Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, mger said:

σε εσάς "κουδούνιζει " κάτι απο τη κάμερα οταν κουνάτε τη συσκευή ;

Ειναι ο οπτικός σταθεροποιητης οπως σου είπαν κι εγω την ειχα πατησει :lol:

Αν ανοιξεις την καμερα και το κουνήσεις, δεν ακούγεται τιποτα 🙂

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

3 minutes ago, Prattein_Aloga said:

Ειναι ο οπτικός σταθεροποιητης οπως σου είπαν κι εγω την ειχα πατησει :lol:

Αν ανοιξεις την καμερα και το κουνήσεις, δεν ακούγεται τιποτα 🙂

όντως με ανοιχτή τη κάμερα , δεν ακούγεται κάτι .

 το τηλ ειναι 1,5 έτους κ η απόδειξη δεν υπάρχει , να το στείλω service , θα περνάει απο εγγύηση ; η να μην ασχοληθώ ;

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mger said:

όντως με ανοιχτή τη κάμερα , δεν ακούγεται κάτι .

 το τηλ ειναι 1,5 έτους κ η απόδειξη δεν υπάρχει , να το στείλω service , θα περνάει απο εγγύηση ; η να μην ασχοληθώ ;

Μα δεν έχει πρόβλημα φίλε μου, αυτή είναι η λειτουργία του.

Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, chris_amg said:

Χρησιμοποιεί κανείς εξοικονόμηση ενέργειας; αξίζει; κανει δουλειά;

Μόνο όταν είναι ανάγκη γιατί ρίχνει την απόδοση του κινητού για εξοικονόμηση ενέργειας. Αλλιώς δεν χρειάζεται να την βάλεις σε ένα τέτοιο κινητό. 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, mger said:

όντως με ανοιχτή τη κάμερα , δεν ακούγεται κάτι .

 το τηλ ειναι 1,5 έτους κ η απόδειξη δεν υπάρχει , να το στείλω service , θα περνάει απο εγγύηση ; η να μην ασχοληθώ ;

Οχι, τι να στειλεις, ετσι λειτουργεί όπως σου ειπε και ο συμφορουμιτης, δεν εχει καποιο πρόβλημα. 

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά εδώ και λίγες μέρες κάποια εφαρμογή ή κάποια ρύθμιση πάει και μου αυξάνει την ένταση στον ήχο των ειδοποιήσεων.
Πως μπορώ να το ο βρω. Εγώ στις ειδοποιήσεις πάντα έχω την ένταση στο μηδέν.

Link to comment
Share on other sites

On 16/7/2022 at 5:17 ΜΜ, dgl said:

Ξαφνικά εδώ και λίγες μέρες κάποια εφαρμογή ή κάποια ρύθμιση πάει και μου αυξάνει την ένταση στον ήχο των ειδοποιήσεων.
Πως μπορώ να το ο βρω. Εγώ στις ειδοποιήσεις πάντα έχω την ένταση στο μηδέν.

Καλημέρα! Μήπως έχεις την εφαρμογή για xiaomi band? Εμένα αυτή μου έκανε προβλήματα με αυτόματη αλλαγή από δόνηση σε ήχο κ ειδοποιήσεις, κάθε φορά που ήταν ενεργή με Bluetooth με το κινητό. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μήπως έχεις την εφαρμογή για xiaomi band? Εμένα αυτή μου έκανε προβλήματα με αυτόματη αλλαγή από δόνηση σε ήχο κ ειδοποιήσεις, κάθε φορά που ήταν ενεργή με Bluetooth με το κινητό. 
Όχι δεν την έχω.. Το ψάχνω ακόμα και μου έχουν σπάσει τα νεύρα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω το εξής πρόβλημα.

Δεν μπορώ να το ξεκλειδώσω με τα βιομετρικά,δηλαδή ούτε με φωτογραφία ούτε με αποτύπωμα.Το αποτύπωμα μπορεί ένα στα 20 να το δει,αλλά τη φωτογραφία ποτέ.

Πήγα σήμερα στο service στην Κυψέλη,που είναι κοντά στο σπίτι μου,και τα ξαναβάλαμε.Δοκίμασα εκεί,και δούλεψαν.Μόλις πήγα σπίτι δεν ξαναδούλεψαν ποτέ.

Αυτό το πρόβλημα είναι μόνο του δικού μου τηλεφώνου,ή τόχουν χούι όλα τους;…

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Theodore41 said:

Εχω το εξής πρόβλημα.

Δεν μπορώ να το ξεκλειδώσω με τα βιομετρικά,δηλαδή ούτε με φωτογραφία ούτε με αποτύπωμα.Το αποτύπωμα μπορεί ένα στα 20 να το δει,αλλά τη φωτογραφία ποτέ.

Πήγα σήμερα στο service στην Κυψέλη,που είναι κοντά στο σπίτι μου,και τα ξαναβάλαμε.Δοκίμασα εκεί,και δούλεψαν.Μόλις πήγα σπίτι δεν ξαναδούλεψαν ποτέ.

Αυτό το πρόβλημα είναι μόνο του δικού μου τηλεφώνου,ή τόχουν χούι όλα τους;…

Έχεις βάλει τζαμακι στην οθόνη;τωρα το πήρες; η έτσι ξαφνικά έγινε αυτό;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, challenge143 said:

Έχεις βάλει τζαμακι στην οθόνη;τωρα το πήρες; η έτσι ξαφνικά έγινε αυτό;

Όχι,δεν έχω.Μου είπαν ότι το είχε από το εργοστάσιο.Τελικά,το άλλαξαν και πλήρωσα 12€,,γιατί δεν είναι στην εγγύηση.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

να ρωτησω κατι υποτίθεται ο αισθητηρας κυριας καμερας ειναι 108mp αλλα ολα τα προγραμματα που έβαλανα δω τα specs στο κινητότην βάζουν στα 12mp .

τι παιζει;

 

Link to comment
Share on other sites

έχετε να προτείνετε κάποια καλή ζελατίνα-film για την οθόνη ; πηρα 2 spigen αλλα στις άκρες δεν κολλάει ..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mger said:

έχετε να προτείνετε κάποια καλή ζελατίνα-film για την οθόνη ; πηρα 2 spigen αλλα στις άκρες δεν κολλάει ..

https://www.skroutz.gr/s/24522569/Whitestone-Dome-Glass-Installation-Kit-Galaxy-Note-20-Ultra.html?from=catspan

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mger said:

έχετε να προτείνετε κάποια καλή ζελατίνα-film για την οθόνη ; πηρα 2 spigen αλλα στις άκρες δεν κολλάει ..

Μπορείς να πας στο I repair Κ με 10 ευρώ να σου βάλουν ποιοτική μεμβράνη Κ να φαίνεται σαν εργοστασιακή . Έχει Κ την νανοτεχνολογία μικρό εκθορες να τις καλύπτει Κ να μην φαίνονται. 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, challenge143 said:

Μπορείς να πας στο I repair Κ με 10 ευρώ να σου βάλουν ποιοτική μεμβράνη Κ να φαίνεται σαν εργοστασιακή . Έχει Κ την νανοτεχνολογία μικρό εκθορες να τις καλύπτει Κ να μην φαίνονται. 

Στο φορές έβαλα εκεί στο note 8 και έφυγε στις άκρες μέσα σε λίγες ώρες. Δεν θα ξανα έβαζα άλλη εκτός αυτήν που πρότεινα. Είναι ακριβή αλλά κορυφή.

Το ειχα στο νοτ 8 οι την πρώτη σχεδόν μέρα και με το ζόρι βγήκε όταν άλλαξα οθόνη στο σέρβις μετά από σχεδόν δύο χρόνια

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, kinitos said:

Στο φορές έβαλα εκεί στο note 8 και έφυγε στις άκρες μέσα σε λίγες ώρες. Δεν θα ξανα έβαζα άλλη εκτός αυτήν που πρότεινα. Είναι ακριβή αλλά κορυφή.

Το ειχα στο νοτ 8 οι την πρώτη σχεδόν μέρα και με το ζόρι βγήκε όταν άλλαξα οθόνη στο σέρβις μετά από σχεδόν δύο χρόνια

Ίσως σου έτυχε.  Σε όσες συσκευές έχουμε βάλει στο κατάστημα της Γρηγορίου Λαμπράκη κ εγώ κ ο κουμπάρος τουλάχιστον 7 συσκευές ποτέ μα ποτέ δεν υπήρχε πρόβλημα. Άσε που τα παιδιά σου λένε αν αντιμετώπισης κάποιο θέμα η έχεις φουσκάλες σου την αντικαταστουν χωρίς επιβάρυνση. 

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2022 at 11:20 ΠΜ, kinitos said:

να ρωτησω κατι υποτίθεται ο αισθητηρας κυριας καμερας ειναι 108mp αλλα ολα τα προγραμματα που έβαλανα δω τα specs στο κινητότην βάζουν στα 12mp .

τι παιζει;

 

Έχουμε κατι γιαυτό που ρώτησα;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, kinitos said:

Έχουμε κατι γιαυτό που ρώτησα;

Είναι το λεγόμενο pixel binning

https://www.androidauthority.com/what-is-pixel-binning-966179/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θήκη Clear View για το Note 20 με 7,90 Cosmote / Γερμανός, Skroutz και Best Price από 18,89.

Edited by Brainmorf

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

δε λαμβάνω μηνύματα viber πάρα μόνο όταν ανοίξω την εφαρμογή , μου έρχονται όλα μαζεμένα . τι μπορεί να συμβαίνει ;

Link to comment
Share on other sites


Θήκη Clear View για το Note 20 με 7,90 Cosmote / Γερμανός, Skroutz και Best Price από 18,89.
Υπάρχει κάτι τέτοιο στο site ή κάπου αλλού, γιατί δεν βλέπω κάτι τέτοιο?




Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...