Jump to content

Samsung Galaxy Tab S7+


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν γνωρίζα για τη Σμαρτεκ καλύτερα από τη μαμά τότε

Το φαντάστηκα, γιατί όλοι κάπως έτσι το μάθαμε, από εδώ μέσα. Σίγουρα είναι πολύ καλύτερα το να πάρεις τις γνήσιες, γιατί όπως προανέφερα, είχα πάρει κ εγώ από ebay και δεν είχαν καμία σχέση με τις αυθεντικές...

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω τη βοήθειά σας! Θέλω να συνδέσω το tab s7 μου με προτζέκτορα ο οποίος έχει καλώδιο vga. Μπορεί να γίνει αυτό; Αν για παράδειγμα έπαιρνα κάτι τέτοιο https://www.skroutz.gr/s/24798228/Powertech-USB-C-male-HDMI-VGA-female-PTH-041.html?from=catspan θα μπορούσα να συνδέσω τον προτζέκτορα πάνω του; Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω τη βοήθειά σας! Θέλω να συνδέσω το tab s7 μου με προτζέκτορα ο οποίος έχει καλώδιο vga. Μπορεί να γίνει αυτό; Αν για παράδειγμα έπαιρνα κάτι τέτοιο https://www.skroutz.gr/s/24798228/Powertech-USB-C-male-HDMI-VGA-female-PTH-041.html?from=catspan θα μπορούσα να συνδέσω τον προτζέκτορα πάνω του; Ευχαριστώ!
Λογικά θα δουλέψει.. Αυτο εξαρτάται απο τον προτζέκτορα φυσικά και όχι απο το s7, επειδή το s7 συνδέεται με τηλεόραση ή οθόνες κανονικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος εδώ και 2 εβδομάδες του tab s7 plus μετά από ανταλλαγή που έκανα με το 11αρι ipad pro 2018.

 

Τώρα αν έκανα καλά η όχι θα δείξει στη πορεία τα κάθε ένα έχει τα συν και πλην σαφώς.:p

 

Απλά λίγο η κούραση 7 έτη σερί με ipad και ios και λίγο το κίνητρο της ανανέωσης με κάτι φρέσκο και διαφορετικό με ώθησαν σε αυτή την κίνηση.

 

Ο snapdragon εξίσου ήταν κίνητρο διότι αν ήταν exynos ούτε που θα τολμούσα προχωρήσω σε αυτήν την ανταλλαγή.

 

Η αλήθεια είναι ότι θα το προτιμούσα στις 11 ίντσες αλλά η Samsung μας τα χάλασε μην παρέχοντας oled στο μικρό.

 

Το μεγαλύτερο παράπονο μου η μην ύπαρξη των θεμάτων σε πρώτο λόγο και κατά δεύτερον λόγο του always on display, ειδικά στο πρώτο πραγματικα ακατανόητη η απόφαση της Sammy, δηλαδή πραγματικά για πιο λόγο να μην ενσωματώσει theme engine στα tablet της τόσα χρόνια.

 

Και σε xda διαβάζω αρκετά παράπονα από χρήστες Samsung tablet τελευταία έτη.

 

Δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ πολύ με το tablet είναι η αλήθεια μόλις 1 πλήρη φόρτιση έκανα έως τώρα παντως μπαταρια εξαιρετική, απόλαυση σε multimedia περιοχομενο, λίγο το dex που είδα χρήσιμο και εύχρηστο μου φάνηκε αν και δεν σκοπεύω ως laptop replacement το χρησιμοποιώ το tablet.

 

Σφαίρα πάει πάντως έχω την εντύπωση 1 κλικ πιο πάνω σε σχέση με το note 20 ultra έχω αυτή την περίοδο.

 

Παρέλαβα και γυαλί tempered glass της nilkin και το τοποθέτησα, όλα τέλεια όσον αφορά απόκριση, touch feeling και καθόλου φουσκάλες απλά λιγουλάκι στην ευθυγράμμιση δεν το πέτυχα όπως και μια κουκίδα σκονη που ευτυχώς ειναι τέρμα γωνία στο bezel που δεν ενοχλεί.

 

Πάντως το κακό ότι δεν καλύπτει όλη την οθόνη από άκρη σε άκρη αλλά αφήνει κάποια πολύ μικρά κενά περιμετρικά, καμία σχέση με με το ίδιο γυαλί που στο 11αρι ipad δεν άφηνε ίχνος οθόνης που να μην καλύψει.

 

Τραγική η nilkin σε αυτό.

 

Έχω και παραγγείλει και ένα smart cover από Amazon και έχω και καβατζα μια θήκη που είχα πάρει προ 5ετιας για ένα surface και ταιριάζει γάντι και εδώ.

 

Αυτά.

 

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακομα δεν το έχω αποφασίσει για την αλλαγή. Είμαι ακόμα με το περσινό TAB S6 LTE και η αλήθεια είναι ότι το εχω βαλει πολλές φορές στο καλάθι αλλα στο τέλος το μετανιώνω.

Με χαλάει το μέγεθος όπως είπες και εσύ αν θέλω σωστά μαύρα. Για την ώρα το περσινό πηγαίνει καλά, αν και βλέπω τα κομπιασματα του περσινού SNAP.

Μάλλον θα προσπαθήσω να πάω για το επόμενο μοντέλο του χρόνου και φόκους τώρα για νέο MAC με M1! (Αν δεν είναι φούσκα! Λολ)

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακομα δεν το έχω αποφασίσει για την αλλαγή. Είμαι ακόμα με το περσινό TAB S6 LTE και η αλήθεια είναι ότι το εχω βαλει πολλές φορές στο καλάθι αλλα στο τέλος το μετανιώνω.

Με χαλάει το μέγεθος όπως είπες και εσύ αν θέλω σωστά μαύρα. Για την ώρα το περσινό πηγαίνει καλά, αν και βλέπω τα κομπιασματα του περσινού SNAP.

Μάλλον θα προσπαθήσω να πάω για το επόμενο μοντέλο του χρόνου και φόκους τώρα για νέο MAC με M1! (Αν δεν είναι φούσκα! Λολ)

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

 

Μόνο ένα χρόνο και ήδη ζορίζεται ? άμα είναι να αλλαζουμε κάθε χρόνο ταμπλετ ..

το S4 παντως δεν ετρωγε καποιο σοβαρο κολημα

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

Μόνο ένα χρόνο και ήδη ζορίζεται ? άμα είναι να αλλαζουμε κάθε χρόνο ταμπλετ ..

το S4 παντως δεν ετρωγε καποιο σοβαρο κολημα

 

Το S6; Ούτε καν, σφαίρα πάει. Εδώ πάει σφαίρα το s9+, δυόμισι ετών.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ερωτηση για οποιον το εχει το keyboard book cover αξιζει το χρησιμοποιειτε η οχι και τοσο ?

Ειδικα τωρα που δεν μετακινουμαστε τοσο και εχουμε bluetooth πληκτρολογια στο σπιτι ..

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει το κάλυμμα γιατί, έτσι κι αλλιώς, θα έδινα κάποια χρήματα για να υπάρχει προστασία. Το επίσημο της Samsung (από τα ελάχιστα που καλύπτουν και την οθόνη) ήταν ήδη ακριβό, οπότε έδωσα ακόμα περισσότερα και πήρα το πληκτρολόγιο. Τώρα, χρήση στο σπίτι, τώρα που είμαστε κλεισμένοι μέσα, δεν κάνω, αλλά το ίδιο συμβαίνει και με το laptop. Προτιμώ 1000 φορές τον σταθερό υπολογιστή. Έξω, όμως, όταν πηγαίνω με τον μικρό βόλτα στην γιαγιά για να παίζει με τα ξαδέλφια του, βολεύει πολύ γιατί είναι πολύ ελαφρύτερο και μικρότερο από ένα laptop. Σκέψου ότι έχω φτιάξει online διαγώνισμα (και όχι μόνο ένα) στο e-class έχοντας πάρει μαζί μου το S7+ και ένα πακέτο σημειώσεων που έχω για τους μαθητές (για ένα κεφάλαιο δεν είναι ούτε 20 σελίδες), δηλαδή κουβαλώντας βάρος* 1kg περίπου. Σκοπεύω, όμως, να το χρησιμοποιώ και στο σχολείο γιατί, αφενός η μεγάλη οθόνη εξυπηρετεί να δείχνω ακόμα και παρουσιάσεις ή εικόνες στους μαθητές, αλλά και σε εμένα, όταν έχω κενό, να γράφω αν χρειάζεται κάτι (που πάντα χρειάζεται, όταν έχεις χρόνο). Προφανώς, με χρήση tablet εδώ και χρόνια, έχω ξεχάσει τι σημαίνει κουβαλάω χαρτιά στο σχολείο (βιβλία, σημειώσεις).

 

Ευχαριστώ.

 

* Για τους προβληματικούς (που έκραζαν γιατί στον ταβερνιάρη έκανα παραγγελία 1kg (κιλό) κρασί και όχι 1L (λίτρο)) δηλώνω ότι κάνω χρήση καθημερινής γλώσσας και όχι αυστηρά επιστημονική διάλεκτο. Κανονικά θα έπρεπε να αναφέρω μάζα 1kg.

Edited by pipinos1976
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για την απάντηση , επειδή απ ότι φαίνεται η Samsung έκανε διάνα αυτή την φορά με τη εκπληκτική οθόνη ,

το ταμπλετ θα μείνει πολλά χρόνια ( γεροί να μαστε )..οπότε είπα να επενδύσω σε αξεσουάρ και το παρήγγειλα από us amazon στα 125 ευρω . Μου αρέσει ότι η θήκη αφαιρείται αρθρωτα και πανεύκολα με μαγνήτη οποτε μέσα στο σπίτι θα το χαίρομαι γυμνό και λεπτό οπως είναι (με την dux dukis θηκη παραγινε σε όγκο και βάρος )

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το χρησιμοποιώ σαν laptop replacement στο σπίτι με αυτό το setup και είναι φοβερά βολικό. 6ddc9a79bdbbf6090212d7fa0b32569a.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συνεργασια apple- samsung παρα τον πολεμο :lol:
Χεχε, και πολύ καλή μάλιστα!

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα επειδη με ενδιαφερει η αγορα του ηθελα 2 ερωτησεις:Βλεπω στο amazon παιζουν πολυ καλες τιμες,το εχει παρει κανεις απο εκει να μου πει αν καλυπτει η εγγυηση,2)και ψιλο σχετικο με το πρωτο ερωτημα η εκδοση με 256 gb δεν εχει κυκλοφορησει Ελλαδα?Δε τη βλεπω πουθενα σε μεγαλα μαγαζια.3)Η μπαταρια του πως τα παει. Ευχαριστω
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα επειδη με ενδιαφερει η αγορα του ηθελα 2 ερωτησεις:Βλεπω στο amazon παιζουν πολυ καλες τιμες,το εχει παρει κανεις απο εκει να μου πει αν καλυπτει η εγγυηση,2)και ψιλο σχετικο με το πρωτο ερωτημα η εκδοση με 256 gb δεν εχει κυκλοφορησει Ελλαδα?Δε τη βλεπω πουθενα σε μεγαλα μαγαζια.3)Η μπαταρια του πως τα παει. Ευχαριστω

 

1.Θα έχεις την εγγύηση του Amazon και οχι Ευρώπης.

2.Το 256gb με 8ram υπάρχει και είναι ετοιμοπαραδοτο αυτη την στιγμή στα 1400€

3.Στο 128/6 5g που εχω στην κατοχή μου, η μπαταρία είναι πολυ καλή και αν το συνδιασεις με τον 45watt φορτιστή της Samsung τότε ειναι το τέλειο φορητό.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι ευρωπαϊκό άμαζον έχεις κανονικά εγγύηση από τη Σάμυ ρώτησα παλιά όταν πήρα κινητό. Άσε που η εγγύηση της άμαζον είναι καλύτερη από οποιοδήποτε σέρβις. Δε σε αφήνει ποτέ εκτεθειμένο. Προχώρα άφοβα.
Link to comment
Share on other sites

Για την μπαταρία να γράψω κάτι, επειδή την έχω δουλέψει πολύ σε τηλεκπαίδευση.

 

Για αρχή να σημειώσω ότι τα έχω όλα σε dark γιατί το θεωρώ πιο ξεκούραστο στο μάτι. Οπότε, αυτό πρέπει να ληφθεί υπόψη σε αυτά που θα γράψω.

 

Ενδεικτικά, λοιπόν, το πρόγραμμά μου ήταν ως εξής:

 

Φόρτιση Δευτέρα πρωί.

Δευτέρα μεσημέρι τηλεκπαίδευση 14:00-17:30 ο μικρός.

Δευτέρα βράδυ λίγο browsing (1 ώρα) + 1 ώρα YouTube.

Μετά, έμπαινε στην άκρη μέχρι Τρίτη μεσημέρι, οπότε πάλι τηλεκπαίδευση 14:00-17:30 ο μικρός.

Τρίτη απόγευμα, 17:30-19:00, μάθημα με zoom.

Τρίτη βράδυ λίγο browsing (1 ώρα) + 1 ώρα YouTube.

Μετά, έμπαινε στην άκρη μέχρι Τετάρτη μεσημέρι, οπότε πάλι τηλεκπαίδευση 14:00-17:30 ο μικρός.

Τετάρτη βράδυ λίγο browsing (1 ώρα) + 1 ώρα YouTube.

Μετά από αυτό ήταν κάτω από 10%, οπότε ήθελε φόρτιση.

 

Αυτή είναι η διάρκεια της μπαταρίας με προσεγμένη χρήση και σκούρα τα πάντα, εκτός του zoom, που είχε άσπρο πίνακα για γράψιμο ή γραφή μέσω Samsung notes (διαμοιρασμός οθόνης). Η σύνδεση, αν και είναι το 5G, γίνεται μέσω του οικιακού WiFi στα 2,4GHz, λόγω μεγάλης απόστασης από το router, ειδικά όταν κάνει μάθημα ο μικρός.

 

Αν τύχει και το δουλέψω περισσότερο, π.χ. να ετοιμάσω κάποιες χειρόγραφες σημειώσεις βοηθητικές για εμένα (για να θυμάμαι τι πρέπει να πω), αλλά και κάποιες για τα παιδιά του σχολείου (τους δείχνω κάποια πράγματα έτοιμα, για να μην τα γράφω εκείνη την ώρα), η μπαταρία μπορεί να τελειώσει νωρίτερα. Το Tablet το έχω πριν από 1/11/2020 (δεν θυμάμαι ακριβώς) και μέχρι σήμερα έχει 25-30 φορτίσεις, παρά το γεγονός ότι έχει βγάλει τηλεκπαίδευση του μικρού (1 μήνα), μαθήματα 2 φορές την εβδομάδα, και τηλεκπαίδευση με την σύζυγο πλέον (δουλεύει το Samsung notes για να δείχνει κάτι σχέδια στα παιδιά). Να σημειώσω, όμως, ότι σαν μηχανή διαβάσματος ειδήσεων κτλ χρησιμοποιώ κυρίως το MediaPad M5 8.4'' που έχω και το προτιμώ ως πιο εύκολο στον χειρισμό με 1 χέρι σχεδόν, οπότε ο χρόνος χρήσης από εμένα είναι περιορισμένος στις 1+1 ώρες την ημέρα σε dark theme.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Νεος κάτοχος από χθες του S7+ 5G 256gb.Ψαχνομουν πολύ καιρό για ταμπλετ και αμφιταλλαντευομουν μεταξύ ipad Pro και s7+.Ερχόμενος από lenovo tab 2 Lte 5ετιας ιδανικά θα ήθελα μια καλή αναβαθμιση με LTE και αφού βρήκα το ταμπλετ αυτό σε καλή τιμή το χτύπησα.Πρωτες εντυπώσεις πολύ καλές από ταχύτητα,οθόνη,ακόμα και η κάμερα του μου άρεσε.Πριν από 2 μήνες απέκτησα και το s10+ 1TB οπότε ίσως ήταν το ιδανικό να το συνδυάσω με Samsung tablet μιας και επικοινωνούν άψογα.Το μόνο που παρατήρησα είναι η πολύ αργή φορτιση(9-100 σε 4+ ωρες!) αλλά ήταν η πρώτη του φόρτιση οπότε θα του δώσω λίγο χρόνο ακόμα και 5-6 σωστούς κύκλους για να κρίνω.Επισης να πω ότι το φορτισα με φορτιστή 40W από Huawei γιατί πίστεψα πως θα ταν πιο γρήγορος από τον εργοστασιακο.Εσεις στην αρχή είχατε παρατηρησει;;Επόμενη προσθήκη θα είναι οπωσδήποτε η θήκη-πληκτρολογιο αλλά περιμένω λίγο να πέσει η τιμή της..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Νεος κάτοχος από χθες του S7+ 5G 256gb.Ψαχνομουν πολύ καιρό για ταμπλετ και αμφιταλλαντευομουν μεταξύ ipad Pro και s7+.Ερχόμενος από lenovo tab 2 Lte 5ετιας ιδανικά θα ήθελα μια καλή αναβαθμιση με LTE και αφού βρήκα το ταμπλετ αυτό σε καλή τιμή το χτύπησα.Πρωτες εντυπώσεις πολύ καλές από ταχύτητα,οθόνη,ακόμα και η κάμερα του μου άρεσε.Πριν από 2 μήνες απέκτησα και το s10+ 1TB οπότε ίσως ήταν το ιδανικό να το συνδυάσω με Samsung tablet μιας και επικοινωνούν άψογα.Το μόνο που παρατήρησα είναι η πολύ αργή φορτιση(9-100 σε 4+ ωρες!) αλλά ήταν η πρώτη του φόρτιση οπότε θα του δώσω λίγο χρόνο ακόμα και 5-6 σωστούς κύκλους για να κρίνω.Επισης να πω ότι το φορτισα με φορτιστή 40W από Huawei γιατί πίστεψα πως θα ταν πιο γρήγορος από τον εργοστασιακο.Εσεις στην αρχή είχατε παρατηρησει;;Επόμενη προσθήκη θα είναι οπωσδήποτε η θήκη-πληκτρολογιο αλλά περιμένω λίγο να πέσει η τιμή της..
Καλοδούλευτο! Όσο αφορά την φόρτιση, εχω το 5g 128/6 και η φόρτιση με τον samsung 45watt κάνει περίπου 1.30 ώρα απο 4-5% έως 100%

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος με S7, που έκανε την πρόσφατη ενημέρωση σε ONE UI 3.1 να μου πει αν αντιμετωπίζει τα ίδια θέματα;

Έχω μείωση διάρκειας της μπαταρίας και αύξηση θερμοκρασίας της συσκευής.

Συγκεκριμένα, από της 11 το πρωί πήγαινα ως της 02.00 τα ξημερώματα με 20% επάρκεια, μετά την αναβάθμιση και εννοείται με την ίδια χρήση, το 20% ήρθε στις 23.00. 3 ώρες λιγότερο δλδ!

Κατά τα άλλα οι διαφορές που πρόσεξα είναι μόνο θετικές.

Σημαντική βελτίωση στην εικόνα, τόσο που αν δεν ήξερα ότι η οθόνη είναι LCD IPS θα την περνούσα για AMOLED!

Επίσης το interface είναι πιο απλό, τα tabs πιο μακρόστενα και με καμπυλωμένες της άκρες τους, καθώς και οι επιλογές είναι περισσότερο συγκεντρωμένες σε ομάδες από πριν.

Αυτά για αρχή και παρακαλώ να ενημερώσετε για την εμπειρία σας με την αναβάθμιση.

 

Στάλθηκε από το SM-T870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που παρατήρησα είναι η πολύ αργή φορτιση(9-100 σε 4+ ωρες!) αλλά ήταν η πρώτη του φόρτιση οπότε θα του δώσω λίγο χρόνο ακόμα και 5-6 σωστούς κύκλους για να κρίνω.

 

Δεν έχω μετρήσει πόσες ώρες ακριβώς χρειάζεται για να φορτίσει (10-100%), αλλά σίγουρα δεν φορτίζει στις 4+ ώρες, αλλά σε λιγότερες.

 

Το μόνο που έχω προσέξει είναι ότι 2-3 φορές που το είχα ανοιχτό την ώρα που φόρτιζε, δεν μπόρεσε να φτάσει το 100%.

Η φόρτιση όλες τις φορές που το έβγαζα από την πρίζα, σταματούσε στο 95%.

 

Όταν είναι κλειστό και το ανοίγω μετά από φόρτιση, η στάθμη της μπαταρίας είναι πάντα στο 100%.

 

 

 

Κάποιος με S7, που έκανε την πρόσφατη ενημέρωση σε ONE UI 3.1 να μου πει αν αντιμετωπίζει τα ίδια θέματα;

 

 

Στάλθηκε από το SM-T870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Πώς γίνεται και πήρες στο tablet UI 3.1;

Γιατί νομίζω το έχουν δώσει στην Κορέα προς το παρών, κι εμείς θα το πάρουμε προς τον Μάρτιο;

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Edited by tsiftsism

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω μετρήσει πόσες ώρες ακριβώς χρειάζεται για να φορτίσει (10-100%), αλλά σίγουρα δεν φορτίζει στις 4+ ώρες, αλλά σε λιγότερες.

 

Το μόνο που έχω προσέξει είναι ότι 2-3 φορές που το είχα ανοιχτό την ώρα που φόρτιζε, δεν μπόρεσε να φτάσει το 100%.

Η φόρτιση όλες τις φορές που το έβγαζα από την πρίζα, σταματούσε στο 95%.

 

Όταν είναι κλειστό και το ανοίγω μετά από φόρτιση, η στάθμη της μπαταρίας είναι πάντα στο 100%.

 

 

 

 

 

 

Πώς γίνεται και πήρες στο tablet UI 3.1;

Γιατί νομίζω το έχουν δώσει στην Κορέα προς το παρών, κι εμείς θα το πάρουμε προς τον Μάρτιο;

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

 

Σε Tab s7 +5g ελληνικό έχω πάρει την 11 και UI 3.1 εδω και 3 μέρες.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

b482fb6417a235c0bb28decaca531815.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε Tab s7 +5g ελληνικό έχω πάρει την 11 και UI 3.1 εδω και 3 μέρες.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

b482fb6417a235c0bb28decaca531815.jpg

Μόλις ήρθε και στο δικό μου S7. ;)

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά εγώ ποτέ δεν περιμένω να έρθει ειδοποίηση για αναβάθμιση... Γιατί ποτέ δεν μου έρχεται ενώ φυσικά είναι στο αυτόματο.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...