Jump to content

Samsung Galaxy Z Fold 2


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Just now, nikolasn80 said:

ποτε ερχεται η 12?

Απο ότι διαβασα αναμένεται αρχές του 2022

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

εγω ειδα οτι ολα τα μοντελα που θα την παρουν ,θα την παρουν μεχρι τελος του 21

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, nikolasn80 said:

εγω ειδα οτι ολα τα μοντελα που θα την παρουν ,θα την παρουν μεχρι τελος του 21

Καλός να έρθει οπότε έρθει αρκεί να είναι κομπλέ... Εγω στο phonearena διάβασα ότι μόνο το s21 θα πάρει τέλος 2021 και ολα τα αλλα αρχές 2022....πέρσι παντως την πήρε αν θυμάμαι καλά Δεκέμβριο και το Note 10 Plus νομίζω Ιανουαρίο

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα παιδια

Νέος κάτοχος της τηλεφ ναρας αυτής. 

Ερώτηση. Εσωτερική ζελατίνα που αλλάζουμε? Αλλάζουμε αν πάθει κάτι βασικά? 

Τζάμι μέσα παίρνει? 

Ευχαριστώ! 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, stam1515 said:

Καλησπέρα παιδια

Νέος κάτοχος της τηλεφ ναρας αυτής. 

Ερώτηση. Εσωτερική ζελατίνα που αλλάζουμε? Αλλάζουμε αν πάθει κάτι βασικά? 

Τζάμι μέσα παίρνει? 

Ευχαριστώ! 

Καλος όρισες στον κόσμο του Fold... 

Μεμβρανη εσωτερικά αν την προσέξεις δεν θα σου πάθει τίποτα... Εμενα με κανονική χρήση δηλαδή οπως θα συμπεριφερομουν και με ενα συμβατικό τηλέφωνο απο τον Μάρτιο δεν μου έχει πάθει τίποτα και καθημερινό καθαρισμα με αντισυπτικα μαντιλάκια... Δεν νομίζω να έχει η smartec μεμβράνες για αλλαγη αλλα απο ότι εχω διαβάσει κυκλοφορεί μια πολύ καλή...

Γυαλί απλά το ξεχνάς.... 

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, tsiglas said:

Καλος όρισες στον κόσμο του Fold... 

Μεμβρανη εσωτερικά αν την προσέξεις δεν θα σου πάθει τίποτα... Εμενα με κανονική χρήση δηλαδή οπως θα συμπεριφερομουν και με ενα συμβατικό τηλέφωνο απο τον Μάρτιο δεν μου έχει πάθει τίποτα και καθημερινό καθαρισμα με αντισυπτικα μαντιλάκια... Δεν νομίζω να έχει η smartec μεμβράνες για αλλαγη αλλα απο ότι εχω διαβάσει κυκλοφορεί μια πολύ καλή...

Γυαλί απλά το ξεχνάς.... 

Αυτή την πολύ καλή ξέρεις που τη βρίσκω? 😁😁

Γιατί Τρίτη μέρα που το έχω, έκανα μ@€&κια στη ζελατίνα μέσα. Όχι κάτι ιδιαίτερο, αλλά εγώ που το ξέρω το καταλαβαινω

Link to comment
Share on other sites

Πιο πολύ για λάθος μου φαίνεται πάρα να μη πρόλαβες.

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
44 minutes ago, doganos said:

Αξίζει; Το έχω κρατημένο και το σκέφτομαι... 

Σε αυτή τη τιμή δεν το συζητάμε καν… εκτός και αν σκοπεύεις να βγάλεις κέρδος από μεταπώληση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 Γεια σας νεο μελος στο νήμα από χθες ! 

Το πρόλαβα στον Γερμανό στα 599 ευρω και παρόλο που είχα κάνα 6μηνο το 8 oneplus pro το αποφάσισα σε δευτερόλεπτα  ..

Επιτέλους  μια καινοτομία .. εκεί που είχα καταντήσει  να αγοράζω κάθε λίγο και λιγάκι  το ιδιό προϊόν με μικροαλλαγές  ..

Για μένα είναι κάτι που ζητούσα χρόνια αρκεί να σας πω ότι έχω φτάσει να δουλεύω και με tablets Galaxy note 2014    s3    s4  με sim σαν τηλέφωνα  😁

Σαν πρώτη  γνωριμία  έχω ενθουσιαστεί  περισσότερο από κάθε άλλη αγορά   ελπίζω να βγει αξιόπιστο  αν και η Samsung έχει τρομερό  σέρβις  έτσι κι αλλιώς 

 

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ διάβασα όλες τις σελίδες του νήματος και από ότι κατάλαβα ειναι λίγο δύσκολη η επιλογή θήκης.

Γενικά τι προτείνετε μετά από την εμπειρία  σας 

 

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά!Ενδιαφέρομαι και γω για αλλαγή της εσωτερικής μεμβράνης στο fold.Μετά απο επικοινωνία με smartec μου είπαν δεν έχουν μεμβράνες και δεν αναλαμβάνουν την αντικατάσταση.Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει που μπορώ να απευθυνθώ?

Samsung Note 9

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, theke said:

Καλησπέρα παιδιά!Ενδιαφέρομαι και γω για αλλαγή της εσωτερικής μεμβράνης στο fold.Μετά απο επικοινωνία με smartec μου είπαν δεν έχουν μεμβράνες και δεν αναλαμβάνουν την αντικατάσταση.Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει που μπορώ να απευθυνθώ?

Παιδια, στειλτε μηνυματα ολοι στο samsung care, μεσω email ή samsung members.

Το fold 2 κυκλοφορει πανω απο χρονο, κι ακομα δεν εχουν φερει ενα μηχανημα σε εστω ενα απο τα επισημα service τους για να μπορουν να αντικαθιστουν ζελατινες στα fold 2/ fold 3...

Ενοχληστε τους, οσο περισσοτεροι, τοσο πιο γρηγορα θα καλυψουν αυτο το κενο...

Η απαντηση στο ερωτημα σου ειναι: πουθενα, το κανεις μονος σου, με οποιο ρισκο αυτο συνεπαγεται...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση. 

Πέρασα από s21 ultra σε p40 pro να δοκιμάσω το Huawei οικοσύστημα. 

Λέω να περάσω σε Samsung ξανά. 

Να πάω 21 ultra η να δοκιμάσω fold2?  Πέραν της κάμερας υπέρ του 21ultra υστερεί σε κάτι άλλο το fold? 

  Έχω βρει bronze 6 μηνών. Να προσέξω κάτι στο κινητό;  η εσωτερική οθόνη αντέχει σε χρηση η βγάζει προβλήματα εκεί στη τσάκιση; 

Ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Αν μας έλεγες για το Fold3, με σιγουριά θα σου έλεγα να το προτιμήσεις αλλά σε σχέση με τη προηγούμενη γενιά, μάλλον θα πρότεινα το S21 Ultra.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Απλά έλεγα να δω και το κάτι διαφορετικό. Αλλά εάν είναι πισωγύρισμα από s21 ultra σε fold 2 θα περιμένω λίγο ακόμα να δω και τγν s22 σειρά. 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Απλά έλεγα να δω και το κάτι διαφορετικό. Αλλά εάν είναι πισωγύρισμα από s21 ultra σε fold 2 θα περιμένω λίγο ακόμα να δω και τγν s22 σειρά. 
Άλλη κατηγορία το ένα άλλη το άλλο. Είναι σαν να συγκρίνεις ένα αυτοκίνητο δρόμου, με ένα 4 x4. Εξαρτάται τις ανάγκες σου. Αν θέλεις την καλύτερη κάμερα από τα 2, s21. Αν σερφάρεις δεν βλέπω κανενα πισωγύρισμα, μόνο αναβάθμιση

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το πρόλαβε κανείς στα 599€ που το έβαλε ο Γερμανός;
Τρομερή περίπτωση!

Μακάρι να το είχα δει, θα το χτυπούσα χωρίς δεύτερη σκέψη!
Εάν πάρει το μάτι σας αντίστοιχη ευκαιρία, παρακαλώ ενημερώστε με, έστω και με pm.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...