Jump to content

Samsung Galaxy Watch 3


kek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω εάν σας έχει έρθει η έκδοση για το Galaxy watch 3 για το καρδιογράφημα.

 

Αυτή η εφαρμογή θα δουλεύει με όλα τα κινητά ή μόνο με τα Samsung Galaxy?

 

Ευχαριστώ

letv one pro ( X800 ) Official US version + Greek

Doogee X5 Galicia

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις τηλέφωνο samsung δεν έχεις μηνύματα και mail

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάτσε γιατί εγώ δεν εχω Samsung τηλέφωνο αλλά μια χαρά μου έρχονται οι τα SMS,Viber και Mail, απλά δεν έχω το εικονίδιο ώστε να πατήσω και πρέπει να πάω είτε απο τις τελευταίες κλήσεις, είτε απο τις επαφές.

Ακόμα και όταν χάνω επαφή bluetooth με το τηλέφωνο,όταν επανασυνδέεται μου έρχονται σε sms οι χαμενες κλήσεις!

Πολύ ευχαριστήμενος, ότι καλύτερο έχω αγοράσει τον τελευταίο καιρό!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω εάν σας έχει έρθει η έκδοση για το Galaxy watch 3 για το καρδιογράφημα.

 

 

 

Αυτή η εφαρμογή θα δουλεύει με όλα τα κινητά ή μόνο με τα Samsung Galaxy?

 

 

 

Ευχαριστώ

Όχι δεν έχει έρθει ακόμα, τουλάχιστον σε εμένα.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες δουλεύει κανείς το Strava από το ρολόι ? Το έβαλα για δοκιμή και με το ζόρι εγγραφε παλμους ενώ αν πήγαινα να κάνω μέτρηση παλμών έδειχνε αμέσως. Έχει άραγε θέμα η εφαρμογή ? Ξέρει κανείς

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ζω και εργάζομαι Γερμανία, κάτοχος από τη πρώτη μέρα του τιμίου gear s3 πέρασαν πλέον τα χρόνια και λέω για ανανέωση να πάρω το watch 3. Αυτές τις μέρες το έχει στα μεγάλα καταστήματα στα 216 ευρώ. Αξίζει λέτε αυτή η τιμή; είναι τεράστιες η διαφορές με το gear s3;

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό gadget!

Το πήρα 258€ και φυσικά στα χρήματα που το βρίσκεις πάρε το άμεσα.

Πράγματι η μπαταρία κρατάει 2 ημέρες.

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Aν σας έρθει η μέτρηση για πίεση αίματος και γενικότερα η όλη αναβάθμιση ενημερώστε παρακαλώ!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Η μετρηση πιεσης και το καρδιογραφημα δουλευουν κανονικα με τον τροπο που εχει περιγραφει σε προηγουμενες σελιδες, προσωπικη μου αποψη, δε χρειαζεσαι την αναβαθμιση για να σου "δουλεψουν", ακομα και στα ελληνικα -στο Samsung Health- εαν για αυτο τη θες, μπορεις να τα "βλεπεις"!!! Edited by spinemm

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Η μετρηση πιεσης και το καρδιογραφημα δουλευουν κανονικα με τον τροπο που εχει περιγραφει σε προηγουμενες σελιδες, προσωπικη μου αποψη, δε χρειαζεσαι την αναβαθμιση για να σου "δουλεψουν", ακομα και στα ελληνικα -στο Samsung Health- εαν για αυτο τη θες, μπορεις να τα "βλεπεις"!!!

 

Με την αναβάθμιση θα γίνει αυτόματα η επιλογή αυτή. Οποιος θέλει να το πειράξει, το πειράζει και τα περνάει. Όποιος θέλει (όπως εγω) περιμένω την επίσημη αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Η μετρηση πιεσης και το καρδιογραφημα δουλευουν κανονικα με τον τροπο που εχει περιγραφει σε προηγουμενες σελιδες, προσωπικη μου αποψη, δε χρειαζεσαι την αναβαθμιση για να σου "δουλεψουν", ακομα και στα ελληνικα -στο Samsung Health- εαν για αυτο τη θες, μπορεις να τα "βλεπεις"!!!

 

Καλημέρα, να σε ρωτήσω πως μπορούν να δουλέψουν στα ελληνικά αν έχεις κάποιες οδηγίες.

Επίσης νομίζω ότι αν απεγκαταστήσουμε τις εφαρμογές αυτές μετά μπορούμε να εγκαταστήσουμε τις επίσημες που θα έχουν έρθει

Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση tizen έχει το ρολόι και είναι η τελευταία;

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχουμε την 5.5.0.1 και περιμένουμε την 5.5.0.2 την οποία έχει δώσει εδώ και καιρό στο active 2.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Το ότι ανεβαίνω με το ανσασερ και αυτό μετράει ορόφους με ξεπερνάει.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Το ότι ανεβαίνω με το ανσασερ και αυτό μετράει ορόφους με ξεπερνάει.

 

Και στις κυλιόμενες σκάλες χαχα

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ένα update στην εφαρμογή που χρησιμοποιούμε για την πίεση του αίματος (είχα το χακαρισμενο) και μου λέει ότι δεν είναι διαθέσιμη η χρήση της εφαρμογής για την τοποθεσία που είμαι.. .υποθέτω θα έρθει κανονικό update στο ρολόι..
Link to comment
Share on other sites

Αυτά δουλεύουν και με no galaxy phone?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα η ενημέρωση αλλά ΗΚΓ και αρτηριακή δεν βλέπω κάπου στο ρολόϊ

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι το κατέβασα κανονικά απο το app του.

Στα widget δεν βλέπω κάτι νέο.

Μου φαίνεται παράξενο να μην λειτουργεί με no galaxy phones, μιας και όλα τα άλλα της κατηγορίας Health λειτουργούν κανονικά!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Σε οδηγεί να το κατεβάσεις στο τηλέφωνο για την αρτηριακή και από εκεί συγχρονίζει. Δεν ξέρω αν δουλεύει σε μη samsung τηλέφωνο. Πάντως στα widget υπάρχουν κανονικά.

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγω που δεν έχω Samsung συσκευή δεν μου εμφανιζει το Samsung health monito στο play store.. Και τις ανάλογες εφαρμογές είναι ακόμα στα αγγλικά όπως δηλαδή τις είχα περασει ήδη χειροκίνητα στο παρελθον

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...