Jump to content

Samsung Galaxy Z Fold 2


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι εννοείς? Τι ακριβώς σου είπαν δηλαδή? Μήπως να τους πάρω και εγώ τηλέφωνο και να αρχίσω τα parlez vous francais?

 

Χαχαχα

Για δοκίμασε και εσύ μήπως βγάλουμε άκρη

Link to comment
Share on other sites

Μόλις με ενημέρωσαν από πλαίσιο πως παραλαμβάνουν κομμάτια στην αποθήκη τους στις 30/9...θα μας τρελάνουν.
Link to comment
Share on other sites

Κατοπιν τηλεφωνικης επικοινωνιας με το πλαισιο στην αθηνα μου επιβεβαιωσαν οτι 18-9 ειναι η επισημη κυκλοφορια του τηλεφωνου και θα παραδωσουν σε πρωτη φαση τις προπαραγγελιες την ανωτερη ημερομηνια

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η επίσημη ημερομηνία στο UK άλλαξε και από 18 πήγε 23 Σεπτεμβρίου σε όσους είχαν κάνει προπαραγγελεια.

 

Υπομονή μέχρι την επόμενη εβδομάδα για παραλαβή.

Ελπίζω στην Ελλάδα να ξεκινήσει από της 18.

 

Sent from my SM-G9860 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δε μου αρέσει σε όλες αυτές τις καθυστερήσεις, που επεκτείνονται και σε άλλες χώρες. Μήπως η συσκευή έβγαλε κάποιο πρόβλημα και την ανακαλούν σιωπηρά για ανασχεδιασμό? Κάπως έτσι είχε αρχίσει το κακό και με το πρώτο Fold νομίζω.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παραλαμβάνω σε λίγες ώρες. Στέλνουν μαζί δώρο buds live και κουπόνι 50 λίρες για αγορές από το Samsung.com.

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παραλαμβάνω σε λίγες ώρες. Στέλνουν μαζί δώρο buds live και κουπόνι 50 λίρες για αγορές από το Samsung.com.

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

 

Με το καλό...αναμένουμε εντυπώσεις:)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και οι τυχεροί. Όσο για εμάς στο Ελλάντα, κατά πως βλέπω, μαύρα τα μαντάτα, για τη Σερενάτα! Μόλις είδα ότι ο Κότσος στη σελίδα του Skroutz, έχει αλλάξει τη διαθεσιμότητά του, από "προπαραγγελία", σε "παράδοση έως 30 ημέρες". Το ίδιο και ο Μέντιος εδώ και μέρες. Μάλλον το 30 Σεπτέμβρη που είπαν χθες στο φίλο θα βγει αληθινό δυστυχώς. Αχ, ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω. Πώς περιμένουν άλλες 13 μέρες, με την πλαστικομπαχαντέλα το S10 Lite!
Link to comment
Share on other sites

Εκανα προπαραγγελια και εσταξα μια 500αρα προκατ,λεγοντας μου παραλαβη18 του μηνος αν δεν γινει παραδοση την συγκεκριμενη,μπορω να κανω τιποτα;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κανένα νεότερο βρε παιδιά? Αν είναι δυνατόν. Παραμονή της επίσημης ημερομηνίας παράδοσης και ακόμη ψαχνόμαστε. Μας πάνε σιωπηρά για 30 του μηνός, φιάσκο θα καταντήσει η όλη υπόθεση. Ειλικρινά απορώ με την εξοργιστικά απογοητευτική απραξία και ανευθυνότητά τους.
Link to comment
Share on other sites

Μολις το μεντια εστειλε το κατωθι σμσ.........ΒΡIΣKETAI ΣE ΔIAΔIKAΣIA ANAZHTHΣHΣ. ΘA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME TIΣ EΠOMENEΣ HMEPEΣ.ενω εχω παραλαβη αυριο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άρα πάει σίγουρα πίσω, για άγνωστο λόγο και με άγνωστη τελική ημερομηνία παράδοσης. Μόνο να τα αρπάζουν ξέρουν, για να είναι συνεπείς ούτε λόγος.
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα το μεσημέρι παιδιά.

 

Πολύ καλή και στιβαρή κατασκευή. Βαριά όμως. Θέλει συνήθεια και το μέγεθος και το βάρος. Δεν παίζει και δεν τρίζει.

Η εσωτερική οθόνη μια μαγεία. Απόλαυση στα πάντα.

Η εξωτερική οθόνη μια χαρά για να κάνεις κάποια βασικά η και όχι. Όπως βολεύει τον καθένα.

 

bdf197bcdb60cfa6c7c151279ed39952.jpg623671c98f71bc3ff222fc2a0017aee2.jpg13d2684f2d78fbc81745393d90088307.jpgce21f76ae647cb968dd017f320627ffb.jpg

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με γεια,η θηκη εξτρα η υπηρχε στην συσκευασια,φαινετε πολυ πριμιουμ για μανισια.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο Γιώργο.

Είναι σίγουρο ότι θα το χαρείς

Μπλος με πήραν από public για να παραλάβω αύριο

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς σίγουρα αν υποστηρίζει και δεύτερη κάρτα (e-SIM) ή είναι απλό μονόκαρτο?
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και καλοδουλετο να δουμε εμεις ποτε θα παραλαβουμε

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γνωρίζει κανείς σίγουρα αν υποστηρίζει και δεύτερη κάρτα (e-SIM) ή είναι απλό μονόκαρτο?
Υποστηριζει e sim κανονικα

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με γεια,η θηκη εξτρα η υπηρχε στην συσκευασια,φαινετε πολυ πριμιουμ για μανισια.
Την αγόρασα έξτρα εγώ. Είναι της Samsung.
Καλοριζικο και καλοδουλετο να δουμε εμεις ποτε θα παραλαβουμε

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υποστηριζει e sim κανονικα

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για την ώρα δεν υπάρχει η επιλογή για esim! Κάπου διάβασα ότι θα ενεργοποιηθεί όταν θα βγει η αναβάθμιση - στην κυκλοφορία της, δηλαδή αύριο. Θα δουμε

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την αγόρασα έξτρα εγώ. Είναι της Samsung. Για την ώρα δεν υπάρχει η επιλογή για esim! Κάπου διάβασα ότι θα ενεργοποιηθεί όταν θα βγει η αναβάθμιση - στην κυκλοφορία της, δηλαδή αύριο. Θα δουμε

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Χλωμό μου φαίνεται αυτό που λες. Η eSIM είναι θέμα hardware, όχι software. Πώς θα μπει με αναβάθμιση, αν δεν υπάρχει τοποθετημένο το τσιπάκι?

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά με τη θήκη είναι πανέμορφο το άτιμο. Χωρίς όμως 2η sim και με 256GB μόνο, για μένα είναι αποθαρρυντική η αγορά του

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χλωμό μου φαίνεται αυτό που λες. Η eSIM είναι θέμα hardware, όχι software. Πώς θα μπει με αναβάθμιση, αν δεν υπάρχει τοποθετημένο το τσιπάκι?
Το hw το υποστηρίζει. Χρειάζεται το sw για να το ενεργοποιήσει. Ακόμα τίποτα - η συσκευή παίζει μονοκαρτα.

Υπάρχουν βέβαια 2 IMEI στο κουτί Άρα. Θεωρώ ότι θα παίξει αναβάθμιση άμεσα!

 

Από ότι διαβάζω και σε άλλα φόρουμ του εξωτερικού, σε κανέναν δεν παίζει ακόμα.

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται βρε παιδιά? Κανείς από Ελλάντα δε θα παραλάβει? Τι σκ..ά 18 παραλαβή μας έλεγαν? Έχουν ταλέντο στο να πουλάνε παραμύθα για να πιάσουν τον πελάτη. Και όχι τίποτα άλλο, αλλά θα έρθει το lockdown και θα μας κρατήσουν το τηλέφωνο δύο μήνες.
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται βρε παιδιά? Κανείς από Ελλάντα δε θα παραλάβει? Τι σκ..ά 18 παραλαβή μας έλεγαν? Έχουν ταλέντο στο να πουλάνε παραμύθα για να πιάσουν τον πελάτη. Και όχι τίποτα άλλο, αλλά θα έρθει το lockdown και θα μας κρατήσουν το τηλέφωνο δύο μήνες.

Ίσα ίσα, και στο lockdown θα παραδίδουν και εμείς θα έχουμε άπλετο χρόνο να παίξουμε μαζί του!

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Z Fold 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...