Jump to content

Samsung Galaxy Tab S7+


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω με tab s6 και galaxy note 9 πουεχω παιζει μια χαρα. Απλα πρεπει να ειναι και τα 2 στο ίδιο δίκτυο wifi. Γνωρίζω ότι θέλει μόνο samsung κινητά και λογικα παιζει με συγκεκριμένα μοντέλα...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είσαι σίγουρος ότι χρειάζεται να είναι στο ίδιο wifi; Έχω την εντύπωση ότι δεν χρειάζεται.

 

Στάλθηκε από το SM-T970 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω με tab s6 και galaxy note 9 πουεχω παιζει μια χαρα. Απλα πρεπει να ειναι και τα 2 στο ίδιο δίκτυο wifi. Γνωρίζω ότι θέλει μόνο samsung κινητά και λογικα παιζει με συγκεκριμένα μοντέλα...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δε χρειαζεται να είναι στο ιδιο wifi δικτυο. Αρκει να είναι συνδεδεμένα και τα 2 στο ιδιο Samsung account και φυσικα να είναι και το smartphone Samsung...

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι εκδόσεις S7/S7+ σε καλές προσφορές στις μεγάλες αλυσίδες, από 587€ έως 918€.
Και αν έχεις και κανένα παλιό, λειτουργικό tablet και το αποσύρεις, κερδίζεις και επιπλέον € 100,00 στην χαμηλή τιμή που έγραψες.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Και αν έχεις και κανένα παλιό, λειτουργικό tablet και το αποσύρεις, κερδίζεις και επιπλέον € 100,00 στην χαμηλή τιμή που έγραψες.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

 

Πριν ένα μήνα όλες οι μεγάλες αλυσίδες το είχαν σε έκπτωση χωρίς το ΦΠΑ. Πήρα το S7+ με 756.90.

Ειδικά το 7+ δεν νομίζω ότι θα πουλήσει όπως δεν είχε πουλήσει και το Tab pro 12.2. Είναι για ειδικο κοινό.

Καλύτερα οποίος το θελει να περιμενει το BF που έρχεται σύντομα...

Link to comment
Share on other sites

Πριν ένα μήνα όλες οι μεγάλες αλυσίδες το είχαν σε έκπτωση χωρίς το ΦΠΑ. Πήρα το S7+ με 756.90.

Ειδικά το 7+ δεν νομίζω ότι θα πουλήσει όπως δεν είχε πουλήσει και το Tab pro 12.2. Είναι για ειδικο κοινό.

Καλύτερα οποίος το θελει να περιμενει το BF που έρχεται σύντομα...

Και πάλι σήμερα το έχουν χωρίς ΦΠΑ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δίνοντας ένα παλιό Sony z Xperia παράγγειλα και εγώ το καινούργιο S7 Plus ..

Είχα το S4 αλλά το πούλησα για να πάω σε μεγαλύτερη οθόνη μιας και ανακάλυψα ότι φέτος το είχα όλο στα χέρια μου.

Ο μόνος συμβιβασμός είναι ότι από lte πήγα σε απλό WiFi.. με το Note 8 θα μπορώ να το χρησιμοποιώ και σαν τηλέφωνο παράλληλα ? αν Ξέρει κάποιος

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους.. επειδη με ενδιαφερει το ταμπλετ μηπως καποιος κατοχος εχει παρακολουθησει cosmote tv η nova go να μου πει αν καλυπρτει ολη την οθονη η αφηνει κενο?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους.. επειδη με ενδιαφερει το ταμπλετ μηπως καποιος κατοχος εχει παρακολουθησει cosmote tv η nova go να μου πει αν καλυπρτει ολη την οθονη η αφηνει κενο?

 

Πιάνει όλη την οθόνη κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα χτες και έχω πάθει ζημιά με το ποσό καλο μηχάνημα είναι.. Βέβαια ερχόμουν από ένα λενοβο 10ιντσο μεν,6ετιας δε με 2gb ram οπότε καταλαβαίνετε..... Το μέγεθος το συνηθίζεις σε ελάχιστη ώρα και μετά απλά δεν ξαναγυρίζεις πίσω.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ από Κωτσο με την προσφορά χωρίς ΦΠΑ το S7. Εντάξει το πακέτο δεν παίζεται και έχει και το πενάκι μέσα κάτι που απέναντι θες αλλα 100 ευρώ να το πάρεις.

Φοβερό μηχάνημα όντως πετάει ο Snapdragon 865 plus ίσως είναι ένα τικ πιο σπίρτατος από τον Exynos στο S20+ μου.

Σε multitasking είναι απόλαυση και δεν κάνει ούτε κιχ όσες εφαρμογές και να ανοίξεις.

Κάποιος που να έχει το μαμά πληκτρολόγιο αξίζει παιδιά;

Link to comment
Share on other sites

Έχω το s7 πάνω επο εβδομάδα και το κοίταξα για να σου απαντήσω.

 

σε ευχαριστω πολυ και συγνωμη αν σε κουρασα αλλα ηθελα να ειμαι σιγουρος πριν προχωρησω στην αγορα του..για το s7+ λεω εγω λογικα δεν θα εχει διαφορα και σε αυτο... ευχαριστω πολυ και παλι

Edited by dimbull
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ και συγνωμη αν σε κουρασα αλλα ηθελα να ειμαι σιγουρος πριν προχωρησω στην αγορα του..για το s7+ λεω εγω λογικα δεν θα εχει διαφορα και σε αυτο... ευχαριστω πολυ και παλι

 

Η δοκιμή έγινε με ΟΤΕ tv πληροφοριακά. Δεν νομίζω να έχει διαφορά στο S7+.

Link to comment
Share on other sites

Η δοκιμή έγινε με ΟΤΕ tv πληροφοριακά. Δεν νομίζω να έχει διαφορά στο S7+.

 

και γω δεν το νομιζω..ιδια αναλυση βλεπω οτι εχουν... σε ευχαριστω πολυ...

Link to comment
Share on other sites

και γω δεν το νομιζω..ιδια αναλυση βλεπω οτι εχουν... σε ευχαριστω πολυ...

 

Και κενά να έχει, που λέει ο λόγος, το s7+ έχει amoled, οπότε θα είναι βαθύ μαύρο, δε θα σου γκριζάρει.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Και κενά να έχει, που λέει ο λόγος, το s7+ έχει amoled, οπότε θα είναι βαθύ μαύρο, δε θα σου γκριζάρει.

 

το θεμα για μενα ειναι να μην εχει καθολου κενα ωστε να υπαρχει πληρη θεαση λογω του μεγεθους της οθονης που απο μονη της ειναι μεγαλη μην πω τεραστια για ταμπλετ οποτε το αποτελεσμα της πληρης οθονης το θεωρω τελειο για τα χαρακτηριστικα που εχει το συγκεκριμενο!!!

Link to comment
Share on other sites

το θεμα για μενα ειναι να μην εχει καθολου κενα ωστε να υπαρχει πληρη θεαση λογω του μεγεθους της οθονης που απο μονη της ειναι μεγαλη μην πω τεραστια για ταμπλετ οποτε το αποτελεσμα της πληρης οθονης το θεωρω τελειο για τα χαρακτηριστικα που εχει το συγκεκριμενο!!!
Έχει κενά αλλά μικρά. Τα κανάλια παίζουν 16 προς 9 και αυτό είναι 16 προς 10 εάν θυμάμαι καλά. Δεν είναι μεγάλα τα κενά πάντως. Εγώ βλέποντας χθες champions Leauge το είχα ρύθμιση σε full screen μέσω του προγράμματος που έβλεπα και δεν έκοβε πολύ από την εικόνα. (και για το S7 το ίδιο ισχύει)

 

Στάλθηκε από το MRX-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει κενά αλλά μικρά. Τα κανάλια παίζουν 16 προς 9 και αυτό είναι 16 προς 10 εάν θυμάμαι καλά. Δεν είναι μεγάλα τα κενά πάντως. Εγώ βλέποντας χθες champions Leauge το είχα ρύθμιση σε full screen μέσω του προγράμματος που έβλεπα και δεν έκοβε πολύ από την εικόνα. (και για το S7 το ίδιο ισχύει)

 

Στάλθηκε από το MRX-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια.. θα πρεπει να το δω τοτε πριν προχωρησω στην αγορα γιατι δεν το λες και φθηνο και αυτο ειναι πολυ ψηλα στα κριτηρια αγορας του...

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια.. θα πρεπει να το δω τοτε πριν προχωρησω στην αγορα γιατι δεν το λες και φθηνο και αυτο ειναι πολυ ψηλα στα κριτηρια αγορας του...
Αποψη μου μην το φοβάσαι, προχώρα τα κενά ειναι πολύ μικρά, δεν χτυπάνε άσχημα και η εικόνα λόγο μεγέθους τεράστια. Δεν υπάρχει γυρισμός στις 10 ίντσες.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά και εσάς μια μύτη έχει μεσα; στα νοτε έβαζε έξτρα.
Ναι μία.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε που θα βρούμε back up και πόσο κάνουν ;
Κάνε μια ερώτηση στην smartec, αν και τόσα χρόνια που χρησιμοποιώ spen πότε δεν χρειάστηκα.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...