Jump to content

Poco X3 NFC


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχετε παρατηρήσει μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας μετά την αναβάθμιση;

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, geoliol said:

Έχετε παρατηρήσει μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας μετά την αναβάθμιση;

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγώ όχι.... 

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, panosss567 said:

Δεν έχω μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας αλλά έχω πιο αργή ανταπόκριση.

Το αυτό κι εγώ κάπου τα έχουν κάνει μούσκεμα μάλλον γμτ

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μετά την αναβάθμιση σε android 12 να κάνατε μια επαναφορά και στήσιμο από την αρχή; Λύνει πολλά θέματα.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, conan1 said:

Μήπως μετά την αναβάθμιση σε android 12 να κάνατε μια επαναφορά και στήσιμο από την αρχή; Λύνει πολλά θέματα.

Έχεις δίκιο. Τις περισσότερες φορές λύνει τα προβλήματα , αλλά θέλει αρκετό χρόνο υπομονή και καλή μνήμη.

 

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα πως μόνο εγώ είχα θέματα τόσον καιρό. Θα συμφωνήσω και με την κατανάλωση μπαταρίας και με την απόκριση. Το μεγαλύτερο θέμα όμως το έχω με το screen overlay. Όσες εφαρμογές ανοίγουν με αυτόν τον τρόπο, δε δουλεύουν σωστά (Messenger, μηνύματα, ο flynx browser). 

Έστειλα ανατροφοδότηση στην Xiaomi  για τα θέματα που αντιμετωπίζω και μου απάντησε να κλείνω τις εφαρμογές παρασκηνίου και να κάνω επανεκκίνηση.

Κάπου στο ίντερνετ διάβασα κι έκανα αυτό με το power button+volume down μπας και... άλλα μια από τα ίδια. Τα προβλήματα παραμένουν κι εγώ απλώς περιμένω την επόμενη αναβάθμιση. 

Υπομονή λοιπόν...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο. Τις περισσότερες φορές λύνει τα προβλήματα , αλλά θέλει αρκετό χρόνο υπομονή και καλή μνήμη.
 
Έχει λίγη δουλειά, αλλά μερικές φορές, είναι απαραίτητο.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Βλέπω σήμερα επανήλθαν και τα κυκλακια στο μεσσεντζερ που δεν είχαμε από την πρώτη στιγμή στο Poco.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα, εχει λιγο καιρο παραπονιούνται οτι δε με ακουνε στο τηλέφωνο η με ακούνε απο βαθος επίσης οταν με καλουν και το σηκώνω θα με ακουσουν αν με ακούσουν μετα απο 2-3 δευτερόλεπτα αφου το σηκώσω. θυμαμαι μετα απο μια αναβάθμιση μου ειχαν ξεκινήσει αυτα τα κουλα, υπάρχουν καπου ρυθμίσεις να σκαλίσω;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εχει λιγο καιρο παραπονιούνται οτι δε με ακουνε στο τηλέφωνο η με ακούνε απο βαθος επίσης οταν με καλουν και το σηκώνω θα με ακουσουν αν με ακούσουν μετα απο 2-3 δευτερόλεπτα αφου το σηκώσω. θυμαμαι μετα απο μια αναβάθμιση μου ειχαν ξεκινήσει αυτα τα κουλα, υπάρχουν καπου ρυθμίσεις να σκαλίσω;;;
Cosmote?
Κοίτα και παίξε με τις ρυθμίσεις volte - vowifi.
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, conan1 said:

Cosmote?
Κοίτα και παίξε με τις ρυθμίσεις volte - vowifi.

wind εχω, οταν λες να παίξω; τα εχω ενεργοποιημένα και τα δύο, να ξε-τσεκαρω;

Edited by some1
Link to comment
Share on other sites

wind εχω, οταν λες να παίξω; τα εχω ενεργοποιημένα και τα δύο, να ξε-τσεκαρω;
Ναι. Δοκίμασε ένα κάθε φορά.
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, conan1 said:
19 ώρες πριν, some1 said:
wind εχω, οταν λες να παίξω; τα εχω ενεργοποιημένα και τα δύο, να ξε-τσεκαρω;

Ναι. Δοκίμασε ένα κάθε φορά.

Το VoWiFi δε δουλεύει έτσι κι αλλιώς σε X3 με Wind, το VoLTE δουλεύει χωρίς πρόβλημα. Οπότε τζάμπα κόπος 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, Don_VitoCorleone said:

Το VoWiFi δε δουλεύει έτσι κι αλλιώς σε X3 με Wind, το VoLTE δουλεύει χωρίς πρόβλημα. Οπότε τζάμπα κόπος 

ναι ισχύει βρηκα μια λισττα συσκευών στο σάιτ της wind και δεν ειναι το x3. τα εχω απενεργοποίημενα και τα δυο προς το παρών δεν μου εκαναν παραπονα οτι δε με ακούνε, βέβαια όταν σηκώνω το τηλέφωνο και πω "ναι;" ο αλλος απ ότι καταλαβαίνω δε το ακουει, ειναι λες και τα πρώτα δυο δευτερόλεπτα ειναι νεκρο

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Έκανα έλεγχο κι εγώ και βγήκε και σε μένα. Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα παρουσιαζει σε κανεναν μετα το update προβλημα με τις ειδοποιησεις οταν ειναι κλειδωμενο το τηλεφωνο; δεν μου ενεργοποιειται η οθονη οταν ερχεται μια ειδοποιηση και πρεπει να το ξεκλειδωσω για να την δω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει πέσει σε κανέναν η μπαταρία; Μετά από 2 χρόνια έχει πέσει αισθητά μπορώ να πω. Το έχω γονατίσει βέβαια 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, camp3on said:

Παιδιά έχει πέσει σε κανέναν η μπαταρία; Μετά από 2 χρόνια έχει πέσει αισθητά μπορώ να πω. Το έχω γονατίσει βέβαια 

Tη μερα την βγαζει ή μπα?

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει πέσει σε κανέναν η μπαταρία; Μετά από 2 χρόνια έχει πέσει αισθητά μπορώ να πω. Το έχω γονατίσει βέβαια 
Ναι, το έχω παρατηρήσει και στο δικό μου. Λογικά φταίνε οι ταχυφορτιστές που φθείρουν πιο γρήγορα την μπαταρία.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vkostas said:

Ναι, το έχω παρατηρήσει και στο δικό μου. Λογικά φταίνε οι ταχυφορτιστές που φθείρουν πιο γρήγορα την μπαταρία.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 

τους αποφεύγω. πραγματικά όταν το βάζω... νομίζω την επόμενη μέρα πάει χειρότερα 

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...