Jump to content

Samsung Galaxy Watch 3


kek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω που δεν έχω Samsung συσκευή δεν μου εμφανιζει το Samsung health monito στο play store.. Και τις ανάλογες εφαρμογές είναι ακόμα στα αγγλικά όπως δηλαδή τις είχα περασει ήδη χειροκίνητα στο παρελθον

 

Κάτσε για να καταλάβω γιατί στα samsung είμαι καινούργιος.

Στο ρολόι τους παλμούς ή το οξυγόνο για παράδειγμα δεν τα βλέπεις στα Ελληνικά?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε για να καταλάβω γιατί στα samsung είμαι καινούργιος.

Στο ρολόι τους παλμούς ή το οξυγόνο για παράδειγμα δεν τα βλέπεις στα Ελληνικά?

 

Οχι αυτα μια χαρά τα βλέπεις και λειτουργουν.. Για την πίεση και τον καρδιογράφημα λέω

Link to comment
Share on other sites

Α οκ!

Αν δεις κάτι με καποιο τρόπο ρίξε μια ενημέρωση

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Οχι αυτα μια χαρά τα βλέπεις και λειτουργουν.. Για την πίεση και τον καρδιογράφημα λέω

 

Δουλεύουν κανονικά δηλαδή σε σενα; Εμένα κάτι για την τοποθεσία μου βγάζει. Έκανα οτι update υπήρχε!

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύουν κανονικά δηλαδή σε σενα; Εμένα κάτι για την τοποθεσία μου βγάζει. Έκανα οτι update υπήρχε!

 

Οχι αυτό λέω ότι δεν δουλευουν ουτε σε μένα.. Δουλευαν μόνο με την χειροκίνητη εγκατάσταση που γινόταν μέχρι τώρα ανεπίσημα.. Με το νέο update που έρχονται και επίσημα στην Ελλάδα αυτές οι λειτουργίες δεν παιζουν σε μένα πιθανόν γιατί δεν έχω Samsung κινητό οπότε ίσως να χρειαστεί κι άλλο χρόνο για να το δώσει η Samsung και σε συσκευές τρίτων

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το πάνω κουμπί του ρολογιού βγαίνει λίγο πιο έξω από το κάτω?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το πάνω κουμπί του ρολογιού βγαίνει λίγο πιο έξω από το κάτω?

 

Ναι έτσι είναι σχεδιασμένο

Link to comment
Share on other sites

Α οκ, ευχαριστώ.

 

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Α οκ!

Αν δεις κάτι με καποιο τρόπο ρίξε μια ενημέρωση

 

Απ ότι διαβάζω από μια γρήγορη αναζήτηση.. η Samsung θα έχει αυτά τα χαρακτηριστικά μόνο για όσους έχουν Samsung κινητά.. Γι αυτό δεν υπάρχουν σε όσους έκαναν το νέο update αλλά δεν έχουν Samsung κινητο

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στα widget του ρολογιού. Βρες αυτά που ήρθαν και βάλε τα. Πάτησε επάνω τους και θα σε οδηγήσει το ίδιο να κατεβάσεις την εφαρμογή στο τηλέφωνο. Εμένα έτσι έκανε. Αφού έχεις samsung s9, s10 και πάνω, λογικά θα το έχει.

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό έκανα αλλα πατώντας την εφαρμογή λέει ότι δεν είναι διαθέσιμο για την τοποθεσία μου...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το χαρακτηριστικό που απολαμβάνω σήμερα μετά την αναβάθμιση, είναι η αναγνώριση του πλυσίματος των χεριών. Έχει πλάκα.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ενημέρωση έχει έρθει:eab85f4d0d3d3afa8d6ac15142dfae41.jpg2178c0f557e01d07a44f2dfe63d142ed.jpga9af8ba828c7e8854e75b90fab8c8aa1.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχω s20 ultra. Μετά την αναβάθμιση, έβαλα στο ρολόι την συντόμευση για την πίεση, και όταν το πάτησα για να μετρήσει, με έβγαλε να εγκαταστήσω την εφαρμογή samsung health monitor στο κινητό.

Είχα την αγγλική εφαρμογή, την απεγκατεστησα και σήμερα με έβγαλε αυτό. Όλα καλά!57ee32c1ac1d496a88665593a3e4d799.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και πλέον όλα στα ελληνικά:00fe5f6fcd785ebdb606361c088d72dc.jpg410c044ba8c692ba58d5e9e8a1df5cf4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ την επίσημη αναβάθμιση, όπως και πριν που είχα βάλει μόνος μου τις 2 αυτές επιλογές, το ecg και την πίεση έτσι και τώρα με άλλο τηλ μου ζητάει πάλι να έχω κλείδωμα οθόνης. Απλά τραγικό γιατί χωρίς κλείδωμα είναι άχρηστες οι εφαρμογές αυτές

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πήρα κι εγώ χθες την αναβάθμιση.

Το θέμα είναι ότι μέτρησα υποτίθεται την πίεσή και το ρολόι μου έγραφε στο τέλος να δω τα νούμερα στο κινητό.και νούμερα εγώ δε βλέπω.

 

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θα βάλεις τρεις φορές τα νούμερα που θα δεις στο πιεσόμετρο στο κινητό σου!! Αυτό εννοεί. Μετά για αρκετές μέρες θα μετράει κανονικά την πίεση. Και είναι μια χαρά η μέτρηση της.

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό που είναι; Πώς το δείχνει; Πλάκα θα έχει πραγματικά.

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κατεβάζεις την εφαρμογή hand wash από το galaxy store δίνεις το δικαίωμα χρήσης που ζητάει και είναι έτοιμο. Δοκίμασε το είναι ωραίο! :)

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Θα βάλεις τρεις φορές τα νούμερα που θα δεις στο πιεσόμετρο στο κινητό σου!! Αυτό εννοεί. Μετά για αρκετές μέρες θα μετράει κανονικά την πίεση. Και είναι μια χαρά η μέτρηση της.

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό που είναι; Πώς το δείχνει; Πλάκα θα έχει πραγματικά.

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εννοείς το κανονικό πιεσόμετρο φαντάζομαι.

 

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το χαρακτηριστικό που απολαμβάνω σήμερα μετά την αναβάθμιση, είναι η αναγνώριση του πλυσίματος των χεριών. Έχει πλάκα.

αυτο το διαβασα και εγω οτι υπαρχει σαν καινουργια λειρουργια αλλα που ειναι? δεν το βρισκω

 

edit το βρηκα

Edited by gmak
Link to comment
Share on other sites

Εμένα η εφαρμογή ενώ δουλεύει καλά κάποιες φορές μπερδεύει την ψιλή ανάγκη με πλύσιμο χεριών! Δεν ξέρω σε εσάς... Είμαι ο μόνος;

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παίζει να γράψετε τι εκδόσεις έχετε στο samsung healt και στο monitor? Όσο και αν προσπάθησα μου λέει ότι δεν λειτουργεί για την τοποθεσία μου..
Link to comment
Share on other sites

Πάρε τη samsung τηλέφωνο και με τον σειριακό αριθμό θα σου πουν. Πολύ παράξενο που δεν έχει έρθει κάτι. Κάνε τους και αυτή την ερώτηση.

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τον βρήκα τον σειριακο αριθμό του ρολογιού, υπάρχει καποιο link να το τσεκάρω. Το ρολόι το πήρα απο αντικατάσταση του galaxy watch. Να είναι από χώρα περίεργη;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η εφαρμογή ενώ δουλεύει καλά κάποιες φορές μπερδεύει την ψιλή ανάγκη με πλύσιμο χεριών! Δεν ξέρω σε εσάς... Είμαι ο μόνος;

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εχεις δικιο:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η εφαρμογή ενώ δουλεύει καλά κάποιες φορές μπερδεύει την ψιλή ανάγκη με πλύσιμο χεριών! Δεν ξέρω σε εσάς... Είμαι ο μόνος;

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χαχαχαχα!! Το έπαθα κ εγώ κανα δυο φορές!

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα!! Το έπαθα κ εγώ κανα δυο φορές!
Εγώ πάλι σχεδόν κάθε φορά από τότε που έκανα το update και μπήκε αυτή η επιλογή!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...