Jump to content

Samsung Galaxy Watch 3


kek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 ώρες πριν, Rayden1 said:

Πίεση και καρδιογραφημα επίσημα μόνο με κινητό samsung. 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Ειδοποιήσεις λειτουργούν απροβληματιστα;

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, stapd_21 said:

Ευχαριστώ για την απάντηση. Ειδοποιήσεις λειτουργούν απροβληματιστα;

Σε Android σίγουρα, για Apple δεν γνωρίζω να σου πω. Φαντάζομαι θα λειτουργούν αλλά σίγουρα θα υπάρχουν περιορισμοί.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

5.5.0.2 έκδοση έχω. Δεν ξέρω αν είναι του Νοεμβρίου γιατί το αγόρασα Δεκεμβρίο και την πέρασα με το που άνοιξα το ρολόι. Πάντως αν και ευχαριστημένος γενικά δεν βλέπω άλλη υποστήριξη στο μέλλον από την samsung. Όλη την προσοχή την έχει ρίξει στο wear os πλέον. 

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πήρα το καινούργιο s22 ultra και το συνέδεσα με το galaxy watch 3. Όλα λειτουργούν εξαιρετικά εκτός από το γεγονός ότι δεν παιρνει την πληροφορία των κωδικών του WiFi με αποτέλεσμα να μην μπορεί να γίνει απομακρυσμένη σύνδεση στο ρολόι.

Από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου και του ρολογιού έχω ενεργοποιημένη την απομακρυσμένη σύνδεση όπως επίσης και την αποστολή των κωδικών wi-fi στο ρολόι. Προφανώς είναι και τα δύο συνδεδεμένα με τον ίδιο λογαριασμό samsung account. Χθες έκανα επαναφορά του ρολογιού και ενώ Όλα επανήλθαν κανονικά αυτό συνεχίζει να μη λειτουργεί...

Καμιά ιδεα;

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα στην παρεα, εχω το Watch 3 εδω και πολυ καιρο, πανω απο χρονο σιγουρα...

Το πηρα απο Ελλαδα αλλα μενω Ηνωμενο Βασιλειο, κατι που παρατηρησα ειναι πως δε βρισκω πουθενα το samsung pay ουτε το Health monitor app προκειμενου να το κανω εγκατασταση.
Μηπως πρεπει να αλλαξω software / csc και να βαλω αλλης χωρας;

Γνωριζει καποιος αν ετσι θα λυθει το συγκεκριμενο θεμα;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σας. Έχω το galaxy watch και μιας και είμαι Super ευχαριστημένος και από λειτουργίες ουσιαστικά Δεν χρειάζονται παραπάνω αλλά και αυτονομία τέσσερις με πέντε μέρες με τη δικιά μου χρήση σκέφτομαι όμως να πάρω το watch 3 πείτε μου με μία μέση χρήση κάθε πότε θέλει φόρτισμα κάθε μέρα κάθε βράδυ βγάζεις δύο μέρες οι τρεις έστω ?? 

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, zerv_5800 said:

Καλησπέρα σας. Έχω το galaxy watch και μιας και είμαι Super ευχαριστημένος και από λειτουργίες ουσιαστικά Δεν χρειάζονται παραπάνω αλλά και αυτονομία τέσσερις με πέντε μέρες με τη δικιά μου χρήση σκέφτομαι όμως να πάρω το watch 3 πείτε μου με μία μέση χρήση κάθε πότε θέλει φόρτισμα κάθε μέρα κάθε βράδυ βγάζεις δύο μέρες οι τρεις έστω ?? 

Εγώ με νορμάλ χρήση μόνιμα συνδεδεμένο στο κινητό βγάζω 2 με 2,5 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, zerv_5800 said:

Καλησπέρα σας. Έχω το galaxy watch και μιας και είμαι Super ευχαριστημένος και από λειτουργίες ουσιαστικά Δεν χρειάζονται παραπάνω αλλά και αυτονομία τέσσερις με πέντε μέρες με τη δικιά μου χρήση σκέφτομαι όμως να πάρω το watch 3 πείτε μου με μία μέση χρήση κάθε πότε θέλει φόρτισμα κάθε μέρα κάθε βράδυ βγάζεις δύο μέρες οι τρεις έστω ?? 

Καλό ρολόι γενικά. Αλλά παρατημένο πλέον από την samsung. Δεν ξέρω αν αξίζει η αγορά του αυτή την στιγμή με το galaxy watch 4 στην τιμή που έχει. Θα μου πεις βέβαια το 4 πάσχει από μπαταρία. Αλλά το wear os είναι το μέλλον. 

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πληρωμές μπορείς να πραγματοποιήσεις μέσω του ρολογιού;

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2022 at 12:45 ΠΜ, mafiagalou said:

Πληρωμές μπορείς να πραγματοποιήσεις μέσω του ρολογιού;

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 

Δεν το έχω καταφερει, γιατι υποστηριζει μονο samsung pay που δεν το εχουν οι ελληνικες τραπεζες και οχι google pay.

Ισως κάποιοι με καρτες revolut ή N26 να εχουν πετυχει κατι;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Νέα ενημέρωση σήμερα με βελτιώσεις ( νέα θέματα, gps, samsung health και καταγραφή ροχαλητού κλπ).

Τώρα το περνάω να δω διαφορές.

Νίκος

00-05 Audi S3 Oettinger...Gone But Not Forgotten

06-14 Porsche 911 C4 Exclusive Sportpack...Absolut Driving Machine!!!

14-... Straight Six Open Top Sliding Machine ///

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, NikoS3 said:

Νέα ενημέρωση σήμερα με βελτιώσεις ( νέα θέματα, gps, samsung health και καταγραφή ροχαλητού κλπ).

Τώρα το περνάω να δω διαφορές.

Νίκος

Πες μας διαφορές! Το δικό μου σήμερα πήγε στο service λόγω θεμάτων με το gps. Δεν μου κάτέγραφε διαδρομή ακόμη και σε τρέξιμο 10km

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Εδώ και αρκετές μέρες δεν μπορεί να κάνει βαθμονόμηση η εφαρμογή του αλτίμετρου μέσω gps. Γράφει ότι δεν μπορεί να εντοπίσει την θέση μου όπου και να το έχω δοκιμάσει. Την πίεση την μετράει κανονικά οπότε πιθανότατα είναι πρόβλημα λειτουργικού. Έκανα επανεγκαταστση την εφαρμογή χωρίς με διορθωθεί. Στο μεταξύ μέχρι πρότινος έκανε την βαθμονόμηση αυτόματα και απροβληματιστα... 

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Σήμερα μας θυμήθηκε η samsung με μια αναβάθμιση...

 

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...