι ρύθμιση (κάπου θα είναι χωμένο) αλλά δεν με πειράζει και τόσο να το ψάξω...έχω τόσα πολλά που δεν έχω άκομα ανακαλύψει (χθες έπαιζα με το DεX φοβερό, όπως οτι χειρίζομαι την τηλεόραση μου (Samsung) φωνητικά μέσω bixby και smartthings, κάτι που δεν κάνει το Google now, επίσης φοβερο ) οπότε όπως καταλαβαίνεις η συγκεκριμένη ρύθμιση πάει αρκετά χαμηλά σε σχέση με τι έχω να κάνω/μάθω ακόμα στο τηλέφωνο.

 

Ίσως αν ρωτήσεις στο forum to S20+ να ξέουν αν σου πούν μια και έχουν το ίδιο software στο τηλεφώνο τους και κάποιος να το έχει βρει.

 

PS. Το software της Samsung πραγματικά δεν παίζεται και είναι ο λόγος που πήρα το S20FE 5G (μαζί με τον Snapdragon) απο το να πάω σε άλλη μάρκα Πχ OnePlus.

Ευχαριστώ ,το βρήκα . Τελικά έτσι δουλεύει ! Κάθε 4 ώρες εάν δεν "δουλευεις" το κινητό σου ζητάει pin για να ξεκλειδώσεις ! Για περαιτέρω ασφάλεια . Δεν υπάρχει κάποια ρύθμιση !

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα κι εδω..

Σε κανα 2μηνο περιπου θα χρειαστω νεα συσκευη διοτι το S20+ θα παει στην συζυγο (ερωτας με την καμερα κλπ..)

Γενικα ειμαι πολυ ικανοποιημενος απο τη συσκευη (δεν εχω κανενα απολυτως drain σε Stand by) και βγαζω πολυ ευκολα την μερα (δεν μου ειναι απαραιτητο πανω απο 3 ωρες οθονη την μερα).

Κοιταζω 2 συσκευες ως τωρα μια εκ των οποιων ειναι το FE 5G για να δω επιτελους και την τεραστια διαφορα του exynos vs snap και ακομα καλυτερα επειδη θα εχω και τις 2 συσκευες πρακτικα στη κατοχη μου. ( η αλλη συσκευη που κοιταζω ειναι το Oneplus 8T)

Ερωτηση τωρα.. στο FE οταν παιζει απο μεσαια ενταση και πανω το ηχειο καθως και σε ανοιχτη συνομιλια υπαρχει το ελαφρυ "τρεμουλο/δονηση" πισω στη πλατη επισης?

Εχει κανει καποιος μεταβαση απο το δικο μου για να τονισει τις οποιες διαφορες? η οθονη ειναι η μια διαφορα σιγουρα αλλα οκ και παλι μια χαρα θα ειναι και το FE. Γενικα οτι ειναι amoled δε το φοβαμαι.

Αυτο που κυριως με "χαλαει" ειναι τα 6gb RAM.. foul σ αυτο το ευρος τιμης..

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για Black Friday αλλα έτσι το αγόρασα από Κωτσοβολο ..με αντικαταβολή και πληρωμή με μετρητά οταν μου το έφερε ο κουριερ στο σπίτι

 

αχα. οκ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλά γιατί δεν κοιτάς στο site του Κωτσόβολου; Ό,τι και να πούμε εμείς εκεί θα βρεις την πιο αξιόπιστη απάντηση.

 

https://www.kotsovolos.gr/tropoi-pliromis

 

Υποστηρίζει πάντως αντικαταβολή, άρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τα ζητήματα υπερθέρμανσης, οθόνης και απόδοσης που αναφέρονται στο συγκεκριμένo review του S20 FE 4G με Exynos να υποθέσω ότι αφορούν και το 5G με τον Snap 865 ή όχι;

 

https://www.firstpost.com/tech/reviews/samsung-galaxy-s20-fe-review-a-feature-packed-flagship-that-fumbles-with-the-basics-8981451.html

 

Είναι ανάγκη να κάνω την παραγγελία άμεσα και ενώ ήμουν έτοιμος να το χτυπήσω με έκανε να σκέφτομαι το S20+ το συγκεκριμένο review. Επίσης θα το πάρω από Ελλάδα αλλά θα φύγει για εξωτερικό αμέσως, θα μπορώ να το πάω σε Samsung άλλης ευρωπαικής χώρας για πιθανά ζητήματα ή πρέπει να γίνει μεσω του μαγαζιού που αγοράστηκε;

 

Ευχαριστώ!

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τα ζητήματα υπερθέρμανσης, οθόνης και απόδοσης που αναφέρονται στο συγκεκριμένo review του S20 FE 4G με Exynos να υποθέσω ότι αφορούν και το 5G με τον Snap 865 ή όχι;

 

https://www.firstpost.com/tech/reviews/samsung-galaxy-s20-fe-review-a-feature-packed-flagship-that-fumbles-with-the-basics-8981451.html

 

Είναι ανάγκη να κάνω την παραγγελία άμεσα και ενώ ήμουν έτοιμος να το χτυπήσω με έκανε να σκέφτομαι το S20+ το συγκεκριμένο review. Επίσης θα το πάρω από Ελλάδα αλλά θα φύγει για εξωτερικό αμέσως, θα μπορώ να το πάω σε Samsung άλλης ευρωπαικής χώρας για πιθανά ζητήματα ή πρέπει να γίνει μεσω του μαγαζιού που αγοράστηκε;

 

Ευχαριστώ!

 

Πανευρωπαϊκή εγγύηση έχεις οπότε από την στιγμή που και τα δύο εισάγονται δεν θα έχεις πρόβλημα σε όποια χώρα και να πας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τα ζητήματα υπερθέρμανσης, οθόνης και απόδοσης που αναφέρονται στο συγκεκριμένo review του S20 FE 4G με Exynos να υποθέσω ότι αφορούν και το 5G με τον Snap 865 ή όχι;

 

https://www.firstpost.com/tech/reviews/samsung-galaxy-s20-fe-review-a-feature-packed-flagship-that-fumbles-with-the-basics-8981451.html

 

Είναι ανάγκη να κάνω την παραγγελία άμεσα και ενώ ήμουν έτοιμος να το χτυπήσω με έκανε να σκέφτομαι το S20+ το συγκεκριμένο review. Επίσης θα το πάρω από Ελλάδα αλλά θα φύγει για εξωτερικό αμέσως, θα μπορώ να το πάω σε Samsung άλλης ευρωπαικής χώρας για πιθανά ζητήματα ή πρέπει να γίνει μεσω του μαγαζιού που αγοράστηκε;

 

Ευχαριστώ!

 

Έχω το 5G με snapdragon και δεν έχω κανένα θέμα υπερθέρμανης ουτε στην οθόνη , ούτε στο πίσω μέρος + οτι έχω βάλει και θήκη που καλύπτει την πλάτη του.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ρε παίδες υπάρχει έκδοση με 8 GB RAM ή όχι;

Βλέπω στο best price, και με 256 GB storage, και με 8 GB RAM, και σε 4G και σε 5G.

Αν είναι εισαγωγή από Ευρώπη, έχουν κανονικά εγγύηση;

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ρε παίδες υπάρχει έκδοση με 8 GB RAM ή όχι;

Βλέπω στο best price, και με 256 GB storage, και με 8 GB RAM, και σε 4G και σε 5G.

Αν είναι εισαγωγή από Ευρώπη, έχουν κανονικά εγγύηση;

 

Ναι υπάρχει και όπως έχουμε γράψει σε πλαλαιότερο Post είναι το μοντέλο που κυκλοφορέι στην Ασία. (προσοχή δεν έχει όλες τις 5G μπάντες που θα έχουμε στην Ελλάδα, οποτε κερδίζεις 2GB μνήμη χάνεις μια μπάντα 5G.)

 

Και μια βόλτα στο επίσημο ελληνικο eshop samsung web page θα δεις οτι δεν έχει την έκδοση με 8GB.

https://shop.samsung.com/gr/samsung-galaxy-s20-fe-5g-6-5-6gb-128gb-navy-g781

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει και όπως έχουμε γράψει σε πλαλαιότερο Post είναι το μοντέλο που κυκλοφορέι στην Ασία. (προσοχή δεν έχει όλες τις 5G μπάντες που θα έχουμε στην Ελλάδα, οποτε κερδίζεις 2GB μνήμη χάνεις μια μπάντα 5G.)

 

Και μια βόλτα στο επίσημο ελληνικο eshop samsung web page θα δεις οτι δεν έχει την έκδοση με 8GB.

https://shop.samsung.com/gr/samsung-galaxy-s20-fe-5g-6-5-6gb-128gb-navy-g781

 

Α, μάλιστα, άρα ούτε πανευρωπαϊκή εγγύηση θα έχει αν είναι για την αγορά της Ασίας.

Αν θέλω να πάρω ένα μοντέλο που προορίζεται για Ελλάδα/Ευρώπη αλλά να το πάρω από Best Price, τι πρέπει να προσέξω; Έχουν ένδειξη EU ή κάτι άλλο αυτά που είναι για εμάς εδώ;;

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ανεκαθεν δεν εχουν θεμα με τις μπαντες οι συσκευες της σαμμυ οπου και να βγαινουν 4G.

Το θεμα ειναι Ελλαδα με τις μπαντες 5G τι θα γινει οποτε και οταν ερθει αν και δεν μας νοιαζει για την ωρα.

 

123796418_3563826043677973_6223595201611052413_o.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_eui2=AeEh-jDWbObEqlJ2Qy030uNqeno_3k5cZq56ej_eTlxmriLk7qm-mfSeAfa1vmPhx0lnyPGieSSoNhHhKTvRn2Ll&_nc_ohc=j98rrejMcP8AX9Gawwk&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&tp=14&oh=4d1754bc027c6d84a5652bf6620e1078&oe=5FCA1BC9

Link to comment
Share on other sites

Έτσι κι αλλιώς, για αξιοπρεπή κάλυψη 5G, ιδίως στην επαρχία θα πρέπει να περιμένουμε τουλάχιστο ένα χρόνο, και ίσως λέω και λίγο. Προσωπικά θεωρώ ότι δεν είναι πρώτη προτεραιότητα το 5G αυτή τη στιγμή.

Θα πήγαινα στο 4G μοντέλο, αλλά με έχετε λίγο τρομάξει με τον Exynos. Τόσο μεγάλη είναι η διαφορά με τον 865;

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Έτσι κι αλλιώς, για αξιοπρεπή κάλυψη 5G, ιδίως στην επαρχία θα πρέπει να περιμένουμε τουλάχιστο ένα χρόνο, και ίσως λέω και λίγο. Προσωπικά θεωρώ ότι δεν είναι πρώτη προτεραιότητα το 5G αυτή τη στιγμή.

Θα πήγαινα στο 4G μοντέλο, αλλά με έχετε λίγο τρομάξει με τον Exynos. Τόσο μεγάλη είναι η διαφορά με τον 865;

 

Αν μιλαμε για επαρχία καλα μεσα του 2022.

Οτι κ να λεμε τωρα ειδικα η επαρχία ακομα αργεί αρκετά....

Οσο αφορα την διαφορά....

ΕΧΕΙ .....

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε εύκολα στο 4g το έχω και είναι βούτυρο κανένα θέμα και γλυτώνεις minimum 120 ευρώ δεν αξίζει τέτοια διαφορά με τίποτα
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα ο snap είναι συνολικά καλύτερος, όμως για ένα διάστημα είκοσι ημερών περίπου με το s20 plus η συσκευή ήταν όπως αναφέρει κι ο από πάνω βούτυρο και σφαίρα ταυτόχρονα (δίπλα δίπλα με 1+ 7 Pro μάλιστα ). Το καλοκαίρι με τις ζέστες και αν παίζεις παιχνίδια τότε δαγκωτο snap dragon...ο 855 του OnePlus μου δεν έχω καταλάβει ποτέ θερμοκρασία ούτε το καλοκαίρι που μας πέρασε... πουθενά!!
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα φανταχτερό από παιχνίδια δεν παίζω.

Ένα αξιόπιστο κινητό θέλω, με ταχύτητα στα μενού την πλοήγηση και τις συνδέσεις (USB, WiFi, data). Και φυσικά πολύ καλή οθόνη και κάμερα.

Νομίζω ότι ακόμα και το 4G μοντέλο μου κάνει. Θα περιμένω λίγες μέρες ακόμα, ίσως αν προκύψει προσφορά στη Black Friday, ή νωρίτερα ή αργότερα και θα το χτυπήσω.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Για μένα το 5G αξίζει μόνο και μόνο για το Snap. Μια μικρή επιφύλαξη την έχω για τα 6GB αλλά εντάξει το πολύ πολύ να κάνει και καμιά εφαρμογή παραπάνω reload. Δε χάθηκε κι ο κόσμος.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20 FE

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...