Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχουν ανακοινώσει. Θα το πάρουν note 20 κσι s20.
Μάλιστα. Τώρα το είδα. Απλά dual recording οχι το πλήρες director view που είναι θέμα hardware .

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Διπλή εγγραφή βίντεο έχω ήδη στο update Μαΐου

 

έχεις νοτε 20 και πήρες εγγραφή βιντεο μπρος πίσω ταυτόχρονα???????

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Note 20 ultra 12/512 γερμανικό. Ναι το δοκίμασα πριν γράψω. Το είχα δει βέβαια πριν ημέρες και θυμήθηκα αυτή τη λειτουργία την είχα πριν 12 χρόνια σε άλλο κινητό για φωτογραφία., ταυτόχρονα μπρος πίσω.. Και το σχολίασα ότι κοίτα το πλασάρουν σαν νέο. Έχω update Μαΐου
Link to comment
Share on other sites

Πώς κάνεις διπλή εγγραφή βίντεο.....;; Έχει επιλογή;;;; Και εγώ Μαίου αναβάθμιση έχω πάρει.....N20U

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σόρρυ οκ το βρήκα και γω.... ήταν εκεί που λέει άλλες ρυθμίσεις όταν ανοίγεις κάμερα τέρμα δεξιά....έχει διπλή εγγραφή βίντεο....με το τελευταίο update μαϊου

Edited by Frankk
Link to comment
Share on other sites

Πώς κάνεις διπλή εγγραφή βίντεο.....;; Έχει επιλογή;;;; Και εγώ Μαίου αναβάθμιση έχω πάρει.....N20U

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σόρρυ οκ το βρήκα και γω.... ήταν εκεί που λέει άλλες ρυθμίσεις όταν ανοίγεις κάμερα τέρμα δεξιά....έχει διπλή εγγραφή βίντεο....με το τελευταίο update μαϊου

 

 

Καμερα/ τέρμα δεξιά στο αλλα/ σου βγάζει μενού ζητάς διπλή εγγραφή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει βαλει κανεις μεσα το γερμανικό firmware;μετα μπορείς να ξανα βαλεις την ελληνική αν θες να το δωσεις το τηλέφωνο ε; δεν αλλαζει κατι;
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή σε note μετά από Z fold 2. Πιο πριν ημουν με το 10 pro. Μέχρι στιγμής οι διαφορές δεν είναι τεράστιες

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει βαλει κανεις μεσα το γερμανικό firmware;μετα μπορείς να ξανα βαλεις την ελληνική αν θες να το δωσεις το τηλέφωνο ε; δεν αλλαζει κατι;

 

μεσω samkey ειναι πολυ ευκολο να αλλαξεις το csc.

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

μεσω samkey ειναι πολυ ευκολο να αλλαξεις το csc.
Samkey......που το βρίσκουμε αυτό...και πώς γίνεται;;;

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόση ανυπομονησία βρε παιδια; θα έρθει σε λίγες ημέρες το update σε όλους.

Το έχω κάνει άπειρες φορές με άλλο τρόπο και πάντα μέχρι να τελειώσει η διαδικασία ένα άγχος υπάρχει, μην με κρεμάσει κάτι και μείνω με τούβλο στο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδια ασχετο με αυτα που γραφεται επειδη εχω και το note 9 μετα απο 2,5 χρονια παρατηρω την μπαταρια και κραταει μια μερα ενω στο 20 κραταει μια μερα με χρηση και οχι βαρια κιολας αντε 1,5 δηλαδη ειλικρινα αν μπορουσαν να εβαζαν μεγαλυτερη πιστευω οτι το κινητο θα ηταν αψογο!! αλλα..
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόση ανυπομονησία βρε παιδια; θα έρθει σε λίγες ημέρες το update σε όλους.

Το έχω κάνει άπειρες φορές με άλλο τρόπο και πάντα μέχρι να τελειώσει η διαδικασία ένα άγχος υπάρχει, μην με κρεμάσει κάτι και μείνω με τούβλο στο χέρι.

Χαχαχ εχεις ενα δίκιο..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

 

Φιλε μου σε γειτονικό φόρουμ πουλάει ένα παλικάρι μια τέτοια. Την είδα από κοντά. Το κινητό άμα τη φορέσεις γίνεται πλιθα όχι απλά τούβλο μη σου πω τόμος από ορθογραφικό λεξικό.

Εάν βέβαια σε βολεύει να σου στείλω σύνδεσμο σε π μ. Να μιλήσετε.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σε γειτονικό φόρουμ πουλάει ένα παλικάρι μια τέτοια. Την είδα από κοντά. Το κινητό άμα τη φορέσεις γίνεται πλιθα όχι απλά τούβλο μη σου πω τόμος από ορθογραφικό λεξικό.

Εάν βέβαια σε βολεύει να σου στείλω σύνδεσμο σε π μ. Να μιλήσετε.

 

Φιλε από εκεί το είδα αλλά το πουλάει διπλάσια τιμή από ότι καινούριο. Προφανως δίνει πολύ όγκο αλλά είναι για μια ειδική περίπτωση για να μην κουβαλάς και power bank kai καλώδιο. Τουλάχιστον έτσι το σκέφτομαι.

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Φιλε από εκεί το είδα αλλά το πουλάει διπλάσια τιμή από ότι καινούριο. Προφανως δίνει πολύ όγκο αλλά είναι για μια ειδική περίπτωση για να μην κουβαλάς και power bank kai καλώδιο. Τουλάχιστον έτσι το σκέφτομαι.

 

Δεν ξέρω φίλε μου. Εγώ καλοκαίρι αποφεύγω να φορτίζω στη ζέστη έξω. Προσπαθώ η στο αμάξι που η θερμοκρασία είναι καλύτερη με aircodition είτε στο σπίτι.

Βέβαια όταν βγαίνω είτε για μπάνιο είτε βόλτα δεν πολυασχολουμαι με κινητό, αλλά ούτε το χρειάζομαι για επαγγελματικους λόγους. Οπότε με θεωρώ τυχερό ίσως.

Link to comment
Share on other sites

μεσω samkey ειναι πολυ ευκολο να αλλαξεις το csc.
Μπορείς να δώσεις έναν οδηγό φίλε μου?Επίσης με αυτό κάνει wipe το κινητό ή διατηρούνται τα data σου και οι εφαρμογές αθιχτα?

 

Στάλθηκε από το SM-T713 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by polo1400
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα ή ενημέρωση.

Υπάρχει και η διπλή εγγραφή βίντεο όπως και επαγγελματικό βίντεο (χειροκίνητες ρυθμίσεις).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα ή ενημέρωση.

Υπάρχει και η διπλή εγγραφή βίντεο όπως και επαγγελματικό βίντεο (χειροκίνητες ρυθμίσεις).

 

ήρθε φίλε μου!!αυτό που φώναζα,ωρυομουν και έλεγα γιατί δεν το έχουν σε μας ήρθε!κάποιοι σε σχόλια στο YouTube απαντησαν οτι δεν γινεται λογω hardware και παλι απαντουσα πως γινεται,γιατι απλουστατα κινητα των 200 ευρω το εχουν!!

 

όποτε,λιγο δικαιοσύνη και σε εμάς!!!!:lol::)

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν θα το πάρει αυτό γιατί είναι θέμα hardware .

 

και πριν αλεκτορ λαλήσει τρις...να το πάλι με το hardware!!!!:lol:μολις τωρα το ειδα ,αφου ειχα απαντησει!

 

σιγά μην ήταν hardware....ηταν απλως...πουληστε ολα τα s21!!!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

ήρθε φίλε μου!!αυτό που φώναζα,ωρυομουν και έλεγα γιατί δεν το έχουν σε μας ήρθε!κάποιοι σε σχόλια στο YouTube απαντησαν οτι δεν γινεται λογω hardware και παλι απαντουσα πως γινεται,γιατι απλουστατα κινητα των 200 ευρω το εχουν!!

 

 

 

όποτε,λιγο δικαιοσύνη και σε εμάς!!!!:lol::)

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

και πριν αλεκτορ λαλήσει τρις...να το πάλι με το hardware!!!!:lol:μολις τωρα το ειδα ,αφου ειχα απαντησει!

 

 

 

σιγά μην ήταν hardware....ηταν απλως...πουληστε ολα τα s21!!!

Είναι γιατί πήραμε μια κομμένη έκδοση με μόνο την λειτουργία της διπλής καταγραφής . Δεν είναι το directors view . Ημίμετρο ειναι. Ολο το ζουμί ήταν η επιλογή λήψης με όποιον φακό της κάμερας είχε καλύτερο κάδρο και όλα αυτά σε real time έχοντας preview από όλες τις κάμερες ταυτόχρονα και καταγραφή από τις δύο επιλεγμένες. Edited by songless_bird

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

ήρθε φίλε μου!!αυτό που φώναζα,ωρυομουν και έλεγα γιατί δεν το έχουν σε μας ήρθε!κάποιοι σε σχόλια στο YouTube απαντησαν οτι δεν γινεται λογω hardware και παλι απαντουσα πως γινεται,γιατι απλουστατα κινητα των 200 ευρω το εχουν!!

 

όποτε,λιγο δικαιοσύνη και σε εμάς!!!!:lol::)

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

και πριν αλεκτορ λαλήσει τρις...να το πάλι με το hardware!!!!:lol:μολις τωρα το ειδα ,αφου ειχα απαντησει!

 

σιγά μην ήταν hardware....ηταν απλως...πουληστε ολα τα s21!!!

 

Και όχι μόνο κινητά των 200 ευρώ αλλά και κινητά πρίν από 7 χρόνια βλέπε ΝΟΤΕ 4. καμιά σχέση το hardware λοιπόν. Απλά θέμα απόφασης.

Αλλά και πάλι όπως ειπώθηκε κουτσουρεμένα. Και όχι μόνο απουσία director's view. Ουτε καν dual photo. Μόνο dual video.

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Είναι γιατί πήραμε μια κομμένη έκδοση με μόνο την λειτουργία της διπλής καταγραφής . Δεν είναι το directors view . Ημίμετρο ειναι. Ολο το ζουμί ήταν η επιλογή λήψης με όποιον φακό της κάμερας είχε καλύτερο κάδρο και όλα αυτά σε real time έχοντας preview από όλες τις κάμερες ταυτόχρονα και καταγραφή από τις δύο επιλεγμένες.

 

και το directors view θα μπορουσαν με τον εναν η τον αλλο τροπο!!!!δεν νομιζω,προσοχη,δεν λεω δεν πιστευω....δεν νομιζω οτι ειναι θεμα τοσο hardware κι εκει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και όχι μόνο κινητά των 200 ευρώ αλλά και κινητά πρίν από 7 χρόνια βλέπε ΝΟΤΕ 4. καμιά σχέση το hardware λοιπόν. Απλά θέμα απόφασης.

Αλλά και πάλι όπως ειπώθηκε κουτσουρεμένα. Και όχι μόνο απουσία director's view. Ουτε καν dual photo. Μόνο dual video.

 

 

dual photo?????ειχαμε και τετοιο????

 

εννοείς αυτό??/

 

https://www.samsung.com/global/galaxy/what-is/dual-capture/

 

 

ευτυχώς αυτό το έχω στο Χαβαη μου!!!!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Τζάμι μπροστινό για το κινητό πιο προτείνεται; γιατί το εργοστασιακό έχει γεμίσει γρατζουνιές. Αλλά να μην χάσω το touch Id να ξεκλειδώνει το ίδιο γρήγορα. Επίσης η πίσω κάμερα θέλει προστασία; χαραζετε εύκολα;

 

Στάλθηκε από το note20ultra χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και το directors view θα μπορουσαν με τον εναν η τον αλλο τροπο!!!!δεν νομιζω,προσοχη,δεν λεω δεν πιστευω....δεν νομιζω οτι ειναι θεμα τοσο hardware κι εκει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

dual photo?????ειχαμε και τετοιο????

 

εννοείς αυτό??/

 

https://www.samsung.com/global/galaxy/what-is/dual-capture/

 

 

ευτυχώς αυτό το έχω στο Χαβαη μου!!!!

Ειναι καθαρά hardware λέμε. Απαιτεί άλλο image processor. Αυτό δεν το σώζει κανένα software update .

Δες σαν την παρόμοια εφαρμογη που είχε βγει για ios . Λειτουργούσε μόνο με τον Α12 και μεταγενεστερους επεξεργαστές.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...