Jump to content

Sony Xperia 5 II


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άσε μας ρε Νίκο που είναι τραγικα αυτά!

Έλα κούρασες!

Τραγικη είναι η μπαταρία του Samsung και το focus της κυρίας κάμερας καθώς και ο επεξεργαστής.

Αυτά είναι τα τραγικά, τα υπόλοιπα είναι να είχαμε να λέγαμε.

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ρε συ σοβαρά μιλάς ? Δηλαδή ότι μας ενοχλεί πρέπει να το πηγαίνουμε σε vs με Samsung για να δικαιολογησουμε το λάθος ? Και ναι όταν για αυξομειωση έντασης ήχου θες 3 κινήσεις αντί για ένα πάτημα είναι τραγικό όταν το χρησιμοποιώ 5 φορές τη μέρα. Έλεος που δεν τολαμε να μιλήσουμε μη σου θιξουμε την εταιρεία.

Μήπως κούρασα που ρώτησα και για την εναλλαγή καμερων κατά των εγγραφή βίντεο πχ? Ή πάλι φταίει η Samsung? Ξεκολα λοιπόν και φρόντισε όταν το διαφημίζεις να τα λες και τα αρνητικά

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βάλε μια τρίτη εφαρμογή απο το store με toggle για αθόρυβο στην αρχική οθόνη και ξεμπέρδεψες..

 

Εντάξει αυτό το κάνω με το κουδούνι οκ, πάει στα κομμάτια, απλά θα ήθελα με τα κουμπιά έντασης για την αυξομειωση. Γιαυτό λέγονται ένστασης, όχι μόνο για μουσική αλλά και για κλήσεις

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ σοβαρά μιλάς ? Δηλαδή ότι μας ενοχλεί πρέπει να το πηγαίνουμε σε vs με Samsung για να δικαιολογησουμε το λάθος ? Και ναι όταν για αυξομειωση έντασης ήχου θες 3 κινήσεις αντί για ένα πάτημα είναι τραγικό όταν το χρησιμοποιώ 5 φορές τη μέρα. Έλεος που δεν τολαμε να μιλήσουμε μη σου θιξουμε την εταιρεία.

Μήπως κούρασα που ρώτησα και για την εναλλαγή καμερων κατά των εγγραφή βίντεο πχ? Ή πάλι φταίει η Samsung? Ξεκολα λοιπόν και φρόντισε όταν το διαφημίζεις να τα λες και τα αρνητικά

 

Η λέξη τραγικό για το 0,001 δέκατο του δευτερολέπτου το λες και υπερβολή!

Δεν σε είδα να γράφεις για τα τραγικά της αγαπημένης σου εταιρίας!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τελευταίες πληροφορίες θα αργήσει η ενημέρωση android 11 στο 5ii μίας καί έχουν αναφερθεί κάποια bugs στην aod και η SONY θέλει να το διορθώσει πρίν το δώσει στις συσκευές.

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έτσι και αλλιώς η μετατόπιση από τέλη Γενάρη σε Δεκέμβριο ήταν too good to be true

 

Xperia 5ii

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αν το κουμπί του γούγλη θα είναι προγραμματιζόμενο στην 11 ;
Δεν νομίζω να είναι θέμα android παρά θέμα παραμετροποίησης από τη Σόνυ πάνω στο λειτουργικό

 

Xperia 5ii

Link to comment
Share on other sites

μάγκες..χθές στην Γλυφάδα (χωρίς να αλλάξω σιμ ή κάτι στις ρυθμίσεις) βλέπω 5G πάνω :)

ανοίγω και επι τόπου το Speed test - ακολουθεί screenshot

 

https://www.penta.gr/wp-content/uploads/2021/01/5g.jpg

Link to comment
Share on other sites

άντε να δούμε....

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

μάγκες..χθές στην Γλυφάδα (χωρίς να αλλάξω σιμ ή κάτι στις ρυθμίσεις) βλέπω 5G πάνω :)

ανοίγω και επι τόπου το Speed test - ακολουθεί screenshot

 

https://www.penta.gr/wp-content/uploads/2021/01/5g.jpg

 

Καλά και εγώ χθες στο Μαρούσι ( ΟΤΕ) είχα 4g+ με 150 ταχύτητα. Αν δεν δεις 1gbps δεν είναι 5g.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

πρωτη εβδομαδα χρησης του κινητου ως βασικο και διαπιστωνω οτι εχει κορυφαια μπαταρια.

με 2 ημερες χρησης, απο χθες το πρωι ανοιχτο, εβγαλε μεχρι τωρα 6 ωρες και 20 λεπτα οθονης με 3 ωρες και 10 λεπτα ομιλιας συν ολα τα social σε χρηση κτλ και υπολοιπο μπαταριας 15%.

μου θυμιζει εποχες Z3 compact.

χθες το βραδυ το σκαλιζα με 64% και περασε πανω απο μια ωρα για να πεσει στο 60%.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

πρωτη εβδομαδα χρησης του κινητου ως βασικο και διαπιστωνω οτι εχει κορυφαια μπαταρια.

με 2 ημερες χρησης, απο χθες το πρωι ανοιχτο, εβγαλε μεχρι τωρα 6 ωρες και 20 λεπτα οθονης με 3 ωρες και 10 λεπτα ομιλιας συν ολα τα social σε χρηση κτλ και υπολοιπο μπαταριας 15%.

μου θυμιζει εποχες Z3 compact.

χθες το βραδυ το σκαλιζα με 64% και περασε πανω απο μια ωρα για να πεσει στο 60%.

Ρε ****το πως τα καταφέρνετε αυτά ... Εγώ το φορτίζω το βράδυ στις 10 και την επόμενη το βράδυ στις 10 ξανά με 5 ώρες sot είμαι στο 18%

 

Xperia 5ii

Link to comment
Share on other sites

Ρε ****το πως τα καταφέρνετε αυτά ... Εγώ το φορτίζω το βράδυ στις 10 και την επόμενη το βράδυ στις 10 ξανά με 5 ώρες sot είμαι στο 18%

 

Xperia 5ii

 

με χαμηλη φωτεινοτητα..κλειστα gps/bluetooth και μονο wifi άνετα..

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

με χαμηλη φωτεινοτητα..κλειστα gps/bluetooth και μονο wifi άνετα..
Αν είναι το Smartphone να μην το χρησιμοποιω σαν Smartphone τότε τι να το κάνω ?φωτεινότητα στο αυτόματο την έχω ,Bluetooth WiFi Data όλη μέρα ανοιχτά στον ύπνο κλειστά

 

Xperia 5ii

Link to comment
Share on other sites

με χαμηλη φωτεινοτητα..κλειστα gps/bluetooth και μονο wifi άνετα..

 

Ότι νάναι. Πραγματικά μήπως θες να μου πεις και τι ώρα πάω τουαλέτα ? Πέρα από GPS που δεν μου χρειάζεται ανοιχτό, έχω ρολόι gear s3 μόνιμα πάνω, data μόνιμα ανοιχτά και φωτεινότητα αρκετά ψηλά να βλέπω. Μόνο βράδυ στο κρεβάτι κατεβάζω να μην με ζαλιζει.

Έλεος μερικοί με τις εξυπνάδες, ούτε καν έχω ασχοληθεί με ρυθμίσεις stamina κτλ καθώς το έχω για βασικό για 20 μέρες μέχρι να έρθει s21

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ότι νάναι. Πραγματικά μήπως θες να μου πεις και τι ώρα πάω τουαλέτα ? Πέρα από GPS που δεν μου χρειάζεται ανοιχτό, έχω ρολόι gear s4 μόνιμα πάνω, data μόνιμα ανοιχτά και φωτεινότητα αρκετά ψηλά να βλέπω. Μόνο βράδυ στο κρεβάτι κατεβάζω να μην με ζαλιζει.

Έλεος μερικοί με τις εξυπνάδες, ούτε καν έχω ασχοληθεί με ρυθμίσεις stamina κτλ καθώς το έχω για βασικό για 20 μέρες μέχρι να έρθει s21

 

καταρχην καλμαρε, δεν απευθυνθηκα σε σενα.. στον buzinkan εκανα παραθεση και ανεφερα με ποιον τροπο μπορει να βελτιωσει την αυτονομια του. ο καθενας εχει διαφορετικες αναγκες και χρησιμοποιει διαφορετικα τη συσκευη του

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

καταρχην καλμαρε, δεν απευθυνθηκα σε σενα.. στον buzinkan εκανα παραθεση και ανεφερα με ποιον τροπο μπορει να βελτιωσει την αυτονομια του. ο καθενας εχει διαφορετικες αναγκες και χρησιμοποιει διαφορετικα τη συσκευη του

 

Σε μένα απευθυνθηκες καθώς τη δική μου χρήση εκρινες από τα αποτελέσματα, αλλιώς θα του έλεγες ότι είτε κάτι παίζει με τη συσκευή του και να δώσει στατιστικά να δούμε τη χρήση του είτε κάτι κάνει λάθος. Εφόσον θεωρείς ότι το δικό του αποτέλεσμα το λογικό, άρα σε μένα ξεκάθαρα θεωρείς ότι η χρήση είναι τέτοια για να κάνει νούμερα.. Και δεν ήταν συμβουλές αλλά ειρωνεία το σχόλιο σου.

Από τη μια ο ένας μου την πέφτει για ελαττώματα που βρίσκω από την άλλη ο άλλος επειδή έβγαλα καλούς χρόνους με τη μπαταρία. Έχετε καταντήσει κουραστικοι αντί να βοηθάτε τον κόσμο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όσες φορές είχες απορίες προσπαθούσα να βοηθήσω.

Στα της μπαταρίας θυμάμαι ότι κάποιοι βλέπατε σε απόλυτα νούμερα mA χαμηλότερα στα Sony και κατακρίνατε και εγώ και μερικοί άλλοι γράφαμε ότι η διαχείριση που κάνουν τα Sony είναι υποδειγματική.

Και εγώ με το 1ii στο 5 ωρο με 6 ωρο είμαι με αρκετές ώρες ομιλία και Bluetooth συνέχεια ανοιχτό.

 

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ότι νάναι. Πραγματικά μήπως θες να μου πεις και τι ώρα πάω τουαλέτα ?

 

Off topic: Το μόνο που έχω να πω ότι κάθε άλλο παρά ως moderator φέρεσαι.. Κρίμα.

Link to comment
Share on other sites

Off topic: Το μόνο που έχω να πω ότι κάθε άλλο παρά ως moderator φέρεσαι.. Κρίμα.

 

Να μου επιτρέψεις αδελφέ μου αλλα θα πάρω το μερος του Νίκου εδώ .

Ως 3τος έτσι φάνηκε όπως τα είπε .

Ωστόσο εχει σωστή συμπεριφορά και δινει στο φόρουμ .

Εντάξει είπε και μια ατάκα !

Έχασε ψυχραιμία για ολίγον .

Ανθρώπινο .

Link to comment
Share on other sites

Να μου επιτρέψεις αδελφέ μου αλλα θα πάρω το μερος του Νίκου εδώ .

Ως 3τος έτσι φάνηκε όπως τα είπε .

Ωστόσο εχει σωστή συμπεριφορά και δινει στο φόρουμ .

Εντάξει είπε και μια ατάκα !

Έχασε ψυχραιμία για ολίγον .

Ανθρώπινο .

 

ΟΚ, συγχωρεμένος τότε! :)

Ας σβηστεί και το off topic σχόλιό μου.

Link to comment
Share on other sites

Off topic: Το μόνο που έχω να πω ότι κάθε άλλο παρά ως moderator φέρεσαι.. Κρίμα.

 

modarator εγινα μονο στο θεμα καμερων μονο για να ασχοληθω την περιοδο που καθε μηνα κλειδωνε απο τα βρισιδια, και καθαρισε το θεμα. δεν διεκδικω δαφνες διοικησης ουτε διαχειρισης. απλο μελος ειμαι και απλο μελος θα παραμεινω. Απαντησα ετσι γιατι ελαβα ειρωνικο σχολιο καθαρα για προσωπικη επιθεση, καθως το κινητο ειναι δεδομενο οτι βγαζει καλους χρονους και πανω κατω οσοι το εχουν το ξερουν αλλα και οσοι παρακολουθουν το θεμα επισης το διαπιστωνουν.

Επομενως, εγω θα ελεγα στο φιλο που δεν βγαζει τετοιους χρονους να ανεβασει τα στατιστικα του, να μας πει πως το δουλευει και γενικα να δωσει πληροφοριες.

Πχ την προηγουμενη εβδομαδα ημουν Αθηνα με κακο σημα και εβγαζε 1 μερα με 5 ωρες οθονη, αλλα δεν ειχα σημα στο διαμερισμα.

Αν ο φιλος λοιπον εχει τετοια θεματα λογικο να βγαζει λιγοτερο.

Κατα τα αλλα, καποτε και εγω ετρωγα bullying απο mods στο θεμα καμερων που εγγραφα και εθιγα τους φιλους τους, σιγουρα εχεις δικιο λοιπον κατα ενα μερος αλλα ακομα και οι πιο χωμενοι moderators ειχαν πολυ επιλεκτικη και αδικη συμπεριφορα και δεν το λεω για να δικαιολογηθω, αλλα ανθρωποι ειμαστε και οχι ρομποτ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, συγχωρεμένος τότε! :)

Ας σβηστεί και το off topic σχόλιό μου.

 

κανενα προβλημα απλα οπως λεω παραπανω, ανθρωποι ειμαστε και καμια φορα γραφω οπως θα μιλουσα προφορικα και ισως φαινεται πιο βαρυ αυτο που λεω ενω το λεω οχι με κακια αλλα λιγο πιο αυθορμητα...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

κανενα προβλημα απλα οπως λεω παραπανω, ανθρωποι ειμαστε και καμια φορα γραφω οπως θα μιλουσα προφορικα και ισως φαινεται πιο βαρυ αυτο που λεω ενω το λεω οχι με κακια αλλα λιγο πιο αυθορμητα...

 

Συμφωνώ, κανένα πρόβλημα! :)

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα απευθυνθηκες καθώς τη δική μου χρήση εκρινες από τα αποτελέσματα, αλλιώς θα του έλεγες ότι είτε κάτι παίζει με τη συσκευή του και να δώσει στατιστικά να δούμε τη χρήση του είτε κάτι κάνει λάθος. Εφόσον θεωρείς ότι το δικό του αποτέλεσμα το λογικό, άρα σε μένα ξεκάθαρα θεωρείς ότι η χρήση είναι τέτοια για να κάνει νούμερα.. Και δεν ήταν συμβουλές αλλά ειρωνεία το σχόλιο σου.

 

Από τη μια ο ένας μου την πέφτει για ελαττώματα που βρίσκω από την άλλη ο άλλος επειδή έβγαλα καλούς χρόνους με τη μπαταρία. Έχετε καταντήσει κουραστικοι αντί να βοηθάτε τον κόσμο.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα υπάρχει και βλέπεις παντού εχθρούς και συνωμοσιολόγους εναντίον σου. Δεν αναφέρθηκα καν σε εσένα, του απάντησα για το πως μπορεί να επιτύχει καλύτερη μπαταρία και αν μου έλεγε πως και με αυτά κλειστά εξακολουθεί να μην βγάζει καλούς χρόνους, θα του έλεγα να επισκεφθεί το σέρβις για ελαττωματική μπαταρία.

Μην τα βλέπεις όλα εναντίον σου λοιπόν και πρόσεχε τις εκφράσεις σου

 

Να συμπληρώσω και κάτι ακόμα, δεν πετάγομαι για να γράφω εξυπνάδες όπως διατύπωσες αλλά με ενδιαφέρει η συσκευή ως επόμενη αγορά και εξετάζω όλες τις πτυχές της!

 

Στάλθηκε από το RMX2086 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by punisher24
aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα υπάρχει και βλέπεις παντού εχθρούς και συνωμοσιολόγους εναντίον σου. Δεν αναφέρθηκα καν σε εσένα, του απάντησα για το πως μπορεί να επιτύχει καλύτερη μπαταρία και αν μου έλεγε πως και με αυτά κλειστά εξακολουθεί να μην βγάζει καλούς χρόνους, θα του έλεγα να επισκεφθεί το σέρβις για ελαττωματική μπαταρία.

Μην τα βλέπεις όλα εναντίον σου λοιπόν και πρόσεχε τις εκφράσεις σου

 

Να συμπληρώσω και κάτι ακόμα, δεν πετάγομαι για να γράφω εξυπνάδες όπως διατύπωσες αλλά με ενδιαφέρει η συσκευή ως επόμενη αγορά και εξετάζω όλες τις πτυχές της!

 

Στάλθηκε από το RMX2086 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

οκ φιλε μου, επειδη εισαι νεος και δεν ξερεις λοιπον -γιατι ετσι το πας-, απο εδω και περα οταν σου ζητανε τετοια συμβουλη, θα ζητας στατιστικα, χρηση, στησιμο και μετα θα συμβουλευεις να "μην" χρησιμοποιει το κινητο σαν smartphone, για να μην νομιζουμε αδικα και εμεις οτι μας ειρωνευεσαι, καλη συνεχεια

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia 5 II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...