Jump to content

Poco X3 NFC


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eχει παρει κανεις aftermarket θηκη για καλυτερη προστασια της καμερας? Το "θεμα" με το ακουστικο το εχω κι εγω,τερμα χαμηλωμενο και ακουγεται surround ο συνομιλητης σε ησυχο δωματιο. Το περιμενα πιο "μπιφτεκι" αλλα ειναι θεμα συνηθειας το μεγεθος και το βαρος. Χρονια πολλα σε ολους!
Link to comment
Share on other sites

Eχει παρει κανεις aftermarket θηκη για καλυτερη προστασια της καμερας?

 

Έχω πάρει την παρακάτω. Φωλιαζει μια χαρά.

 

https://www.skroutz.gr/s/25584348/Tech-Protect-TPU-Carbon-Back-Cover-%CE%A3%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Poco-X3-NFC.html

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί το έκανα παραγγελία από κινεζικό site σε πολύ συμφέρουσα τιμή, τώρα να δούμε πότε θα το παραλάβουμε.
Αν μπορείς λινκ?

 

POCO F1

Link to comment
Share on other sites

Eχει παρει κανεις aftermarket θηκη για καλυτερη προστασια της καμερας? Το "θεμα" με το ακουστικο το εχω κι εγω,τερμα χαμηλωμενο και ακουγεται surround ο συνομιλητης σε ησυχο δωματιο. Το περιμενα πιο "μπιφτεκι" αλλα ειναι θεμα συνηθειας το μεγεθος και το βαρος. Χρονια πολλα σε ολους!

Χρόνια πολλά.

Η μόνη θήκη με πλήρη προστασία και της κάμερας (μέχρι στιγμής τουλάχιστον) είναι η Nillkin CamShield

https://www.skroutz.gr/s/25766792/Nillkin-CamShield-Back-Cover-%CE%A3%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Poco-X3-NFC.html

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά.

 

Η μόνη θήκη με πλήρη προστασία και της κάμερας (μέχρι στιγμής τουλάχιστον) είναι η Nillkin CamShield

 

https://www.skroutz.gr/s/25766792/Nillkin-CamShield-Back-Cover-%CE%A3%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Poco-X3-NFC.html

Αυτή έχω εγώ και είναι εξαιρετική!!
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς λινκ?

 

POCO F1

 

Εδώ το έχει 165€ αλλα είναι λαχείο εαν και πότε θα παραλάβεις, ή μετα απο κανα δυό εβδομάδες θα σου πούνε ότι δεν το έχουν παραδοτέο:wacko: https://www.banggood.com/POCO-X3-NFC-Global-Version-Snapdragon-732G-6GB-64GB-6_67-inch-120Hz-Refresh-Rate-64MP-Quad-Camera-5160mAh-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1737053.html?akmClientCountry=GR&cur_warehouse=HK&ID=62464446294248&p=WI10062587551201509S

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει να κάνει μετάδοση εικόνας μέσω Bluetooth σε smart TV? Το παλιό redmi που είχα το έκανε πανεύκολα, εδώ παρόλο που βρίσκει την τηλεόραση, δεν καταφέρνει να συνδεθεί..
Και εγώ με Samsung Q64 δεν μπορώ να συνδεθώ...

 

Inviato dal mio M2007J20CG utilizzando Tapatalk

:)
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με Samsung Q64 δεν μπορώ να συνδεθώ...

 

Inviato dal mio M2007J20CG utilizzando Tapatalk

 

Καλη χρονια και σε μενα το ιδιο το εκανα σχολιο ποιο πισω εχει θεμα στην συνδεση με την ασυρματη μεταδοση , βρισκει αλλα δεν ολοκληρωνεται η συνδεση με την τηλεοραση.

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια και σε μενα το ιδιο το εκανα σχολιο ποιο πισω εχει θεμα στην συνδεση με την ασυρματη μεταδοση , βρισκει αλλα δεν ολοκληρωνεται η συνδεση με την τηλεοραση.

 

Καλήμερα και χρόνια πολλά. Δοκιμάστε και με google home να δείτε αν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο.. Βρίσκει την τηλεόραση, η τηλεόραση βρίσκει το τηλέφωνο, αλλά δεν ολοκληρώνεται η σύνδεση.. Αντίθετα έκανα δοκιμή από την εφαρμογή του YouTube κ στέλνει κανονικά..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά με υγεία!! Έχω παραγγείλει το κινητό από banggood από 23/12 και ακόμα αναμένω....το παράξενο βέβαια είναι ότι φαίνεται να μην έχει έρθει ακόμα Ευρώπη...γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά με υγεία!! Έχω παραγγείλει το κινητό από banggood από 23/12 και ακόμα αναμένω....το παράξενο βέβαια είναι ότι φαίνεται να μην έχει έρθει ακόμα Ευρώπη...γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω;

 

Δοκίμασε http://www.flytexpress.com/En/Home/LogisticsTracking

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά. Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το Poco της κόρης μου.

Κάποιες φορές πατάει το power button για να ανοίξει η οθόνη και δεν αποκρίνεται. Δεν ανοίγει η οθόνη με τίποτα. Αν εκείνη την στιγμή την καλέσω, το κινητό της φαίνεται να καλεί (όπως το ακούω εγώ στο δικό μου τηλέφωνο) αλλά δεν το σηκώνει. Κι όμως αυτό είναι μπροστά στα μάτια μας σβηστό. Δεν χτυπάει , δεν κάνει τίποτα, είναι σαν σβηστό από μπαταρία ας πούμε.

Ο μόνος τρόπος να επανέλθει είναι να πατήσω power button + volume down για να μπει σε Fastboot mode. Μετά με τον ίδιο τρόπο επανέρχεται σε επανεκκίνηση και λειτουργεί κανονικά.

Μήπως κάποιος φίλος έχει καμια ιδέα για το τι συμβαίνει; Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Είναι φυσιολογικό αυτό;a3f240600b45f495ea59fe44bfa364a8.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι , σε μερικές μέρες θα το δεις σε κάποια ευρωπαϊκή χώρα και στη συνέχεια θέλει περίπου 10 μέρες για να έρθει Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι , σε μερικές μέρες θα το δεις σε κάποια ευρωπαϊκή χώρα και στη συνέχεια θέλει περίπου 10 μέρες για να έρθει Ελλάδα.
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου!! .

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.ship24.com/shops/banggood-tracking

 

 

 

δες και σε αυτο το λινκ

Εδώ μου βγάζει αυτό οπότε υποθέτω ότι μόλις έρθει Ευρώπη η αποστολή θα γίνει με gls8ca4e24b3192384f7d720372476faf77.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ναι ετσι εδειχνε και το δικο μου μεχρι τις 30/12

σημερα δειχνει οτι ειναι Γερμανια

βολτες κοβει :lol:

Link to comment
Share on other sites

ναι ετσι εδειχνε και το δικο μου μεχρι τις 30/12

 

σημερα δειχνει οτι ειναι Γερμανια

 

βολτες κοβει :lol:

Πόσο καιρό έκανε να φτάσει Γερμανία;

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό έκανε να φτάσει Γερμανία;

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

σημερα δειχνει οτι εφτασε

 

 

Monday, January 4, 2021, 03:14 PM

 

GLS

The parcel has reached the parcel center.

 

NEUENSTEIN, GERMANY, DE

 

Monday, January 4, 2021, 11:09 AM

 

GLS

The parcel has reached the parcel center and was sorted manually.

 

NEUENSTEIN, GERMANY, DE

Link to comment
Share on other sites

σημερα δειχνει οτι εφτασε

 

 

Monday, January 4, 2021, 03:14 PM

 

GLS

The parcel has reached the parcel center.

 

NEUENSTEIN, GERMANY, DE

 

Monday, January 4, 2021, 11:09 AM

 

GLS

The parcel has reached the parcel center and was sorted manually.

 

NEUENSTEIN, GERMANY, DE

Από 30/12 σημερα; Μια χαρά εισαι

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από 30/12 σημερα; Μια χαρά εισαι

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

20/12 εγινε η παραγγελια

30/12 φανηκε στο Βελγιο και σημερα φαινεται στην Γερμανια

Link to comment
Share on other sites

20/12 εγινε η παραγγελια

 

30/12 φανηκε στο Βελγιο και σημερα φαινεται στην Γερμανια

Πάλι καλά γιατι άρχισα να αγχώνομαι για τη δική μου! Άντε με το καλό

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό έκανε να φτάσει Γερμανία;

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλή χρονιά σε όλους

Έχω πρόσφατη εμπειρία με gls, καθώς παρέλαβα το (ίδιο) τηλέφωνο μέσω gls από την ισπανική αποθήκη του banggood.

Ισπανία-Ουγγαρία (αντί Γερμανίας) έκανε 4 ημέρες, στην Ουγγαρία χάθηκε λίγο καιρό, τέλος πάντως από εκεί προωθείτε Βουλγαρία (εμένα έκανε 12 ημέρες από Ουγγαρία αλλά όπως είπα υπήρχε άλλο θέμα) και από Βουλγαρία προς Θεσσαλονίκη που το παραλαμβάνει η acs για παράδοση. Αφου φτάσει Βουλγαρία (λίγο μετά) στο tracking της gls θα βγάλει και acs parcel tracking number, για να παρακολουθείτε και από την acs (το οποίο όμως θα ενεργοποιηθεί μόνο αφού παραδοθεί στην acs). Τέλος πάντων από προσωπική εμπειρία:

Βουλγαρία-Θεσσαλονίκη 3 εργάσιμες ημέρες και από εκεί με την acs παρέλαβα την επόμενη!

Με το καλό να παραλάβετε και εσείς!

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...