Jump to content

Samsung Galaxy Z Fold 2


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά δεν μπαίνει σε recovery με την καμία...κλειστή συσκευή βάζω ακουστικά, πατάω ταυτόχρονα power & volume up αλλα τίποτα. Πάτα power & volume down τίποτα. Πατάω power & volume up και μόλις βγάλει το πρώτο logo αφήνω το power και κρατάω μόνο volume up τίποτα... Ανοιχτή συσκευή κραταω κρατάω power & volume down, σβήνει η συσκευή και πατάω power & volume up τίποτα.

Ε.. Κάπου εκεί μου σπάσανε τα νεύρα και λέω αστω κάτω γιατί από τα νεύρα μου θα το εστελνα απο το παράθυρο

 

Ωπα... Μηπως πρέπει να είναι ενεργοποιημένο το usb debugging (εντοπισμός σφαλμάτων usb)?

Απάντησα και στο fb.. Με το usb σε υπολογιστή και power και volume up μέχρι να μπει recovery..

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απάντησα και στο fb.. Με το usb σε υπολογιστή και power και volume up μέχρι να μπει recovery..

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι το είδα φίλε ευχαριστώ θα δοκιμάσω αύριο και θα επανέλθω

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομάδα! Δεν βλέπω κανένα ποστ συγκριτικό μεταξύ Fold και s21 ultra, από ατομα που τα είχαν δοκιμάσει και τα δύο προφανώς, παρότι υπάρχουν αρκετά απ ότι φαίνεται. Θα ήθελε κάποιο μέλος να μας ενημερώσει για την εμπειρία χρήσης των δύο συσκευών συγκριτικά? Ευχαριστώ πολύ

Ειχα το S21 ultra για 2 μήνες και τώρα έχω το fold για 2 εβδομάδες...Είναι μια εντελως διαφορετική εμπειρία χρήσης... Σαν συσκευές εκεί που σίγουρα το S21 ultra είναι πιο δυνατό είναι η λήψη βίντεο και το ζουμ της κάμερας. Κατά τα άλλα σε θέμα ποιότητας οθόνης, ήχου ταχύτητα επεξεργαστή δεν θα καταλάβεις διαφορά...

Τωρα η εμπειρία του fold είναι μοναδική δηλαδή αν στην καθημερινότητα σου δεν χρειάζεσαι μια σκληροτραχιλη συσκευή, αδιάβροχη με πολλές επιλογές προστασίας τότε το fold θα σε κερδίσει και στην αρχή και στην συνέχεια.. Εγω πιστεύω ότι οποίος βολευτεί με το fold δύσκολα θα ξανά γυρίσει σε συμβατική συσκευή. Εγω για την ώρα πιστεύω ότι το έχω καραβολευτει και το μόνο που θα ήθελα είναι καλύτερη κάμερα όχι τόσο στις λήψεις φωτογραφιών (μια χαρά τραβάει αν δεν είσαι φωτογράφος) αλλα στην λήψη βίντεο (οχι ότι είναι χάλια αλλα του S21 ultra ηταν καλύτερο σε ορισμένες συνθήκες) και 512gb έκδοση.

Σίγουρα σε αυτό που είναι πολύ καλύτερο σε σχέση με το s21 ultra exynos είναι η λήψη σήματος...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ειχα το S21 ultra για 2 μήνες και τώρα έχω το fold για 2 εβδομάδες...Είναι μια εντελως διαφορετική εμπειρία χρήσης... Σαν συσκευές εκεί που σίγουρα το S21 ultra είναι πιο δυνατό είναι η λήψη βίντεο και το ζουμ της κάμερας. Κατά τα άλλα σε θέμα ποιότητας οθόνης, ήχου ταχύτητα επεξεργαστή δεν θα καταλάβεις διαφορά...

Τωρα η εμπειρία του fold είναι μοναδική δηλαδή αν στην καθημερινότητα σου δεν χρειάζεσαι μια σκληροτραχιλη συσκευή, αδιάβροχη με πολλές επιλογές προστασίας τότε το fold θα σε κερδίσει και στην αρχή και στην συνέχεια.. Εγω πιστεύω ότι οποίος βολευτεί με το fold δύσκολα θα ξανά γυρίσει σε συμβατική συσκευή. Εγω για την ώρα πιστεύω ότι το έχω καραβολευτει και το μόνο που θα ήθελα είναι καλύτερη κάμερα όχι τόσο στις λήψεις φωτογραφιών (μια χαρά τραβάει αν δεν είσαι φωτογράφος) αλλα στην λήψη βίντεο (οχι ότι είναι χάλια αλλα του S21 ultra ηταν καλύτερο σε ορισμένες συνθήκες) και 512gb έκδοση.

Σίγουρα σε αυτό που είναι πολύ καλύτερο σε σχέση με το s21 ultra exynos είναι η λήψη σήματος...

 

Ευχαριστώ πολύ για την απαντηση, με βοηθάει πολύ. Η λήψη σήματος ειναι πολύ σημαντική γιατί μιλάω για την δουλειά αρκετά. Η κάμερα με ενδιαφέρει για τα ταξίδια κυρίως (τα ποια?...). 2 ερωτήσεις :

Η μπαταρια συγκριτικά πως τα πάει φίλε μου?

Και στην οθόνη δεν κατάλαβες διαφορά ποιότητας εικόνας στα 120hz δηλαδή, αφού νομίζω παίζει 1080p αντί για qhd?

 

Ο μόνος φόβος αυτή τη στιγμή, είναι η θάλασσα και η άμμος. Γιατί καλοκαίριαζει κιολας και δεν έχω δεύτερη συσκευή.

Επίσης ένα θέμα ειναι και οι θήκες προστασίας, που απ ότι ακούω είναι δυσεύρετες.

Edited by Kwnstantinoc
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απαντηση, με βοηθάει πολύ. Η λήψη σήματος ειναι πολύ σημαντική γιατί μιλάω για την δουλειά αρκετά. Η κάμερα με ενδιαφέρει για τα ταξίδια κυρίως (τα ποια?...). Η μπαταρια συγκριτικά πως τα πάει φίλε μου?

Ο μόνος φόβος αυτή τη στιγμή, είναι η θάλασσα και η άμμος. Γιατί καλοκαίριαζει κιολας και δεν έχω δεύτερη συσκευή.

Επίσης ένα θέμα ειναι και οι θήκες προστασίας, που απ ότι ακούω είναι δυσεύρετες.

Η μπαταρία είναι εξαιρετική καλύτερη από Note 10 plus, Note 20 ultra και πολύ κοντά στο S21 Ultra και ας λειτουργώ 85% την εσωτερική οθόνη.... Η συσκευή γενικός θέλει μια προσοχή στον χειρισμό της αλλα μόνο οταν είναι ανοιχτή η εσωτερική οθόνη... Με κλειστή την οθόνη είναι πολύ στιβαρή. Με μια δερμάτινη θήκη book είσαι κομπλέ όπου και αν το μεταφέρεις είτε τσέπη είτε οτιδήποτε...

Η κάμερα και η λήψη βίντεο είναι μια χαρά στα επίπεδα του Note 10 plus απλά στο βίντεο νομίζω ότι έχει διαφορά σε σχέση με το S21 ultra.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι εξαιρετική καλύτερη από Note 10 plus, Note 20 ultra και πολύ κοντά στο S21 Ultra και ας λειτουργώ 85% την εσωτερική οθόνη.... Η συσκευή γενικός θέλει μια προσοχή στον χειρισμό της αλλα μόνο οταν είναι ανοιχτή η εσωτερική οθόνη... Με κλειστή την οθόνη είναι πολύ στιβαρή. Με μια δερμάτινη θήκη book είσαι κομπλέ όπου και αν το μεταφέρεις είτε τσέπη είτε οτιδήποτε...

Η κάμερα και η λήψη βίντεο είναι μια χαρά στα επίπεδα του Note 10 plus απλά στο βίντεο νομίζω ότι έχει διαφορά σε σχέση με το S21 ultra.

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις και την βοήθεια σου φίλε μου

Το πενάκι σου λείπει με το fold? Στο s21 το χρησιμοποιουσες?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις και την βοήθεια σου φίλε μου

Το πενάκι σου λείπει με το fold? Στο s21 το χρησιμοποιουσες?

 

Το s21 ultra δεν έχει πενάκι ενσωματωμένο παρόλο που έχω σαν 2η συσκευή το Note 10 Plus δεν το δοκίμασα καν στο S21 Ultra... Δεν είμαι φαν.... Οπότε δεν μου λείπει...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Το s21 ultra δεν έχει πενάκι ενσωματωμένο παρόλο που έχω σαν 2η συσκευή το Note 10 Plus δεν το δοκίμασα καν στο S21 Ultra... Δεν είμαι φαν.... Οπότε δεν μου λείπει...

 

Ευχαριστώ και πάλι, να σαι καλά φίλε μου :)

Άρα δεν έχεις παρατηρήσει καμία διαφορά μεταξύ των δύο οθονών, σαν ποιότητα εικόνας ε?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και πάλι, να σαι καλά φίλε μου :)

Άρα δεν έχεις παρατηρήσει καμία διαφορά μεταξύ των δύο οθονών, σαν ποιότητα εικόνας ε?

 

Κοιταξε δεν έχει τύχη να ανοιξω την εσωτερική οθόνη εξω σε ήλιο να δω φωτεινότητα κτλ αλλα η εξωτερική οθόνη ειναι σαφώς κατώτερη του S21 ultra... Τώρα ότι αφορά την εσωτερική εμένα μου φαίνεται εκπληκτική αν και δεν ειμαι κάποιος ιδικός ή ψείρας που να το ψαχουλευω πολύ το θέμα

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε δεν έχει τύχη να ανοιξω την εσωτερική οθόνη εξω σε ήλιο να δω φωτεινότητα κτλ αλλα η εξωτερική οθόνη ειναι σαφώς κατώτερη του S21 ultra... Τώρα ότι αφορά την εσωτερική εμένα μου φαίνεται εκπληκτική αν και δεν ειμαι κάποιος ιδικός ή ψείρας που να το ψαχουλευω πολύ το θέμα

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ και πάλι φίλε μου :)

Με βλέπω με fold αντί για ultra.

καλό Σαββατοκύριακο εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ και πάλι φίλε μου :)

Με βλέπω με fold αντί για ultra.

καλό Σαββατοκύριακο εύχομαι!

 

Επειδή δεν το διατύπωσα σωστά παραπάνω εννοούσα ότι το s21 ultra έχει αρκετά καλύτερη οθόνη από την εξωτερική οθόνη του fold2

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το διατύπωσα σωστά παραπάνω εννοούσα ότι το s21 ultra έχει αρκετά καλύτερη οθόνη από την εξωτερική οθόνη του fold2

 

Η εσωτερική μας ενδιαφέρει αν ειναι καλύτερη ή ισάξια του Ultra. :p. H εξωτερική δεν με ενδιαφέρει προσωπικά.

Link to comment
Share on other sites

Και η ερώτηση της ημέρας είναι.... :

Πολλοί πηγαίνουν από Android σε Ios, από Ios σε Android... απο 2 κάμερες σε 3,4,5, από 60hz σε 120hz, απο full hd σε Qhd, από Lcd σε Amoled...

Πως ομως μπορείς να γυρίσεις απο μια συσκευή Fold σε οποιοδήποτε από τα συμβατικά τηλέφωνα οταν αυτό σε έχει βολέψει και αν μη τι άλλο είναι Εξαιρετικό σε όλα του?

Νομίζω δεν μπορείς....

Η συσκευή ξεπέρασε όλες τις προσδοκίες μου... Εκπληκτική εσωτερική οθόνη, εκπληκτικό gsm σήμα, εκπληκτική αυτονομία σε επίπεδα S21 ultra, εκπληκτικός ήχος, εκπληκτικός επεξεργαστής και κάμερα που δεν θα απογοήτευση κανέναν... Και το αναφέρω έτσι για την κάμερα γιατί δεν είμαι φωτογράφος να διαβάζω οπως οι επαγγελματίες την φωτογραφία αλλα από οτι βλέπουν τα μάτια μου την ημέρα δεν διακρίνω διάφορες με το S21 ultra και την νύχτα τραβάει μια χαρά όσο καλά τραβάει το Note 10 Plus. Στο βίντεο θα ήθελα να ηταν καλυτερο σε διαθλασεις του φακού.

Και το επόμενο ερώτημα είναι:

Αντε και πήραμε σφραγισμένη την συσκευή τώρα στα 1200€.

Πως θα πάρουμε το fold 3 που θα έχει λογικά Snap 888 και καλύτερες κάμερες, ισως και βελτίωση στην εμφάνιση στο κέντρο της οθόνης εκεί που που γίνετε η αναδίπλωση, s pen, πιο χοντρό γυαλί στην εσωτερική οθόνη και ισως κάποια υποτυπώδες αδιαβροχοποιηση?

Θα δώσουμε 2100€?.....Μπλέξαμε...

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω εδώ και 4 μήνες το note 20 ultra 5g.

Αξιζει να το δώσω ως μεταχειρισμένο και να πάρω το fold 2?

Το έχει μέχρι και σήμερα στη σελίδα της Samsung εδώ στη Γερμανία στα 999 ευρώ με δωρεάν ασφάλιση για 1 χρόνο και 200 ευρώ δώρο στο samsung pay αν το λέω σωστά.

Όσων αφορά το πενάκι τελικά δεν το χρησιμοποιώ και τόσο όσο πίστευα στην αρχή

Γρήγορα παιδιά γιατί σήμερα λήγει η προσφορά

Link to comment
Share on other sites

Έχω εδώ και 4 μήνες το note 20 ultra 5g.

 

Αξιζει να το δώσω ως μεταχειρισμένο και να πάρω το fold 2?

 

Το έχει μέχρι και σήμερα στη σελίδα της Samsung εδώ στη Γερμανία στα 999 ευρώ με δωρεάν ασφάλιση για 1 χρόνο και 200 ευρώ δώρο στο samsung pay αν το λέω σωστά.

 

Όσων αφορά το πενάκι τελικά δεν το χρησιμοποιώ και τόσο όσο πίστευα στην αρχή

 

Γρήγορα παιδιά γιατί σήμερα λήγει η προσφορά

Εγώ προσωπικά σε αυτή τη τιμή θα το έπαιρνα, ειδικά Γερμανία που με Samsung pay μπορείς να πληρώσεις, οπότε τα 200€ θα καταναλωθουν δεν πάνε χαμένα.

Συν την έξτρα κάλυψη της Samsung δεν "ρισκαρεις" μην πάθει κάτι.

Σκέψου μόνο αν σε βολεύει το μέγεθος ειδικά τώρα καλοκαίρι, μιας και είναι μεγαλουτσικο και θέλει έξτρα προσοχή που το βάζεις.

 

Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά σε αυτή τη τιμή θα το έπαιρνα, ειδικά Γερμανία που με Samsung pay μπορείς να πληρώσεις, οπότε τα 200€ θα καταναλωθουν δεν πάνε χαμένα.

Συν την έξτρα κάλυψη της Samsung δεν "ρισκαρεις" μην πάθει κάτι.

Σκέψου μόνο αν σε βολεύει το μέγεθος ειδικά τώρα καλοκαίρι, μιας και είναι μεγαλουτσικο και θέλει έξτρα προσοχή που το βάζεις.

 

Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk

 

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση.

Πιστεύω μέχρι το βράδυ να το έχω χτυπήσει.

Ταυτόχρονα θέλω να βάλω και προς πώληση το note20. Θα μου λείψει είναι η αλήθεια, αλλά πιστεύω να δικαιωθω με την αλλαγή αυτή

Link to comment
Share on other sites

Πλέον το final engineering sample του fold 3 θα σταλεί στη Samsung hellas (μεταξύ άλλων) μέσα στο Μαη...

Μερικά hints :

- Τα κατάφεραν τελικά με την under Display camera

- Φυσικά Spen, που πάλευαν μήνες να βρουν το κατάλληλο coating στην οθόνη

- 120hz και στις 2 οθόνες

- Μειωμένο βάρος (περιμένω πως και πως να το πιάσω στα χέρια μου)

Το roadmap πλέον προβλέπει παρουσίαση μέσα στον Ιούλιο...

Link to comment
Share on other sites

Πλέον το final engineering sample του fold 3 θα σταλεί στη Samsung hellas (μεταξύ άλλων) μέσα στο Μαη...

Μερικά hints :

- Τα κατάφεραν τελικά με την under Display camera

- Φυσικά Spen, που πάλευαν μήνες να βρουν το κατάλληλο coating στην οθόνη

- 120hz και στις 2 οθόνες

- Μειωμένο βάρος (περιμένω πως και πως να το πιάσω στα χέρια μου)

Το roadmap πλέον προβλέπει παρουσίαση μέσα στον Ιούλιο...

Και εγω Βαγγέλη fun πλεον της σειράς... Πολύ καλά μου ακούγονται ολα αυτά αλλα περιμένω και βελτίωση στην κάμερα αν και σαν κάμερα δεν έχω κανένα πρόβλημα στο βίντεο θέλει μεγάλη βελτίωση

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Πλέον το final engineering sample του fold 3 θα σταλεί στη Samsung hellas (μεταξύ άλλων) μέσα στο Μαη...

Μερικά hints :

- Τα κατάφεραν τελικά με την under Display camera

- Φυσικά Spen, που πάλευαν μήνες να βρουν το κατάλληλο coating στην οθόνη

- 120hz και στις 2 οθόνες

- Μειωμένο βάρος (περιμένω πως και πως να το πιάσω στα χέρια μου)

Το roadmap πλέον προβλέπει παρουσίαση μέσα στον Ιούλιο...

Να πούμε επίσης ότι το "νέο" spen δεν θα ενσωματωθεί στην συσκευή - όπως στα Note, αλλά θα ακολουθήσει τα βήματα του S21 Ultra και θα φυλάσσεται στην ειδική θήκη.

 

Sent from my SM-G9980 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και η αναβάθμιση Μαΐου με βελτιώσεις στην κάμερα και κάποια αλλα καλούδια 400 κάτι mb σε Ελληνική συσκευή
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Τι αριθμό μοντέλου; Το δικό μου είναι F916B και δεν έχει έρθει κάτι ακόμα

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

 

Το ίδιο και το δικό μου.... Πριν λίγο που ανέβασα το θέμα την πέρασα...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό και το δικό μου αλλά τίποτα. Κάπου θα καθυστέρησε στον δρόμο...

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Z Fold 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...