Jump to content

Poco X3 NFC


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι απενεργοποιείται. Εκτός αν έχεις ανοιχτή την "αποθήκευση προηγούμενης λειτουργίας" στις ρυθμίσεις της κάμερας.

 

Ωραίος, ευχαριστώ! Θα ορκιζόμουν ότι πριν από την αναβάθμιση σε Android 11, έμενε στη θέση που είχα επιλέξει χωρίς αυτή την επιλογή. Δεν θυμάμαι καν αν υπήρχε κιόλας!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, ξέρει κανείς αν θα βγει κανονικά το 11αρι; Και πότε;

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, ξέρει κανείς αν θα βγει κανονικά το 11αρι; Και πότε;
Φυσικά και θα βγει. Έχει ανακοινωθεί και επίσημα. Το πότε, δεν νομίζω ό,τι κάποιος θα στο απαντήσει με ακρίβεια.

 

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Οσοι ειστε κατοχοι της συσκευης, μπορειτε να μου πειτε αν εχει βγαλει τιποτα ενοχλητικα bugs;; Θελει να το παρει ενα φιλο ςμου για την εφηβη κορη του και με ρωτησε γιατι δεν ασχολειται με αυτα. Να μην τον παρω στο λαιμο μου. Οποτε οποιος μπορει ας γραψει εδω στο νημα.

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Να το παρει...το εχω παρει στο γιο μου....τωρα με την νεα αναβαθμιση στο Android 12 εβγαλε κατι πραγματακια αμελητεα και θα τα λυσουν με αλλη αναβαθμιση...καλοριζικο απο τωρα για μια εξαιρετικη για τη τιμη της συσκευη.

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Οσοι ειστε κατοχοι της συσκευης, μπορειτε να μου πειτε αν εχει βγαλει τιποτα ενοχλητικα bugs;; Θελει να το παρει ενα φιλο ςμου για την εφηβη κορη του και με ρωτησε γιατι δεν ασχολειται με αυτα. Να μην τον παρω στο λαιμο μου. Οποτε οποιος μπορει ας γραψει εδω στο νημα.

 

Ευχαριστω

 

Ίσως είναι πολύ βαρύ για γυναικείο χέρι, 200+ γραμμάρια χωρίς καν θήκη.

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα το πιο εκνευριστικο bug του τηλεφωνου ειναι το ευαισθητο ακουστικο,που σε συνδιαλεξη ακουν τι σου λενε εσυ και αλλοι 10 σε αποσταση,ακομα και αν χαμηλωσεις την ενταση.. .Αν μπορει να ζησει με αυτο τοτε να το παρει αφοβα,το κινητο φυσαει...
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα το πιο εκνευριστικο bug του τηλεφωνου ειναι το ευαισθητο ακουστικο,που σε συνδιαλεξη ακουν τι σου λενε εσυ και αλλοι 10 σε αποσταση,ακομα και αν χαμηλωσεις την ενταση.. .Αν μπορει να ζησει με αυτο τοτε να το παρει αφοβα,το κινητο φυσαει...

Εννοεις οτι ειναι πολυ δυνατο το ακουστικο κα στην ουσια δεν χαμηλωνει αισθητα;

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις οτι ειναι πολυ δυνατο το ακουστικο κα στην ουσια δεν χαμηλωνει αισθητα;

 

Ακριβως...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Τέτοιο θέμα δεν έχουμε με το x3. Μια χαρά είναι το ακουστικό. Μια χαρά ρυθμίζεται η ένταση του ακουστικού.

 

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις οτι ειναι πολυ δυνατο το ακουστικο κα στην ουσια δεν χαμηλωνει αισθητα;

 

Προσωπικά δεν με ενοχλεί καθώς κατά 90% μιλάω από bluetooth.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ δεν έχω παρατηρήσει τέτοιο πρόβλημα με το ακουστικό αυτόν το λόγο καιρό που το έχω . Και σε άλλα δύο που έχουν στην δουλειά συνάδελφοι δεν έχω ακούσει τπτ για αυτό το θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Τέτοιο θέμα δεν έχουμε με το x3. Μια χαρά είναι το ακουστικό. Μια χαρά ρυθμίζεται η ένταση του ακουστικού.

 

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

 

Ειπα εγω οτι δεν χαμηλωνει η ενταση του ακουστικου ??Διαβασε μερικα ποστ πριν στο νημα,απο άλλους χρήστες,(post 808,813)

Edited by XP130TD
Εκτός ΟΠΧ
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Εννοεις οτι ειναι πολυ δυνατο το ακουστικο κα στην ουσια δεν χαμηλωνει αισθητα;

Ακριβώς. Στην ουσία το έχεις στο πιο χαμηλό αλλά ακουγόταν .

Πριν λίγες μέρες παρέλαβα το χ3 προ για τον αδελφό μου, και δοκίμασα το ακουστικό αλλά είχε πολύ νορμάλ συμπεριφορά.

Αυτό το θέμα ίσως υπήρχε στις πρώτες παρτίδες, και μετά το διόρθωσαν

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Στην ουσία το έχεις στο πιο χαμηλό αλλά ακουγόταν .

Πριν λίγες μέρες παρέλαβα το χ3 προ για τον αδελφό μου, και δοκίμασα το ακουστικό αλλά είχε πολύ νορμάλ συμπεριφορά.

Αυτό το θέμα ίσως υπήρχε στις πρώτες παρτίδες, και μετά το διόρθωσαν

 

Το δικό μου που το παρουσιάζει το αγόρασα πριν 20 ημερες

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό ακριβώς λέμε και εμείς. Ότι μια χαρά χαμηλώνει ο ήχος και στην χαμηλότερη ρύθμιση είναι σε απόλυτα λογικά όρια.

 

 

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό ακριβώς λέμε και εμείς. Ότι μια χαρά χαμηλώνει ο ήχος και στην χαμηλότερη ρύθμιση είναι σε απόλυτα λογικά όρια.

 

 

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

 

Γραφεις παραπανω σε παραθεση στο ποστ μου,οτι "τετοιο προβλημα δεν εχουμε με το Χ3" ή οχι?

Edited by XP130TD
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς είναι το μεμπτον στο ποστ μου?? Σου έγραψα αυτό που παρατηρώ από την χρήση του εν λόγω κινητού για μερικούς μήνες που είναι στην κατοχή μου. Απ ότι είδα μάλιστα, το ίδιο σου έγραψαν και άλλα μέλη παρακάτω. Ούτε σε χαρακτήρισα ούτε σε προσέβαλα.

 

 

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Άλλος ένας με random reboot σημερα το πρωί κι ενώ έχουν περάσει 3 ημέρες από την αναβάθμιση σε 11. Υπέβαλα αναφορά κι εγώ και ελπίζω να υπάρξει σύντομα fix.

 

Μου απάντησαν και μου ανέφεραν ότι θα μου στείλουν μια "temporary optimized version" και περιμένω.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο δεύτερο x3 της οικογένειας, που πήγα να περάσω την 12.0.6 (μέσω recovery) μου ανέφερε ότι δεν εγκαθίσταται, παρά μόνο για beta users. Δεν ξέρω γιατί στο άλλο x3 μας, πέρασε κανονικά από recovery.

 

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου απάντησαν και μου ανέφεραν ότι θα μου στείλουν μια "temporary optimized version" και περιμένω.

 

Κι εμένα, από 29/3 αλλά δεν το είχα δει. Πρέπει να απαντήσεις ότι δέχεσαι να δοκιμάσεις την "temporary version" όμως!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο δεύτερο x3 της οικογένειας, που πήγα να περάσω την 12.0.6 (μέσω recovery) μου ανέφερε ότι δεν εγκαθίσταται, παρά μόνο για beta users. Δεν ξέρω γιατί στο άλλο x3 μας, πέρασε κανονικά από recovery.

 

Sent from my Mi 10 using Tapatalk[/quote είναι beta δεν είναι stable αυτό , για αυτό και έχει αυτά τα χαζό bugs . Το θέμα είναι ότι δεν μας ρώτησαν αν θέλουμε να περάσουμε beta .Την πάω την xiaomi , έχω πάρει τα πάντα από την xiaomi , αυτές τις μπούρδες να μην έκανε θα με κρατουσε . Αλλά πλέον πάω καρφι για one plus ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...