Jump to content

Mi Band 5


lefterismega
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δοκιμασα κι αυτό ακριβώς το ίδιο. 

ΜΌΝΟ μέσω Bluetooth το σύνδεσε αλλά και πάλι στο MI band 5 έλεγε ότι πρέπει να γίνει pair. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 52
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Α οκ! Οπότε είναι καθαρά θέμα συνδεσιμότητας.Δεν θυμάμαι ακριβώς τον τρόπο που συνδέεται με το Mi fit,αλλά υπάρχουν βιντεάκια στο Youtube στην μικρή πιθανότητα να κάνεις κάποιο λάθος εσύ στην αρχική σύνδεση.Κατά την γνώμη μου,για αρχή,θα σου έλεγα να πεις στον φίλο σου να σβήσει το Mi fit,να το ξανακατεβάσει, πριν το ανοίξει να πάει να δώσει εξαρχής όλα τα δικαιώματα στην εφαρμογή.Μετά να πάει να την βγάλει από την εξοικονόμηση ενέργειας του κινητού.Να σβήσει την σύνδεση του Mi band από το bluetooth του κινητού.Επανεκκίνηση το κινητό,και τότε να προσπαθήσει να συνδέσει το mi band με το mi fit.Τώρα αν πάλι δεν τα καταφέρει δοκίμασε να το φορτίσεις πλήρως μήπως φταίει αυτό που είπες παραπάνω.Τώρα αν πάλι δεν γίνει κάτι, επιστροφή το mi band ως προβληματικό.Είδα κάτι βίντεο στο youtube με σύνδεση miband και καμιά φορά μουλαρώνει στην αρχική σύνδεση μέχρι να το βρεί.Έχε και αυτό υπόψιν,μπορεί να χρειαστεί πολλές προσπάθειες.Μακάρι να συνδεθεί!

Edited by Brolas
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Μετά την τελευταία ενημέρωση του mifit,δεν μου μεταφέρει στο κινητό κάποιες απο τις προπονήσεις μου.Έχω το κινητό μόνιμα συνδεδέμενο με το miband 5 και εδώ και ένα χρόνο,και βάλε,που το έχω δεν το έχει ξανακάνει αυτό.Πάντα συγχρόνιζε άψογα και πέρναγε άμεσα τις προπονήσεις μου.Και δεν το κάνει μόνιμα,άλλες τις περνάει άλλες όχι,οπότε δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει ακριβώς.Το έχει παρατηρήσει κάποιο άλλος αυτό?

Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...