Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4.3ο ώρες sot δεν μπορώ με τίποτα να παρω κάτι πιο πολυ με αρκετά ….συντηρητικές ρυθμίσεις στη συσκευή 

Με ιδία χρήση έπαιρνα γύρω στις 6 ώρες στο z fold 2

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναβαθμιση Δεκεμβρίου έγινε?το Android 12 τελικά για πότε είναι?

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bardull said:

Αναβαθμιση Δεκεμβρίου έγινε?το Android 12 τελικά για πότε είναι?

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγω που έχω το s21u  έχει έρθει εδώ κ καιρό αλλά φαντάσου ότι δεν την έχω περάσει λόγο ότι ήθελα να σιγουρευτώ ότι θα διορθωθούν όλα τα bug αν υπάρχουν, που θέλω να καταλήξω έχει σταματήσει εδώ κ 2 μέρες να με ζαλίζει για αναβάθμιση κ τυχαία έπεσα σε άρθρο που προσωρινά την απέσυρε την 12 σε όλες τις ναυαρχίδες λόγο κάποιον θεμάτων.  Άρα κάνε υπομονή κ θα έρθει με το καινούργιο έτος.  Όσοι πάντως στο s21u την πέρασαν είδαν μικροδιαφορες προς το καλύτερο βέβαια κ κάποιες μικρές ασυμβατοτητες αν αυτό σε παρηγορεί. 

Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμιση Δεκεμβρίου έγινε?το Android 12 τελικά για πότε είναι?

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Σε μένα ακόμα τίποτα..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά, 

Επιτέλους η στιγμή έφτασε !!!!!!!!

Βγήκε android 12 , κυκλοφόρησε για switzerland.

Screenshot_20211229-025742_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να πας από note 20 5G σε note 20 ultra?

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, bardull said:

Αξίζει να πας από note 20 5G σε note 20 ultra?

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

κοιτα . . . . .  αν τα πας συγκριτικά   πιο πολυ  ναι αξιζει  και λιγοτερο οχι ,  επεξεργαστη  εχουν ιδιο ,   μνημη  8 με 12  GB  δεν θα καταλαβεις  διαφορα ,   απο κει και περα .... σαφως καλυτερη καμερα το ultra ,  μεγαλυτερη  και καλυτερη οθονη   το ultra  ( αν δεν σε πειραζει το επιπλεον βαρος  και διαστασεις)   ,  μεγαλυτερο αποθηκευτικο χωρο + microSD το ultra  , καλυτερη ποιοτητα κατασκευης το ultra.  Tα 120 Herz οθονη σαφως  ειναι  και ενα +  του ultra   ,  αλλα  εγω προσωπικα  το εχω στα 60herz ,   δεν μπορω να καταλαβω και τοσο διαφορα  ,  μια χαρα παει και με 60 herz για τη χρηση που του κανω   (  και μπαταρια πολυ καλυτερη με 60 herz )

Τωρα  αν δωσεις το note 20   σε μια καλη τιμη  και βρεις το ultra σε επισης μια καλη τιμη ,   για μενα  προχωρα το και δεν θα το μετανιωσεις  ,  ειναι   ( αποψη μου )   το πιο ολοκληρωμενο κινητο   αν θες χορταστικη οθονη  ( κατι που εμενα με ενδιοαφερει να ειναι μεγαλη )   ,  εγω προσωπικα  δεν προκειτε να το αλλαξω τα επομενα χρονια ,  ειχα  παλια  Note 9  , μετα πηγα στο 10 Plus ,   και τωρα στο 20ultra ,   δεν τα αλλαζω με τιποτα τα Note  ,  οτι και να βγει .

Link to comment
Share on other sites

Η αν θέλεις κ έχεις την οικονομική άνεση περίμενε τώρα που θα βγει το note22 κ δείχνει γενικά τερατακι 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πιστευω  οτι δεν υπαρχει θεμα να κατεβασουμε την Switzerland  Android 12  και να την περασουμε  με odin ?  

Δεν πιστευω να υπαρχει καμια ασυμβατοτητα  ,    τι λετε   ?

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
3 ώρες πριν, jimmis1974 said:

Παιδια πιστευω  οτι δεν υπαρχει θεμα να κατεβασουμε την Switzerland  Android 12  και να την περασουμε  με odin ?  

Δεν πιστευω να υπαρχει καμια ασυμβατοτητα  ,    τι λετε   ?

 

Όχι δεν θα έχεις πρόβλημα. Ωστόσο δεν χάνεις και τίποτα να περιμένεις να έρθει κανονικά και στη δίκη σου συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Frankk said:

Πότε λέτε να πάρουμε την 12..??? Εφόσον άρχισε να βγαίνει αλλού..???


Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Λογικά στο πρώτο 15θημερο του Γενάρη 

Link to comment
Share on other sites

εβαλα μεσω odin την 12 Switzerland ,  ολα αψογα ...   νταξει εχει διαφορες  λιγο στα εικονιδια ,  στο always on display περισοτερα  ,   εεε  νταξει δεν την εχω ψαξει πολυ  , πρωτη ματια φαινεται  λιγο καλυτερο το android 12 ,  να δω και απο θεμα μπαταριας  πως θα παει  ,  πιστευω να εχει καλυτερη αυτονομια. 

Link to comment
Share on other sites

Android 12 και ui4 έρχονται μαζί ή το ui4 είναι στην ουσία το Android 12?

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, bardull said:

Android 12 και ui4 έρχονται μαζί ή το ui4 είναι στην ουσία το Android 12?

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ναι ακριβώς 

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά καλή χρονιά υποθέτω ότι θα έρθει κάπου σε 10 μέρες και σε μας με ελληνικό firmware

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καλή χρονιά!!! Το Android 12 κυκλοφόρησε για την Ευρωπαϊκή έκδοση όποιος θέλει το κατεβάζει και λέει εντυπώσεις.

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-note-20-ultra-5g/firmware/SM-N986B/AUT/download/N986BXXS3EULF/1599206/

Με το τελευταίο firmware για την έκδοση με τον Snapdragon δουλεύει και το 5G  με N78 με Cosmote. 

spacer.png

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση κ εδώ μήπως βοηθήσετε εσείς. 

Παιδιά μια ερώτηση γιατί τόσο καιρό δεν το είχα χρησιμοποιήσει το wifi calling γιατί δεν το χρειαζόμουν.  Σε ορισμένες φωτογραφίες σε screen shot που βλέπω από άλλα παιδιά με full σήμα δείχνει το εικονίδιο του wifi calling  . Ενώ σε μένα βλέπω ότι όταν πέφτει κάτω από την δεύτερη μπάρα σήματος τότε ενεργοποιητε κ εμφανίζεται.  Είμαι ακόμα βέβαια στην 11 έκδοση αν παίζει ρόλο αυτό που δεν το πιστεύω.  Είμαι με Vodafone κ έχω μία κάρτα σιμ μέσα.  Έτσι δουλεύει ή μπορώ να έχω συνέχεια το wifi calling ως προτεραιότητα.τι λάθος μπορεί να έχω κάνει; 

Screenshot_20220102-171240_Call settings.jpg

Screenshot_20220102-121708_Call settings.jpg

Screenshot_20220102-115959_Wi-Fi Calling.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ψάχνω μία εφορμογή ημερολογίου με την οποία θα μπορώ να να γράφω πάνω στην κάθε μέρα. Σαν κανονικό ημερολόγιο. Έχετε κάτι υπόψη σας? Θα χρησιμοποιείται σε note 20 Ultra και TabS7+. 

Edited by kostasaig
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ψάχνω μία εφορμογή ημερολογίου με την οποία θα μπορώ να να γράφω πάνω στην κάθε μέρα. Σαν κανονικό ημερολόγιο. Έχετε κάτι υπόψη σας? Θα χρησιμοποιείται σε note 20 Ultra και TabS7+. 
Δεν την αλλάζω με τίποτα
Με έχει βολέψει πάρα πολύ

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appgenix.bizcal

Λογικά έχει και αυτό που ζητάς αν κατάλαβα τι γράφεις

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα ήρθε στο note 20 5G, να δω τις διαφορές θελω

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ καλή είναι. Τη χρησιμοποιώ και γω. Αυτό που θέλω είναι να μπορώ να γράψω με το πενάκι χειρόγραφο μέσα στη μέρα. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...