Jump to content

Poco X3 NFC


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω κάνω μπάνιο με τα ηχεία και ακούω ποδόσφαιρο

Μια χαρά παίζουν

Απλά ειναι βαρύ

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη αυτονομία σε κινητό ever που είχα

Οθόνη εξαιρετική

Φωτογραφία Καλή

Σβέλτο

 

 

Βάζει κάτω σε.ολα.πλην φωτογραφίας ναυαρχίδες

 

 

Εμένα.βγαζει 1.5 μέρες ΒΑΡΕΙΑΣ ΕΠΆΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βάλτε και το ρυθμο ανανέωσης στα 60 mhz

 

Μικρή διαφορά

Αλλά ακόμα.καλυτερη μπαταρία

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,μου ήρθε ειδοποίηση για αναβάθμιση στην 12.07. Είναι safe ή να μη κάνω το λάθος?

Εγώ προσωπικά, δεν έχω κάποιο θέμα.

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομάδα.Μετα από πάνω από 4μιση χρόνια συμβίωσης με το αγαπημένο μου kenzo αποφάσισα να κάνω αναβάθμιση με την νέα αυτή συσκευή μια και για το κόστος αγοράς είναι πολύ συμφέρουσα επιλογή.

Αγορά όπως έχω δει και οι περισσότεροι,από Banggood το 6/128.

Αν και είναι μεγάλο όπως και λίγο βαρύ,πράγμα που δεν με φοβίζει,είναι μια πολύ σωστή συσκευή.Ουσιαστικα δεν το έχω δουλέψει αρκετά,μόλις στη δεύτερη φόρτιση,μια και μόλις σήμερα πήρα και θήκη της Ringke για έξτρα ασφάλεια ανάλογη είχα και ήμουν ικανοποιημένος όπως και περιμένω ένα τζαμί προστασίας Nillkin.

Όσο για το λειτουργικό περίμενα να δω "παιδικές αρρώστιες" σαν νέα συσκευή, πράγμα που φεύγουν γρήγορα είτε με διάφορα update rom είτε με επιμέρους επεμβάσεις.

Θα δώσω χρόνο στο λειτουργικό μια χρονιά δούλευα περισσότερο καθαρό Android παρά miui .

Σίγουρα είναι μια αξιοπρεπής συσκευή που θα καλύψει στις ανάγκες των περισσότερων πάντα σύμφωνα με το κόστος αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,μου ήρθε ειδοποίηση για αναβάθμιση στην 12.07. Είναι safe ή να μη κάνω το λάθος?

 

Και όμως. Εμφανίστηκαν, μετά την αναβάθμιση, προβλήματα σε κάποιες εφαρμογές. Σοβαρά προβλήματα σε εφαρμογές χειρισμού drone που πριν την αναβάθμιση δούλευαν περίφημα.

Υπάρχει τρόπος να γυρίσω πίσω στην προηγούμενη MIUI?

Link to comment
Share on other sites

Και όμως. Εμφανίστηκαν, μετά την αναβάθμιση, προβλήματα σε κάποιες εφαρμογές. Σοβαρά προβλήματα σε εφαρμογές χειρισμού drone που πριν την αναβάθμιση δούλευαν περίφημα.

 

Υπάρχει τρόπος να γυρίσω πίσω στην προηγούμενη MIUI?

Δοκίμασες διαγραφή προσωρινής μνήμης της εφαρμογής; η αν δεν δουλέψει, απεγκατάσταση και εγκατάσταση ξανά;

 

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σε κάθε αναβάθμιση αλλά και... Όποτε του καπνίσει σταματάνε οι ειδοποιήσεις στο amazfit bip 2 με την επίσημη εφαρμογή Mi Fit (που να χρησιμοποιούσα και μη επίσημη). Μου πήρε ένα μήνα να σπάω το κεφάλι μου και δέκα ώρες χαμένες από τη ζωή μου με εγκαταστάσεις διαγραφές κι επανεκκινήσεις για να βρω τη λύση που ήταν να απενεργοποιώ την πρόσβαση ειδοποιήσεων στην εφαρμογή και κατευθείαν να την ενεργοποιώ εκ νέου και να δουλεύουν ξανά. Χωρίς προφανή λόγο και χωρίς να πειράζει κάνεις τίποτα αδρανοποιείται η βασικότερη λειτουργία μιας εφαρμογής στα κρυφά και θέλει flick από on σε off και πάλι on η επιλογή που όταν βάζεις αρχικά στο τηλέφωνο την εφαρμογή σου ζητάει πρόσβαση. Μάλλον είναι κάποιο bug του miui που ποτέ δε συνάντησα στο προηγούμενο τηλέφωνο (asus zenfone 2).το έγραψα αφενός γιατί είδα πολλούς να έχουν πρόβλημα ψάχνοντας στο Google και αφετέρου γιατί νόμιζα ότι είναι bug της νέας rom γιατί μου παρουσιάστηκε σε δέκα μέρες 2 φορές ενώ με την πρώτη έκδοση σε ένα μήνα καμία. Από τότε σε κάθε update αλλά και σε τυχαίες στιγμές μετά από reboot η και χωρίς. Edited by Don_VitoCorleone
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα MIUI για αρκετό καιρό και δεν θυμάμαι ακριβώς πως τα γράφει, αλλά πρέπει να απενεργοποιήσεις την βελτιστοποίηση της μπαταρίας για την εφαρμογή. Και νομίζω είχε και μια πιο "γενική" ρύθμιση κάπου στα Developer Options... Η MIUI έχει επιθετική διαχείριση μνήμης για να φαίνεται και πιο γρήγορη, οπότε αν δεν ανοίξεις την εφαρμογή για αρκετή ώρα ή πολλές φορές κατά της διάρκεια της μέρας, την κλείνει στο παρασκήνιο πολύ εύκολα, οπότε δεν σου έρχονται οι ειδοποιήσεις. Εκτός κι αν χάνεται η bluetooth σύνδεση για παρόμοιο λόγο ή πχ λόγω απόστασης κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα MIUI για αρκετό καιρό και δεν θυμάμαι ακριβώς πως τα γράφει, αλλά πρέπει να απενεργοποιήσεις την βελτιστοποίηση της μπαταρίας για την εφαρμογή. Και νομίζω είχε και μια πιο "γενική" ρύθμιση κάπου στα Developer Options... Η MIUI έχει επιθετική διαχείριση μνήμης για να φαίνεται και πιο γρήγορη, οπότε αν δεν ανοίξεις την εφαρμογή για αρκετή ώρα ή πολλές φορές κατά της διάρκεια της μέρας, την κλείνει στο παρασκήνιο πολύ εύκολα, οπότε δεν σου έρχονται οι ειδοποιήσεις. Εκτός κι αν χάνεται η bluetooth σύνδεση για παρόμοιο λόγο ή πχ λόγω απόστασης κλπ.

 

Δεν έφταιγε αυτό πάντως δοκίμασα τα πάντα. Η recommended έξυπνη διαχείριση μπαταρίας σε μένα προσωπικά δε δημιουργεί κανένα πρόβλημα όλα δουλεύουν ρολόι στο παρασκήνιο εξάλλου τονίζει ότι γνωστές εφαρμογές mail μηνυμάτων κλπ έχουν προβλεφθεί να λειτουργούν απρόσκοπτα όπως και γίνεται. Αν μη τι άλλο το mi fit είναι κι αυτό δικό τους. Σκαλώνει εντελώς αναίτια μόνο η πρόσβαση ειδοποιήσεων μόνο στο mi fit ενώ αυτό τρέχει κανονικά και δείχνει σε πούμε στο ρολόι εισερχόμενες κλήσεις κανονικά, σταματάει να στέλνει ειδοποιήσεις μόνο στο ρολόι ενώ σαν εφαρμογή τρέχει κανονικά με το εικονίδιο ενεργό πάνω στην μπάρα ειδοποιήσεων.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έφταιγε αυτό πάντως δοκίμασα τα πάντα. Η recommended έξυπνη διαχείριση μπαταρίας σε μένα προσωπικά δε δημιουργεί κανένα πρόβλημα όλα δουλεύουν ρολόι στο παρασκήνιο εξάλλου τονίζει ότι γνωστές εφαρμογές mail μηνυμάτων κλπ έχουν προβλεφθεί να λειτουργούν απρόσκοπτα όπως και γίνεται. Αν μη τι άλλο το mi fit είναι κι αυτό δικό τους. Σκαλώνει εντελώς αναίτια μόνο η πρόσβαση ειδοποιήσεων μόνο στο mi fit ενώ αυτό τρέχει κανονικά και δείχνει σε πούμε στο ρολόι εισερχόμενες κλήσεις κανονικά, σταματάει να στέλνει ειδοποιήσεις μόνο στο ρολόι ενώ σαν εφαρμογή τρέχει κανονικά με το εικονίδιο ενεργό πάνω στην μπάρα ειδοποιήσεων.
Στην εξοικονόμηση μπαταρίας βάλτο off για την εφαρμογή, επίσης κλείδωσε την εφαρμογή να τρέχει συνέχεια όχι να είναι απλά ανοιχτή.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Βασικά έχω παραγγείλει το συγκεκριμένο τηλέφωνο και περιμένω να μου έρθει. Απλά θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις εφόσον το δουλεύετε ήδη.

Η πρώτη είναι όσο αφορά την φόρτιση. Προτείνεται άλλο απλό φορτιστή ή τον γρήγορο της συσκευασίας?

Και δεύτερον το δαχτυλικό αποτύπωμα στα πλάγια στο κουμπί on off με τρομάζει λίγο. Βολεύει τελικά ή σου κάνει την χρήση του πιο δύσκολη?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Βασικά έχω παραγγείλει το συγκεκριμένο τηλέφωνο και περιμένω να μου έρθει. Απλά θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις εφόσον το δουλεύετε ήδη.

Η πρώτη είναι όσο αφορά την φόρτιση. Προτείνεται άλλο απλό φορτιστή ή τον γρήγορο της συσκευασίας?

Και δεύτερον το δαχτυλικό αποτύπωμα στα πλάγια στο κουμπί on off με τρομάζει λίγο. Βολεύει τελικά ή σου κάνει την χρήση του πιο δύσκολη?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Και τα δύο χαρακτηριστικά για τα οποία ρωτάς, βολεύουν απίστευτα!

Η γρήγορη φόρτιση αυξάνει πολύ τη χρηστικότητα της συσκευής και είναι ασφαλής. Ενδεχόμενη μείωση της διάρκειας ζωής της μπαταρίας δεν με απασχολεί καθόλου αφού και ο χρόνος ζωής των κινητών εξαιτίας της τεράστιας τεχνολογικής εξέλιξης, είναι πια μικρότερος. Αποφεύγω μάλιστα να χρησιμοποιώ πλέον άλλους φορτιστές λόγω της συμβατότητας που θα πρέπει υποθέτω να υπάρχει εξαιτίας της τεχνολογίας που χρησιμοποιείται για τη γρηγορη φόρτιση.

Για το αποτύπωμα, πίστεψέ με είναι η πιο βολική θέση που έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ, προτιμότερη από την οθόνη και σίγουρα από την πλάτη. Με χρήση του δεξιού δείκτη και του μέσου καθώς και του αριστερού δείκτη, η δουλειά γίνεται με απίστευτη ευκολία. Τόσο που ακόμα και η ενεργοποίηση του Face ID είναι πλέον περιττή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!! Περιμένοντας το κινητό...Είναι φυσιολογικό το κινητό να βρίσκεται στη Βουλγαρία εδώ και έξι μέρες? Είχε κάποιος άλλος ίδια εμπειρία??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους με υγεία!

Κάτοχος του καταπληκτικού smartphone Xiaomi Poco X3 NFC (128GB) Shadow Gray εδώ και 3 ημέρες και μπορώ να πω ότι απλά είναι εξαιρετικό σε όλα τις δυνατότητες του.

Βέβαια θα χρειαστεί λίγο διάστημα για να έχω μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα και άποψη αλλά πιστεύω ότι είναι τέλειο.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έκανε την αναβάθμιση που εμφανίζει στις ενημερώσεις γιατί ακούγεται ότι οι τελευταίες αναβαθμίσεις της MIUI 12 δημιουργεί πολλά προβλήματα και αστάθειες σε πολλά μοντέλα της XIAOMI.

Η έκδοση που έχει το τηλ είναι : 12.0.4 (QJGEUXM) και μου εμφανίζει αναβάθμιση σε 12.0.7 (QJGEUXM) γύρω στα 334ΜΒ.

Έχει κάνει κάποιος την αναβάθμιση?

Αν ναι έχει κάποιο θέμα στην λειτουργία του τηλ ?

Προτείνετε να γίνει η αναβάθμιση ή να πραγματοποιηθεί αργότερα αφού δοκιμαστεί?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Xiaomi Poco X3 NFC (128GB)

Official Android 11 | MIUI 12.0.6.0 (RJGEUXM)

 

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο και ας είναι η φωτιά του να σε κάψει!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!! Περιμένοντας το κινητό...Είναι φυσιολογικό το κινητό να βρίσκεται στη Βουλγαρία εδώ και έξι μέρες? Είχε κάποιος άλλος ίδια εμπειρία??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φυσικό είναι, εμένα σε αποστολή απο Ισπανία έκανε 5 ημέρες να φανεί στο tracking της ACS στη Θεσσαλονίκη. Θα έχεις νεότερα σύντομα υποθέτω Με το καλό να παραλάβεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους με υγεία!

Κάτοχος του καταπληκτικού smartphone Xiaomi Poco X3 NFC (128GB) Shadow Gray εδώ και 3 ημέρες και μπορώ να πω ότι απλά είναι εξαιρετικό σε όλα τις δυνατότητες του.

Βέβαια θα χρειαστεί λίγο διάστημα για να έχω μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα και άποψη αλλά πιστεύω ότι είναι τέλειο.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έκανε την αναβάθμιση που εμφανίζει στις ενημερώσεις γιατί ακούγεται ότι οι τελευταίες αναβαθμίσεις της MIUI 12 δημιουργεί πολλά προβλήματα και αστάθειες σε πολλά μοντέλα της XIAOMI.

Η έκδοση που έχει το τηλ είναι : 12.0.4 (QJGEUXM) και μου εμφανίζει αναβάθμιση σε 12.0.7 (QJGEUXM) γύρω στα 334ΜΒ.

Έχει κάνει κάποιος την αναβάθμιση?

Αν ναι έχει κάποιο θέμα στην λειτουργία του τηλ ?

Προτείνετε να γίνει η αναβάθμιση ή να πραγματοποιηθεί αργότερα αφού δοκιμαστεί?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνιστώ να κάνεις πρώτα την αναβάθμιση και μετά να στρώσεις το κινητό. Δεν νομίζω οτι υπάρχουν προβλήματα με την αναβάθμιση αυτή καθ αυτή, ίσως με την cache μετά (χρειάζεται να κάνει εκκαθάριση του κινητού απο την εφαρμογή "Ασφάλεια" και επανεκκίνηση μετά απο αναβάθμιση).

Σε εμένα με 12.0.7 δεν έχω κανένα πρόβλημα!

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Φυσικό είναι, εμένα σε αποστολή απο Ισπανία έκανε 5 ημέρες να φανεί στο tracking της ACS στη Θεσσαλονίκη. Θα έχεις νεότερα σύντομα υποθέτω Με το καλό να παραλάβεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συνιστώ να κάνεις πρώτα την αναβάθμιση και μετά να στρώσεις το κινητό. Δεν νομίζω οτι υπάρχουν προβλήματα με την αναβάθμιση αυτή καθ αυτή, ίσως με την cache μετά (χρειάζεται να κάνει εκκαθάριση του κινητού απο την εφαρμογή "Ασφάλεια" και επανεκκίνηση μετά απο αναβάθμιση).

Σε εμένα με 12.0.7 δεν έχω κανένα πρόβλημα!

 

Θα κάνω την αναβάθμιση και το στρώνω καλύτερα μετά.

Σε ευχαριστώ.

:)

Xiaomi Poco X3 NFC (128GB)

Official Android 11 | MIUI 12.0.6.0 (RJGEUXM)

 

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο και ας είναι η φωτιά του να σε κάψει!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικό είναι, εμένα σε αποστολή απο Ισπανία έκανε 5 ημέρες να φανεί στο tracking της ACS στη Θεσσαλονίκη. Θα έχεις νεότερα σύντομα υποθέτω Με το καλό να παραλάβεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συνιστώ να κάνεις πρώτα την αναβάθμιση και μετά να στρώσεις το κινητό. Δεν νομίζω οτι υπάρχουν προβλήματα με την αναβάθμιση αυτή καθ αυτή, ίσως με την cache μετά (χρειάζεται να κάνει εκκαθάριση του κινητού απο την εφαρμογή "Ασφάλεια" και επανεκκίνηση μετά απο αναβάθμιση).

Σε εμένα με 12.0.7 δεν έχω κανένα πρόβλημα!

Σε ευχαριστώ!

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και τα δύο χαρακτηριστικά για τα οποία ρωτάς, βολεύουν απίστευτα!

 

Η γρήγορη φόρτιση αυξάνει πολύ τη χρηστικότητα της συσκευής και είναι ασφαλής. Ενδεχόμενη μείωση της διάρκειας ζωής της μπαταρίας δεν με απασχολεί καθόλου αφού και ο χρόνος ζωής των κινητών εξαιτίας της τεράστιας τεχνολογικής εξέλιξης, είναι πια μικρότερος. Αποφεύγω μάλιστα να χρησιμοποιώ πλέον άλλους φορτιστές λόγω της συμβατότητας που θα πρέπει υποθέτω να υπάρχει εξαιτίας της τεχνολογίας που χρησιμοποιείται για τη γρηγορη φόρτιση.

 

Για το αποτύπωμα, πίστεψέ με είναι η πιο βολική θέση που έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ, προτιμότερη από την οθόνη και σίγουρα από την πλάτη. Με χρήση του δεξιού δείκτη και του μέσου καθώς και του αριστερού δείκτη, η δουλειά γίνεται με απίστευτη ευκολία. Τόσο που ακόμα και η ενεργοποίηση του Face ID είναι πλέον περιττή.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Οπότε αναμένω να το παραλάβω.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες διαγραφή προσωρινής μνήμης της εφαρμογής; η αν δεν δουλέψει, απεγκατάσταση και εγκατάσταση ξανά;

 

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα έχω κάνει αυτά. Δεν έγινε τίποτα δυστυχώς. Και να σκεφτείς πως το τηλέφωνο αυτό το αγόρασα μόνο και μόνο επειδή πληρούσε τις προδιαγραφές της εφαρμογής του drone.

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φυσικό είναι, εμένα σε αποστολή απο Ισπανία έκανε 5 ημέρες να φανεί στο tracking της ACS στη Θεσσαλονίκη. Θα έχεις νεότερα σύντομα υποθέτω Με το καλό να παραλάβεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συνιστώ να κάνεις πρώτα την αναβάθμιση και μετά να στρώσεις το κινητό. Δεν νομίζω οτι υπάρχουν προβλήματα με την αναβάθμιση αυτή καθ αυτή, ίσως με την cache μετά (χρειάζεται να κάνει εκκαθάριση του κινητού απο την εφαρμογή "Ασφάλεια" και επανεκκίνηση μετά απο αναβάθμιση).

Σε εμένα με 12.0.7 δεν έχω κανένα πρόβλημα!

 

Ναι έχεις δίκαιο. Μετά την εκκαθάριση μέσα από την "Ασφάλεια" διορθώθηκε το πρόβλημα με τη εφαρμογή του drone που είχα.

Όμως μετά την πρώτη χρήση της εφαρμογής, το πρόβλημα επανήλθε.

Edited by papadak
Link to comment
Share on other sites

Τα έχω κάνει αυτά. Δεν έγινε τίποτα δυστυχώς. Και να σκεφτείς πως το τηλέφωνο αυτό το αγόρασα μόνο και μόνο επειδή πληρούσε τις προδιαγραφές της εφαρμογής του drone.

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ναι έχεις δίκαιο. Μετά την εκκαθάριση μέσα από την "Ασφάλεια" διορθώθηκε το πρόβλημα με τη εφαρμογή του drone που είχα.

Όμως μετά την πρώτη χρήση της εφαρμογής, το πρόβλημα επανήλθε.

Δοκίμασε με την σειρά:

Απεγκατάσταση εφαρμογής, εκκαθάριση μέσα από το system app "ασφάλεια", επανεκκίνηση του κινητού και ξανά εγκατάσταση του drone app...

Ανέφερε αποτέλεσμα μετά!

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με την σειρά:

Απεγκατάσταση εφαρμογής, εκκαθάριση μέσα από το system app "ασφάλεια", επανεκκίνηση του κινητού και ξανά εγκατάσταση του drone app...

Ανέφερε αποτέλεσμα μετά!

 

Το "system app "ασφάλεια"" είναι το "Ρυθμίσεις-Εφαρμογές-Ρυθμίσεις εφαρμογής συστήματος"?

Link to comment
Share on other sites

Το "system app "ασφάλεια"" είναι το "Ρυθμίσεις-Εφαρμογές-Ρυθμίσεις εφαρμογής συστήματος"?

Η εφαρμογή που γράφει "ασφάλεια" και από την οποία κάνεις και εκκαθάριση του τηλεφώνου και σάρωση ασφαλείας. Απλά να κάνεις εκκαθάριση. Με τη σειρά όμως που σου είπα.

 

Εναλλακτικά Κάνε εκκαθάριση μνήμης και ρυθμίσεων της εφαρμογής του drone μέσα από θα ρυθμίσεις (ρυθμίσεις> διαχείριση εφαρμογών> εκκαθάριση δεδομένων κάτω αριστερά).

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

1.Πας στην εφαρμογή αρχεία, πατάς το εικονίδιο του φάκελου, διαλέγεις που θέλεις να κάνεις τον φάκελο (εσ. ή εξ. χώρο) και πατάς 3 τελίτσες πάνω δεξιά- δημιουργία νέου φακέλου.

2. Πατάς αναβάθμιση και την κάνει μόνο του, απλά πρέπει να έχεις και πάνω 60% μπαταρία για να είσαι σίγουρος.

3. ρυθμίσεις-ταπετσαρία-ζωντανή ταπετσαρία

Για να βρείς ζωντανές ταπετσαρίες θα ψάξεις στην εφαρμογή θέματα.

 

1. Δεν βρίσκω την εφαρμογή αρχεία :(

2. Ξέρω πως να την κάνω, αν είναι καλή ήθελα να μάθω η κάνει το κινητό αργό

3. Μπήκα εκεί που λες κ δεν μου βγάζει ζωντανές ταπετσαρίες, μόνο απλές

 

Επίσης έχω ένα πρόβλημα. Στην πλαϊνή "κρυφή" σελίδα που βγάζει ειδήσεις κ άλλες συντομεύσεις, όταν πατάω να ανοίξει μια είδηση κάνει ότι συνδέετε αλλά μένει λευκή σελίδα κ κολλάει το κινητό. Άλλοτε θέλει επανεκκίνηση κ άλλοτε καταφέρνω κ κλείνω τη σελίδα.

Τι μπορεί να φταίει;;;

Edited by magica_chr
Link to comment
Share on other sites

1. Δεν βρίσκω την εφαρμογή αρχεία :(

2. Ξέρω πως να την κάνω, αν είναι καλή ήθελα να μάθω η κάνει το κινητό αργό

3. Μπήκα εκεί που λες κ δεν μου βγάζει ζωντανές ταπετσαρίες, μόνο απλές

 

1) Διαχείριση αρχείων λέγεται, βρες την στο συρτάρι εφαρμογών (σείρε προςω τα πάνω και αυτό που εμφανίζεται λέγεται συρτάρι εφαρμογών)

2) μπορεις να περιμένεις πριν την αναβάθμιση να δεις@ εμφανίζει προβλήματα σε άλλους. Εγώ που έχω κάνει μέχρι την 12.0.7 (τελευταία μέχρι στιγμής) δεν έχω κανένα πρόβλημα

3) μην περιμένεις να βρεις ζωντανές ταπετσαρίες, κατέβασε από το play store (search "live wallpapers") και εφάρμοσε από εκεί κάποια...

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...