Jump to content

Poco X3 NFC


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια είναι η γνωστή προσφορά των 188? Μπορείς να μου δώσεις κάποιες παραπάνω λεπτομέρειες γιατί ενδιαφέρομαι κι εγώ να το αγοράσω.

Προσφορά γνωστού καταστήματος (Πλαίσιο) για πολύ μικρό διάστημα και χωρίς κράχτη η οποία κράτησε χονδρικά κανα δίωρο πριν κατέβει. Λόγω της τιμής, της ημερομηνίας και της διάθεσης του κινητού μπορεί και να οφειλόταν σε λάθος.

Εννοείται δεν υπάρχει πλέον τέτοια τιμή και ούτε προβλέπεται πάλι (σύντομα τουλάχιστον). Σε τέτοια τιμή μόνο μέσω Κίνας (και με προσφορά για να είναι τόσο χαμηλή).

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα απο gearbest 29/11/20, με προτεραιοτητα και οχι απλα δεν παρελαβα ακομα, αλλα εχει εδω και τουλαχιστον μια εβδομαδα που προσπαθω να βγαλω καμια ακρη με την εξυπηρετηση τους αλλά τίποτα. Δεν ξέρουν ούτε που βρίσκεται το δέμα (απ' τις 7/12 και μετα δεν εχει ενημερωση στον εντοπισμο), ουτε ποτε και με ποια μεταφορικη θα ερθει, τιποτα. κι οχι και τιποτα αλλο, οταν παρηγγειλα ηταν με προσφορες black friday, και δεν φτανει που περασε ενας μηνας τελικα αν το παρω τωρα και θα πληρωσω παραπανω και θα περιμενω αλλο τοσο... διαβασα κι αλλα μηνυματα παραπονων για gearbest... ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ GEARBEST.
Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα απο gearbest 29/11/20, με προτεραιοτητα και οχι απλα δεν παρελαβα ακομα, αλλα εχει εδω και τουλαχιστον μια εβδομαδα που προσπαθω να βγαλω καμια ακρη με την εξυπηρετηση τους αλλά τίποτα. Δεν ξέρουν ούτε που βρίσκεται το δέμα (απ' τις 7/12 και μετα δεν εχει ενημερωση στον εντοπισμο), ουτε ποτε και με ποια μεταφορικη θα ερθει, τιποτα. κι οχι και τιποτα αλλο, οταν παρηγγειλα ηταν με προσφορες black friday, και δεν φτανει που περασε ενας μηνας τελικα αν το παρω τωρα και θα πληρωσω παραπανω και θα περιμενω αλλο τοσο... διαβασα κι αλλα μηνυματα παραπονων για gearbest... ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ GEARBEST.

GEARBEST είναι γνωστό και αξιόπιστο κατάστημα αλλά όντως έχει θέμα με τις αποστολές (μέχρι να στείλει). Απο την στιγμή που θα στείλει μην περιμένεις τίποτα απο αυτούς, είναι πλέον θέμα ταχυδρομείων και όχι δικό τους. Ακόμη και να μπορούσαν να κάνουν κάτι δεν ξέρουν πως (και έχω πρόσφατη εμπειρία απο bangood με ταχυμεταφορική εντός ΕΕ που όφειλαν να κάνουν inquiry για χαμένο δέμα και απαντούσαν αλλα 'ντι άλλων).

Πόσο το παρήγγειλες αν επιτρέπεται; Και με πόσα μεταφορικά (όταν έμπαινα gearbest μου πέταγε τρελά μεταφορικά έξοδα).

Εγώ είχα κάνει παραγγελία 18/9 και τελικά έκανα ακύρωση 2 εβδομάδες μετά αφού μετέφεραν την ημερομηνία αποστολής στα μέσα Οκτώβρη... Πάντως όταν έκανα ακύρωση έκαναν επιστροφή αμέσως (την ίδια ώρα). Έπεσα σε περίπτωση μάλλον!

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

GEARBEST είναι γνωστό και αξιόπιστο κατάστημα αλλά όντως έχει θέμα με τις αποστολές (μέχρι να στείλει). Απο την στιγμή που θα στείλει μην περιμένεις τίποτα απο αυτούς, είναι πλέον θέμα ταχυδρομείων και όχι δικό τους. Ακόμη και να μπορούσαν να κάνουν κάτι δεν ξέρουν πως (και έχω πρόσφατη εμπειρία απο bangood με ταχυμεταφορική εντός ΕΕ που όφειλαν να κάνουν inquiry για χαμένο δέμα και απαντούσαν αλλα 'ντι άλλων).

Πόσο το παρήγγειλες αν επιτρέπεται; Και με πόσα μεταφορικά (όταν έμπαινα gearbest μου πέταγε τρελά μεταφορικά έξοδα).

Εγώ είχα κάνει παραγγελία 18/9 και τελικά έκανα ακύρωση 2 εβδομάδες μετά αφού μετέφεραν την ημερομηνία αποστολής στα μέσα Οκτώβρη... Πάντως όταν έκανα ακύρωση έκαναν επιστροφή αμέσως (την ίδια ώρα). Έπεσα σε περίπτωση μάλλον!

 

Παρηγγειλα το 6/128 με priority και εκπτωση 1ης αγοράς σύνολο 188,86€... δεν παίζει να το ξαναβρώ σε τέτοια τιμή...

Εφόσον περίμενα ήδη 1 μήνα, αν είναι να περιμένω άλλη μία εβδομάδα, θα το κάνω, αλλά δεν έχω ιδέα που βρίσκεται, ούτε αν δεν έκανα κάτι καλά και πέρασε τελικά τελωνείο. ούτε με ποια μεταφορική θα έρθει.., λογικά ελτά? θα περιμένω ειδοποίηση από ελτα? δν ξερω.. απ την αλλη και τα ελτα ειναι για τον... (καταλαβες) και δεν βγαζεις ακρη ουτε μ αυτούς. οπότε παίζει να το έχασαν ή δεν ξέρω γω τι...

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τα μεταφορικά ήταν γύρω στα 7-8 ευρώ, αν θυμάμαι καλά. με priority direct mail (νομίζω αυτό ήταν αλλά δν είμαι και σίγουρη)

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το tracking ID βρες τα τηλ.του τελωνείου αεροδρομίου Αθηνών & Τελων.γραφεία των ΕΛΤΑ στην Αθήνα και ρώτα τους,

μπορεί να βρίσκεται εκεί και να περιμένουν να ενδιαφερθεί ο παραλήπτης αν εμπίπτει σε επι πλέον δασμούς.

Μου έτυχε, απλά περίμεναν την απόδειξη πληρωμής (αυτήν του paypal, όχι την εικονική του καταστήματος αγοράς που στη δική μου περίπτωση ήταν αρκετά πιο κάτω από την πραγματική) για να προωθήσουν την συσκευή στο τοπικό μου γραφείο παράδοσης των ΕΛΤΑ.

Τελικά η συσκευή που την αγόρασα 56€ απο gearbest μου βγήκε στα 71€ με τα επι πλέον τέλη, όσο θα την αγόραζα απο Ελλάδα δηλαδη!

Αυτό όμως μία μόνο φορά μου έτυχε, έκανα πολλές αγορές απο Κίνα χωρίς πρόβλημα.

Edited by sat_rrstm
more info
Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα το 6/128 με priority και εκπτωση 1ης αγοράς σύνολο 188,86€... δεν παίζει να το ξαναβρώ σε τέτοια τιμή...

Εφόσον περίμενα ήδη 1 μήνα, αν είναι να περιμένω άλλη μία εβδομάδα, θα το κάνω, αλλά δεν έχω ιδέα που βρίσκεται, ούτε αν δεν έκανα κάτι καλά και πέρασε τελικά τελωνείο. ούτε με ποια μεταφορική θα έρθει.., λογικά ελτά? θα περιμένω ειδοποίηση από ελτα? δν ξερω.. απ την αλλη και τα ελτα ειναι για τον... (καταλαβες) και δεν βγαζεις ακρη ουτε μ αυτούς. οπότε παίζει να το έχασαν ή δεν ξέρω γω τι...

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τα μεταφορικά ήταν γύρω στα 7-8 ευρώ, αν θυμάμαι καλά. με priority direct mail (νομίζω αυτό ήταν αλλά δν είμαι και σίγουρη)

Αυτή τη στιγμή το έχει το banggood με 180€ (με την σίγουρη -απο άποψη εξτρά δασμών- επιλογή αποστολής με EU priority mail). Και πριν 2 εβδομάδες κάπου τόσο το είχε. Γενικά, τελευταία έπεσε η τιμή του στα κινεζομάγαζα.

Κάπου είχα διαβάσει οτι το gearbest ακολουθεί διαφορετικό τρόπο αποστολής απο το banggood και δεν έχει σίγουρη αποφυγή δασμών. Δεν ξέρω κατα πόσο είναι παρόμοια με την περίπτωση του @sat_rrstm παραπάνω (σε δέματα χαμηλότερης αξίας δεν χρησιμοποιεί αυτόν τον τρόπο αποστολής το gearbest).

Με ΕΛΤΑ θα έρθει αλλά με το χαμό που γίνεται αυτήν την περίοδο δύσκολα θα λάβεις σύντομα.

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή το έχει το banggood με 180€ (με την σίγουρη -απο άποψη εξτρά δασμών- επιλογή αποστολής με EU priority mail). Και πριν 2 εβδομάδες κάπου τόσο το είχε. Γενικά, τελευταία έπεσε η τιμή του στα κινεζομάγαζα.

Κάπου είχα διαβάσει οτι το gearbest ακολουθεί διαφορετικό τρόπο αποστολής απο το banggood και δεν έχει σίγουρη αποφυγή δασμών. Δεν ξέρω κατα πόσο είναι παρόμοια με την περίπτωση του @sat_rrstm παραπάνω (σε δέματα χαμηλότερης αξίας δεν χρησιμοποιεί αυτόν τον τρόπο αποστολής το gearbest).

Με ΕΛΤΑ θα έρθει αλλά με το χαμό που γίνεται αυτήν την περίοδο δύσκολα θα λάβεις σύντομα.

 

Έτσι όπως τα λες, το καλύτερο μοιάζει να μ επιστρέψουν τα χρήματα γιατί παίζει να είναι και στο τελωνείο? εγω πηγα με priority γιατί έτσι ελεγε πως αποφευγεις το (ελληνικο) τελωνειο και στην ουσια εκτελωνεζεται σε καποια αλλη χωρα της ευρωπης (ολλανδια/γερμανια δν ξερω σιγουρα) και περναει "ελευθερο" στην ελλαδα... αχ δεν ξερω.. εντω μεταξυ κοντινο μου ατομο το αγορασε και αλλο κοντινο εχει το rn9 pro (που λεγαν ειναι καπου στα ιδια χαρακτηριστικα αλλα το poco κερδιζε στα σημεια ισα ισα) και μ φανηκε καλυτερο το rn9 pro. πιο γρηγορο κλπ. δν ξερω, δεν ενθουσιαστηκα. και τα 2 πολυ "μικρα" συγκριτικα με τα 6,67" που λενε. (είμαι κάτοχος του mi max 2, αν το εχεις δει, καταλαβαινεις...)

 

τωρα δεν ξερω τι ειναι το καλυτερο, και δεν υπαρχει δυνατοτητα να δω καποια κινητα και μετα να παραγγειλω... οπως και να χει αναγκαστικα περιμενω απαντηση απο gearbest σχετικα με την επιστροφη και βλεπουμε...

 

απο banggood ειναι στα 180€ τα 6/128 μαζι με μεταφορικα?

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως τα λες, το καλύτερο μοιάζει να μ επιστρέψουν τα χρήματα γιατί παίζει να είναι και στο τελωνείο? εγω πηγα με priority γιατί έτσι ελεγε πως αποφευγεις το (ελληνικο) τελωνειο και στην ουσια εκτελωνεζεται σε καποια αλλη χωρα της ευρωπης (ολλανδια/γερμανια δν ξερω σιγουρα) και περναει "ελευθερο" στην ελλαδα... αχ δεν ξερω.. εντω μεταξυ κοντινο μου ατομο το αγορασε και αλλο κοντινο εχει το rn9 pro (που λεγαν ειναι καπου στα ιδια χαρακτηριστικα αλλα το poco κερδιζε στα σημεια ισα ισα) και μ φανηκε καλυτερο το rn9 pro. πιο γρηγορο κλπ. δν ξερω, δεν ενθουσιαστηκα. και τα 2 πολυ "μικρα" συγκριτικα με τα 6,67" που λενε. (είμαι κάτοχος του mi max 2, αν το εχεις δει, καταλαβαινεις...)

 

τωρα δεν ξερω τι ειναι το καλυτερο, και δεν υπαρχει δυνατοτητα να δω καποια κινητα και μετα να παραγγειλω... οπως και να χει αναγκαστικα περιμενω απαντηση απο gearbest σχετικα με την επιστροφη και βλεπουμε...

 

απο banggood ειναι στα 180€ τα 6/128 μαζι με μεταφορικα?

Να επιστρέψουν τα χρήματα δεν θα γίνει, στο έχουν στείλει και μόνο αν χαθεί το δέμα θα παίξει επιστροφή. Για να χαθεί το δέμα δύσκολο, θα αργήσει αλλά θα έρθει.

Για τελωνείο δυστυχώς είναι καλυμμένοι, στο γράφει οτι περιπτώσεις τέτοιες είναι δικιά σου υποχρέωση (το ίδιο λέει και στο banggood, άλλο που δεν έχει συμβεί μέχρι στιγμής). Ο τρόπος που στέλνουν είναι τριγωνικός (μέσω άλλης χώρας) αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι εκτελωνίζεται αλλού...

Στε ΕΛΤΑ δεν πρέπει να είναι, όταν παραλάβουν τα ΕΛΤΑ θα φανεί στο tracking σου και αν πάει τελωνείο επίσης.

Σχετικά με το τηλέφωνο: είναι πολύ καλό, μην το φοβάσαι. Καλύτερο είναι του rn9 pro (στα σημεία μεν αλλά καλύτερο συνολικά). Πιο αργό του rn9 pro δεν είναι (είναι ελάχιστα πιο γρήγορο αλλά δεν φαίνεται η διαφορά).

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζει κάνεις άλλος πρόβλημα με την κάμερα βίντεο και με την αυτόματη περιστροφή ή μόνο εγώ είμαι ο γκαντέμης;
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η γνωστή προσφορά των 188? Μπορείς να μου δώσεις κάποιες παραπάνω λεπτομέρειες γιατί ενδιαφέρομαι κι εγώ να το αγοράσω.

 

Στις 14/10 το πρωί, το Πλαίσιο έτρεξε μια προσφορά με έκπτωση 30% σε όλα τα διαθέσιμα smartpones του. Η προσφορά κράτησε για 3 μέρες αν δεν κάνω λάθος, απλά τα εμπορικά κινητά εξαντλήθηκαν μέχρι το μεσημέρι.

Εγώ είχα ήδη παραγγείλει από 15/09 το 6/64 με 175€ από Banggood και μόλις τσίμπησα αυτό του Πλαισίου το ακύρωσα, καθως δεν είχε καν αποσταλεί από Κίνα.

Απλά με το Πλαίσιο έγινε μπέρδεμα, καθως δεν υπήρχαν αποθέματα. Γι' αυτό και την ημέρα της παραγγελίας, το Poco είχε ένδειξη "αναμένεται". Όμως, άργησαν πολύ στην παραλαβή αποθεμάτων, με αποτέλεσμα μέχρι και σημερα να υπάρχουν ανεκτελεστες παραγγελίες. Εγώ είχα παραγγείλει το μπλε, αλλά μόλις είδα στην ιστοσελίδα τους την Κυριακή 20/12 ότι ήταν πλέον διαθέσιμο το γκρι, τους πήρα τηλέφωνο, αλλάξαμε το χρώμα και την Τρίτη 22/12 μας το παρέδωσαν στο σπίτι!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους.

Δεν είσαι μόνος σε αυτό. Μια από τα ίδια και στο δικό μου. Όντως ακούνε τον συνομιλητή κανονικά σε δωμάτιο που έχει μια κάποια σχετική ησυχία. Και ο ήχος είναι σα να ακούγεται όντως απ' την πλάτη του τηλεφώνου. Ας ελπίσουμε με κάποια αναβάθμιση να διορθωθεί το θέμα και να μην είναι κατασκευαστικό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Χμμμ που τα βρίσκουμε τα διαγνωστικά; Ευχαριστώ.

 

Οκ το εντόπισα. Η Google δίνει όλες τις απαντήσεις

 

Μια από τα ίδια και σε μένα. Τέρμα κάτω η ένταση και ακούγεται πολύ δυνατά στο δωμάτιο..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πήρα και εγώ παιδιά από Ελλάδα βέβαια.Ολα κομπλέ γενικά δεν έχω το θέμα με τις κλήσεις άλλα έχω παρατηρήσει ότι δεν μου έρχεται άμεσα ειδοποιήση στο messenger αλλά πρέπει να ανοίξω την εφαρμογή για να το δω το μήνυμα
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πήρα και εγώ παιδιά από Ελλάδα βέβαια.Ολα κομπλέ γενικά δεν έχω το θέμα με τις κλήσεις άλλα έχω παρατηρήσει ότι δεν μου έρχεται άμεσα ειδοποιήση στο messenger αλλά πρέπει να ανοίξω την εφαρμογή για να το δω το μήνυμα
Δώσε του άδεια για αυτόματη έναρξη.

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δώσε του άδεια για αυτόματη έναρξη.

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από τις ρυθμίσεις της εφαρμογής. d5865694819792b8f52cde652d6874f8.jpg

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε μια μικρούλα πρωινή αναβαθμισούλα...

 

Edited by conan1
Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται να βγει το λουκετακι για να κλειδώσω εφαρμογές που θέλω ωστε να μην κλείνουν οταν κάνω εκκαθάριση προσφάτων;

 

Οταν πατάω παρατεταμένα σε μία εφαρμογή μου βγάζει κάτι επιλογές, αλλά όχι λουκέτο.

Link to comment
Share on other sites

Να επιστρέψουν τα χρήματα δεν θα γίνει, στο έχουν στείλει και μόνο αν χαθεί το δέμα θα παίξει επιστροφή. Για να χαθεί το δέμα δύσκολο, θα αργήσει αλλά θα έρθει.

Για τελωνείο δυστυχώς είναι καλυμμένοι, στο γράφει οτι περιπτώσεις τέτοιες είναι δικιά σου υποχρέωση (το ίδιο λέει και στο banggood, άλλο που δεν έχει συμβεί μέχρι στιγμής). Ο τρόπος που στέλνουν είναι τριγωνικός (μέσω άλλης χώρας) αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι εκτελωνίζεται αλλού...

Στε ΕΛΤΑ δεν πρέπει να είναι, όταν παραλάβουν τα ΕΛΤΑ θα φανεί στο tracking σου και αν πάει τελωνείο επίσης.

Σχετικά με το τηλέφωνο: είναι πολύ καλό, μην το φοβάσαι. Καλύτερο είναι του rn9 pro (στα σημεία μεν αλλά καλύτερο συνολικά). Πιο αργό του rn9 pro δεν είναι (είναι ελάχιστα πιο γρήγορο αλλά δεν φαίνεται η διαφορά).

 

Κατάλαβα. Οποτε απλα περιμένω. Η καλύτερη απάντηση π πηρα μέχρι τωρα απ αυτούς, είναι να μ επιστρέψουν τα μεταφορικά...

Link to comment
Share on other sites

Screenshot-2020-12-29-08-49-12-072-com-android-updater.jpg

Καινούρια αναβάθμιση σήμερα....

Security patch Νοεμβρίου.

Μόλις την έβαλα και εγώ... παρατήρησες κάποια διαφορά;

 

Inviato dal mio M2007J20CG utilizzando Tapatalk

:)
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την έβαλα και εγώ... παρατήρησες κάποια διαφορά;

 

Inviato dal mio M2007J20CG utilizzando Tapatalk

 

Μπα,μόνο ενημέρωση ασφαλείας Νοεμβρίου είναι ,σύντομα θα πάρει την MIUI 12.5.

Είδα στο apkmirror.com πως έπεται και poco launcher update στο play store https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/poco-launcher/poco-launcher-2-7-4-12-release/ και εύχομαι να διορθωθεί και το θέμα με τα εικονίδια των Google apps (Gmail,Drive,Calendar..) που δεν έχουν ανανεωθεί ακόμα με την νέα εμφάνιση...βέβαια αυτό μπορεί να σχετίζεται και με την εφαρμογή θεμάτων...:confused:.

Δεν το κατεβάζω ποτέ από εκεί,απλά για ενημέρωση είναι χρήσιμο το apkmirror,θέλω κάθε ενημέρωση να γίνεται αυτόματα από το Play store γιατί είναι πιο σωστό.

Πάντως από τις 24/12 που το πήρα ήδη μετράω δυο αναβαθμίσεις,μπράβο τους.

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα. Οποτε απλα περιμένω. Η καλύτερη απάντηση π πηρα μέχρι τωρα απ αυτούς, είναι να μ επιστρέψουν τα μεταφορικά...

Είχα αρκετό καιρό να διαβάσω το νήμα του Poco X3 και βλέπω την ανησυχία σου για το Gearbest.

Δυστυχώς στις μεταφορικές- κούριερ λόγω ΚΑΙ του κορωνοιού υπάρχουν μεγάλες καθυστερήσεις και δεν ευθύνονται τα καταστήματα.

Η εξαίρεση αυτού του κανόνα είναι να γίνει σε νορμάλ χρόνο η παράδοση.

Το Gearbest είναι μεγάλο και σοβαρό κατάστημα κι αν έχεις πληρώσει με Paypal δεν υπάρχει περίπτωση να χάσεις τα χρήματά σου.

Θα παραλάβεις το πιθανότερο αυτή την εβδομάδα με κούριερ και ο εκτελωνισμός θα έχει γίνει το πιθανότερο στην Ολλανδία.

Αν θέλεις γράψε το Track να σου πω που βρίσκεται το δέμα σου.

Με το καλό να παραλάβεις και καλή χρονιά για όλο τον κόσμο !!!

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει να κάνει μετάδοση εικόνας μέσω Bluetooth σε smart TV? Το παλιό redmi που είχα το έκανε πανεύκολα, εδώ παρόλο που βρίσκει την τηλεόραση, δεν καταφέρνει να συνδεθεί..
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει να κάνει μετάδοση εικόνας μέσω Bluetooth σε smart TV? Το παλιό redmi που είχα το έκανε πανεύκολα, εδώ παρόλο που βρίσκει την τηλεόραση, δεν καταφέρνει να συνδεθεί..

 

Μικρή διόρθωση όσο περιμένεις απάντηση: Μετάδοση εικόνας γίνεται μέσω Miracast (WiFi). Το BT δεν έχει αρκετή χωρητικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθούσα και εγώ να το βρω με μια 24αρα LG smart TV και δεν γινόταν αλλά μετά μέσα στο μενού Σύνδεση Κοινοποίηση πήγα κάτω στο Ασύρματη προβολή και εκεί το ρύθμισα αμέσως.

Screenshot-2020-12-29-19-19-31-837-com-android-settings.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα και καλοδούλευτα φίλοι μου, όσοι παραλάβατε και να τα χαρείτε!

Εμείς οι υπόλοιποι, διαβάζουμε και περιμένουμε.

Ζηλεύουμε λίγο - με τη καλή έννοια - και περιμένουμε μήπως μας θυμηθεί ο Άγιος Βασίλης.

Δύο μέρες ακόμη μέχρι την Παραμονή. Θα χτυπήσει το κουδούνι μας, με το πακετάκι;;;

Μπαααα.......χλωμό-κατάχλωμο!

Όπως και να έχει, χρόνια πολλά σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί το έκανα παραγγελία από κινεζικό site σε πολύ συμφέρουσα τιμή, τώρα να δούμε πότε θα το παραλάβουμε.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...